+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/186

Tema: Manifestacije ludila svetosavske sekte SPC-a u Hrvatskoj i regiji

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Prakticno je izgubio, u odnosu na sve prosle izbore prosao je uzasno.

Manje zbog crkve, vise zbog kriminala, ali sukobom sa SPC dao je vjetar u ledja cetnicima.

Dritan odlucuje sa svojih 4 mandata, on nece sa Milom jer su u zestokom sukobu, jedino sto on kao jezicak na vagi moze sprijeciti cetnike da potpuno preuzmu CG. Nije nemoguce i da otkaci cetnike, onda idu novi izbori, a mozda pod pritiskom USA i pristane na suradnju sa Milom, on trazi ekspertnu vladu.
    U CG se boje da ce ga cetnici potrositi, da bi dosli na vlast a onda ga obrisati gumicom, dobio je glasove na populisitckoj prici kao on je protiv mita, korpucije, tu mu lako upakuju neku aferu i dovidjenja. Toliko sam ja pratio, mozda ne dovoljno.
    ja se zajebavam tamo na forum.you, ali mislim da nisam daleko kada sam rekao da je SPC najjača srpska armija. i je, uvjerljivo najjača i najopasnija. jer oni kroz šatro religiju, guraju velikosrpski četnički program. zamaskirali su se preko vjere, i guraju načertanij, i nitko ih na taj način ne može provalit, a i ove na zapadu realno boli tuki što oni rade s tom SPC, ali da recimo mi ugasimo SPC u hrvastkoj i napravimo HPC, oglasili bi se svi od Amerike do Rusije, domaćih srbofila antifašista jugopančara nevladine ugrude zagovaratelji manjinskih prava itd itd itd... s tendecijom da smo to već jednom radili u prošlosti i da to ne smijemo radit i u sadašnjosti, bez brige u tom slučaju bila bi vrlo brza reakcija i osuda. ako ne i nešto više, problem je što ti kreteni na zapadu misle da ćemo mi nosit hipoteku NDH dok živimo, i da će nam oni vječno odlučivat o sudbini, kao Srbi u Jugoslaviji, a tu se mislim zapad isto malo zaigrao. jesmo mi mali narod, ali da će nam nečiji mač stalno visit iznad glave, zato jer smo mali, mislim da ipak neće. probudit će se i ovaj učmali narod kad tad, a tad će stvari sjest na svoje mjesto puno brže nego što oni misle.

a što se tiče Đukanovića nije on nikakav naš prijatelj, ali kad gledaš ko mu je oporba ne možeš da ne budeš za njega. iako on je 1990ih huškao opako na nas, i sudjelovo je ko desna ruka Slobe u agresiji na Konavle i DU tako da daleko je on od prijatelja Hrvatske i Hrvata, ali kada su s druge strane pomahnitali četnici i serBski "goloruki narod" koji se panično brani od genocida i jasenovca , znamo što je realniji izbor iz naše perspektive. sve u svemu, mislim da ovo nije gotovo da se tu potkupit još par uhljeba, samo je pitanje jel MILOgorac i njegovi MILOgorci imaju želje za tim ? da mene napadaju za kriminal i korupciju, i to ovi provoditelji načertanija iz SPC, pa dao bi im materijala da to pričaju sve u 16, i bez dileme bih potkupio i pod cijenu zatvora ta 3-4 mandata koliko mu već točno fali, pa neka pričaju o kriminalu i podzemlju milogoraca do sudnjeg dana. kada te netko napada za nešto, dokazano je najbolji način obrane napad, a napad bi u ovom slučaju bio kupovanje zastupnika, pa ti bato pričaj o korupciji kada ja sastavim novu vladu. s kvarnim govnima kakvi su goloruki serBi, treba samo kvarno. oni su najopasniji kada su "goloruki", zato i treba biti jednako "goloruk" i naći još par zastupnika koji će dizat ruku za topče MILOgorče.

Dritan je valjda Albanac koliko je Zeljko Komsic Hrvat.

Dva dana covjek daje nebulozne izjave, njemu je samo bitno da Milo ode sa vlasti a sto se tice koaliranja sa cetnicima, u tome ne vidi nista problematicno. Kaze pa logicno je da se na "proslavi pobjede" viore samo srpske zastave, oni su izrevoltirani Milom i ovo je sada opravdani bijes. Maltene kao da su Srbi u CG bili ugrozeni 30 godina... gdje li smo ono slusali price o ugrozenosti "svekolikog srpstva".

Taj Dritan je neka kompletna budala ali tko je glasao za njega. Tko su njegovi glasači. I poslanici. Ima ih 4. Pa nisu valjda svi ludi kao on.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Uopće mi je ne bitno tko je u CG za koga od Hrvata glasovao, strahotno je to radi podjele među Hrvataima, tu ja vidim problem.
    Da su svi glasovali za jednu opciju to bi mi bilo posve ok (rekoh nije uopće bitna ta opcija), ali da se dijele u dva tabora a usuđujem se reći u dva suprotstavljena tabora, toliko mi to zvuči ružno, nekako gorko.
    A nema ih šaka jada.
    Iskreno osobno se gnušam podjela među Hrvatima I u BiH I u CG.
    U Hrvatskoj se do neke mjere može strančariti, ali evo vidite I to se počelo obijati ljudima o glavu, dolaze nekakvi budibogsnama likovi na vlast preko kojekakvih koalicija ne izravnim izborom, desnica pjeni na poteze jugoljevice i neokomunista zakamufliranih u kojekakve "liberalne" i "demokratske" stranke…, još u Hrvatskoj je večinski hrvatski narod.
    Ali pogledaj ti to u CG šaka jada I čemera I ono se dijeli...ili u BiH...ma da se ispovračaš od degutantnog bojim se reči tipično "hrvatskog" gotovo običaja, ali sad već I sindroma, da se pametuje i lokalpatriotizmom razbija jedinstvo naroda.
    Posljednje uređivanje od imperator : 01-09-2020 at 14:08

Kako to da se u Budvi odgađa slavlje? Dritan najavio da može i s Đukanovićem. Hoće li ih Milo opet preveslati?

DPS najavljuje veliki skup u Podgorici za 5 dana. Bit će zanimljivo.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 01-09-2020 at 14:32

vrijeme je za "ustašizaciju" CG, a ne srbizaciju, to je sve što mogu reći. a nema većeg ustaše od MILOgorca, to je čudo kako je Srbe stuko u papar u zadnjih par godina. tendecija je da se ta dobra politika nastavi, i da Srbi nastave primati udarce dok ne nestanu, kako je rekao svojevremeno prvi predsjednik RH dr. Franjo Tuđman. za dobra djela nikad nije kasno, tako da mislim da još ništa nije gotovo, i da je tek prvo poluvrijeme završeno, čak i da ovi dođu na vlast neće dugo proći da MILOgorci ponovo ne ustanu, a iskreno mi nije jasno što ti čuveni MILOgorci vide u SPC, ako su Crnogorci ? jer je očito dio tih ovčica, glasao za početnike jer su im tobože ugrozili vjeru MILOgorci i ustaše.

sve u svemu, nitko nije kriv njima što su opet postali srBska gubernija zbog ni manje ni više SPC. to je samo pokazatelj, da mi u HR tu SPC trebamo sasijeć u korijenu, a Pupovca poslat skupa s svinjama za Srbiju, i dokazat da imamo jaku privrednu saradnju i da možemo civilizrano surađivat na obostrano zadovoljstvo, oni nama papriku mi njima svinje i Pupovca.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Uopće mi je ne bitno tko je u CG za koga od Hrvata glasovao, strahotno je to radi podjele među Hrvataima, tu ja vidim problem.
    Da su svi glasovali za jednu opciju to bi mi bilo posve ok (rekoh nije uopće bitna ta opcija), ali da se dijele u dva tabora a usuđujem se reći u dva suprotstavljena tabora, toliko mi to zvuči ružno, nekako gorko.
    A nema ih šaka jada.
    Iskreno osobno se gnušam podjela među Hrvatima I u BiH I u CG.
    U Hrvatskoj se do neke mjere može strančariti, ali evo vidite I to se počelo obijati ljudima o glavu, dolaze nekakvi budibogsnama likovi na vlast preko kojekakvih koalicija ne izravnim izborom, desnica pjeni na poteze jugoljevice i neokomunista zakamufliranih u kojekakve "liberalne" i "demokratske" stranke…, još u Hrvatskoj je večinski hrvatski narod.
    Ali pogledaj ti to u CG šaka jada I čemera I ono se dijeli...ili u BiH...ma da se ispovračaš od degutantnog bojim se reči tipično "hrvatskog" gotovo običaja, ali sad već I sindroma, da se pametuje i lokalpatriotizmom razbija jedinstvo naroda.
    to ti je globalizam i internacionalizam, od 1 svijetskog rata taj proces traje, dakle sustavno se jebucka sve narode. vidiš da ni veliki narodi kao francuzi englezi nijemci amerikanci nisu lišeni toga, jedino Rusija koja sve oporbenjake otruje.

to je očito jedini recept kako stat na kraj globalizmu, ma što netko mislio o Putinu, njegova vlast je jaka i stabilna jer on ukloni na vrijeme opoziciju. evo primjer, da smo mi 1990ih uklonili opoziciju čitaj SDP i komunjare, danas pola ovih problema ne bi imali. jednostavno ih je trebalo politički eliminirat, da praktički ne postoje, kao što se i Srbe elminiralo Olujom. mislite da su ostali u Kninu, da ne bi imali iste dermeke nalik ovima u Podgorici od sinoć ?

u politici je uvijek važilo pravilo eliminacije, a Tuđman je vodio pomirbu, pa eto mu sad pomirba. ne da nije izmirio nas s svijetom i Srbima, već je doveo do toga da ni među hrvatima nema mira. u politici provodit pomirbu, to je ravno idiotizmu i autošovinizmu.

u politici je uvijek sve bila stvar eliminacije, i šta neki seruckali o diktaturi fašizmu i čemu sve ne, to je praksa koja traje od rimskog doba do danas, znamo kako je Cezar završio, dakle svi koji otkrivaju toplu vodu kao Tuđman s "pomirbom" na kraju zajebu sami sebe. ja sigurno ne bih provodio pomirbu da sam bio na njegovom mjestu, već pi počistio kukolj gdje god bih stigo, a rat je bio idelano vrijeme za to, ma što pričali HDZovci od Pašalića do Hebranga, i priče "nismo htjeli otvarat unutarnje sukobe", e baš ste ih trebali otvarat, jer sada ti ne dovode u pitanje samo HDZ već i sve hrvate i hrvatsku. a rat je bio prilika, da se počisti i domaće izrode i kretene kao i četnike u krajini, nije bilo zapravo idealnijeg trenutka.

Tito je svoju vlast utemeljio na političkoj egzekuciji a ne samo eliminaciji, svih oporbenjaka i onih koji bi mogli postat opcija za vlast, i tako je vladao do smrti, sigurno ma što mi mislili o njemu pametnije nego čuvena "pomirba". ja se s nikim u politiku ne bih došao mirit, već obračunat za svoj interes, i interes onih koje zastupam, a to bi u mom slučaju bio interes svih tj većine hrvata i hrvatske države. i tako bih tom poslu pristupio, a ne bih sjedio za istim stolom s četnicima partizanima orjunašima, i tražio put mira s govnima koja nas žele poklat i zazidat u hudu jamu.

Citiraj Prvotno napisano od korica Vidi poruku
    ...........
    u politici je uvijek sve bila stvar eliminacije, i šta neki seruckali o diktaturi fašizmu i čemu sve ne, to je praksa koja traje od rimskog doba do danas, znamo kako je Cezar završio, dakle svi koji otkrivaju toplu vodu kao Tuđman s "pomirbom" na kraju zajebu sami sebe. ja sigurno ne bih provodio pomirbu da sam bio na njegovom mjestu, već pi počistio kukolj gdje god bih stigo, a rat je bio idelano vrijeme za to, ma što pričali HDZovci od Pašalića do Hebranga, i priče "nismo htjeli otvarat unutarnje sukobe", e baš ste ih trebali otvarat, jer sada ti ne dovode u pitanje samo HDZ već i sve hrvate i hrvatsku. a rat je bio prilika, da se počisti i domaće izrode i kretene kao i četnike u krajini, nije bilo zapravo idealnijeg trenutka.
    ...........
    Ne mislim da su nam trebale nasilne metode, pa čak niti da je rat bio pravo vrijeme za to. Ali da se nije moglo to odraditi revizijom pretvorbe (jer pretvorbu su odradili čudni likovi, nipošto domoljubi i desničari, a danas se ta svinjarija upravo podmeće domoljubima), smjenama i umirovljenjima od 1996. do 1999., to ne vjerujem. Mislim da je problem u tome što je Tuđman bio iskompleksiran stariji čovjek, snob i više mu je bilo stalo da se umili "eliti" i "intelektualcima", nego svojoj izbornoj bazi. A sada smo tu gdje jesmo.
    Kako je (nažalost) bilo lako upropastiti proizvodno poduzeće, a radnike usmjeriti putem "čekanje"-burza-ulica, isto se moglo (to bi bilo nasreću) odraditi i sa parazitskim institucijama. Pa ako su nam uopće potrebne, krenuti s njima ponovno od nule.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Ne mislim da su nam trebale nasilne metode, pa čak niti da je rat bio pravo vrijeme za to. Ali da se nije moglo to odraditi revizijom pretvorbe (jer pretvorbu su odradili čudni likovi, nipošto domoljubi i desničari, a danas se ta svinjarija upravo podmeće domoljubima), smjenama i umirovljenjima od 1996. do 1999., to ne vjerujem. Mislim da je problem u tome što je Tuđman bio iskompleksiran stariji čovjek, snob i više mu je bilo stalo da se umili "eliti" i "intelektualcima", nego svojoj izbornoj bazi. A sada smo tu gdje jesmo.
    Kako je (nažalost) bilo lako upropastiti proizvodno poduzeće, a radnike usmjeriti putem "čekanje"-burza-ulica, isto se moglo (to bi bilo nasreću) odraditi i sa parazitskim institucijama. Pa ako su nam uopće potrebne, krenuti s njima ponovno od nule.
    ne pričam ja o eliminaciji fizičkoj, već pravnoj i političkoj, dakle legalističko čišćenje institucija i stvaranje preduvjeta da iste služe narodu, a ne kretenima iz bivšeg sistema koji su 45 godina hrvate držali pod okupacijom Beograda i Tita, i to nazvali narodnim oslobođenjem. koji su dozvolili da Srbi dođu u stanje pripravno za rat, jer bez naših udbaša oznaša proletera antifašista oni to nikad ne bi bili u stanju, najveći dio posla za Srbe je obavljen u HR, praktički su ih naši majmuni doveli na pomisao da nas mogu potaracat, i kasnije sve što se događalo je samo refleksija tog vođenja tzv SRH i onih zagovornika bratstva jedinstva s narodom, koji nas želi potamanit i asimilirat u Srbiju, kao što to žele i ostalim narodima na prostoru SFRJ, oni bi to isto napravili i Slovencima samo da su im bliže, ali bi se Slovenci za razliku od Hrvata puno jasnije na to postavili, pa do rata ne bi ni došlo, a da ne govorim da su Slovenci imali tu sreću da su najsjevernija država Jugoslavije, što ju je spasilo od većeg rata i što činjenično Srbi nisu mogli okupirat Sloveniju prije nego okupiraju Hrvatsku i Bosnu, tako da se zato i vodio najveći dio rata upravo na teritoriju Bosne i HR, i našim idiotima još nije jasno što se događalo i zašto, oni kao još traže razloge zašto se to dogodilo, pa idu čak toliko daleko da i Tuđmana i HDZ krive za raspad SFRJugoslavije a to što su Srbi i partizani i četnici četnici, to njih ne jebe previše, oni su njima građanska opcija samo da napredne croata antife potaracaju ustaše, i sve će doći na svoje mjesto, dok gdo imamo u svom narodu trećinu kretena koji smatraju da je problem u nama, a ne u našim susjedima dotle će nas svi podjebavat, zato je tu trećinu trebalo doslovce amputirat iz institucija ove zemlje, i neka se bave poljoprivredom ekonomijom svime, samo ne politikom, jer su dokazane štetočine i imbecili nulte kategorije kada je riječ o toj grani društva.

Tuđman to nije napravio i djelom jer je imao nostalgično percipiranje svoje mladosti, pa mu je HOS realno više smetao nego udbaši i antife koji su cijelo vrijeme u prikrajku vrebali i njega i sve njemu slične, zato jer su ih smatrali izdajnicima proleterske borbe. to što je Tuđman sebe percipirao drugačije, kao hrvatski partizan to ne mjenja suštinu stvari, da su Srbi i vrh naše kominterne hrvatske sve takve kao on smatrali korisnim budalama za ostvaranje one politika koja se i vodila od 1945-1991, a možemo reći i nakon 1991, jer su samo promjenili kapute i ostali na istim mjestima. ako su sve zemlje istočne europe provele lustraciju, postavlja se logično pitanje zbog čega jugoslavenska kopilad u hrvatskoj misli da bi ona trebala biti pošteđena iste, živo mi se fućka za rusiju i njima slične, ja pričam o poljskoj češkoj mađarskoj slovačkoj istočnoj njemačkoj itd, dakle svi poskomonistički procesi u tim zemljama su se odvijali uz obaveznu lustraciju, sigurno ne slučajno i zato jer oni žele lov na vještice već baš zato da se tim kretenima pokaže da su služili zlu i da ne mogu u novo doba nove politike patentirat staru komunističku politiku kao moralno prihvatljivu i poželjno, samo zato jer će ostat na istim pozicijama, a pošto se znalo da su komunisti čipirani ljudi nepromjenivih vrijednosti naravno da je lustracija najbolje riješenje za takve, jer oni neće nakon 40 ili 50 godina služenja komunizmu, početi služit narodu. vrlo jednostavno. što je Tuđman o tome mislio je manje bitno, bitno je što nije napravio a trebao je. i ja o tome pričam, nikakve političke egzekucije nisu potrebne da se tu bagru dovede u red, dovoljno je pravno uređena država s jasnim pravilima ponašanja, te zakonima koji će jasno tretirat postupke te gamadi. a ne da u tom pravosuđu sjede degenerici, koji za dom spremni krste fašizmom, umjesto da se njih lustriralo sada oni krste hrvate fašistima i pozdrave hrvata fašističkim, zamjena teza je moguća samo u onim zemljama koje se nisu bile u stanju na kvalitetan način obračunat s svojim "gerilcima" i kukoljem, tamo gdje je sprovedena čistka tih i takvih kadrova, tih problema kao što vidiš nema. ja ne vidim da u mađarskoj netko nariče i plače za komunizmom, ili poljskoj, češkoj slovačkoj, žive bolje nego ikad djelom i baš zato jer su počistili svoje rusofile komunjarofile i slično. a mi nismo počistili ama baš ništa, osim onih najnotornijih četnika koji bi nas sve poklali da to nismo napravili, i samo zato i jesu počišćeni jer ovaj narod očito treba klat da bi poduzeo prave protumjere. što govori da su hrvati politički tup i zaglupljen narod, koji pušta sve da ide svojim tokom dok vrag ne dođe po svoje ,a onda nastupaju suze zgražanje čuđenje pa mi smo mislili da smo braća, ne bi to nama Srbi Talijani Mađari ovi oni, cijelu povijest nas tu jebu, a ovi antifa idioti su našli još većeg neprijatelja od svih naših neprijatelja, u hrvastkom narodu i hrvatskoj državi.

svaki normalni narod s takvim "antifašistima" bi odavno raskrstio, a nama stoluju mudruju popuju i stalno nešto filozofiraju što bi mi ko narod trebali, da trebali bi za početak sve vas lustrirat i spremit u ropotarnicu povijesti, pa bi onda možda i mogli krenut prema naprijed a ne prema nazad i ustanku u Srbu i Brezovici. interesantno da se nikad hrvati nisu zapitali, zašto su antifašisti i Tito cijeli svoj rat proveli u ratu protiv fašista na teritoriju NDH, dakle hrvatske države i uglavnom stvarajući mete od hrvata a ne fašista ? to nikome očito nije nikad palo na pamet, veliki borac protiv fašizma Tito nije kročio nogom na tlo fašističke italije, prije iskrcavanja saveznika ali zato se dobro obračunao s hrvatima ustašama i NDH odnosno hrvastkom državom, za čiji račun ? za račun borbe protiv okupatora ? ili možda borbe za račun Srba, dovoljno je vidjet granice nakon 1945e i uređenje stvari, sustavno naseljavanje Srba, pompozno veličanje jasenovca ko najvećeg zločina u povijesti, jasno je koja je nakana bila tog bravara i uopće je nebitno jel on Rus Židov Hrvat Slovenac Srbin, bitno je samo što je taj bravar radio i što je on polučio svojom borbom, a Hrvati dobar dio Hrvata tog bravara i danas smatra osloboditeljem, pa onda mogu slobodno smatrat i Martića i Šešelja i Mrkšića 1990ih, ista je to škola i isti osloboditelji, ali ok Hrvati i politička pismenost su dva različita svijeta, da ne govorim da je povijesno znanje hrvata na razini zlatne ribice, ono što danas nauče sutra već zaborave. tako da, dok se opet ne opečemo sumnjam da će se išta promjenit, srećom imamo Srbe u susjedstvu, ja se svaki put kad sam u crkvi Bogu zahvalim što je stvorio Srbe, nema većeg aduta i veće koristi za hrvastku stvar od njih, jednostavno nema, jer Hrvati sami ne bi ni postojali bez ugroze, a Srbi tu dođu ko šlag na tortu. tako da sve ovo što oni rade ja podržavam u neku ruku, jer oni svojim postupcima omogućuju postojanje Hrvatske, da žele igrat antifašistički pir i kolo s hrvatima, i širit jugoslavenstvo a ne velikosrpstvo, ja vjerujem da Hrvati niti bi imali danas državu, niti bi postojali ko narod. jer Hrvati većinski političke inteligencije nemaju, i koliko god Srbi bili razularena koljačka banda, oni su za nas izmislili politiku, i guraju svoje i kada dobiju po nosu. dok se naši ispričavaju i onda kada mi dobijemo po nosu, bez razloga. tako da, i Talijani i Srbi i Mađari i Osmanlije svi oni su svaki u svoje vrijeme bili dobri za ovaj narod, jer on sam nema mudrosti sebe vodit bez ugroze. to je dokazano već milion puta u povijesti, i nemam ja šta tu dokazivat dovoljno je proučit povijesne događaje u zadnjih par stoljeća i laiku sve postane jasno.

da smo mi ko Slovenci ili Mađari, drugačije bi se i Srbi poigravali s nama, i sigurno ne bi imali Pupovca u zagrebu niti popove koji pjevuše četničke pjesme, sve je to igra jer oni znaju da su Hrvati politički naivci prve klase, i da će zbog zapada napraviti sve, a zapad nas opet gura njima u ralje za svoje interese. zato nije Hrvatskoj spas na zapadu, Hrvatskoj je spas kada nas netko napadne i kada smo primorani borit se za opstanak, to je naš spas. a ne zapad amerika rusija kina EUnija itd, ali to mnogima ni nakon svih ovih događaja u 19 i 20 tj 21 stoljeću još nije jasno, srećom meni je jer ja znam kako prosiječni zaglupljeni Hrvat razmišlja, barem kada je politika u pitanju. a isto tako ne bih hrvate branio ni u drugim okolnostima, npr kada vidim kako prosječni Hrvat vozi auto, oduzima prednost parkira da ti blokira izlaz, čudi se što si se ti uparkirao na svoje parkirajuće mjesto na koje se uvijek parkiraš, ne daju žmigavce dakle notorna nekultura na svakom koraku, i onda se čudimo što nam gedžovani se šepura po Hrvatskoj, pa mentalni sklop hrvata nije puno drugačiji od tih paprikaša i sarmojeda iz Srbije. nismo mi uopće puno bolji od njih, dapače politički smo i gori, jer dozvoljavamo narodu kojeg smo porazili, da nas uči povijest i kod naših kakti saveznika određuje što ćemo mi kupit od naoružanja, to ne govori puno o Srbima koliko o Hrvatima. i za tu i takvu politiku, većina hrvata je sada glasala na izborima za HDZ i Plenkovića, i ranije Milanovića. iako moram reći da je Milanović za Plenkovića, državnik svijetskog kova. ne bih vojnog lekara, brkao s alkarom iz glavica koji često gađa u ništa, ali ponekad i pogodi u sridu.

Ja Djukanovicu nikada necu zaboraviti Dubrovnik.

Vuk dlaku mijenja...

Kad je Dubrovnik zaboravio Trebinju tko sam ja da se mješam

Nije zaboravio, to sto politika dopusta je jedno, ajde neka proseta koji Stradunom u trenerci Partizana, zadnji je zube brojao.

kako isplivaju nove vijesti o Dritanu, tako vidim ko je i sta je. Na slici je sa svojim idolom iz mladosti, Miroljubom Petrovicem.

Ko ne zna za Miroljuba, rijec je o ludjaku, internet senzaciji ono "pod mac bato", lik je notorni velikosrpski fasist, u Nizozemskoj hapsen zbog proklamovanja ideje kako ce on ili bi netko trebao minirati nizozemske brane i potopiti Nizozemsku jer antisrpski Haski sud.

A i Skenderbeg je Srbin

https://youtu.be/wm3-vWLgJgM

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Tom Dritanu je navodna verenica Srpkinja,brat mu je liječnik u Beogradu,a pretpostavljam da im je i mater Srpkinja,Beograđanka
    Dakle,sve je tu jasno kao dan.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Jasno je, naši bi jedino trebali rasvijetliti tko je osnovao onu drugu stranku malo prije izbora i tim ljudima oduzeti državljanstvo, ako ga imaju, a svakako im zabraniti ulazak u Hrvatsku doživotno.

Ovaj Miroljub je žešći kreten a Dritan je kreten na n-tu.

Očito su Srbi našli novog Sejdu Bajramovića.

Nadam se da će se i da ovim ovajditi ko sa starim Sejdom.

Srbi su nakon izbora poslali puno ljubavnih poruka Bošnjacima u Pljevljima. Takvi izljevi ljubavi bude nadu u bolje sutra.

Gdje god su muslimani pokušali izbornim inžinjeringom nešto postići o glavu im se olupalo.
    u BiH su Hrvatima izabrali Komšića, što će se pokazati kao politički auto gol stoljeća, a danas ti isti "bošnjaci" jade Hrvatskoj da ih podrži, jer eto znaju da su Hrvati ono "protiv" Srba.
    Jasno je što se Reis Kavazović bunio na vjetrove otopljavanja odnosa između Srbije i Hrvatske, samo kad danas pogledamo Crnu Goru, gdje su muslimani ponovo pokušali novi ( u BiH oprobani) inžinjering koji im se evo surovo lupa o glavu.
    Zna se da je Đukanović pao na zakonu o crkvenoj imovini, kada je izazvao bijes SPC i zna se da iza njegovog pada stoji najjaća Crkva na Balkanu SPC, koja je na velika vrata ušla u politiku i počela se obračunavati sa svim koje ne smatraju "svojim", bez obzira za koga su glasovali.
    Crnogorci islamske vjeroispovijesti najednom postaju "bošnjaci" i traže pomoć sarajevskog Begovata i Islamske zajednice, da ih preko dvojice članova predsjedništva koje su u BiH izabrani bošnjačkim glasovima koliko može zaštititi...od onih za koje su koliko juče i sami glasovali...
    Posljednje uređivanje od imperator : 03-09-2020 at 12:40

inkvizija odradila svoje na forum.yugoslavia, ostali četnici a "ustaše" su riješili ko 1945.

onaj forum je septička jama, i stvarno tamo ne treba pričat. čim kažeš našu realnost, i ono što se događa u susjedstvu što nas može itekako skupo koštat, dođe partizanska moderatorska svita i pobanira mahom hrvate.

Srbe osim onih najočitijih provokatora, maze i paze, oni mogu slobodno pričat o srpskoj sparti odcijepljenju Srpske, i to sve uredno na hrvatskom forumu.

baš me zanima koliko bih ja mogao trajat, da počne pričat o granicama NDH i Banovine na bilo kojem srbijanskom forumu. vjerojatno nakon prve poruke, bi dobio bananu. a ovi uredno palamude, tipična partizanija na tom forumu ima valjda 100 moderatora, od kojih su 3ojica Hrvati ostalo sve jugoslavenčine na entu potenciju. samo dokaz, da četnici i jugoslaveni idu ruku pod ruku, ovi ih brane više nego što bi branili Hrvatsku, ali bitno da stalno govore kako su ustaše i četnici braća. a onda dođeš na taj forum, i vidiš svojim očima kako gamad pušta četničke provokatore da seru, i čim se nađe jedan hrvat da odgovori na nešto, oni ga zbaniraju. tobože zbog kršenja pravila foruma, a zapravo se radi da jugoslaveni i ti četnici idu ruku pod ruku. kao što su i išli u 2ww, razliku vide samo oni glupi koji ne shvaćaju politiku ni k.

no to nešto govori o hrvatima, ko mazohisti pišemo tamo, umjesto da stvorimo svoj forum koji će biti ogledalo nas a ne usranih jugoslavena i srbočetnika koji su ogledalo tog najvećeg hrvatskog foruma, dakle tipična hrvatska priča.

i onda se čudimo što smo i unutar CG gdje živi par tisuća hrvata, uspjeli napravit dvije stranke. to samo nama može poći za rukom.
    Posljednje uređivanje od korica : 03-09-2020 at 13:36

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ja Djukanovicu nikada necu zaboraviti Dubrovnik.

Vuk dlaku mijenja...

Milo vuk dlaku mjenja, ali ćud nikada, kao i svi preko. ali kada vidiš ovu novu garnituru, jasno ti je da je on bio bolji izbor. barem kada smo mi u pitanju, ne bi on vodio politiku preko BG, kao što će je vodit ovi što dolaze.

koga boli kurac za njega, pa nismo mi jugoslaveni da smo zaboravili tko je i što je Milo Đukanović. i da smo mu oprostili, ono što su mu oni oprostili još dok je po Dubrovniku žario i palio.

jugoslaveni su se s srbima i crnogorcima izmirili, i prije nego je rat završio, po tome su jedino poznati ti jugoslaveni, njima smetaju samo fašisti i ustaše, to su njihovi neprijatleji kakvi crnogorci i srbi. ti se iz 2ww, i šuma i gora neće maknut dok god budu živi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove