+ Odgovori na temu
Stranica 34 od 37 PrviPrvi ... 24 32 33 34 35 36 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 661/731

Tema: Fenomen portala" Poskok", foruma" Herceg-Bosna" i srbofilija kod Hrvata općenito

dojdi mi dojdi diridiridojdi nije bas neki rock

Bregovic je seljacima prodao rock glazbu, zato je doticni kriticar Darko i smislio kovanicu, ona se samo primila kao simpaticna a sustina jeste da je Bregovic vizionarski prepoznao priliku. Nebrojeno puta sam se nasao u drustvu ljudi koji slusaju Sabana, Halida, Jasara i kad zele malu promjenu, opale lipe cvatu.

Dugme sa Bebekom i ono kasnije su dva razlicita pojma, Bregovic je evoluirao, mijenjao je izricaj dugmeta da bi se dopao sto siroj publici. Sedamdesetih dugme su slusali samo rokeri, osamdesetih poljoprivrednici, cobani, zemljoradnici.
    Bregovic je inace vizionar, na stranu sta ja mislim o njemu kao covjeku i na stranu da je krao tudje ideje, on je i danas vizionar. Ukrao je Stulicevu ideju sa stolicom na bini i solo gitarom, dodao orkestar za sahrane i sprovode odnosno bugarski etno, malo poskocica, kalasnjikova, cigana i eto njega u pariskom visokom drustvu.

Nekad su se u Sarajevu prodavale cigle na ulici, cigani odnosno mangupi su na ulici umjesto da traze novac od uplasene djecurlije ili tinejdzera, smislili dosjetku da im prodaju stare cigle koje nadju na obliznjoj ciglani. Jel to da smire savjest ili samo humor, ne znam, ali znam da je Kusturica odrastao u tom kraju gdje je cuvena ciganska cerga. I ja sam tu zivio, jako blizu Emira, odlicno znam kako ti ljudi razmisljaju. Elem, Bregovic i Kusturica su cijelom svijetu prodali ciglu. A treba i to znati.

Slobodanka iz srca genocidne tvorevine, iz starog hrvatskog kraja u koji su Osmanlije importirali svoje pravoslavne akindžije kasnije pretvorene u Srbe i gdje do dolaska istih nisi mogao naći Srbina još stotinama kilometara istočno.

Časkanje o moru, letovanjima, što ima kod vas, pa eto ništa, pošto Draža, pošto kokarda, pošto poster krvoloka Ratka i tako..

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...ji-mir-1161718
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Na to reci nista, Susnjar je umobolni placenik, kao i cijela ta njegova ekipa debila.

Realno, postali su mi odvratniji od cetnika, nevjerojatno mi je ako su to zaista Hrvati. Bolesno da bolesnije ne moze, onaj Saric je maca za njih.

Šušnjar je počeo pričati debilne nebuloze još davno a ovo je samo krešendo njegovog imbecilizma. Reći da je sve prošlo bez ikakve reakcije je debilno jer su im izdavači odmah povukli album iz prodaje i krenula je hajka. Još on tobože brani Thompsona a on počinje svoju pjesmu sa "Za Dom Spremni". a Šušnjar je žestoki i manijakalni borac protiv ustaštva . Može li bizarnije. Šokiralo me njegovo branjenje Thompsona više nego išta.

taj čovjek je toliko blesav i kontradiktoran da su njegovi tekstovi sumanuti miks debilizma, kontradiktornosti, laganja o nekakvom mučenju Mačeka u Jasenovcu, a on stanovao u Luburićevoj kući i logora vidio nije, a svemu tome jedan je jedini cilj , branjenje srpskih interesa. Pa tekst i ne može bit drugačiji nego imbecilan.

Čak je tog generala Whoo-a ili kako mu je već umjetnički pseudonim proglasio purgerom.

Zagreb kao centar ustaštva

Lud je da ne može bit luđi. Ali njegove slude ideje nažalost padaju na plodno tlo među pojedinim Hrvatima i to ni manje ni više u Bih.

pod krinkom borbe protiv Muslimana provodi se najgora srbofilija i četnikofilija kao da se protiv Muslimana ne može boriti bez četnikovanja. Po njima ne može. On žali čak i zajednicom srpskih opština, ta pisao je o protjerivanju Srba iz Hrvatske davno.

Poskok, tzv portal HercegBosna sve to vrvi od četnikofilije a sve pod krinkom borbe protiv muslimanske opasnosti za Hrvate u Bih. To su četničke kučkice. Veličanje četničkih pokolja, srpske veličine, srpske snage pa će eto Srbi postati i većina u Bih jer su kao strašno, kao što znamo natalitetno potentni, toliko da su im Albanci uzeli Kosovo ali eto ovi u Bih će natalitetom postati većina u Bih. Sve imbecilnije teza, jedna žešća od druge.

Furaju se imbecilne usporedbe tipa i Hrvati su udaljeni od Iloka do Beograda koliko i Srbi od Une do Zagreba ali eto Srbi nisu pičkice pa se ne plaše. Može li imbecilnije. Može

Uglavnom u dijelu Hrvata u Bih postoji jedna vrsta teškog etnomazohizma. Pojavila se srbofilija i četnikofilija baš tamo gdje je nekad nije bilo skoro u tragovima. Bilo je među pojedincima ali ovako da se dva portala, skoro najpoznatija i najčitanija, da su to velikosrpska četnička legla, to nikad nije bilo.

I na jednom i na drugom mjestu su sumanute, imbecilne teze, davno sam rekao, to je online verzija srpskih reality showova. Tamo se tuče, psuje, podriguje, prdi, tuče, poteže za kosu, javno seksa, sumrak civlizacije, nema nikakvih ograda, nema nikakvih granica. I naravno da su takva mjesta koja su bez ikakvih civilizacijskih ograda posjećena, jer privlači ljude s najnižim porivima i pod tom izlikom posjećenosti ide se tamo ide sudjelovati u toj virtualnoj Sodomi i Gomori.

Bizarno je da sve to radi u smislu branjenja hrvatskih interesa u BiH jer to nikakve veze s iskonskim hrvatstvom nema. To je srbijansko online đubrište kao što je Šušnjarov tekst sumanuti tekst koji kao da je pisala kombinacija Šešelja, Vučića, Vulina, Rudanice, Mandića, Dežulovića, Tomića,..etc etc.. sublimirana hrpa laži i karikaturalnih izmišljotina
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-01-2022 at 14:14

Spinuje, okrece teze, kao on zeli poentirati, a sve se svodi na obranu velikosrpstva. Islamizam i borba protiv istog je samo maskarada za takve likove, nesto sto je dobrodoslo da se pretpostavi kao "ujedinitelj krscanstva" a ni u tome Hrvate ne vide kao ravnopravne vec Hrvati trebaju sluziti Srbima jer Hrvati nisu niti Hrvati nego Hercegbosanci, Dodik je lider a Vucic je "bogotac" i njih treba slijediti ergo sluziti im.

Kad tamo napisem nesto na tu temu, ide atak "zasto otvaras front protiv Srba kad nam ne treba", kad Srbi srbuju, pisu velikosrpske proljeve na racun Hrvata, nema niti jednog od sljedbenika susnjarizma da reagiraju nego spremno cekaju reakciju nekog od Hrvata da ga proglase muslimanom kume. Jeftino i providno, na zalost mnogi Hrvati ne vide i ne kuze u kakvu zamku ih pecaju, pristaju na pljuvacinu po Glasnovicu pristaju na idiotsku pricu da "Hercegbosanci" trebaju okrenuti ledja Zagrebu, i ici sa Srbima jer oni su saveznik a Zagreb izdaje prodaje.

A Zagreb im daje materijala i previse. No naravno da vec u sljedecm primjeru ne nuzno isti ti ljudi ali i oni izmedju ostalih, glorificiraju Plenkovica, na kraju ispada naravno da su "Hercegbosancima" ledja okrenuli ustase dodrinasi odnosno desnica, a briselski cato je ok. Dok ne pecne Srbe po prstima kao nedavno oko one spomen ploce u Banjaluci, e onda je i on fuj.

Obrni kreni, sve se svodi na obranu srpstva. Ne diraj Srbe, zasto otvaras front prema Srbima, to nam ne treba, muslimani su neprijatelj, na koncu dodju do pocetka rata koji su naravno izazvali muslimani ne Srbi. Jasno, drugi dio cetnicke jednacine ne spominju, a koja glasi da su i ustase pocele rat zapravo ustase ponajprije. Velikosrpsko orgijanje sprocu Hrvata pretvaraju se da ne vide, to nije otvaranje fronta jer glava u pijesak. Jasno, front je otvoren odavno, puno prije ikakvog interneta i nece biti zatvoren dok velikosrpsko ludilo ne bude odjebano. Porazeno ne moze biti jer ga poraziti mogu samo srbi.
    Svaka mogucnost da se muslimani i Hrvati bilo sto dogovore, stvara histeriju, ne sto je strah od muslimanske prevare vec sto srbi u tom slucaju ostaju sami.
    Zato ne vjerujem da su to Hrvati, mozda porijeklom neki i jesu, ali to su Hrvati Emil Vlajki tipa, ljudski i svaki drugi otpad.

Svako pisanje tamo i protiv očigledne muslimanske laži i pokušaja prevare koja postoji, jer je to ista osmanlijska škola laži i prevare, nema nikakvog smisla jer i tako se služi cilju tog pročetničkog legla. Nikad tamo ne bi pisao protiv Muslimana jer se tamo ide s četničkih pozicija i četničkih ciljeva a ne hrvatskih i nije slučajno da se tamo sjatio najgori četnički šljam gdje su vjerujem čak i većini.

Protiv Muslimanske politike se može i treba pisati negdje gdje se brane hrvatski interesi a ne četnički. Osobno bi se osjećao kao najveća budala da na četničkom leglu napadam muslimansku politiku jer to je laž i privid da se tamo eto brane Hrvati od muslimanske ekspanzije pa moramo promovirati najgore četništvo.

Pozivanje na istrjebljenje cijelog naroda tamo se piše na dnevnoj bazi, tamo ima čak i elemenata sotonizma, ne samo u pozivanju na istrjebljenje cijelog naroda, tamo se pisalo da treba sve crkve srušiti. To je sotonizam. Vlasnici su inače žestoki ateisti što nema nikakve veze s Hrvatima Bosne i hercegovine tj ima s malim malim djelom, onim zadrtim staljinistima Hrvatima iz BiH kojih je bilo kao i svuda. To je napisao čovjek kojeg sam osobno upoznao, doduše nisam o tome znao ni odlučivao, tako da to nije nikakav izmišljen lik. To čak nitko nije no obrisao.

Prema tome svako sudjelovanje tamo je sudjelovanje i asistiranje u njihovom suludom pročetništvu, čak i ako sam nisi takav, osim ako ne sprdaš njihovo pročetništvo ali onda nećeš sigurno tamo dugo trajati.

Zaboravio sam napisati da Šušnjar nije samo literarno lud, njega treba i liječnički pregledati jer pozivanje na ubijanje ljudi i to nekoliko puta u tekstu. Kad se ne bi znalo da je to jedan metrić, progay, ljubitelj pederčića pomislio bi da se najmanje radi o nekom opasnom kriminalcu sa beogradskog asfalta. On osobno mislim da ne bi smio povući obarač ni na plastičnom pištolju a poziva na "metak u čelo" i "prosviravanje glave".

Ultima startna pozicija svakog orjunaša je mržnja na Zagreb. To je od osnivanja Orjune. Mada ja ne znam zašto se sada bune. Na vlasti u Zagrebu su njihovi. prosrbi, progay, sve ono što je i Šušnjar. On bi trebao biti najzadovoljniji trenutnim stanjem u Zagrebu.

Ali valjda mu je tako rečeno kad su ga isplaćivali "za svaki slučaj ti opleti u Zagrebu pa sve da je isti kao ti". Ili je to pročitao u nekoj knjižici za "orjunaše početnike" ne vidim neko logično objašnjenje da napada politički Zagreb ovakav kakav je.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-01-2022 at 17:00

On je u tom proljevu od teksta nadrobio nevjerojatne gluposti, Mesic predvodnik ustaske ideje, valjda je to u sklopu one price da su muslimani ustase, Mesic voli muslimane jest jednako ustasa, ustase nisu Hrvati ustase su muslimani i Mesic a Hrvati su... tko zna sto.

On ima bolesnu fiksaciju na ustase, mislim da smo i mi budale sto tom debilu posvecujemo iti malo paznje.

Lijeva hrvatska je ustaski recidiv jer poziva na gasenje RS. Pa tog mazluma Vasic i Dodik placaju zlatom.

Ne obraćati pažnju na takve likove, ne obraćati pažnju na ovo na ono to je samozavaravanje. To je pustilo korijenje. Što se vidi i po komentarima. Što se vidi na kraju krajeva i na Hercegsrpskoj. Kao što je Tvrtko Milović u jednoj facebook grupi zvanoj "Herceg Bosna" gdje sam pozvan kao netko tko dobro piše da budem neskroman, napisao "Džaba vam je sad, Šušnjar je posijao srbofiliju u Hercegovini". A on je zadužen da je širi po Bosni. I baš se trudi.

To je tandem Šušnjar-Milović. Ovaj djeluje u Hercegovini a ovaj u Bosni s time da se za Milovića govori da je i etnički Srbin.

Šušnjar je kako mi je tada pričala Martina Mlinarević imao utjecaj na HTV-eu preko nekog rođaka ili kako li već pa je govorila da je on zaslužan što Nina ima toliko na HTV-eu što i je bilo čudno da Nina ima toliko na HTV-eu. Oni jesu bio tog tima "hercegovačkih mladih lavova". Da su međusobno dobri vidio sam kad je Veselin Gatalo, srpski dio tog tima, Mostarac, ugostio Nina u svojoj emisiji koja se "Ljudovanje" a gdje se Gatalo na kraju smjestio, kod Dodika i gdje sad dovlači srpske nacionaliste i uklopio se u velikosrpski mitomanski narativ kad je Gatalo u jednom trenutnku rekao da se Šušnjar nešto naljutio na njega na što mu je Nino kroz smješak rekao " ne vjerujem da se Šušnjar naljutio na tebe".

Martina je tada pričala kako je Nino zaboravio na prijatelja Gatala koji je tada živio u teškoj neimaštini, bez posla, sa bolesnim djetetom pa ga je ona tada zaposlila u svojoj školi za strane jezike u Širokom Brijegu.

Također je tvrdila da je svima njima i Šušnjaru i Nini politički mentor i zaštitnik Ivo Lučić s kim se i ona tada sastajala u Zagrebu pa mi je pričala kako je Ivo oduševljen mojim kolumnama gdje sam ja tada pisao o muslimanskom političkom nasilju nad Hrvatima. Kada sam jednoom napisao nešto afirmativno o ustašama na njegovom FB profilu, Lučić mi je oštro odgovorio da ako trebam nekoga hvaliti onda je to hrvatska vojska iz ovog rata a ne ustaše, na što sam mu ja odgovorio da je to ista ta vojska i isti ljudi u 90% slučajeva i da smo mi kojim slučajem izgubili ovaj rat, bili bi tretirani kao ustaše ako ne i gore. Uglavnom nakon toga me blokirao. Vjerojatno nije znao, tj. sigurno nije znao da je blokiro nekoga za kojega je rekao da piše briljantno. A nisam se ja ni trudio da mu na to ukažem jer me nije brigalo i nije mi ništa značilo.

Lučić je isto jedan od likova koji ima stavove da Hrvati u Bih trebaju surađivati sa Srbima. Nikad ga nećeš čuti da govori nešto protiv srpske politike u Bih.

Pošto je ona tada pisala za index a sa Šušnjarom je imala bliske odnose, pa kad mu je ona pričala kako Babića financira Soroš, veli da su se njemu zacaklile oči i da ju je propitkivao oko toga, kako da i on dođe do toga da se ubaci u tu priču..

No pošto je on ipak daleko nezanimljiv na širem planu, nije uspio doći do Sorosa ali je vjerojatno došao do Dodika.

Tu ja vidim i nit koja se vuče od Nininih stavova koji isto ništa neće reći protiv srpske politike u Bih čak do Milanovićevih stavova da Dodik nije problem u Bih i da nam je on partner tamo.

Srpska politika je skužila da mora naći među Hrvatima nove orjunaše kako bi sebi olakšala situaciju jer koliko se godi oni puvali i kurčili oni znaju da je ovo njihovo preko Drine, ranjivo da ne može ranjivije bit. pogotovo ovaj zapadni dio tzv RS koji visi o niti.

Ko što sam već pisao, predvodnik jedne naše organizacije iz RS-a u toj grupi koji je vodio s njima bitku oko otimanja hrvatske zemlje u tzv RS, to prolazi ispod radara. Vlasti te RS žele nakon što su genocidom protjeralli skoro sve Hrvate iz RS-a žele im sada nekim zakonom uzeti zemlju. Pošto Hrvata više tamo nema a ne obrađuju zemlju, u svakoj državi ima neki zakon da se nekome tko ne obrađuje zemlju može uzeti zemlja. To se u Hrvatskoj zove zakon tzv. "dosjelosti". Početkom 2000-tih bio je poznat onaj slučaj na Braču gdje je sutkinja Ivana Domić bila završila u zatvoru jer je vrijednu zemlju na Braču, u pravilu u vlasništvu iseljenika koji su davno otišli u Čile, kad je bio onaj egzodus u Dalmaciji krajem 19-og stoljeća kad je peronospora uništila vinogradarstvo pa je Dalmacija izgubila tada pa desetine ako ne i stotine tisuća stanovnika koji sad drmaju na jugu Čilea, gospodarski. Lukšići su jedni od tih. Dakle ona je tu zemlju prepisala na neke svoje "ortake" jer nije bilo nasljednika da na vrijeme to spriječe al su bili grabežljivi i tolika količina vrijedne zemlje da je ipak procurilo u javnost.

Dakle nekim sličnim zakonom žele vlasti tzv RS oduzeti Hrvatima zemlju u tom entitetu i taj čovjek i neki još bore da to spriječe, pa im je taj naš čovjek jednom rekao " dobro ako vi budete tako radili morat ćemo opet ratovati". Veli mi on da zašute i problijede na svaki spomen rata. Znaju oni da bi u slučaju sukoba zapadni dio tzv RS bio praktički nebranjiv.

Zato nastoje razviti srbofiliju kod Hrvata i zato im služe razni Šušnjari, Milovići, i skoro sigurno ih plaćaju a možda i ovu karikaturalnu Herceg srpsku. Jer to nema racionalno objašnjenje. To je iracionalnost koja se mora plaćat. A ovi učesnici su samo korisne budale u tom projektu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-01-2022 at 20:10

Ovo za Tvrtka Milovica nisam znala.Bio jw nedavno gost na tribini o demografiji u Bih koja se odrzala u Grudama a organizirao ju je HRS

Evo njih i na tviteru.

Jan Palach "Primanjem Schmidta, okretanjem leđa Dodiku pod pritiskom Zagreba te najavom pomirbe sa SDA HDZBiH prestao je biti stranka legitimnih predstavnika Hrvata. To je sada već protugrvatska stranka koja nam je eto svo ovo vrijeme lagala da nisu franšiza."

"A s Blidinja , s hajdučkih vrleti možemo gađati dalmatinske skijaše i pljačkati im đipove pune hrane i voća. I putenih dalmatinki. O Mijatova nacijo!"

"Šta bi Hrvati dobili s Trećim? ništa. Poništenjem referenduma iz 1992, tijekom i nakon kojeg smo prevareni, a i to je međunarodni pravni akt, pa postoji osnova, sve hrvatske zemlje izdane od HDZ RH i Franje Tuđmana bit će u jednoj državi. Kraljevini Srba, Hrvata i Makedonaca."

"Prođe malorije Thompson. Lik vozi auto s volanom na lijevoj strani. Toliko o dosljednosti."

Oni su uzbuđeni kad čuju za pojam "Srpskog sveta". Maštaju da budu dio toga.

Što on ima s Mijatom. Mijat bi mu zavalio šamarčinu da bi odletio deset metara na metroseksualnu guzičicu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-01-2022 at 20:55

Citiraj Prvotno napisano od Henri Vidi poruku
    Evo njih i na tviteru.

Jan Palach "Primanjem Schmidta, okretanjem leđa Dodiku pod pritiskom Zagreba te najavom pomirbe sa SDA HDZBiH prestao je biti stranka legitimnih predstavnika Hrvata. To je sada već protugrvatska stranka koja nam je eto svo ovo vrijeme lagala da nisu franšiza."

"A s Blidinja , s hajdučkih vrleti možemo gađati dalmatinske skijaše i pljačkati im đipove pune hrane i voća. I putenih dalmatinki. O Mijatova nacijo!"

"Šta bi Hrvati dobili s Trećim? ništa. Poništenjem referenduma iz 1992, tijekom i nakon kojeg smo prevareni, a i to je međunarodni pravni akt, pa postoji osnova, sve hrvatske zemlje izdane od HDZ RH i Franje Tuđmana bit će u jednoj državi. Kraljevini Srba, Hrvata i Makedonaca."

"Prođe malorije Thompson. Lik vozi auto s volanom na lijevoj strani. Toliko o dosljednosti."
    To je ono sto sam malo gore napisao, ne plasi se Susnjar prevare muslimanske nego se plasi za svoju bratiju Srbe, ako se Hrvati i muslimani na kraju dogovore oko izbornog, ostadose Srbi sami.

Srbima Hrvati trebaju samo da ne budu sami, a dali bi nam kurac za zube, susnjaristi i Srbi taj savez zamisljaju kao "hercegbosansko" sluzenje srpskim interesima a kad Srbi ispune svoje, Hrvate pustiti niz vodu.

Paradoksalno, Srbima su najveca nada muslimani, ako ostanu radikalno zagrijani za svoje ideje majorizacije Hrvata, Srbi ce opet imati najvise koristi. Kao i 93 kada su imali najvise koristi od sukoba muslimana i Hrvata. Sto susnjaristi takodje negiraju, oni negiraju da su Englezi pomagali muslimanima za srpski racun, ne, oni tvrde da je cijeli rat u BiH zapravo pokrenut od strane muslimana a cija je to politika nego beogradska, samo sto u Beogradu ne tuze samo muslimane za rat, vec i Hrvate. Susnjaristi to znaju, samo lazu i takijaju. Njih niti ne interesiraju hrvatski interesi, samo srpski.

Citiraj Prvotno napisano od Henri Vidi poruku
    Evo njih i na tviteru.

Kme kme, okrenuli leđa njegovom šefu Dodiku, pa ako to nije za plakati.

Ne zaboravimo da je hercebosanski Kaligula ( Čović) namjeravao Incitatusa (Šušnjara) imenovati konzulom u Chicagu.

Što nam to govori o hercegovačkom "Kaliguli" za kojeg eto moramo glasat jer nemamo izbora.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-01-2022 at 11:45

Nije samo Šušnjar u pitanju, on je drugi ili treći ešalon, ja osobno mislim i to me u zadnje vrijeme kopka i već sam pitao je li i Milanče na platnom spisku Banjaluke odnosno Beograda jer ono što on lupeta ne može se drugačije objasniti.

Dodik nije najveći problem u BiH, Dodik nam je partner, Dodik nije sudjelovao u ratnim zločinima. Nije nego. Nije kosio nego vodu nosio.

Dodik je bio član ratne skupštine tzv RS. To što on nije bio nominalni vođa to apsolutno ništa ne znači. Nije li on govorio " dobro je da se granatirao Zagreb ali ne treba to udarati na sva zvona" misleć na Martića koji se time pred kamerama hvalio.

Ustvari kad pogledaš to je i neki kontinuitet. Tu se na ljevici sudaraju muslimanski lobisti poput Stipe Mesića, možda i Pusićke i ne znam kojih još koje plaćaju iz Sarajeva i ovi srpski lobisti poput Josipobvića nekad ili Milanovića danas.

S tom razlikom da Josipović u ono vrijeme se nije zalagao za ikakva prava Hrvata u Bih a Milanović misli, ili je sad takva situacija da se to mora ili je to sve ukalkulirao da ljepše izgleda.

Ja sam se svojevremeno zabezeknuo kad sam pročitao da je Josipović Dodiku svirao "Moj Galebe" i to na klaviru. Zamisli samo tu scenu gdje blazirani zagrebački profesor prebire po tipkama klavira jednom rustikalnom liku koji stoji i gleda se i misli " ja dobrog drveta za potpalu, kako bi ja to sjekirom pocjepo"

Sve mi se čini da je ovo Milanovićevo zalaganje za prava Hrvata u Bih samo koprena, veo za branjenje srpskih interesa u Bih. mislim šta ga košta da kaže da Hrvati trebaju birati svoje predstavnike. Pa Dodik ide i dalje, on bi im i entitet dao na području federacije.

Nino istaje prilično tupave i kontradiktorne izjave. Prvo kaže da se u tzv RS neće naći stranka koja će protiv tzv RS, što je točno a onda nagvažđa..a što je to alternativa Dodiku, SDS stranka koju je vodio ratni zločinac. Pa vidi Nino ako u tzv RS ne postoji stranka koja je protiv tzv RS potpuno je nebitno tko je alternativa Dodiku.

Tako da mi on ulazi i potencijalne primatelje donacija iz Beograda. Pošto je sa Šušnjom frend. I sa Gatalom koji u Banjaluci srbuje sve u šesnes', ništa nije isključeno.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-01-2022 at 14:15

Milanović je proruski igrač, to je jasno, lik je bez da je trepnuo rekao da će povući vojsku prema Rusima, što je u načelu ispravno, ali i pokazuje na čijoj je strani. Inače, izgleda da se ponavlja hrvatsko-bošnjački dogovor iz 1994. godine. Kaj vele Dodikovci, kak će to podnijeti? Hrvati i Bošnjaci će podijeliti BiH, tako da će se ujediniti s maticom Hrvatskom.

Nece biti nikakvog dogovora sa muslimanima, vecina njih niti ne zeli pregovarati.

Slijedi hrvatska samouprava, ako je vjerovati najavama. Put ka raspadu drzave poplocan.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nece biti nikakvog dogovora sa muslimanima, vecina njih niti ne zeli pregovarati.

Slijedi hrvatska samouprava, ako je vjerovati najavama. Put ka raspadu drzave poplocan.
    Samouprava!?S ovakvim kapacitetima?Pa ovi samo znaju jesti janjetinu i paliti svijeće,ni vijence ne znaju poloziti.

Pusti debilane sa hercegsrpske. Nego kad pričamo o srbofiliji mislio sam da će sjašit kad su onog piramidalnog foliranta nogirali iz Australije, kad je njegov ludi ćaća držao presice kao kombinacija Šešelja, Deretića, Bokana, Vučića, Vulina, kapetana Dragana i dalje da ih ne nabrajam, proglasivši blasfemično svog sina novim Isusom. Misliš lud ćaća, a ni sin nije puno drugačiji, samo glumata. Ono kad je on rekao na turniru kad su ga proglasili Hrvatom, da on nije Hrvat nego Srbin ali da je to sve isto, pa kad su ga slavili jugomediji ..eto kao vidiš ti on se nije naljutio, što bi i napravili tako nekom svom koji bi rekao da su Hrvati i Srbi isto..pa on je to mislio da su to sve Srbi jel tako. I njegov ludi ili poluludi ćaća je nedavno dok je ludovao ispred narodne skupštine ili gdje drugo rekao..ovo je i za vas Hrvate, mi smo ionako isti narod. Ako smo isti narod onda ne možemo imat dva imena. A nešto sumnjam da je njegov ludi ćaća koji šešeljevski ponavlja da Srbi nikad nikoga nisu napadali nego su se samo eto jadni uvijek i samo branili, da on misli da smo mi svi Hrvati...jelte.

I taman pomisliš dobro je, nogirali su prevaranta i falšeg fer foliranta pa nas više neće daviti ni s njim ni s njegovim ludim ćaćom..ali kakvi.

Svaki dan idu priče..di je, šta je, di kenja, koliko kenja, kenja li u novoj kući ili u staroj,..u kakvim su odnosima posrbljena Dijana i njezina snajka, pa to je za popizdit..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-01-2022 at 11:11

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove