+ Odgovori na temu
Stranica 18 od 19 PrviPrvi ... 8 16 17 18 19 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 341/362

Tema: Fenomen foruma Herceg-bosna i srbofilija kod Hrvata općenito

A Dodik je uradio za Hrvate u Bih konkretno što?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

On ni ne treba uciniti nista za Hrvate, kako rekoh politicki saveznik i to je sve.

Ucinio je za RH, sprijecio je tuzbu muslimanskih clanova predsjednistva u svezi Peljeskog mosta. I jos nekoliko istih.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    On ni ne treba uciniti nista za Hrvate, kako rekoh politicki saveznik i to je sve.

Ucinio je za RH, sprijecio je tuzbu muslimanskih clanova predsjednistva u svezi Peljeskog mosta. I jos nekoliko istih.
    Politički saveznik koji ne mora raditi ništa. Čudna teorija.

Oko te tužbe smo toliko puta pričali. Mogao je i spriječiti tužbu koju bi muslimani podnijeli radi izuzeća Hrvatske u finalu SP-a. Jednako bi ozbiljna bila.

i svo to samoponižavanje i etnomazohizam za ništa.

Ne kuzis odnose u BiH i suludo je nastavljati.

Ma svakako. Umjesto razložnog odgovora baca se frazetina.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kada ste se ovih dana raspisali o tom forumu, prepoznao sam glavnog lovca na ''dodrinase'' sa onog foruma na twitteru. Cudnim cudima taj se krece iskljucivo medj' desnicarima, onima koje su nazivali ''perecima''. Nisam ga vidio da se nesto zakacio sa lijevicarima kada se isti popisaju i poseru po HB Hrvatima. Doduse, na twitteru ne ljubi supak Dodiku i nije ni 5% toliko agresivan spram hrvatskoj desnici.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Koji je to, ja citajuci postove nekoliko HB forumasa, sticem dojam da se radi o istoj osobi.

Opcenito mislim da se tim likovima previse paznje daje, a okvirno su bitni koliko i Reuf Bajrovic i Emir Suljagic sa kojima vode privatni rat. Svi zajedno privlace paznju mozda 27. ljudi.

Koji je to, ja citajuci postove nekoliko HB forumasa, sticem dojam da se radi o istoj osobi.

Opcenito mislim da se tim likovima previse paznje daje, a okvirno su bitni koliko i Reuf Bajrovic i Emir Suljagic sa kojima vode privatni rat. Svi zajedno privlace paznju mozda 27. ljudi.
    To su ti oni što najbolje kuže odnose u BiH.

U svakom slucaju bolje i surovanje sa cetnikom Dodikom, nego kao debili iz Hrvatske koji kmece "ali mi smo njih primali kao izbjeglice, pomagali im, naoruzavali ih" kme smrc.

Pomozite im opet, naoruzajte ih jos, podijelite im jos 100 tisuca domovnica, ustaskih naravno, napunite djepove jos nekog Semse, Emira, Jasmile ustaskim kunama, dovedite jos nekog muftiju na Mirogoj da klanja za Blajburg dok centrala u Sarajevu planira juris na katedralu.

Pa tako reci. Zreo si za moda na hercegsrpskoj. To se zove kužit stvari. Ovi iz Hrvatske nisu ništa ni gori ni bolji od vas. I jedni i drugi ištete gospodara samo što bi različitog. Ali princip je isti. Ovi se rugaju dodrinašima a pušili bi kurac četnicima. To se zove napredak.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-05-2020 at 12:40

Kad te Zagreb ostavi na milost i nemilost, onda se i za slamke hvatas.

Bolje pusiti cetnicki kurac, nego biti muslimanska raja.

To možda za tebe.

Ono što je Hrvatima dao Dodik, dat će im Bakir duplo pa vi vidite tko više daje.

Dodik Hrvatima nista ne treba dati, Hrvati imaju sto im treba. Svoji na svome u Zepcu, Kiseljaku, Sirokom, Mostaru, Vitezu itd.
    Bakir im to pokusava oduzeti, ne Dodik. Prosto kao pasulj, iliti grah.

Kod HB Hrvata na sceni je sirovo prezivljavanje. Tamo gdje su sami sebe sacuvali, a danas im muslimani pokusavaju uzeti i to. Nista vise nista manje, uglavnom nikoga ne boli ona stvar za drugo. Dosta su Hrvati Herceg Bosne vodili bitke sa velikosrpstvom. Doslo vrijeme da se bore za sebe.

Malo Dodik treba, malo Dodik ne treba.

Ako hoćeš ono što Hrvat ima u Banjaluci i Derventi to će ti Bakir rado dati gdje god hoćeš.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-05-2020 at 16:45

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni se uvijek svidjala ona HRS stranka. Zalazu se za treci, a navode da nitko od njihovih clanova nije bio u k. partiji.
    To je bas fora. Spomenuti to, jel'...znadu zbocniti.

Datum registracije
    Sep 2016

Ha glavni lovac. Ne treba ga imenovati, jedino mi je fora kako se covijek krece iskljucivo medj' hrvatskim desnicarima, sto iz BiH sto iz RH. Pitam se kako definirati to. Kada vec zagovaras suradnju sa ovima ili onima, a ne kreces se medj' njima, meni je to cudno....

HRS djeluje kao prilicno ozbiljna stranka, bar za sad nisam cuo za neku aferu koja se veze za njih.

Kad Hrvati budu imali svoju izbornu jedinicu i priliku za pluralizam, vjerujem da ce postati ozbiljan faktor u politici. Hrvatima definitivno treba malo svjeze krvi jer su se ovi iz HDZBiH pretvorili u lopoce, ali za sada visestranacje je moguce samo u onim podrucjima BiH gdje su Hrvati dominantna vecina, na opcinskom nivou i dvije tri zupanije.

Hrvati Dervente neka vode svoju bitku, ne vidim ih nigdje uostalom, mogu makar kao ovi iz Odzaka i Orasja sa svojim prirodnim saveznicima nesto, bilo sto.
    Bas pisemo na drugoj temi, ulice u Odzaku imenuju po Titu, Nazoru i Proleterskoj brigadi. A u Orasju Prva, Druga, Treca i 23. ulica. Samo da se saveznici ne uvrijede.

Koje je tek to etno mazohisticko drustvo, u Odzaku ulice po proleterskim brigadama. Jer eto u gradu su Bosnjaci pa mora tako..

Gledam neki dan klip iz `92 iz Dervente, neki pijani Bosnjak objasnjava svojim sunarodnjacima iz HVO da se oni trebaju boriti za BiH i protiv ustasa. A uredno je ubijao Srbe u hrvatskoj uniformi zbog cega je i osudjen za ratne zlocine. Uostalom evo ga.

https://www.youtube.com/watch?v=yE4MkKHcblY

Hrvati Dervente neka vode svoju bitku, ne vidim ih nigdje uostalom, mogu makar kao ovi iz Odzaka i Orasja sa svojim prirodnim saveznicima nesto, bilo sto.
    Bas pisemo na drugoj temi, ulice u Odzaku imenuju po Titu, Nazoru i Proleterskoj brigadi. A u Orasju Prva, Druga, Treca i 23. ulica. Samo da se saveznici ne uvrijede.

Koje je tek to etno mazohisticko drustvo, u Odzaku ulice po proleterskim brigadama. Jer eto u gradu su Bosnjaci pa mora tako..

Gledam neki dan klip iz `92 iz Dervente, neki pijani Bosnjak objasnjava svojim sunarodnjacima iz HVO da se oni trebaju boriti za BiH i protiv ustasa. A uredno je ubijao Srbe u hrvatskoj uniformi zbog cega je i osudjen za ratne zlocine. Uostalom evo ga.

https://www.youtube.com/watch?v=yE4MkKHcblY
    Čekaj ti zamjeraš princip koji sam primjenjuješ. Podložiti se Srbima kao što su se oni podložili "saveznicima". Pustiti nek Dodik priča što hoće i ne smije ga se ljutiti. Po kojem ti pravu zamjeraš njima ono što sam zastupaš.

Gdje sam ja rekao da se treba podloziti Dodiku?

Rekoh i ponavljam, od Dodika ni ne ocekujem da zali blajburske zrtve, uostalom to bi bilo neiskreno. Zna se sta on misli o tome, misli jednako kao i 90% hrvatske politicke scene samo oni hinje da "zale sve zrtve".

Suradnja ili surovanje sa Dodikom, naravno.

Ja crtati ne mogu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove