+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8 9 10
Prikaz rezultata str. 181/186

Tema: Manifestacije ludila svetosavske sekte SPC-a u Hrvatskoj i regiji

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Precjenjujete srpsku inteligenciju, da su takvi mastermindovi, vladali bi podrucjem od Soluna do Beca.

Da su ludi, jesu, ali da su toliko pametni pa da igraju briljantne igrice, nisu.
    Ne sjećam se da smo uopće o tome pričali.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ali politika im je lukava, to sigurno. Opet, ta lukavost i nije toliko pametna kad im 10 godina našeg pametnog vođenja države u 90-ima shebe svu lukavost koju su gradili 150 godina. Tak da samo treba normalno voditi ovu državu i bit će sve u redu.
    Pa lukaviji od nas nisu, sigurno.

Oni su opasnost po mir uvijek, jer su takvi, kurceviti. U toj svojoj sili cesto potcijene protivnika, tu negdje im se i izgubi inteligencija.

Zaista ne znam kakve su intimne relacije Vucica, Pupavca, SPC, ne vjerujem da imaju neku svadju ali da su slozni i disciplinirani kao vojska, to jos manje vjerujem. Puni su velikih rijeci, a djela im uvijek stekaju.

Svidja mi se sto Vucic ne moze sakriti svoje antihrvatstvo, dok se muslimanima umiljava, na Hrvate ima neki pik. Ili kompleks, sto je logicno, nije ni posteno otisao iz Gline a ustase mu pocistili krajinu. Sad mu ostaje da se nadjebava po medijima kako ce Srbija prestici Hrvatsku gospodarski i ekonomski. Kazu pametni ljudi, slabiji se uvijek poredi sa jacim od sebe, nesvjesno priznaje da je slabiji. Drago mi jer ove nase budale ne mogu reci kako je on prijatelj, sto mnogi zeljno zele reci. Vec im je Porfirije prijatelj, a Vucic potencijalno drag suradnik.

Mada smo realno i mi i oni, ekonomski, kita od ovce.

Oni su opasnost po mir uvijek, jer su takvi, kurceviti. U toj svojoj sili cesto potcijene protivnika, tu negdje im se i izgubi inteligencija.

Zaista ne znam kakve su intimne relacije Vucica, Pupavca, SPC, ne vjerujem da imaju neku svadju ali da su slozni i disciplinirani kao vojska, to jos manje vjerujem. Puni su velikih rijeci, a djela im uvijek stekaju.

Svidja mi se sto Vucic ne moze sakriti svoje antihrvatstvo, dok se muslimanima umiljava, na Hrvate ima neki pik. Ili kompleks, sto je logicno, nije ni posteno otisao iz Gline a ustase mu pocistili krajinu. Sad mu ostaje da se nadjebava po medijima kako ce Srbija prestici Hrvatsku gospodarski i ekonomski. Kazu pametni ljudi, slabiji se uvijek poredi sa jacim od sebe, nesvjesno priznaje da je slabiji. Drago mi jer ove nase budale ne mogu reci kako je on prijatelj, sto mnogi zeljno zele reci. Vec im je Porfirije prijatelj, a Vucic potencijalno drag suradnik.

Da, baš smo mu nabili kompleks. Mi jesmo slabi, ali oni će 2022. godine imati minimalnu plaću kakvu smo mi imali 2012. godine. Kaj dalje reći, glavno da ovaj trubi o prestizanju.

mi i oni smo kurac od ovce u puno toga posebno ekonomije i standarda, ali Srbi žele biti jači muževniji kurčevitiji od hrvata pod svaku cijenu. opsjednuti su nama, jer smo ih ko realno brojčano manji narod, natamburali kao nitko nikada i pokazali im da nisu sila kakav je bio Bizant, iako se trude biti Bizant u malom, i prodaju bizantijske štoseve koji sve manje padaju na plodno tlo u hrvata, iako i dalje imamo previše jugonostalgičara koji nisu samo jugonostalgičari već i srbofili, i svijesno ukljanjaju mane Srba u odnosima s Hrvatima jer žele vidjet samo ljepšu stranu Srba i Srbije. sve ono loše prikrivaju, na način da govore pa vidite i mi Hrvati smo loši, ti Jugoslaveni su Hrvati samo onda kada se treba posrat po hrvatima i reći kao jelte viditi i mi "hrvati" imamo puno toga čega se možemo sramit, pa to nije razlog da osuđujemo Srbe, i da s njima imamo loše odnose, kad možemo biti braća.

to je ta antifašistička bajka, u koju je i Tuđman dobar dio života vjerovao, i nije kužio kurca, jer da je ne bi zamjerao ustašama ništa što su radili u odnosu na njih. a na koncu je morao imati isti stav kao i ustaše prema njima, jer su ga ovi na to prislili.

tako da koliko god Tuđman i ostasla partizanija bježala od sukoba s Srbima, taj sukob je neizbježan, jer lud narod kakav su Srbi mitomanski i bolesno opčinjen pokoravanju hrvata pod svoje skute, neće odustat od istrage naše i vaše nikada.

prema tome, udbaši tu dođu samo ko sporadnički problem kukavičje jaje koje misli da je neki faktor, koliko god da je udbaša i partizana oni su jebeno kukavičje jaje, koje ne može zaustavit loše odnose hrvata i srba, i na koncu rat između istih. to što tim kretenima to nije jasno, to je isključivo njihov problem. i ne ovo nije ustaški stav, ovo je hrvatski stav, a ustaše su ga samo potvrdile svojom politikom koja je u odnosu na srbe bila sto posto ispravna, na suprot zabluda koje je Tuđman imao u mladosti a koje je u starosti otklonio kada su oni u pitanju.

prema tome, mogu oni igrat igrice s ovim našim jugovićima ali na koncu, mi i oni nikad na istu granu, nije to samo da nas vjera djeli što onaj Đoni ovdje zna palamudit, kao to je jedina razlika između nas, vidi se i genetska razlika kod nas su tamnije puti i kože samo ovi s juga, svi ostali su svijetle puti, a više od pola srbije izgleda ko Turska. imaš osjećaj kao da si u Turskoj kada prolaziš kroz njihovu zemlju, i kada ih vidiš negdje na autoputu ili kako sjede i pričaju svoje junačke priče. tako da, ne možeš pomirit nešto što je genetski politički etnički religijski suprostavljeno, još da to netko šapne antifašistima u hrvatskoj u uši, koji misle da je Tito još živ i da još traje rat protiv ustaša i fašista, ne bi bilo na odmet. ali oni su ionako stvoreni da budu kamen smutnje ka hrvatskoj i srpskoj realnosti, a ona je oni četnici mi ustaše, i nikad na istoj stranici povijesti niti na istoj strani borbe, svi njihovi ciljevi su suprostavljeni našima, hvala na pažnji mladim i starim antifašsitima, i mogu im već sad zaželjet laku noć prije nego vučić dođe s svojim vučićima širit srpske granice, u ime antifašizma, i pošalje Vulina u Jadovno i Porifireja u Jasenovac, na krilima antifašizma do velike srbije, a naši neka i dalje vode rat protiv fašizma i ustaša. srećom neće zaustavit Srbe u naum, što će kumovat svime onime što je došlo 1991 odnosno 1995, na moje sveopće oduševljenje, jer nema ništa slađe nego kada se jugo debili i srbi nađu pod našim nogama, i poraženi s svojim bolesnim idejama. a jedni druge guraju u poraz, jugo talibani i četnici su ko stvoreni jedno za drugo, bračna zajednica koja može završit samo hrvatskom pobjedom. hvala im na svemu, slobodni smo ljudi.

A di je "mirotovrac i ekumenist" Porfirije perić. Nema ga na Kosovu. Hoće biti kakav helikoptersko-desntaski desant na Jarinje i Brnjak.

Nešto čisto sumnjam.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Nece ti oni nikada priznati da su ih natamburali Hrvati, po njihovoj istoriji tu su Hrvati samo "NATO pesadija" i njih je tukao NATO iz zraka, od nasih migova ucinili im se NATO zrakoplovi sta da im radis. U strahu su velike oci.

Nije davno bilo da su javno govorili o 200000 NATO vojnika u Oluji, poslije su prestali valjda i sami sebi zvuce tragikomicno.

Inace, i NATO su tukli, vec su stvorili mitove o Pastriku, Kosarama, povremeno bacim oko na tekstove i video klipove na yt, svaki put uvecaju brojku "siptarskih terorista", NATO vojnika, NATO zrakoplova, kad njih slusas i citas... u Albaniji je bilo par stotina tisuca NATO specijalaca, mileon siptarskih terorista do zuba naoruzanih, i svi su oni kidisali na Pastrik i Kosare ali hrabra srpska vojska je sve napade odbila. Novo Kosovo polje, a i rezultat je isti, bjezanija srpske vojske. Jedino je glava srpskog kneza ostala na ramenima.

Oni zaista potcjenjuju Hrvate, u srpskoj verziji stvarnosti, Hrvat je peder, u njihovim humoristickim serijama ili filmovima Hrvat je uvijek neki feminizirani zagrepcanec sa istaknutim gej personalitijem. To je neki vid dehumaniziranja, sto oni konstantno rade, samo su smijesni jer je Hrvat ujutro gejpeder sa zagrebackim akcentom a popodne neka zvijer u ljudskom obliku koja jede malu srpsku decu u Jasenovcu. Ne kuzim kako sami sebi nisu smijesni sa tolikom kontradiktornoscu, ali u sustini niti nije bitno, poanta je dehumaniziranje Hrvata kao takvog.

I ta njihova utrka sa Hrvatima koju imaju i imace uvijek, stvar je kompleksa. A kompleksas ne moze vidjeti svoj kompleks jasno, da moze ne bi ga imao. Jednako kako glup covjek ne vidi da je glup, da vidi ne bi bio glup.

Oni kontradiktornosti i nebuloze zatome jednako nebuloznim obrazlozenjem, tipa je Hrvatska jaca ekonomski ali samo zato jer ima more. To je samo alibi, pa i Albanija ima more, dapace isto kao i Hrvatska Jadransko, ali nije turisticki raj. Iako ima uvjete, posebno juzna obala ja sam pozitivno iznenadjen Sarande i Ksamilom, ali tamo i nema puno albanaca vecinom su Grci a Albanci su pravoslavni. Nebitno, poanta je da Hrvat ne zna nista jer Hrvat je peder i decoubica, ali eto palo mu more sa neba pa ni kriv ni duzan ima jacu ekonomiju od Srbiju bre.

Nije Srbin izgubio rat, no je ustasa napao na dede i babe u Krajini. Nikada ne kazu a gdje je slavna srpska vojska bila i sta je sprijecilo da zaustavi ustase. Nije Srbin izgubio nijedan rat, nego Vuk Brankovic izdao, prodao. Pa je tako u isto vrijeme Oluja i napad na nenaoruzane babe i dede i izdaja i prodaja, a takodje je ono par sati otpora kod Petrinje "slavna srpska pobeda" i samo gledajte, i taj mit je u stvaranju. Da ne spominjem operaciju Una, tu odjednom nije bilo dogovorenog rata i nenaoruzanih srpskih baba i deda, tu su ustase potucene do nogu od slavne srpske vojske.
    Zapravo je to sve komicno.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove