+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/17

Tema: Selafije klanjali usred Splita na ulici

Selafije klanjali usred Splita na ulici

ček jel ovo stvarno bilo u Splitu..dajte me nemojte..

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kazu da su to turisti. Nadam se da je istina, i da to nije nova klapa iz kvarta.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

haha evo ih kod kantuna Pauline..

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Kazu da su to turisti. Nadam se da je istina, i da to nije nova klapa iz kvarta.
    Bez obzira, odkud njima pomisao da klanjaju nasred ulice, di je policija. Ne znam koliko je to trajalo.

Splite moj šta si dočeka..

Glavni mediji ovo ignoriraju, nigdje ni slova.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-04-2019 at 10:54

U čemu je problem? I kršćani (katolici) se slobodno mole po Hrvatskoj na javnom mjestu. To je glavni argument medija i etnomazohističkih idiota uz bagru iz hrvatske policije. Samo ne spominju kako bi bilo da u Saudijskoj Arabiji netko izvadi krunicu i počne se moliti, bio bi uskoro odrezane glave kao hrvatski radnik Tomislav Salopek.
    ZA DOM SPREMNI !

Ne triba je ni izvaditi ni moliti, dovoljno da ti se vidi kriz oko vrata ili tetovaza za sankcije...

Što da ih je bilo stotinu? Zakrčili bi ulicu i promet. Ovo je zapišavanje i označavanje terena. Uskoro će biti kao u Parizu.

Pauk je sve rekao, mediji ga proglašavaju "ksenofobom" i još raspravljaju ima li zakonske mogućnosti za kažnjavanje, valjda "govora mržnje".
    ZA DOM SPREMNI !

Ono je sve goli đuturum do đuturuma. Na turiste ne liče. Tko su, odakle su.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sila Boga ne moli, osim ovaj put.
    There's no such thing as good money or bad money.There's just money.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Što da ih je bilo stotinu? Zakrčili bi ulicu i promet. Ovo je zapišavanje i označavanje terena. Uskoro će biti kao u Parizu.

Pauk je sve rekao, mediji ga proglašavaju "ksenofobom" i još raspravljaju ima li zakonske mogućnosti za kažnjavanje, valjda "govora mržnje".
    Ja skoro svaki dan pogledam neki Dnevnik na HRTu. I cekam da izvjestavaju o tim likovima koji sjede u BH i polako ulaze u Hrvatsku. Ali sto vidim. Najnoviji proser Bojlera.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Btw. ja sam, vjerovali ili ne, na njemackoj televiziji vidio reportazu o tome da nekakve Selafije u Rijeci djele kurane. Ima to vec neko vrijeme, neznam dal'to jos rade.

To su provokatori i treba im dati nogom u guzicu jer ako im odmah ne daš nogom u guzicu onda će ići dalje s provokacijama.

Oni koji nisu sposobni silom zaštiti svoju civilizaciju neka budu spremni prihvatiti barbarizam.

Btw. ja sam, vjerovali ili ne, na njemackoj televiziji vidio reportazu o tome da nekakve Selafije u Rijeci djele kurane. Ima to vec neko vrijeme, neznam dal'to jos rade.
    E jbg, a ja nemrem naći Kuran da se na glavu postavim. Mislim da je super da čim više ljudi dobije Kuran i pročita ga jer će tako vidjeti o čemu se tu radi i neće im nitko moći prodavati spike o religiji mira.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    To su provokatori i treba im dati nogom u guzicu jer ako im odmah ne daš nogom u guzicu onda će ići dalje s provokacijama.

Oni koji nisu sposobni silom zaštiti svoju civilizaciju neka budu spremni prihvatiti barbarizam.
    To bi bilo proglašeno kao "islamofobija", "ksenofobija", "fašizam" a Hrvati su poslušan, tolerantan narod koji voli "druge i drugačije" (što god to značilo te nitko od novinara nije priupitao političke idiote što to znači) te voli "pokazati svijetu" da poštuje "različitost" koja je naša snaga (isto nikada objašnjeno).
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ono je sve goli đuturum do đuturuma. Na turiste ne liče. Tko su, odakle su.
    Nema brige, naši su. Britanci.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Basta Vidi poruku
    Nema brige, naši su. Britanci.
    Pa ovi su onda definitivno bolja strana britanije, druga strana su pijani kreteni koje nitko normalan ne bi pustio ni u svinjac,a kamoli u zemlju.
    There's no such thing as good money or bad money.There's just money.

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku

Naravno da je govor mržnje, kako se samo usuđuje taj fašist kritizirati religiju mira i feminizma i toler... uuuuuuuuuups!

O vi koji vjerujete! Borite se protiv onih nevjernika koji su vam blizu, i neka u vama nađu grubost: a znajte da je Allah sa bogobojaznima.

Kuran 9:123

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove