+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/8

Tema: Bošnjačko-slovenske obavještajne akcije protiv Hrvatske

Bošnjačko-slovenske obavještajne akcije protiv Hrvatske

Imamo zanimljiv novi protuhrvatski savez na vidiku, a to je bošnjačko-slovenski. Zadnjih dana su bošnjačke i slovenske obavještajne službe i vlast ta dva naroda odlučili oklevetati hrvatsku obavještajnu službu i hrvatsku državu. Prvo su Bošnjaci plasirali neku nebuloznu priču da su ulovili hrvatske obavještajce kako ulaze u džamije po Bosni i naoružavaju islamiste za terorističke napade. Ono, može li providnije i gluplje klevetanje od toga. Nekako su naši odgovorili na to.

Danas su se Slovenci pridružili hajci, izmišljaju nekakve hrvatske obavještajne akcije prema POP TV kući u kojoj je hrvatska strana htjela zamoliti novinsku kuću da ne objavi imena obavještajaca koji su sudjelovali u otkrivanju skandala slovenskog potplaćivanja sudaca na arbitraži oko Savudrijske vale. Dakle, akcija diverzije i skretanja pažnje sa slovenske pokvarenosti i napad na hrvatsku državu da radi nešto pokvareno i nepošteno.

Što je povod ovim očito koordiniranim napadima na hrvatsku državu u zadnje vrijeme? I jesu li Bošnjaci i Slovenci sklopili protuhrvatski pakt o napadanju te trebamo li se zabrinuti u bližoj budućnosti?

Ova SOA ispada obavještajna služba na razini CIA-e, rastura države po regiji kao od šale. Za par dana će Vučić valjda objaviti kako su i tam napravili nered.

Koji smiješan igrokaz. Slovencima je očiti cilj da čim prije potvrdimo da je Savudrijska vala i jedan veći dio našeg mora na sjeveru slovenski, a Bošnjacima očito smeta što nemaju više Mesića na čelu Hrvatske da im drži leđa.

Osobno ne vjerujem da su (sasvim legitimno) prisluškivanje slovenskih prevaranata odradile "naše" službe. Uostalom, prva vijest o tome objavljena je u Srbiji, a tek onda u VL. Ako jesu, svaka čast.
    Također i ovo, nije mi jasno zašto bi Hrvati ometali Slovence u aktualiziranju - objavljivanju priče o tome kako su Slovenci uhvaćeni u lopovluku? Upravo suprotno, to bi mi trebali stalno ponavljati i prezentirati svijetu. Varali su, prekršili pravila i dali nam mogućnost da se izvučemo iz arbitraže koju smo trebali garantirano izgubiti. Ukoliko stvarno naš MVP prikriva slovenske svinjarije, to bi bilo u skladu sa tradicijom i modusom operandi našeg MVP-a, znači glupavo, a to bi mi već bilo lakše za povjerovati.

Mislim da su Slovenci i Bosanski Muslimani budale.

SOA najviše radi protiv Hrvatske.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Na stranu Slovenci i Muslimani, meni su najljuci hrvatski lijevoliberalni idioti, sa pitanjima poput "zapitajmo se, sto to rade nase tajne sluzbe".

Neznam kako ti ljudi zamisljaju rad tih tajnih sluzbi, ono, branje cvjeca i poezija. To su toliko degutantno priglupo anti-hrvatski napadi tih planktona, to je nepojmljivo.

Da ne napomenem da isti ti nigdje i nikada traze lustraciju i istrazivanje rada UDBE.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Granicu bi mogli dogovorit uz ručak i na kraju sve fino zalit dobrim vinom..
    U Slo ova drama oko granice, arbitraze i tih pizdarija bila je jedno obicno skupljanje politickih bodova i dobar posa za sve koji su kasnije sudjelovali u arbitrazi...
    tko zna sta nam spremaju, kad su tolko navalili ovim..
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kad bi išta od ovoga bilo istina barem bi malo izgledali kao ozbiljna država(na stranu sad što je sve iscurilo u javnost)
    There's no such thing as good money or bad money.There's just money.

Cijela prica je tragikomicna, jedna od tragikomicnijih u moru tragikomedije politicke scene... vrapci na grani znaju da su spijunske mreze mnogih zemalja, najprije namocnijih zemalja svijeta, premrezile cijelu planetu.

I sve to je u sustini opravdano, u smislu da se nikome ne dopadaju spijuni suparnicke drzave ali "nasi spijuni" su pozeljni i dobrodosli. Englezi su svoju MI 6 upakirali u sareni celofan James Bonda, dozvole za ubojstvo, znaci lik krstari planetom ubija koga stigne i sve je to ok jer "on je u sluzbi Njenog visocanstva", i kao svi se mi pretvaramo da je to fikcija. Jer, ko je vidio covjeka sa zeljeznim zubima i Spectra ne postoji.

Ameri slicna prica, Rusi takodje, pa svi znamo sta CIA radi diljem svijeta, a na Balkanu im je jedan od epicentara djelovanja. U svakom trenutku u zadnjih 100 i vise godina, na prostorima Balkana je bilo par desetaka ili stotina ili tisuca spijuna da li njemackih, ruskih, engleskih, americkih, neki su postali cuveni poput Mustafe Golubica jer je porijeklom sa nasih prostora..

I u svemu tome, bosnjaci i slovenci lansiraju pricu o nekakvim hrvatskim spijunima koji su toliko zajebani da slovenci povlace veleposlanika a bosnjaci tvrde da hrvatski obavjestajci ni manje ni vise nego kontroliraju islamske teroriste.

Nama, koji poznajemo hrvatsku politicku scenu, to ne izgleda kao vic, to izgleda kao teska sprdnja i mogao bih se smijati tri sata, da sve zapravo nije tuzno... da, mozes misliti, hrvatski spijuni pa ruse Sloveniju i BiH. Da ih nije Plenkovic poslao, ili Kolinda, ili mozda Pupovac. Na N1 Ranko Ostojic drzi polusatno predavanje o tom slucaju, Ranko Ostojic jebote.
    Hrvatski spijuni jedino mogu rusiti Hrvatsku kao drzavu, nista vise.

To je takva tragikomedija da ono... nemam rijeci.

Ali nekako sam navikao, jer isti ti bosnjaci vec godinama seru kako je Kolinda nekakva opasna hrvatska igracica, a Plenkovic mudar i zajeban lik. I kako ce oni nesto... Kolinda ej.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove