+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 5 6 7
Prikaz rezultata str. 121/140

Tema: Manifestacije ludila svetosavske sekte SPC-a u Hrvatskoj i regiji

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Tko je ovaj SPC svetac desno, moze li netko prepoznati?

''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

njemu se na faci vidi da je četnik, SPC nije ruska ukrajinska bugarska ili šta ja znam čija pravoslavna crkva, to je isključivo crkva koja politički djeluje i cilj joj je na teritoriju na kojem djeluje proširit Srbiju, kratko i jasno.

Prkačin je sve dobro reko, ali što kada većini kretena u ovoj državi, pamet nije jača strana. pa im jedan Pernar, može pričat kako je to loše što je Prkačin rekao, jer su nam Srbi pobratimi, a posebno ove vladike i patrijarsi koji nas mnogo vole, kada blagosljivljaju puške kojima će nas ubijat.

općenito, gola istina najviše boli ljude, i one koji žive od laži i mitova, Prkačin je budala oko nekih pitanja, ali ovo što je reakao za SPC je gola istina, koju Hrvati ne znaju jer imaju političare inteligenciju i medije koji su od njih napravili nepismene budale, i koji ih odgajaju i uče da je SPC ekumena, i da tu nema nikoga tko blagosljivlja puške. srećom mogu od nekih radit budale, ali od onih koji su imali susret bliske vrste što s Srbima, što s njihovom crkvom, mislim da će tu ići malo teže ispiranje mozga preko ove medijske političarske soroševske masonske brigade, koja misli da će potaracat čitav svijet svojim lažima, u koje će im svi povjerovat, a oni koji ne povjeruju za njih će reći da su fašisti pa znamo šta sljedi. ne vjeruješ u naše laži, sigurno si fašist i moramo radit na tvom eliminiranju iz našeg društva, srećom mogu oni narod eliminirat iz vlasti, ali ne mogu narod eliminirat fizički genetski kulturno, jer to rade već preko 1000 godina, i nisu uspjeli, čak ni u tim Jugoslavijama Austrijama i slično, ali sotonski đaci imaju taj zadatak kontinuirano s koljena na koljeno širit i radit zlo, a ljudi koji vjeruju tom zlu su po meni i sami zlo, i sami su svojevrsni demoni koji sudjeluju u kreiranju zla.

tako da ovi koji uvijek traže riječi hvale, za suradnju Srba i Hrvata ili SPC i Katolika, su ništa drugo nego idioti koji to rade po zadatku, a za taj zadatak su i izdašno plaćeni, ko juda što je bio izdašno plaćen da razapne Isusa, a i tamo smo imali vraga i one koji su u ime vraga u tim Biblijskim vremenima, zavodili ljude lažima, inače glavna odlika sotone po religijskim tumačenjima, je laganje dakle obmanjivanje i zavođenje ljudi na krivi put, pa eto po tome najbolje vidite čemu zapravo služi politika novinarstvo i ostalo lešinarstvo.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 22-02-2021 at 22:32

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Tko je ovaj SPC svetac desno, moze li netko prepoznati?

Nije čudno da lik koji je pjevao ode četnicima, da ima sliku Draže Mihajlovića na ormaru. Ne bi on nikad bio izabran mitropolitom od strane Vučića da nije četnik od glave do pete. Baš me zanima kako će mediji reagirati na ovu sliku. Vjerojatno nikak.

Ono kaj nama treba biti jasno je da nam se opet sprema nož s one strane grane, svi potezi upućuju na to.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Objavili u jednom ne prijateljskom listu kako je dražin mali okupljao "intelektualnu" elitu, a sve je organizirao argentinski ljubitelj sinagoga pilsel. Ako ta okupljanja nije nadzirala soa onda treba sve raspustiti i vučiću samo predati ključeve.

Oni nadziru SOA- u
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    SOA je vise puta izvjestavala o opasnostima neo cetnickih spletkaranja po Hrvatskoj.
    HDZ je tako reagirao da ih je prigrlio kao najrodjenije.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Objavili u jednom ne prijateljskom listu kako je dražin mali okupljao "intelektualnu" elitu, a sve je organizirao argentinski ljubitelj sinagoga pilsel. Ako ta okupljanja nije nadzirala soa onda treba sve raspustiti i vučiću samo predati ključeve.
    Ovi su navodno dolazili po Instrukcije.

Datum registracije
    Sep 2016
    Protestanti, Rada, Tvrtko, Klasi, Jakovina.....jedino im fali Goran Saric, kap special guest. Iliti the who is who of rashrvatstvo.

A tko je taj Šarić koji je zamjerio režiseru "Dare iz Jasenovca" da nije dobro prikazao količinu i genezu ustaškog zla.

Datum registracije
    Sep 2016
    Goke Saric je stanovnik Beograda rodom iz Rijeke, bivsi katolik, sada vjerujem svetosavac obiteljski zastitnik sv.Cica.
    On je izvanredan za detektirati javno mijenje u Srbiji, 1:1, sto radikalniji Saric, takvo je raspolozenje u Srba.
    Prkacin zna nadrobiti, ali ovoga je kratko, i dobro opisao. Saricu su Srbi nasli momka, pa pise sto oni zele cuti.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Goke Saric je stanovnik Beograda rodom iz Rijeke, bivsi katolik, sada vjerujem svetosavac obiteljski zastitnik sv.Cica.
    On je izvanredan za detektirati javno mijenje u Srbiji, 1:1, sto radikalniji Saric, takvo je raspolozenje u Srba.
    Prkacin zna nadrobiti, ali ovoga je kratko, i dobro opisao. Saricu su Srbi nasli momka, pa pise sto oni zele cuti.
    Prkačin to rekao :

Znači to je Pilsel za siromašne.

Saric je lik koji po notornim velikosrpskim tribinama "svjedoci" da su i rimski carevi, Srbi.

Inace, sto se tice Draze, nemamo li vec neko vrijeme tendenciju koju podrzavaju Pupovac i ta ekipa, da se Draza predstavi kao ne bas ultimativni zlocinac, kokarda nije nikakvo zlo, cetnici su antifasisti a samo su ustase zlo.

Kako ono kaze onaj drugi redikul, Draza je... sta, trodimenzionalan?

Nevjerojatno ali jos cemo mi i gorim stvarima svjedociti.

Popovi u Crnoj Gori vratili stvari na svoje mjesto i sad se prebacili na Hrvatsku. Vide da ima prostora za djelovanje. Ne trebaju im tenkovi.
    Mulci i izdajice u Zagrebu to ili ne vide ili se prave da ne vide.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antunac)

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ovi su navodno dolazili po Instrukcije.

Ekipa sastavljena od jugonacionalista, izdajica, naivčina, četnika... A šta Hrvati rade? Ah da, pale svijeće Balaševiću.
    Tko nas bre zavadi!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Evo, mitropolit SPC nam se prešetava po Banovini. Tko dopušta takve dolaske od strane čelnika organizacije koja se nikad nije ispričala za svoje sudjelovanje u genocidu 90-ih i 40-ih nad Hrvatima tog kraja i općenito?

Čuj tko mu dopušta a bio 6 godina omiljeni stanovnik Zagreba.

Veliki hrvatski domoljub Zdravko Mamic nahvalio je Porfirija, nazvao ga velikim prijateljem Hrvata i da se on sa njim druzio vise puta.

Ima nesto u tome kad Ciro ili Mamic posjete BiH, odjednom postanu veliki navijaci Crvene Zvezde i prijatelji bradatih popova.

Ne hvali on njih smao kad je u BiH.

Inače Porfirije sutra u Jasenovcu. Nakon što je nahvalio Daru i rekao da se to moralo ćutati, sigurno je ovo sve fino usklađeno s filmom. Na poziv padobrandžije Jovana koji je isto zvezda leve medijske scene u Hrvatskoj.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne hvali on njih smao kad je u BiH.

Inače Porfirije sutra u Jasenovcu. Nakon što je nahvalio Daru i rekao da se to moralo ćutati, sigurno je ovo sve fino usklađeno s filmom. Na poziv padobrandžije Jovana koji je isto zvezda leve medijske scene u Hrvatskoj.
    Dobri Porfirije neće otići na Ovčaru i tamo kleknuti. A ne, ne, tko šljivi zaklane Hrvate, to je prošlost, okrenimo se budućnosti.

Tako to obično počinje; pohođenje popova po Jasenovcu pa pričice o 1941. ustašama, ustašizaciji, ugroženosti Srba, sad samo još fale mitinzi po Petrovoj Gori.
    Taj film smo već gledali '89/'90.
    Nanjušili su opet našu slabost kao kad životinja nanjuši krv.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : Danas at 03:53

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove