Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na EU izborima

Glasači
20. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hrvatski suverenisti (Hrast, Konzervativci, HSP AS, Istina o Istanbulskoj)

3 15.00%
  • Neovisni za Hrvatsku

13 65.00%
  • Most neovisnih lista

0 0%
  • HDZ izdajice

0 0%
  • SDP jugokomunjare

0 0%
  • Amsterdamska koalicija (HSS, Glas, IDS, HSU...)

1 5.00%
  • HNS kurikularci

0 0%
  • Ostalo

3 15.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 14 od 49 PrviPrvi ... 4 12 13 14 15 16 24 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 261/971

Tema: Izbori za Europski parlament - nedjelja, 26.5.2019.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zeko kod Bujandera.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Zeko kod Bujandera.
    Bujander ni da spomene prijatelja Zlatka

Je li to Esihica kod Marine Le Pen bila? NHR-ovci se razletili na sve strane, svaka čast, baš su aktivni i dobro odrađuju predizborno vrijeme.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Je li to Esihica kod Marine Le Pen bila? NHR-ovci se razletili na sve strane, svaka čast, baš su aktivni i dobro odrađuju predizborno vrijeme.
    Pa vode pregovore oko ulaska u ovu grupu oko Le Penke i Salvinija. Po meni najbolji izbor, nitko ne obecava nitkome ista, slozni su oko toga da EU kao Brüsselstan nece opstati.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Bujander ni da spomene prijatelja Zlatka
    Bujander je bas uvridjena frajla. Ono, dajte mu suknju.

Datum registracije
    Sep 2016
    A vide grbica Brune. Ehe.
    :rayban

Pa vode pregovore oko ulaska u ovu grupu oko Le Penke i Salvinija. Po meni najbolji izbor, nitko ne obecava nitkome ista, slozni su oko toga da EU kao Brüsselstan nece opstati.
    Nova Antanta.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    ipak će biti manje gužve i mogućnost za veći broj glasova i u BiH i dijaspori...
    širite dalje...

https://www.dnevnik.ba/vijesti/izbor...d4fYYfI0TmCtQ#

15 MJESTA U MOSTARU

Izbori za EP: U inozemstvu 119 biračkih mjesta, trećina u BiH

U odnosu na 2014., kada se za hrvatske europarlamentarce u BiH moglo glasovati na samo deset biračkih mjesta, za desetak dana to će se moći učiniti na njih čak 41 - na osam u Sarajevu, 15 u Mostaru, na po dva u Banjoj Luci i Tuzli te na četiri biračka mjesta u Livnu i na deset u Vitezu, gradovima u kojima su nedavno otvoreni hrvatski konzulati.

S osam na 13 povećan je i broj biračkih mjesta u Saveznoj Republici Njemačkoj - po tri će biti otvorena u Stuttgartu i Muenchenu, po dva u Berlinu, Duesseldorfu i Frankfurtu, a jedno u Hamburgu.

U odnosu na izbore prije pet godina, s dva na četiri povećan je broj biračkih mjesta u Srbiji - po dva će se otvoriti u Beogradu i Subotici, a umjesto na jednom hrvatski europarlamentarci u Austriji će se birati na dva biračka mjesta, oba u Beču u hrvatskom veleposlanstvu.

U Australiji će se moći glasovati na četiri biračka mjesta (Sydney, Canberra, Melbourn i Perth), na isto toliko u Sjedinjenim Američkim Državama (Washington, Chicago, Los Angeles, New York), na tri u Italiji (Rim, Milano, Trst), na po dva u Švicarskoj (Bern, Zuerich), Kanadi (Ottawa, Mississauga), Crnoj Gori (Podgorica, Kotor) itd.

Biračkim mjestima u inozemstvu treba dodati i dva biračka mjesta u Afganistanu te po jedno u Libanonu i Poljskoj na kojima mogu glasovati hrvatski vojnici u međunarodnim mirovnim misijama.

Građani Europske unije izlaze na izbore od 23. do 26. svibnja i biraju nove zastupnike Europskog parlamenta za slijedećih pet godina.

U Hrvatskoj se zastupnici biraju po proporcionalnoj zastupljenosti i preferencijalnim glasovanjem u jednoj izbornoj jedinici koju čini cijela država, uključujući i biračka mjesta određena izvan Hrvatske, u diplomatsko-konzularnim predstavništvima, prenosi Hina.

Dnevnik.ba
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    ipak će biti manje gužve i mogućnost za veći broj glasova i u BiH i dijaspori...
    širite dalje...

https://www.dnevnik.ba/vijesti/izbor...d4fYYfI0TmCtQ#

15 MJESTA U MOSTARU

Izbori za EP: U inozemstvu 119 biračkih mjesta, trećina u BiH

U odnosu na 2014., kada se za hrvatske europarlamentarce u BiH moglo glasovati na samo deset biračkih mjesta, za desetak dana to će se moći učiniti na njih čak 41 - na osam u Sarajevu, 15 u Mostaru, na po dva u Banjoj Luci i Tuzli te na četiri biračka mjesta u Livnu i na deset u Vitezu, gradovima u kojima su nedavno otvoreni hrvatski konzulati.

S osam na 13 povećan je i broj biračkih mjesta u Saveznoj Republici Njemačkoj - po tri će biti otvorena u Stuttgartu i Muenchenu, po dva u Berlinu, Duesseldorfu i Frankfurtu, a jedno u Hamburgu.

U odnosu na izbore prije pet godina, s dva na četiri povećan je broj biračkih mjesta u Srbiji - po dva će se otvoriti u Beogradu i Subotici, a umjesto na jednom hrvatski europarlamentarci u Austriji će se birati na dva biračka mjesta, oba u Beču u hrvatskom veleposlanstvu.

U Australiji će se moći glasovati na četiri biračka mjesta (Sydney, Canberra, Melbourn i Perth), na isto toliko u Sjedinjenim Američkim Državama (Washington, Chicago, Los Angeles, New York), na tri u Italiji (Rim, Milano, Trst), na po dva u Švicarskoj (Bern, Zuerich), Kanadi (Ottawa, Mississauga), Crnoj Gori (Podgorica, Kotor) itd.

Biračkim mjestima u inozemstvu treba dodati i dva biračka mjesta u Afganistanu te po jedno u Libanonu i Poljskoj na kojima mogu glasovati hrvatski vojnici u međunarodnim mirovnim misijama.

Građani Europske unije izlaze na izbore od 23. do 26. svibnja i biraju nove zastupnike Europskog parlamenta za slijedećih pet godina.

U Hrvatskoj se zastupnici biraju po proporcionalnoj zastupljenosti i preferencijalnim glasovanjem u jednoj izbornoj jedinici koju čini cijela država, uključujući i biračka mjesta određena izvan Hrvatske, u diplomatsko-konzularnim predstavništvima, prenosi Hina.

Dnevnik.ba
    Ovo je odlicna vijest! Bitno je da iseljenistvo izasje u sta vecen broju. Nadan se najmanje 30-35% za neovisne.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovaj Letica je ljigavac sa dna kace, naravno njemu je suceljavanje Hasanbegovic-Oreskovic ispalo "nerijeseno" dok on eto, iz obiteljskih razloga glas daje njoj.

Ovo je olicenje kastrirane kvazi-desnice u Hrvata. Kakva papcina.

http://teleskop.hr/hrvatska/https-te...hasanbegovica/

Pa nidi valjda Leticu svrstavao u desnicu. On kokodače o svojoj snahi odkad se pojavila onim svojim unjkavim glasom. Pa neće valjda reć da je ispala tuka
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Ne svrstavam ja dosta toga u desnicu, pricam o percepciji, ali ovo je ipak...zar on nije bio HSPovac? Jebate, pa gdje taj HDZ sve salje svoje pijune, dosta li je.

Ovaj Letica je ljigavac sa dna kace, naravno njemu je suceljavanje Hasanbegovic-Oreskovic ispalo "nerijeseno" dok on eto, iz obiteljskih razloga glas daje njoj.

Ovo je olicenje kastrirane kvazi-desnice u Hrvata. Kakva papcina.

http://teleskop.hr/hrvatska/https-te...hasanbegovica/
    Ovo kad sam danas pročitao - nasmijao sam se i to dobro!

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvats...varno-1309988/

Šok i nevjerica! Najveći ljevičar u državi podrža Hasanbegovića! Zar je ovo stvarno?

Svaki kurac je bio HSP ovac, to ništa ne znači

Ne svrstavam ja dosta toga u desnicu, pricam o percepciji, ali ovo je ipak...zar on nije bio HSPovac? Jebate, pa gdje taj HDZ sve salje svoje pijune, dosta li je.
    Bio je Letica svasta prije 90-te,i valjda do gliba sa udbasijom da ga bivsi politicki zatvorenici izbjegavaju u sirokom luku

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    aj vi političari pomoć, kako još mogu glasat, odnosno, mogu li ikako ako nisam u mistu di inače glasam. Radim u Dalmaciji minimum do sljedećeg utorka...

Ako vam je pitanje infantilno shvatite da u životu nisam glasao osim lazak u EU, za obitelj kad je bilo i to je kolko me pamćenje služi to. Jbg.

Nije valjda da sad kad po prvi put u životu planiram i kad prvi put imam izbor neću moć...
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Mislim da je rok za prijavljivanja druge adrese za glasanje bio do danas 15-tog ako si na to mislio.

Al izbori nisu u ovu nedilju već onu slijedeću 26-tog

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    aj vi političari pomoć, kako još mogu glasat, odnosno, mogu li ikako ako nisam u mistu di inače glasam. Radim u Dalmaciji minimum do sljedećeg utorka...

Ako vam je pitanje infantilno shvatite da u životu nisam glasao osim lazak u EU, za obitelj kad je bilo i to je kolko me pamćenje služi to. Jbg.

Nije valjda da sad kad po prvi put u životu planiram i kad prvi put imam izbor neću moć...
    Veliki pozdrav za velikoga gospodina Bukowskog. Boze, kakva su ovo vrimena dosla kad Servantes iz Istre ide na privremeni rad u Dalmaciju.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    M. Petir sinoć gostovala na Laudatu.

Marijana Petir, zastupnica u Europskom parlamentu, ugostila je ekipu Blagoslovljenog teka na imanju 'Moslavačka priča' kod svojih dragih prijatelja. Poslušajte za što se sve zalaže Marijana u svom političkom djelovanju koje smatra pozivom.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove