Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na EU izborima

Glasači
14. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hrvatski suverenisti (Hrast, Konzervativci, HSP AS, Istina o Istanbulskoj)

2 14.29%
  • Neovisni za Hrvatsku

10 71.43%
  • Most neovisnih lista

0 0%
  • HDZ izdajice

0 0%
  • SDP jugokomunjare

0 0%
  • Amsterdamska koalicija (HSS, Glas, IDS, HSU...)

1 7.14%
  • HNS kurikularci

0 0%
  • Ostalo

1 7.14%
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8 9 10
Prikaz rezultata str. 181/191

Tema: Izbori za Europski parlament - nedjelja, 26.5.2019.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ne svidja mi se ni ovo prepucavanje na desnici, kupovanje glasova na taj "mi smo pravi domoljubi, ovi nisu, e niste nego smo mi, e mi smo, ne nego smo mi" nacin, podsjeca me na HRS u BiH.

Ne moraju ici u neke saveze, ali ne moraju se ni pljuvati medjusobno. Mala bara puna krokodila, tako meni to izgleda. Od toga na kraju koristi imaju iskljucivo hrvatski neprijatelji.

Zar nema dovoljno tema za predizbornu kampanju, od SDP-a, HDZ-a do sveopceg stanja u hrvatskom drustvu.
    cuj podsjeca te na Hrs ... shvaticu to kao kompliment
    HB

mda, Ruza i Suverenisti HDZ igraci... nisam trebao nista spominjati
    Ja za svoje stavove nudim neke dokaze. Ti isto možeš slobodno za svoje.

prije nego je počela predizborna kampanja rekao sam da će se sve vidjeti tko je čiji vidjeti po tome kako će se Yumediji i Yutel odnositi prema Suverenistima a kako prema NHR.

NHR prvi na predstavljanju na Yutelu, Suverenisti zadnji dan, Dan prije njih MOST. Tko misli da je to tako ždrijebano, nek misli. Ja ne mislim dapače uvjeren sam da je to tako naštimano.

dalje Ruža u Nedjeljom uDba kod Stankovića, Ruža danas intervjuirana za Yutarnji

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...jezik/8757692/

NHR jedva šapatom izgovaraju na Yutelu. ja sma siguran kad bi pitali Plenkovića bil volio da Suverenisti osvoje tri mandata ili NHR jedan on bi rekao Suverenisti 3. NHR su jedina opozicija danas u Hrvatskoj. Jedina. I zato je oko njih napravljen medijski kordon. A oko Suverenista nije.

Jučer onaj Lilić u Večernjem priča kako Tuđman nije volio pjesmu Čavoglave jer počinje sa ZDS a danas "pola meni pola tebi, pola Bagi" govorio kako je Tuđman desnicu smatrao glupom.

Sve je to dio specijalnog predizbornog rata. Koriste Tuđmana kao glavni alat. A to je sve po nalogu HDZ a medijski ga provode ga ona Puljić-Šego- Brkić i Yutelovci.

To što ti ne podnosiš Hasana jer se nije izjasnio za treći entitet u Bih ( ko da netko drugi je) jebiga, ne možeš drugima zabranit da rezoniraju , na osnovu dokaza, a ne neke izmaglice.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Okreces teze, on ne da se nije izjasnio za treci entitet (a i zasto bi, Hrvatima nije nuznost entitet vec prava koja su izgubili) vec prakticno BH Hrvate krivi za "zalutalu" bosnjacku politiku.

Ali necu opet o tom covjeku, samo su mi te teze o HDZ igracima tragikomicne. Dakle, ili NZH ili HDZ. Tipicno.

Nije točno da on krivi BiH Hrvate za “zalutalu bošnjačku politiku”. Dapače nju je baš nazvao kratkovidnom i štetnom.

Ovo kad pišem nemam iluzija da će zo promjeniti tvoj formiran stav o njemu.

Da Suvereniste odnosno Ružu favoriziraju Yumediji i Yutel prisnažio sam dokazima koje ti nisi demantirao nego pokušavaš infatilno ismijat. Tako rade oni bezvezni jugotrolovi na fhr-u kad nemaju što reć. A to ne radiš kad rasčlanjuješ druge stvari. Budi doseljedan.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Za tebe je krunski dokaz raspored predstavljanja na HRT-u.

Ne bih o tome, cemu, ti ces i dalje vjerovati u svoje teze, ja u svoje. Meni je samo smijesno to "ili si za NZH ili si HDZ-ov igrac" i slicni rezoni.

Sta znaci ako je rad gost YU medija, pa i HRS (zato ih ubacujem u pricu) je rad gost bosnjackih medija, jel to znaci da su oni bosnjacki igraci. Ne, samo znaci da ih ti mediji koriste za razdor na hrvatskoj desnici.
    Da se mene pita, tamo ne trebaju ni biti, posebno ne Ruza jer nju su prvu pljuvali kao "kanadsku policajku bosancuru", ali to je njen izbor. Sigurno je gostovanje kod Stankovica ne cini jugoslavenkom.

To kao da ja kazem da je NZH Bandicev igrac jer su sa njim bili u koaliciji. Nigdje veze. No dobro, kako rekoh, izbori ce pokazati.
    Ja osobno i jednima i drugima zelim sto vise, a HDZ-u sto manje mandata.
    Posljednje uređivanje od crni bombarder : 20-04-2019 at 16:44

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja za svoje stavove nudim neke dokaze. Ti isto možeš slobodno za svoje.

prije nego je počela predizborna kampanja rekao sam da će se sve vidjeti tko je čiji vidjeti po tome kako će se Yumediji i Yutel odnositi prema Suverenistima a kako prema NHR.

NHR prvi na predstavljanju na Yutelu, Suverenisti zadnji dan, Dan prije njih MOST. Tko misli da je to tako ždrijebano, nek misli. Ja ne mislim dapače uvjeren sam da je to tako naštimano.

dalje Ruža u Nedjeljom uDba kod Stankovića, Ruža danas intervjuirana za Yutarnji

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...jezik/8757692/

NHR jedva šapatom izgovaraju na Yutelu. ja sma siguran kad bi pitali Plenkovića bil volio da Suverenisti osvoje tri mandata ili NHR jedan on bi rekao Suverenisti 3. NHR su jedina opozicija danas u Hrvatskoj. Jedina. I zato je oko njih napravljen medijski kordon. A oko Suverenista nije.

Jučer onaj Lilić u Večernjem priča kako Tuđman nije volio pjesmu Čavoglave jer počinje sa ZDS a danas "pola meni pola tebi, pola Bagi" govorio kako je Tuđman desnicu smatrao glupom.

Sve je to dio specijalnog predizbornog rata. Koriste Tuđmana kao glavni alat. A to je sve po nalogu HDZ a medijski ga provode ga ona Puljić-Šego- Brkić i Yutelovci.

To što ti ne podnosiš Hasana jer se nije izjasnio za treći entitet u Bih ( ko da netko drugi je) jebiga, ne možeš drugima zabranit da rezoniraju , na osnovu dokaza, a ne neke izmaglice.
    Evo i ovaj.

http://hrvatska-danas.com/2019/04/20...omovinski-rat/

Neznam dal' taj covjek zna, ali Franjo Tudjman slovi i slovio je u 99% zapadnoeuropskih drzava kao nacionalist i desnicar.

Na stranu to, neznam koga to Granic predstavlja? "Desnu oporbu u HDZu", Covica? Sto on uopce hoce, i tko ga uopce pita za misljenje?

Mislim, jasno mi je da se sav HDZ uzjebao zbog Neovisnih, ali ovo je toliko prozirno, pa ono dajte...
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Za tebe je krunski dokaz raspored predstavljanja na HRT-u.

Ne bih o tome, cemu, ti ces i dalje vjerovati u svoje teze, ja u svoje. Meni je samo smijesno to "ili si za NZH ili si HDZ-ov igrac" i slicni rezoni.

Sta znaci ako je rad gost YU medija, pa i HRS (zato ih ubacujem u pricu) je rad gost bosnjackih medija, jel to znaci da su oni bosnjacki igraci. Ne, samo znaci da ih ti mediji koriste za razdor na hrvatskoj desnici.
    Da se mene pita, tamo ne trebaju ni biti, posebno ne Ruza jer nju su prvu pljuvali kao "kanadsku policajku bosancuru", ali to je njen izbor. Sigurno je gostovanje kod Stankovica ne cini jugoslavenkom.

To kao da ja kazem da je NZH Bandicev igrac jer su sa njim bili u koaliciji. Nigdje veze. No dobro, kako rekoh, izbori ce pokazati.
    Ja osobno i jednima i drugima zelim sto vise, a HDZ-u sto manje mandata.
    Sjeca li se tko kada su Ruzicu tajno snimali, pa objavili, kako je vodila pricu "ja to njima moram tako prodavati( biracima) a znam da u realnosti stvari funkcioniraju drugacije". E pa ja se sjecam.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Problem sa izlaskom desnice na EU izbore je u tome, što se slučajno ili namjerno brkaju različiti pojmovi:
    - zajednički izlazak
    - koalicija
    - ujedinjenje

Omjeri će se svejedno pokazati (ako se razmišlja o parlamentarnim izborima), jer u EU izborima RH je jedna izborna jedinica, a glasa se preferencijalno. Zbog preferencijalnog glasanja, nitko nikome ne može "ukrasti" glasove (pretpostavimo da je izborni proces i brojanje korektno). Čak je kroz izvješće DIP-a, moguće vidjeti i kako se glasa u manjim sredinama (županije, gradovi... sve do izbornog mjesta). Problem bi mogao postojati samo onda, kada bi se desne stranke osjećale toliko jake, da pojedinačno ciljaju na > 5 mjesta, pa onda kreće "otimanje" za 6, 7..12 mandat. Znači, na takvim hipotetskim izborima "Joža" glasa za njemu omiljenu Brunu, "Pero" favorizira Sunića, a "Joža" i "Pero" zajedno ruše HDZ-SDP koordinaciju. Tako da može biti svašta, ali ne vjerujem da HDZ priželjkuje, da mu se desnica suprotstavi zajedničkom listom. Još se kao lude međusobno pred HDZ-om, MOSTOM i javnošću, međusobno ponižavaju, a to je upravo ono što HDZ želi, pa onda tobože "zbog toga" još i neki čudnovat lik prelazi u HDZ...

Ne uzme li niti jedna opcija, niti jedan mandat (a sa zbrojenim postocima su mogli), to će biti tragedija, ali i tradicija. Već dugo pratim kako na izborima ne prolazi domoljubno desna opcija, a njihovi zbrojeni postoci (npr. 2%+1,8%+0,5%+0,8+0,4..) vode ih sigurno sve u Sabor.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 21-04-2019 at 22:39

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Problem sa izlaskom desnice na EU izbore je u tome, što se slučajno ili namjerno brkaju različiti pojmovi:
    - zajednički izlazak
    - koalicija
    - ujedinjenje

Omjeri će se svejedno pokazati (ako se razmišlja o parlamentarnim izborima), jer u EU izborima RH je jedna izborna jedinica, a glasa se preferencijalno. Zbog preferencijalnog glasanja, nitko nikome ne može "ukrasti" glasove (pretpostavimo da je izborni proces i brojanje korektno). Čak je kroz izvješće DIP-a, moguće vidjeti i kako se glasa u manjim sredinama (županije, gradovi... sve do izbornog mjesta). Problem bi mogao postojati samo onda, kada bi se desne stranke osjećale toliko jake, da pojedinačno ciljaju na > 5 mjesta, pa onda kreće "otimanje" za 6, 7..12 mandat. Znači, na takvim hipotetskim izborima "Joža" glasa za njemu omiljenu Brunu, "Pero" favorizira Sunića, a "Joža" i "Pero" zajedno ruše HDZ-SDP koordinaciju. Tako da može biti svašta, ali ne vjerujem da HDZ priželjkuje, da mu se desnica suprotstavi zajedničkom listom. Još se kao lude međusobno pred HDZ-om, MOSTOM i javnošću, međusobno ponižavaju, a to je upravo ono što HDZ želi, pa onda tobože "zbog toga" još i neki čudnovat lik prelazi u HDZ...

Ne uzme li niti jedna opcija, niti jedan mandat (a sa zbrojenim postocima su mogli), to će biti tragedija, ali i tradicija. Već dugo pratim kako na izborima ne prolazi domoljubno desna opcija, a njihovi zbrojeni postoci (npr. 2%+1,8%+0,5%+0,8+0,4..) vode ih sigurno sve u Sabor.
    Biče interesantno vidit na kraju rezultate. iako ni to neče bit reprezentativan uzorak jer su koalicije u pitanju. Ja prognoziran da če Tomašićka dobit največi broj preferencijalnih glasova u ove dvi ajmo ih nazvat desne opcije.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Po Crogluposkopu, niti jedna od desni opcija ne bu dobila više od 5%. Izgleda da je najbolje da svi glasamo z a Hdz da nam ne propadne glas.

Kuzim da HRT, Nova i RTL non stop konzultiraju agencije sa namjestenim anketama...

zapravo, nisu namjestene, vec se svaki put anketiraju isti ljudi i to mi je svjedocio covjek koji je radio za jednu od tih agencija, dakle ciljano se dezinformise javnost, imaju spiskove ljudi koje zovu svaki put i pitaju ih za misljenje ne samo oko izbora vec za bilo koju anketu...

ali ne kuzim zasto to prenose i desni portali... kad svi znamo o kakvim se anketama radi.

Ta ti ljudi su tvrdili da Josipovic ima 80 ili koliko tocno % podrske na zadnjim izborima. Ima, da, u toj skupini ljudi koje oni konstantno anketiraju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove