Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na EU izborima

Glasači
20. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hrvatski suverenisti (Hrast, Konzervativci, HSP AS, Istina o Istanbulskoj)

3 15.00%
  • Neovisni za Hrvatsku

13 65.00%
  • Most neovisnih lista

0 0%
  • HDZ izdajice

0 0%
  • SDP jugokomunjare

0 0%
  • Amsterdamska koalicija (HSS, Glas, IDS, HSU...)

1 5.00%
  • HNS kurikularci

0 0%
  • Ostalo

3 15.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 20 od 49 PrviPrvi ... 10 18 19 20 21 22 30 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 381/971

Tema: Izbori za Europski parlament - nedjelja, 26.5.2019.

Jel imaju NHR općenito prolaz u Srednjoj Bosni ili tu još HDZ dere,
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jel imaju NHR općenito prolaz u Srednjoj Bosni ili tu još HDZ dere,
    Mislim da HDZ dere, jer su organizirali registraciju, buseve.
    Tako da mislim da HDZ uzima 90 % izašlih glasova, zbog te logistike, pa i da vraća uslugu za dopisno glasanje za opće izbore 2018.
    Ja ne bi sjeo u auto, napravio 100 km u jednom smjeru da nije Capo na listi.
    Jednostavno se ljudima i ne da pogotovo za EU izbore
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Ka-ta-stro-fa ako je tako.

Pa jel ti ljudi vide što HDZ u Hrvatskoj radi ili vide al ih nije briga
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-05-2019 at 16:58

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Ti si zadužen za izvještavanje iz Mostara. Što misliš koliko bi NHR tu mogao dobiti glasova.
    Evo gledam rezultate prošlih parlamentarnih izbora 2016. kada je Glasnović prvi put uzeo mandat HDZ-u iz tzv. dijaspore.Tada je osvojio 5200 glasova.
    Kažu da je do 11:30 sati u čitavoj BiH glasovalo 4500 birača.
    Očekujem da je nakon toga izlaznost ipak bila nešto veća i da bi do 17 sati po najoptioptimističnijim prognozama ta cifra mogla porasti do maximalno 15 tisuća.
    Ako bi do zatvaranja biračkih mjesta sveukupno izašlo 20 tisuća birača u BiH to bi bila puna šaka brade,aii NHR-u ne bih dao više od trećine glasova.
    Dakle,to bi bilo oko 6500 tisuća.
    Ali najprije ćemo sačekati izlaznost do 17 sati.
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Lista 4,kandidat br 4
    I ja isto tako... Mislio sam za naseg kolegu sa ove zajednice (kojeg poznam desetljecima), ali predobar plakat je prevagnuo... Nekad sam drhtao pred derbi Dinamo-Hajduk i njegov rezultat, sad drhtim pred rezultatima izbora...

Nemam dobar osjecaj... Oko mene vecina nase opcije glasala za Petir, jucer na Hodu za zivot njih trojica na pitanj kazu za Petir...

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    I ja isto tako... Mislio sam za naseg kolegu sa ove zajednice (kojeg poznam desetljecima), ali predobar plakat je prevagnuo... Nekad sam drhtao pred derbi Dinamo-Hajduk i njegov rezultat, sad drhtim pred rezultatima izbora...

Nemam dobar osjecaj... Oko mene vecina nase opcije glasala za Petir, jucer na Hodu za zivot njih trojica na pitanj kazu za Petir...
    Meni je kod Petirke nesto odbojno,djeluje bas ko prilivoda.
    Sto se izbora tice,cekam sedam sati.Kuma mi radi na izborima pa cu imati prve vijesti.Padne li HDZ u Imotskom bit ce svega

Ti cijelo vrijeme pričaš kako NHR nemaju šansu. Koja Petir, kakva Petir. To je Mesićeva glasnogovornica iz kampanje za drugi mandat, ne za prvi, jesu ti ljudi glupi ili su im vrane mozak popile.

Prebacujem ovo na temu o izborima

Petir će dobiti 30-ak tisuća glasova, Suverenisti 100-ak, NHR 150.000

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4

ako svih 400.000 koji su potpisali za ukradeni referendum glasaju za Neovisne ili Suvereniste ili Petir, to je fina brojka.
    i Karamarko je bio Mesicev glasnogovornik pa se ne sjećam da zbog toga nije dobio glasove. ako je on dobio priliku da se iskupi, ne vidim zašto ne bi Petir koja godinama dobro radi.
    eto, Bruna Esih je 3 godine u Saboru, dvaput se javila za riječ, pa nikom ništa.
    na listi Marijane Petir je i Tvrtko Krpina iz GI Narod odlučuje. sigurno joj i oni zamjeraju što je radila posao za koji je plaćena.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Petir će dobiti 30-ak tisuća glasova, Suverenisti 100-ak, NHR 150.000
    Mislin da si prevelik optimista. Ja mislin da ce i neovisni i suverenisti bit na granici ali da ce na kraju izvisit i jedni i drugi. Neovisni su bili u totalnoj blokadi i na kraju od samoga Bujanca a nije da se Bujica ne prati. Evo i danas repriza Bujice u udarnon terminu za rucak i reklame jedino od suverenista.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ma nema Bujanec toliki utjecaj. Ako ima, među Hrvatima, političkim, odraslim, onda ko nas jebe.

21,31;% izlaznost do 16:30.

Je nešto veća nego zadnji put ali očeivao sam veću izlaznost. 35% otprilike. Ovako će se vrtit oko 30 %
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-05-2019 at 18:13

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Mislin da si prevelik optimista. Ja mislin da ce i neovisni i suverenisti bit na granici ali da ce na kraju izvisit i jedni i drugi. Neovisni su bili u totalnoj blokadi i na kraju od samoga Bujanca a nije da se Bujica ne prati. Evo i danas repriza Bujice u udarnon terminu za rucak i reklame jedino od suverenista.
    a ti si pak prevelik pesimist.
    svi su bili na terenu zadnjih tjedana, razletili se po cijeloj državi. mislim da će to više utjecati na izbore nego reklame i tv
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    a ti si pak prevelik pesimist.
    svi su bili na terenu zadnjih tjedana, razletili se po cijeloj državi. mislim da će to više utjecati na izbore nego reklame i tv
    Mene najvise zanima je li se prominila svijest HDZ-eovih biraca i koliko ih ima sta ce dat glas HDZ-eu nakon ove koalicije sa HNS-on i prebjezima iz SDP-ea. Bilo bi dobro i za mene iznenadjujuce kad bi neovisni dobili danas 10% jer bi to znacilo da bi se na parlamentarnin dogodine moglo ic i na 15% jer do tad ima jos godina ipo. Veceras ce mo sve znat a kako sad stvari stoje izlaznost ce bit manja od 30%.Je li to dobro ili lose neman pojma.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Mene najvise zanima je li se prominila svijest HDZ-eovih biraca i koliko ih ima sta ce dat glas HDZ-eu nakon ove koalicije sa HNS-on i prebjezima iz SDP-ea. Bilo bi dobro i za mene iznenadjujuce kad bi neovisni dobili danas 10% jer bi to znacilo da bi se na parlamentarnin dogodine moglo ic i na 15% jer do tad ima jos godina ipo. Veceras ce mo sve znat a kako sad stvari stoje izlaznost ce bit manja od 30%.Je li to dobro ili lose neman pojma.
    Pa cak da se i nije promjenila svjest HDZovih biraca, ovi ovisni o njima nece se priokrenuti, ja mislim da ozbiljna desnica zasad ima neki potencijal do 15%, a to ce rasti sa problemima oko migranata, i to su Neovisni dobro shvatili. U prvoj liniji se mora ciljati na nove birace, a HDZovci, uz duzno postovanje, tko ih jebe.
    Evo ja pisem na twitteru, hoces mi vjerovati da ta desna oporba HDZa ne postoji tamo. Skoro pa nitko pokusava braniti politiku HDZa, sto se tice ideoloskih pitanja. E sada, ako ti ljudi znaju kamo ide brod, i opet ih podrzavaju. Kakvu ces svjest mjenjati.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

U Srbiji izaslo 1500 ljudi do 16.30! Bez veze nas bonbardiraju sa BG jer po nekoj logici bar pola od ovih su Hrvati iz Vojvodine pogotovo iz okolice Subotice.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kada se promislim, cak ni "desna oporba" unutar HDZa ne pokusava uopce vise braniti smjer HDZa, vec pljescu kao idioti kad Andja bojler drzi nekakav govor, ki fol patriotski.

Baš zato nisam htio ništa pisati, zanimljivo da i Večernji sudjeluje u toj propagandi o gužvama u Bg.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pa cak da se i nije promjenila svjest HDZovih biraca, ovi ovisni o njima nece se priokrenuti, ja mislim da ozbiljna desnica zasad ima neki potencijal do 15%, a to ce rasti sa problemima oko migranata, i to su Neovisni dobro shvatili. U prvoj liniji se mora ciljati na nove birace, a HDZovci, uz duzno postovanje, tko ih jebe.
    Evo ja pisem na twitteru, hoces mi vjerovati da ta desna oporba HDZa ne postoji tamo. Skoro pa nitko pokusava braniti politiku HDZa, sto se tice ideoloskih pitanja. E sada, ako ti ljudi znaju kamo ide brod, i opet ih podrzavaju. Kakvu ces svjest mjenjati.
    Ne bi ja bas pljuca po svin biracima HDZ-ea. Ovaj HDZ danas nema veze sa onin od Karamarka.Trenutno privuc za sljedece parlamentarne izbore tih recimo i 5% je velik rezultat.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ne bi ja bas pljuca po svin biracima HDZ-ea. Ovaj HDZ danas nema veze sa onin od Karamarka.Trenutno privuc za sljedece parlamentarne izbore tih recimo i 5% je velik rezultat.
    Pa neka nema veze, cak se i slazen, ta desna oporba unutar HDZa je ocito nesposobna. Hocemo sada zaliti one koji ce taj i takav HDZ vjecito vezati za pokojnog Tudjmana.

Ja jedva cekan rezultate izbora iz jednoga jedinoga razloga da vidin trenutno stanje. I nema tu vise izaslo neizaslo ni opravdanja ovakvih ili onakvih. Svakome kome je stalo izac ce na izbore i dace glas za svoju opciju a oni koji ostanu doma te nije ni briga niti ih mozes svrstat u bilo koju opciju.
    Paradoks izbora. To su čari hrvatske demokracije, pogotovo za takozvane desničare koji mogu birati između više okusa, mada ni drugi previše ne zaostaju.

Meni je stalo do Hrvatske kao domovine, ali probleme pred kojima se nalazi hrvatski narod neće riješiti izbori, pogotovo ne jedno te isti političari koji se rotiraju po saborskim klupama te koje zamjenjuje isto takva bagra.

Ajmo za NHR, za Suvereniste me se jebe, čak sumnjam da su Hdz ovi trojanski konji, šta sumnjam, siguran sam.

Ankete su lažne, tu su da demotiviraju ljude, da glasaju za HDZ, da im glas ne propadne. Naravno mislim na desne glasače. Nitko pametan se neće navuć na to a na glupe jebiga ne možeš utjecat.
    Malo vjerojatno da su Tomislav Sunić i Jure Vujić HDZ-ov trojanski konj. Uostalom zar nije Zlatko Hasanbegović bio na listi HDZ-a 2016. godine?
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove