+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/39

Tema: Teroristički napad na Novom Zelandu

Ovakvi manijaci samo neka vas cetnike uzimaju za idole, ne zalim niti malo aleksije, Thompson pjeva o ljubavi, domovini, obitelji, ne o dzamijama koje u nebo lete i dubokim jamama koje cekaju ustase neka neka.

Mi smo ljubav, vi ste zlo, drago mi je da sto vise planete to uvidja i kroz ovako bizarne slucajeve.

Potrudice se jugoslavenski mediji povezati ovog manijaka sa Hrvatskom, vec bruje kako je posjetio i Hrvatsku (uz jos desetak zemalja Europe, ali to njima nije bitno) medjutim zauvijek ostaje snimka na kojoj jedan bolesnik u pokolj nevinih krece uz taktove cetnickih pjesama. To ti se zove poetska pravda.
    Ne ide se uz cetnicku pjesmu u ravnopravan sukob, nego dobro naoruzan na nenaoruzane civile, bar ste po tome poznati.

"Kada sam bio mlad bio sam komunist, zatim anarhist, a u konačnici libertarijanac prije no što sam postao eko-fašist"

naveo je ubojica u svom Manifestu

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ja mislim da je taj tip samo psihopat koji je trolanje doveo na jednu ubojitu razinu.
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, but I take the stand

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ovakvi manijaci samo neka vas cetnike uzimaju za idole, ne zalim niti malo aleksije, Thompson pjeva o ljubavi, domovini, obitelji, ne o dzamijama koje u nebo lete i dubokim jamama koje cekaju ustase neka neka.

Mi smo ljubav, vi ste zlo, drago mi je da sto vise planete to uvidja i kroz ovako bizarne slucajeve.

Potrudice se jugoslavenski mediji povezati ovog manijaka sa Hrvatskom, vec bruje kako je posjetio i Hrvatsku (uz jos desetak zemalja Europe, ali to njima nije bitno) medjutim zauvijek ostaje snimka na kojoj jedan bolesnik u pokolj nevinih krece uz taktove cetnickih pjesama. To ti se zove poetska pravda.
    Ne ide se uz cetnicku pjesmu u ravnopravan sukob, nego dobro naoruzan na nenaoruzane civile, bar ste po tome poznati.
    Koliko ste vi ljubav pokazuje činjenica i da su ti jugosloveni nastali među vama i da se drže neprijateljski prema vama. Da ne idemo dalje.
    Srbija izgubi od Turske u dramatičnom polufinalu evropskog prvenstva u košarci, Bošnjaci ćute. Hrvatska izgubi od Turske u fudbalu, među Bošnjacima opšte veselje...
    Eto, kako neko ko predstavlja ljubav, može da bude toliko iritantan svome okruženju...

A za tu "četničku pesmu", šta da ti kažem... Izgledate kao neko ko je dugo patio zbog prozivanja za ustašluk, pa sad zbog ovog incidenta ima osećaj da je došlo njegovih 5 minuta, da odbrusi svima onima koji su ga kinjili decenijama...
    Ok, ljudi smo, razumem to davanje oduška, ali nemoj da preterujemo. Ipak je ova godina započela sa Izveštajem od rastu ideologija iz 2.s.r. sa Hrvatskom u vrhu liste zemalja...
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Zlo je četništvo i treba ga svakako zabraniti.

Mislim da se ovaj lik osvetio nad nedužnim ljudima. Ako je već hteo nešto to je trebao uraditi u Nemačkoj ili Francuskoj koja vrvi od terorista migranata. Zato mislim da su ovo iscenirale neke službe. Baš zna neki lik iz Novog Zelanda i to na ćirilici da napiše Miloš Obilić, to može samo neko ko je dobro upoznat i poznaje tematiku.
    Što se tiče tog antikebab pokreta i zašto tu Hrvata nema, mislim da im Evropski nacionalisti zameraju koaliciju u ratu sa muslimanima, to im je nepojmljivo.
    grobari,28,100+

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Mislim da se ovaj lik osvetio nad nedužnim ljudima. Ako je već hteo nešto to je trebao uraditi u Nemačkoj ili Francuskoj koja vrvi od terorista migranata. Zato mislim da su ovo iscenirale neke službe. Baš zna neki lik iz Novog Zelanda i to na ćirilici da napiše Miloš Obilić, to može samo neko ko je dobro upoznat i poznaje tematiku.
    Što se tiče tog antikebab pokreta i zašto tu Hrvata nema, mislim da im Evropski nacionalisti zameraju koaliciju u ratu sa muslimanima, to im je nepojmljivo.
    I ja isto to mislim. Novi zakon o posjedovanju oružja je unaprijed bio pripremljen, baš kao i u slučaju Port Arthur masakra u Australiji 1996. godine koji je bio isceniran od australske tajne službe i služio za razoružavanje australskih građana nakon čega su se počeli donositi sve rigorozniji zakoni koji su Australiju pretvorili u policijsku državu sa medijima i političarima gorim nego u Hrvatskoj.
    https://www.veteranstoday.com/2019/0...n-like-brevik/

Ovo je možda razlog zašto je baš ta đamija odabrana
    http://www.stuff.co.nz/the-press/101...ised-at-mosque
    Razlog zašto nema Hrvata u "remove kebab" pokretu je taj što Hrvati, za razliku od idiota u tom pokretu, dobro poznaju Srbe.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 17-03-2019 at 12:14

Grmuša koji i danas živi u okolici Knina gdje se bavi stočarstvom za srbijanski tabloid Alo dao je izjavu nakon što je njegova pjesma koja slavi klanje Hrvata i Bošnjaka postala 'svjetski poznata'.

https://direktno.hr/direkt/clan-zloc...rozeno-150088/

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    I ja isto to mislim. Novi zakon o posjedovanju oružja je unaprijed bio pripremljen, baš kao i u slučaju Port Arthur masakra u Australiji 1996. godine koji je bio isceniran od australske tajne službe i služio za razoružavanje australskih građana nakon čega su se počeli donositi sve rigorozniji zakoni koji su Australiju pretvorili u policijsku državu sa medijima i političarima gorim nego u Hrvatskoj.

Razlog zašto nema Hrvata u "remove kebab" pokretu je taj što Hrvati, za razliku od idiota u tom pokretu, dobro poznaju Srbe.
    Čovjek je valjda htio reći kako u tom pokretu Hrvati nisu uzimani kao uzor u tom protukebab pokretu jer su koalirali u ratu sa Muslimanima. Bosanskim.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-03-2019 at 14:58
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Mene samo zanima kako bi svi ti inteligentni rasni globalisti reagirali kad bi im srbi objasnili kako su svi oni srbi
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, but I take the stand

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Čovjek je valjda hto reću kako u tom pokretu Hrvati nisu uzimani kao uzor u tom protukebab pokretu jer su koalirali u raru sa Muslimanima. Bosanskim.
    Ma znam. A znam i taj "pokret" i neke od "glavnih" faca, indirektno...sa neta. Sve sami idioti. A ne bi se začudio da je taj "pokret" pokrenut od strane neke službice

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo ce se u prvoj liniji odraziti na Identitarski pokret, iskoristiti ce mogucnost kako bi ga i dalje zabranjivali i ocrnjivali.

Sto se tice ove druge price, postoji na youtubeu video o nekakvim Identitarcima u Srbiji, prica pocme oko europskog identiteta, kad ono pojavi se neki lik pobratimljene organizacije i pocme pricati o ''povratku srpskih zemalja'' itd.

Ima dosta tih Identitaraca po Europi koji su zaista neka vrsta solidarnih Europljana, sto ovi u susjednoj drzav naravno nisu.

Ima nesto Hrvata u tim pokretima, ja bih reka da su to u prvoj liniji pomalo naivni, koji misle da je neko sire bratstvo sa Srbima moguce, bez da isti pokusaju nadveslati Hrvati, i izbrisati ih kao relevantan faktor.

Osobno smatram da sudbinski jesmo povezani sa ostatkom Europe, po liniji da nismo otok, te u buducnosti necemo moci opstati bez te Europe.

Ali isto tako smatram da taj bijeli anti-nacionalizam, kojeg neki pokreti propagiraju, za Hrvatsku, u okruzenju u kojem se nalazi, niti je moguc, niti je preporuciv. Ni po kojoj osnovi.

Jedna vrsta tog propagandnog bratimljenja sa Srbima je postojao oko poskoka, na foru Kosovo je Srbija, braca Srbi, a ti izmanipulirani sa strane Susnjara su u biti....hrvatski desnicari, doduse zavedeni.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Koliko su svi ti pokreti kretenski, dovoljno je vidjeti na primjeru odnosa prema Zidovima, u Francuskoj ili Poljskoj takvi desnicari napadaju Zidove cime se stavljaju rame uz rame sa muslimanima, migrantima, protiv kojih jelte takodje vode borbu.

Slicna stvar u USA, tamosnji "bijeli supremacisti" cak ni katolike ne vole, da ne govorim o Zidovima.

I ovaj lik je imao lose misljenje o krscanstvu, kao uostalom i Hitlerov nacionalsocijalizam, Hitlerov rezim je katolicke svecenike kao i brojne druge krscanske sljedbenike poput Jehovinih svjedoka naprimjer, zatvarao u posebne logore za vjerske zatocenike.
    Normalan krscanin sa tim idejama ne moze imati dodirnih tocki, ako nista zbog cinjenice da tebi kao katoliku je i crnac katolik valjda blizi nego bijelac koji misli da je "nadrasa" i da je krscanstvo preblago i premekano, samim tim je cijela ta prica jasna.

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je nesto u svemu tome jako zanimljivo. Koliko se sjecam, ni Breivik, ni ovaj Australac nisu spomenuli jednu naciju/vjeru. Nikako, ni sa jednom rjecju.

Po meni, to nas dovodi do dva zakljucka:

a)bojali su se da ce njihovo djelo i njihova ideologija biti totalno izbacena iz medijskih prijenosa. Ili ih je toliko strah zbog utjecaja te nacije/vjere, da su zakljucili kako je zasad bolje voditi tu borbu dajuci istoj vjeri/naciji do znanja da oni nisu cilj.

b) i Breivik i Australac imaju direktne veze sa tom nacijom/vjerom, bolje receno sa tajnim sluzbama te nacije, i ovo je planirano.

Ako je tocka pod a), morali bi se zapitati kako je moguce da jedna vjera/nacija ima toliki utjecaj na svijet, da ih se cak i ovakvi boje. Ako je b), pa.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Gökmen iz Turske danas u Utrechtu pucao na vise ljudi.

Vecernji: ''Pucnjava u Utrechtu'', vijest u rangu kise u Kini.
    Index: ''Po izvoru rodbine, pucao je na rodjaka''

Aha, da, koliko rodjaka je imao taj Gökmen....p. li vam m. smrdljiva i ljigava.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Meni je nesto u svemu tome jako zanimljivo. Koliko se sjecam, ni Breivik, ni ovaj Australac nisu spomenuli jednu naciju/vjeru. Nikako, ni sa jednom rjecju.

a)bojali su se da ce njihovo djelo i njihova ideologija biti totalno izbacena iz medijskih prijenosa. Ili ih je toliko strah zbog utjecaja te nacije/vjere, da su zakljucili kako je zasad bolje voditi tu borbu dajuci istoj vjeri/naciji do znanja da oni nisu cilj.

b) i Breivik i Australac imaju direktne veze sa tom nacijom/vjerom, bolje receno sa tajnim sluzbama te nacije, i ovo je planirano.

Ako je tocka pod a), morali bi se zapitati kako je moguce da jedna vjera/nacija ima toliki utjecaj na svijet, da ih se cak i ovakvi boje. Ako je b), pa.....
    Pod
    a) Slabo te pamćenje služi
    Pod
    b) Pročitaj temeljito referate sa suđenja i ni ne pokušavaj da ih preokreneš onako kako tebi paše

Datum registracije
    Sep 2016
    I sto si ti sad tocno rekao.

Koliko su svi ti pokreti kretenski, dovoljno je vidjeti na primjeru odnosa prema Zidovima, u Francuskoj ili Poljskoj takvi desnicari napadaju Zidove cime se stavljaju rame uz rame sa muslimanima, migrantima, protiv kojih jelte takodje vode borbu.

A to kako židovske organizacije podupiru nebijelu muslimansku invaziju na bjelačke zemlje i kako Židov Mark Potok član židovskog SPLC-a koji nadzire "govor mržnje" i "antisemitizam" ima na zidu pored radnog stola podsjetnik smanjivanja bijele populacije u SAD-u i Europi, ni riječi.

I ovaj lik je imao lose misljenje o krscanstvu, kao uostalom i Hitlerov nacionalsocijalizam, Hitlerov rezim je katolicke svecenike kao i brojne druge krscanske sljedbenike poput Jehovinih svjedoka naprimjer, zatvarao u posebne logore za vjerske zatocenike.
    Normalan krscanin sa tim idejama ne moze imati dodirnih tocki, ako nista zbog cinjenice da tebi kao katoliku je i crnac katolik valjda blizi nego bijelac koji misli da je "nadrasa" i da je krscanstvo preblago i premekano, samim tim je cijela ta prica jasna.
    Ti kao "normalan kršćanin" okreni drugi obraz, dovedi "druge i drugačije" u svoj dom da te kulturno obogate različitošću kao Šveđane, Britance, Nijemce, ali nemoj to očekivati ili zahtijevati od svojih sunarodnjaka kao leftardi.

Jehovine svjedoke malo tko od drugih kršćanskih denominacija prihvaća kao svoje. Jehovini svjedoci su više sekta u stilu scijentologije s obzirom na zgrtanje bogatstva, s tom razlikom da scientologiju propagiraju bogati ljudi a Jehovine svjedoke sirotinja i naivci.

Rasa je ono što određuje čovjeka a sve ostalo poput religije, ideologije, poretka su rasni konstrukti. Crnac katolik je možda bliži drugom katoliku zbog vjere ali je u svemu ostalom drugačiji od tog katolika druge rase. Uostalom, Meksikanci su katolici ali u potpunosti drugačije gledaju na kršćanstvo ili katolicizam, nezamislivo da bi katolici u Europi slavili "Gospu od Svete Smrti" ili poput crnaca na Haitiju prakticirali nešto slično voodoo-u. Dakle, rasa određuje mentalitet i kulturu, posljedično religiju.

Inače, još nitko nije argumentirano pobio njegove tvrdnje iz manifesta, a ciljeve koje je tamo zadao se ostvaruju, mediji rade upravo ono što je predvidio te mu idu na ruku.
    Posljednje uređivanje od skater : Jučer at 21:24
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ja mislim da je taj tip samo psihopat koji je trolanje doveo na jednu ubojitu razinu.
    Za psihopata je prilično dugo i pomno planirao akciju. Psihopatu ne trebaju izgovori za počiniti zlo.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku

Koliko mi je poznato, ne postoji "remove kebab" pokret, to je mem i dio trolerske kulture na internetu.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku

Neki smatraju da nije želio spomenuti Židove da ne ispadne klasični holivudski neo-nacist antisemit bijeli supremacist pa da priča otiđe u tom smjeru.

I ja se pitam kako je moguće da političari ponajviše bijelih nacija se toliko klanjaju Židovu. Nešto je u novcima, nešto u ucjenama, prijetnjama a nešto i etnomazohizmu i licemjernom pokušavanju biti papskijim od pape.

Pogledaj samo hrvatske političare kako sline po Jasenovcu i dopuštaju da se pljuje i ucjenjuje hrvatski narod od strane židovskih i srpskih političara.

Čak ni Trump kao prvi čovjek najmoćnije države na svijetu ne može puno učiniti po pitanju interesa američkog naroda, milijarde odlaze u Izrael, to je suprotno težnjama Očeva osnivača da se SAD upliče u poslove druge države.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove