+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 6 7 8
Prikaz rezultata str. 141/151

Tema: Manifestacije ludila svetosavske sekte SPC-a u Hrvatskoj i regiji

Opet su nam počeli popovi nosati mošti po Hrvatskoj, počeli su srpski mitinzi po lijepo našoj...sramota kaj smo si dopustili...Novi krug ludila...
    Posljednje uređivanje od Grunf : 01-03-2021 at 07:53

Mi koji smo stariji imamo " deja vu". Nevjerojatno je kako mi brzo pokleknemo a kako se Srbi brzo oporave.

I kao da se ništa nije dogodilo. Oni šibaju svoje i ne okreću se. Mi im naravno pomažemo koliko god možemo.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Mi koji smo stariji imamo " deja vu". Nevjerojatno je kako mi brzo pokleknemo a kako se Srbi brzo oporave.

I kao da se ništa nije dogodilo. Oni šibaju svoje i ne okreću se. Mi im naravno pomažemo koliko god možemo.
    Mi s naše strane dolijevamo ulje na vatru i čudimo se kako vatra pojačano gori.

Evo ga. Novoustoličeni patrijarh pohodio vojno-militarističke organizacije zvane i kao SPC došao u Jasenovac. Ovo je sve da bi se potvrdio film "Dara iz Jasenovca" da nam se dodatno naruga. Još su njim onaj medvjed iz genocidne tzv srpske republika i onaj mali četnik Stanivuković kojega neki kreteni nazivaju novom političkom nadom u Bih. Čak ta genocidna tvorevina gradi neki spomen dom u Jasenovcu. Tko je dopustio da na hrvatskom tlu ta genocidna tvorevina gradi spomen dom svojim mitonaskim lažima. Tko je njih pustio u državu. Koji protokol je tu poštivan.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-mira-15054179

A biskup Škovrčević uredno sekundira vojno-militarističkoj sekti zvanoj SPC koja dolazi kao krajem 80-tih širiti mržnju i podsjećati nas dokle oni misle da je Srbija. Tada im barem nisu sekundirali naši biskupi.

A sve nadgleda padobrandžija Jovan Ćulibrk.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-03-2021 at 11:23
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Da, i ja imam 'deja vu' osjećaj iako sam rođena 1981. no kad čitam novine, gledam vijesti i sve šta se dešava imam osjećaj kao da sam u '89./'90
    Bradati popovi, svakodnevne priče o Jasenovcu, ustašama, fašizmu... a Hrvati šute, spustili glave, ne žele da se Srbi dodatno osjećaju ugroženima jer se valjda nadaju da će Srbi stati na ovome šta sad rade. No, neće jer ovo je početak a mi nikako da naučimo da onaj koji ne nauči ništa iz povijesti osuđen je da mu se ona ponavlja.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 02-03-2021 at 04:12
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Svaka tiranija u povijesti je počela pričom o ugroženosti. Čim ti netko kaže da je ugrožen hvataj se za pištolj. Ove bradate spodobe koje vršljaju po Hrvatskoj su prethodnica srpske vojske. Ludi su oni koji im dopuštaju ulazak u RH.

Nije to samo do nas, gledam neki prilog iz Beograda, par likova sa te srbijanske "demokratske" scene ajde recimo neki liberali i ovi iz demokratske stranke, svi do jednog kazu da su ovo sa Darom ratnicki bubnjevi i da imaju osjecaj kako ce Vuciceva vlast gurnuti Srbe u jos jedan rat kad tad.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nije to samo do nas, gledam neki prilog iz Beograda, par likova sa te srbijanske "demokratske" scene ajde recimo neki liberali i ovi iz demokratske stranke, svi do jednog kazu da su ovo sa Darom ratnicki bubnjevi i da imaju osjecaj kako ce Vuciceva vlast gurnuti Srbe u jos jedan rat kad tad.
    Oni su uvijek spremni i željni rata. Za sad im političke prilike ne odgovaraju da započinju novi rat ali kad bi se to promijenilo krenuli bi u rat.
    Iako im je pametnije ovo šta sad rade, naprimjer u Hrvatskoj, preko Pupovca i pete kolone.

Kad vidim ove naše debile u politici i Srbe željne krvi sve me nešto strah...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Pa da, jasne su njihove želje. Za tak nekaj moraju uzeti i Crnu Goru da zaokruže teritorij i spoje RS i Srbiju tako da mogu mirno krenuti prema zapadu.

Posebice sto je taj film platila drzava srbija, i cijelu propagandu oko filma financira vlada.

Sad su poceli sa serijalom kako je snimana Dara i naravno sa osvrtom na "istorijske cinjenice".

U isto vrijeme reditelj filma tvrdi da Srbi nisu imali konc logore, da su Omarska i Manjaca sabirni centri a oni kosturi od ljudi su samo imali tuberkulozu.

Mene samo cudi kako je mnoguce da JAVC nema udjela u snimanju filma, zasto kune nisu ulozene u film grrr

To će sad ići u nedogled, sve dok im ne uzvratimo istom mjerom.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove