Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na EU izborima

Glasači
20. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hrvatski suverenisti (Hrast, Konzervativci, HSP AS, Istina o Istanbulskoj)

3 15.00%
  • Neovisni za Hrvatsku

13 65.00%
  • Most neovisnih lista

0 0%
  • HDZ izdajice

0 0%
  • SDP jugokomunjare

0 0%
  • Amsterdamska koalicija (HSS, Glas, IDS, HSU...)

1 5.00%
  • HNS kurikularci

0 0%
  • Ostalo

3 15.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 18 od 49 PrviPrvi ... 8 16 17 18 19 20 28 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 341/971

Tema: Izbori za Europski parlament - nedjelja, 26.5.2019.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Meni osobno je BZÖ drazi od FPÖa.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Meni osobno je BZÖ drazi od FPÖa.
    Ma nije bez vraga Haider tri godine prije smrti napustio FPO i osnovao novu stranku, BZO. Ovi iz FPO su se spanđali sa Srbima a tko sa Srbima kolo pleše loše prođe.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Što se tiče kampanje za EU izbore kod nas; uopće nije bilo sučeljavanja stranaka, manje stranke su marginalizirane (srećom pa postoji internet pa možemo vidjeti barem spotove), sve u svemu radi se u prilog HDZ-a, SDP-a i njihovih podružnica.
    Bojim se male izlaznosti na izborima jer to uvijek ide u korist velikim strankama, ponajprije HDZ-u. Oni će svoje članove mobilizirati zato je važno izaći na izbore i poslati poruku.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Kod nas je nažalost uvijek tako, ili SDP ili HDZ, zato se ništa i ne mijenja na političkoj sceni. Oni jednostavni imaju medijsku mašineriju iza sebe, a pasivnost i nezadovoljstvo velikog dijela birača ih održava na životu i upravo zato je ključna veća izlaznost na izborima. Hoće li je biti, vidjet ćemo.

Gledan sad neku najnoviju anketu. Start i neovisni li-la 3.8-3.9% a Bandic 4.7!!! Hahahahaha
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

meni o validnosti tih anketa govori kako je amsterdamska ispred neovisnih pa jbt ko uopće glasuje za tu koaliciju izuzev istrana koji će sad zbog uljanika biti manje motivirani da izađu
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Ma ankete bi trebalo zabraniti jer njima se samo manipulira glasačima.

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    BZÖ je propali projekt Haidera, spali su u svojoj Korosci ispod 0.5%.
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Ma ankete bi trebalo zabraniti jer njima se samo manipulira glasačima.
    Ili bi desničari trebali osnovati svoju agenciju za anketiranje i onda preko svojih medija stavljati ankete u kojima NHR dobija 30% glasova, Suverenisti 20%, Petir 10%, Most 7%, HDZ 5%, SDP 4%, HNS 3% itd. Učit se obmanama od ljevičara.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    evo, i Zorica Gregurić misli isto kao i ja.

Svi su oni naši i Nezavisni i Suverenisti i Marijana Petir. Hrvati imaju koga za birati. Birajmo najbolje od najboljih!
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Iznenađujuće da je Fred pristao doći na megdan Hasanbegoviću.

Idemo na izbore svi.

ko može neka gleda na vinkovačkoj hasana emisija demokracija

Antifa prijavila Glasnović DIP-u, ovi zatražili da ukloni izborni plakat i ispriča se. Njegov odgovor:

Glasnović ima novu poruku za jugozombo medije, ali i novi plakat. Na njemu piše: 'Boljševicima je istina bizarna šokantna. Činjenica je da je istina brutalna na planeti. Preko 110 milijuna ubijenih sa strane ideologije jugozomboida, pozivam vas da spasimo narod'.

Na Facebooku je napisao sljedeće:

- Odgovor jugozombo medijima: Tko uopće vjeruje zagovornicima novojugoslavenstva u agitpropovskim medijima? Još pate od analno-kranialne inverzije i kozaračke histerije od koje se krepava dva puta. Prva smrt je duhovna, a druga vodi na Lončarevu njivu gdje se zakopavaju moralni zločinci i Jude.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

lista broj 4 kandidat broj 7 glasanje obavljeno
    prvi puta nije glas za manje zlo

Lista broj 4, kandidat/kinja broj 1. S ponosom i odlučnošću zaokružila!

Bravo za forumaše. Ja sam nažalost vani i ne mogu glasat ali odigurao sam zamjenu. Sestrična mi je napunila 18 i ide glasat. NHR naravno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove