+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 17 PrviPrvi 1 2 3 4 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/331

Tema: Fenomen foruma Herceg-bosna i srbofilija kod Hrvata općenito

a ovi HB cetnici, oni dosta ljudi privlace i zahvaljujuci uzasnoj politici koja se vodi iz Zagreba, na zalost govorim i o (takozvanoj) domoljubnoj politici

Kolinda i Plenki kupuju naivne tim fingiranim sukobima sa "islamskim radikalima", kao sto je i Milanovic kupovao naivne onim svojim lupetanjima kako ce "i on uzeti svoj dio Bosne ako RS ode".

Neki drugi, necu ih sad imenovati, politikom "bosnjaci su nasi prirodni saveznici" i "Hrvati iz BiH bi se trebali okrenuti Sarajevu i tamo rjesavati svoje probleme" zapravo samo daju vjetra u jedra hercegcetnicima i njihovoj suludoj politici "recimo pereciji odjebite od nas"

Raskoliti Hrvate, to je ta politika, kojoj neki domoljubi na zalost nesvjesno kumuju.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sara, moreš nekom drugom prodavati te spike za malu djecu. Ja ne mrzim Hrvate nego samo HDZ. Zamisli da ja otvaram po svim hrvatskim forumima teme koje huškaju na Bošnjake, a to zamaskiram pričom da to radim jer ne volim SDA.

I onda još bez stida dojdeš na hrvatski forum pisati kao da se ništa nije dogodilo i kao da ne huškaš Bošnjake na Hrvate.

Ne dođem zaista. Niti imam namjeru ostajati na forumu. Nego sam slobodna i listam malo, pa ugledah tvoju temu gdje se ti iz Varaždina, kao nešto isčuđavaš nekom forumskom četnikovanju.
    Primjernije bi ti bilo, da se isčuđavaš Čoviću i HDZ-u. Nego polupismenoj četničkoj žgadiji na opskurnom općilištu. Na Herceg Bosni samo slijede primjer stožerne HDZ stranke. HDZ je ispostava SNSD-a, a Herceg Srpska ispostava Krstarice... Potpuno primjereno.. To uzvišeno dociranje da si kao zamjenik administratora ovdje nešto bolji mačku o rep možeš.
    (Iako ne sporim da je klima ovdje uvijek bila zdravija), mada sam ja imala i privilegije. Na oba foruma.

Hajd' vozdra Grunfićka!

Ako misliš u kakvu diplomaciju prikloni se ili Srbima ili Bošnjama i izvadi bosansku putovnicu

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ma znaš ih sve ove stare s foruma hr dok si pisao pod Vanjushka.

Ima novih debila koje ne znaš, oni su tek posebni padež
    Ma ne sjecam se iskreno, ja pamtim Hroboatosa recimo ili Marasovca, to su meni ljudi sa nekim stavom, ili onaj Vuco blentavi, ali ove sa HB zaista... ne znam, toliko su blijedi i nekarakteristicni, da ne znam o kojim se likovima radi. Da mi kazes nickove, mozda bi se i sjetio.

U sustini nebitno je. Samo kazem da ne kuzim odakle sad ovo sve, HB forum je poceo kao jedan normalan hrvatski forum, na kojem danas odjednom ordiniraju ne Srbi, vec notorni cetnici, koji slave Karadzica i slicno. Lako sto drkaju na Dodika, to je nekakvo light cetnistvo, tamo likovi drkaju na popa Djujica, Mladica, Karadjica, dzenerala Drazu, Susnjar jebote uslikava se sa kokardom.

Valjda je to ta borba za Hrvate na "njegov nacin"

Citiraj Prvotno napisano od Sarafina Vidi poruku
    Ne budi melodramičan Grunfe.

Ja svoje stavove ne maskiram po virtualnim bespućima. Niti lažem. U predhodnom upisu sažela sam sve ono što napisah i zašto napisah protiv HDZ-a, HDZ-OVACA (Čovića) i HR čelnika. (Kolinde i Plenkija)

Demantiraj. Slobodno ako lažem.
    Daj nam napiši u kratkim crtama kako misliš eksterminirati Hrvate iz Bih da vidimo možemo li se boriti protiv toga ili da se odmah odselimo
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    ne huska ona, samo se aktivno bori da bosnjaci ne kupuju nista sto hrvatska ruka napravi

jer HDZ
    Da i nastaviću. Čović i HDZ su grobari Hrvata i HR nacionalnih interesa. Evo ih opet u vlasti sa SDA. I reci ti meni sad ko je tu glup? SDA koji je namjestio Komšića kao HR člana presjedništva (da se može potkusuravati sa HDZ) ili HDZ?
    Je li sam Dragan Čović kao minumum uvjeta naveo apelaciju Ljubić i usvajanje IZ. I šta bi molim te?
    Ne pominju to?
    Čović je orjunaš, Bakir Srbin i obojca rade za interese sopstvene stranke i održavaju Milorada Dodika na vlasti. (Nakon afere Dragičević)
    Kome to nije jasno. Taj je budala.

Ma da, dok Hrvati ne pocnu glasovati za Komsica Sejdu i prezimenjaka mu Ivu, ti ces se boriti za Hrvate jer im ti zelis dobro a oni sami sebi ne.

Ne njajke sarafina, tako ti svega.

Ili da kazem ovako, svi su Hrvati ustase, osim HSP-ovaca. Onih zubarovih, naravno.

I svi su Hrvati lopovi, osim Lijanovica.

Daj nam napiši u kratkim crtama kako misliš eksterminirati Hrvate iz Bih da vidimo možemo li se boriti protiv toga ili da se odmah odselimo
    Ti si se odselio, koliko znam dragi moj

Ali ako bi se vratio, postoji način. Jačanje oporbe. Jačajte je u kantonima gdje ste većina zbog straha od "ugrozbe i majorizacije", pa onda na federalnom i državnom nivou.
    Vi glasate i za HDZ u kantonima gdje Bošnjaci nemaju apsolutno sanse napraviti preimućstvo. Zašto?
    HNS je osobna prćija Dragana Čovića? Mrvice dijeli svima, sebi uzima kolač. Uvijek i na svim razinama.

Ma ne sjecam se iskreno, ja pamtim Hroboatosa recimo ili Marasovca, to su meni ljudi sa nekim stavom, ili onaj Vuco blentavi, ali ove sa HB zaista... ne znam, toliko su blijedi i nekarakteristicni, da ne znam o kojim se likovima radi. Da mi kazes nickove, mozda bi se i sjetio.

U sustini nebitno je. Samo kazem da ne kuzim odakle sad ovo sve, HB forum je poceo kao jedan normalan hrvatski forum, na kojem danas odjednom ordiniraju ne Srbi, vec notorni cetnici, koji slave Karadzica i slicno. Lako sto drkaju na Dodika, to je nekakvo light cetnistvo, tamo likovi drkaju na popa Djujica, Mladica, Karadjica, dzenerala Drazu, Susnjar jebote uslikava se sa kokardom.

Valjda je to ta borba za Hrvate na "njegov nacin"
    Pa o čemu pričamo nego o toj dijagnozi. Sad bi ti nabrojio jedno 10-15 nickova minimum s kojima si zajedno pisao na forum hr i to ne dan dva, nego godinama

Ma da, dok Hrvati ne pocnu glasovati za Komsica Sejdu i prezimenjaka mu Ivu, ti ces se boriti za Hrvate jer im ti zelis dobro a oni sami sebi ne.

Ne njajke sarafina, tako ti svega.
    Pišeš nebuloze. I ne čitajući me.

Pa o čemu pričamo nego o toj dijagnozi. Sad bi ti nabrojio jedno 10-15 nickova minimum s kojima si zajedno pisao na forum hr i to ne dan dva, nego godinama
    Kazem, ne sjecam ih se, toliko su valjda bitni. Mozda ja slabo pamtim imena, psihologija ona.

Nebitno je to, nego moja poanta je odakle odjednom to srbofilstvo. Oni nisu za suradnju sa Srbima, oni su za lizanje srpskog dupeta, sto i rade dopustajuci notornim cetnicima da pisu na tom forumu. Pisu nesto sto mozes procitati samo jos na nekadasnjem skupljalistu kanadskih cetnika serbiancafeu i slicno, mozda tu ima i istih likova.
    Iskreno rijetko i citam te prosere, ali ponekad kad mi je dosadno, pa primjetim ne da ovi cetnici sa HB foruma pisu protiv muslimana, oni pisu otvoreno protiv Hrvata, a cak im neki Hrvati sufliraju... otvore temu kao "konacno se KC bori protiv ustastva" ili lementiraju o "cetnistvu kao antifasizmu, koje ne moze u istu ravan sa ustastvom".

Jel to neki stokholmski sindrom ili sta. Jugovice jos i razumijem, ali ove nikako... sta je tim ljudima, nije sve forum i virtualna stvarnost, jesu li svjesni da bi u stvarnom zivotu svaki od njih isao pod cetnicku kamu. Ono, zapitas se sta je to.

Ne dođem zaista. Niti imam namjeru ostajati na forumu. Nego sam slobodna i listam malo, pa ugledah tvoju temu gdje se ti iz Varaždina, kao nešto isčuđavaš nekom forumskom četnikovanju.
    Primjernije bi ti bilo, da se isčuđavaš Čoviću i HDZ-u. Nego polupismenoj četničkoj žgadiji na opskurnom općilištu. Na Herceg Bosni samo slijede primjer stožerne HDZ stranke. HDZ je ispostava SNSD-a, a Herceg Srpska ispostava Krstarice... Potpuno primjereno.. To uzvišeno dociranje da si kao zamjenik administratora ovdje nešto bolji mačku o rep možeš.
    (Iako ne sporim da je klima ovdje uvijek bila zdravija), mada sam ja imala i privilegije. Na oba foruma.

Hajd' vozdra Grunfićka!

Ako misliš u kakvu diplomaciju prikloni se ili Srbima ili Bošnjama i izvadi bosansku putovnicu
    Ne dođeš, ovo je samo fatamorgana. Saramorgana.

Ja se iščuđujem kak ti, koja zadnjih mjeseci provodiš huškačke akcije po Klixu prema Hrvatima, a vjerojatno i drugdje; dođeš na hrvatski forum i pišeš kao da se ništ nije dogodilo i kao da smo si najbolji frendači.

Ti si se odselio, koliko znam dragi moj

Ali ako bi se vratio, postoji način. Jačanje oporbe. Jačajte je u kantonima gdje ste većina zbog straha od "ugrozbe i majorizacije", pa onda na federalnom i državnom nivou.
    Vi glasate i za HDZ u kantonima gdje Bošnjaci nemaju apsolutno sanse napraviti preimućstvo. Zašto?
    HNS je osobna prćija Dragana Čovića? Mrvice dijeli svima, sebi uzima kolač. Uvijek i na svim razinama.
    Odseljena si i ti. Ili nas misliš preko konzole čistit iz BiH.

Pišeš nebuloze. I ne čitajući me.
    Kako te ne citam kad pises na nekoliko foruma koje tu i tamo citam. Jasni su mi tvoji stavovi, i slicnih tebi.

Za tebe su "normalni Hrvati" samo Stipe Mesic, Zeljko Komsic i slicna bratija. Ti sebi dajes za pravo da ti odlucujes tko ce predstavljati Hrvate, i nisi ti usamljena u tome, ima vas citav pokret uostalom svi glasaci Sejde Komsica.

Vi se pretvarate da brinete za Hrvate, zapravo vam puca ona stvar i da se vas pita, sve bi Hrvate protjerali iz BiH.
    Zelena socijaldemokracija kojoj su najreprezentativniji primjerci Reuf Bajrovic ili ona spodoba iz Bratunca, necu mu ni ime spominjati.

Odseljena si i ti. Ili nas misliš preko konzole čistit iz BiH.

Pa jesam, istina. Odgovaram uopćeno, na tvoje hipotetski postavljeno pitanje.

Ne dođeš, ovo je samo fatamorgana. Saramorgana.

Ja se iščuđujem kak ti, koja zadnjih mjeseci provodiš huškačke akcije po Klixu prema Hrvatima, a vjerojatno i drugdje; dođeš na hrvatski forum i pišeš kao da se ništ nije dogodilo i kao da smo si najbolji frendači.
    Zar nisam u pravu? Treba prestati financiranje kriminalne hobotnice HDZ-a. SDA kriminalna hobotnica je bila izgubila vlast u vecinskim bošnjačkim kantonima.... Da im Čović ne pruži ruku na državnoj razini uslijedio bi potop SDA. Medjutim Čović pogazi sve uvjete koje davao i krenu u formiranje vlasti u FBiH. Pa daj mi molim te suvislo pojašnjenje ti tog fenomena?

Nemaš. Jer tuliš o meni i hrvatofobiji nekoj mojoj a veze nemaš o BH politici.

ne huska ona, samo se aktivno bori da bosnjaci ne kupuju nista sto hrvatska ruka napravi

jer HDZ
    Jedva čeka da se ugasi Aluminij da Bošnjaci preuzmu Mostar. To im je šansa. Ali ne huška ona, ne veseli se pakosno, ne želi nestanak Hrvata. Smeta joj samo HDZ i Čović.

Kako te ne citam kad pises na nekoliko foruma koje tu i tamo citam. Jasni su mi tvoji stavovi, i slicnih tebi.

Za tebe su "normalni Hrvati" samo Stipe Mesic, Zeljko Komsic i slicna bratija. Ti sebi dajes za pravo da ti odlucujes tko ce predstavljati Hrvate, i nisi ti usamljena u tome, ima vas citav pokret uostalom svi glasaci Sejde Komsica.

Vi se pretvarate da brinete za Hrvate, zapravo vam puca ona stvar i da se vas pita, sve bi Hrvate protjerali iz BiH.
    Zelena socijaldemokracija kojoj su najreprezentativniji primjerci Reuf Bajrovic ili ona spodoba iz Bratunca, necu mu ni ime spominjati.
    Da. Očigledno čitaš s razumijevanjem. Hajde Varaždinac što veze nema o BH političkoj sceni... Ali Sarajli. Sramno.

Pa jesam, istina. Odgovaram uopćeno, na tvoje hipotetski postavljeno pitanje.
    Pa dobro. Nisam te pitao kako bi mi jačali u kantonima nego kako bi nas eliminirala iz Bih.

Vidio sam ti namjeru ali nisam upućen u plan. Ako je tajan ne insistiram.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-03-2019 at 14:49

Jedva čeka da se ugasi Aluminij da Bošnjaci preuzmu Mostar. To im je šansa. Ali ne huška ona, ne veseli se pakosno, ne želi nestanak Hrvata. Smeta joj samo HDZ i Čović.
    Naravno. Alminij je lešina HDZ-ovska. A Mostar grad slučaj zahvaljujuci SDA i HDZ. Jasno?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove