Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na EU izborima

Glasači
20. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hrvatski suverenisti (Hrast, Konzervativci, HSP AS, Istina o Istanbulskoj)

3 15.00%
  • Neovisni za Hrvatsku

13 65.00%
  • Most neovisnih lista

0 0%
  • HDZ izdajice

0 0%
  • SDP jugokomunjare

0 0%
  • Amsterdamska koalicija (HSS, Glas, IDS, HSU...)

1 5.00%
  • HNS kurikularci

0 0%
  • Ostalo

3 15.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 33 od 49 PrviPrvi ... 23 31 32 33 34 35 43 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 641/971

Tema: Izbori za Europski parlament - nedjelja, 26.5.2019.

Zeljana Zovko pomela.

Izgleda je Glasnovic prosli put izbore dobio u BiH samo zato jer je na listi HDZ-a.

Cak je i Picula dobio nekakvih 60 glasova negdje u Bosni.

Ovaj HDZ pulen, Ressler, jel to onaj europejac sto je nedavno srao protiv Hrvata. Najjaci u HDZu

Samo je Ranko Ostojic i ta bagra crvena, u Hrvatskoj nezamjenjiv.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Kad se ti postoci pretvore u stvarne brojeve, obje stranke zajedno imaju manje od 500 000 birača što je debelo ispod 20% službenog broja građana sa pravom glasa.
    Samo jedan mandat desnici i to nazovi desnici Tomašički. Sve ostalo ljevica i radikala ljevica...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Samo jedan mandat desnici i to nazovi desnici Tomašički. Sve ostalo ljevica i radikala ljevica...
    Mi Hrvati

deset karaktera

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Zeljana Zovko pomela.

Izgleda je Glasnovic prosli put izbore dobio u BiH samo zato jer je na listi HDZ-a.

.
    Glasnović je uzeo mjesto HDZ-u na zadnjim izborima
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Zeljana Zovko pomela.

Ovaj HDZ pulen, Ressler, jel to onaj europejac sto je nedavno srao protiv Hrvata. Najjaci u HDZu

Mislim da se globalisti sprdaju s nama. Rekli su Plenkoviću, ej rista, daj stavi totalne smušenjake i debile na listu da vidimo hoće li Hrvati i tada glasati za Hdz.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zeljana Zovko pomela.

Da, Hrvatine.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Građanske i građani, naziv jugoljevice za hrvatske državljane.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    da čujem i Andreju šta ima za reći o ovom povijesnom uspjehu.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Bero je imal odličan govor. Sanja, hvala ti. Marko, hvala ti. Jelena, hvala ti. Andrea, hvala ti. Mirko, hvala ti.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Ruža dobila duplo više glasova od NHR, otprilike. malo mi je to sumnjivo.

יֵשׁ מֵאַיִן

Tko je ona Željana Zovko, ženska stavlja na fejs svako par minuta status i na svakoj kes od uva do uva. Reko šta mi to iskače , a ne lajka joj status parljudi , kadli ono frendica mi na fejsu tko zna odkad nisam ni znao tko je.

Odmah sam je odfrendo.

Ne znam ljudi, nakon rezultata u Zg bio sam uvjeren u dva mandata ali očito slabo pogađam. 1981 sorry još jednom ))

Nije mi do smijeha.

Al eto.

Jesu li se obe frakcije SKH izjednačile. Pa i neka su. Pošto su ionako ista govna nek budu i u mandatima isti.

Za ujedinjenje s Ružom i ekipom nisam jer to nije desnica i to će se trkom prvom prilikom vratiti HDZ eu.

A kamoli s nekim Petirkama.

Ovo nas 4 i nešto % i to priznajem, za ostalo me nije briga.

Toliko je ljudi otprilike i obranilo Hrvatsku.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Dvije trećine ljudi nije izašlo na izbore... Pa uvedite elektroničko glasovanje pa će s vi glasovati. Ali to je prenapredno za zemlju znanja.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Plenky loše glumi

יֵשׁ מֵאַיִן

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Plenki uspješno rastače HDZ. Zadovoljan je.

Uglavnom, teško razočaranje, da NHR nema nijedan glas. Sumnjam na krađu. Ali kaj je tu je, treba raditi dalje, brzo su parlamentarni.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    sad ću peći pitu svaki vikend do smrti. ništa od police.

יֵשׁ מֵאַיִן

Ni 30% izaslih

Ne ujedinjenje, ne niti koalicija, sve što je trebalo učiniti bio je zajednički izlazak na izbore. I onda to matematički izgleda ovako: 8,49 (Suverenisti) + 4,36 (NzH i HSP) + 0,40 (A-HSP)=13,25 (namjerno tu nisam računao Petir, jer tu ne spada). Znači ~ 3 mandata i potop Plenkovićevog HDZ-a (ono što je sada najvažnije). Jer tih naših 11 (12) zastupnika u parlamentu od 750, nešto je nebitno, važan bi to bio rezultat za hrvatske prilike. Glasova za desnu opciju, bilo bi i više, zbog sinergije, troškova promidžbe, ne gubljenja vremena na međusobne sukobe, bolje kontrole izbornog procesa.... Umjesto toga dobili su reputaciju "razbijača zajedništva" na desnici. A ako ih je baš zanimao odnos snaga (zbog budućih izbora) dobili bi ga iz broja preferencijalnih glasova.

Također, Kolakušić, bavi se konkretnim životnim problemima ljudi, onim čime bi se trebala baviti i domoljubna desnica. A ne bavi se, što bi oni s nama kad bi mogli, ne znamo ili čak lupetaju gluposti ("ilegalne imigrante se ne može zaustaviti žicom", potpora budućem LNG gubitašu na Krku - zbog kojeg nam već sada dižu cijene).

Na ovim izborima dobio jedino Kolakusic i naravno oni koji odose za dobru placu u EU parlament. Najveci gubitnik HDZ jer imati isti broj mandata kao i ovakav SDP - to stvarno treba znati postici. I za kraj jedini suvisli post je ovaj zadnji od Gorana. Mozese sumirati u tri rjeci. Zajednicki i ekonomska pitanja. Narod vise ne zanimaju trice i kucine, odnosno partizani i ustase (i sve vezano za njih). Njonjo odnosno Plenkovic su dobili tezak samar, a Gordan Maras ode u EU parlament. Presmjesno.

Ps: Ipak sad sam vidio Maras ne ide u Brisel. To je nenadoknadiv gubitak za EU. Kakva steta.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 27-05-2019 at 05:50

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove