+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/46

Tema: Teroristički napad na Novom Zelandu

Teroristički napad na Novom Zelandu

Najmanje 49 ljudi ubijeno je u napadima maskiranih ekstremista u petak na dvije džamije u novozelandskom Christchurchu, u događaju koji je premijerka Jacinda Ardern opisala jednim od najcrnijh dana u povijesti zemlje.

Šef novozelandske policije Mike Bush rekao je da je 41 osoba ubijena u džamiji Al Noor u Aveniji Deans, sedam u džamiji Linwood, a jedna je osoba preminula u bolnici u Christchurchu.
    Jedan od njih, u svojim dvadesetim godinama, već je optužen za ubojstvo i u subotu će se pojaviti na sudu. Za drugog je poznato da je australski državljanin. On se navodno za zločin inspirirao četničkim pjesmama koje je puštao u vozilu kojim je upravljao dok se vozio prema mjestu zločina. Pjesma u kojoj se osuđenog ratnog zločinca Radovana Karadžića poziva da “vodi Srbe svoje” te šalje poruka “Iz Krajine krenuli su vuci čuvajte se ustaše i Turci” čuje se s audio uređaja na snimci iz vozila. Australac je identificiran kao Brenton Tarrant (28). Snimka iz vozila koja je pojavila na internetu traje desetak minuta a srpska nacionalistička pjesma čuje se već na samom početku.
    https://narod.hr/svijet/jedan-od-naj...-dvije-dzamije

Lik je snimal u živom prijenosu kak se vozi do džamije i ubija ljude, na putu u autu si je pustil ovu pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=ebChsebTvxw

Postoji video na netu. Bolesno.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 15-03-2019 at 14:31

Pokokao ih je ko zeceve.

Ocito neki manijak.

Da ce ovoga biti, bice, jedino ne kuzim zasto na NZ. Malo mi je to nejasno. Ovakvo sto bi ocekivao u Europi, jer je sve veca mrznja zbog doseljavanja migranata, njihovog nasilja i terorizma.

Liki nije bio maskiran. Pogledao sam, i skinuo prije nego što je uklonjen, njegov video snimljen kamerom na kacigi mu. Pokazao je lice.
    https://www.bellingcat.com/news/rest...sque-massacre/

I slušao ovu pjesmu na putu do đamije

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Očito je aleksa bio u pravu,četništvo je uistinu srpski izvozni proizvod broj jedan.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jedino znam sljedece, ''nasi'' vrli levoliberalni novinari, poput Vojislava Macoke, su sada inspirirani napisati ovako nesto.

Zašto bijeli kršćani misle da imaju pravo na Europu?

Da ne linkam sada bljuvotine, zna se gdje ovaj personificirani proljev djeluje.

Naravno, nece se sjetiti nitko od dezurnih moralista to nazvati kako spada. Govor mrznje. Najcisci govor mrznje.

Ne samo da ovakvi uopce ne spominju sudbinu bliskoistocnih krscana, koji su u malju izmedj' Zidova i Muslimana, vec ti i takvi sigurno nece spomenuti egipcanske Kopte, koji su izlozeni stalnim napadima, ubijanjima, progonima.

A jos manje bi ti i takvi, poput Macoke, napisali sljedece:

Zasto egipcanski muslimani misle da imaju pravo na Egipat?

Opcenito mogu reci da me ovo potreslo toliko, koliko prosjecnog muslimana potrese sudbina Kopta.

Tu negdje.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Nema ovo veze sa cetnicima, osim sto su se oni dosta uspjesno ukrcali na "antiislamski antimigrantski val" kao nekakvi "vekovni borci protiv kebaba" sto bar mi ovdje, znamo da nije istina.
    Oni su 500 godina sluzili Turcina, zna se tko se tukao sa Turcima cijelo to vrijeme.

Ali dobro, sa obzirom da u "white supremacist" pokretu ima dosta retardiranih ljudi, tako su neki od njih i usvojili tu velikosrpsku mitologiju. Sto je sad, paradoksalno, kao bumerang pljusnulo u lice same pobornike cetnickog pokreta kao neceg plemenitog... covjek pobio nevine ljude, uz taktove neke stupidne cetnicke poskocice "iz srpskijeh krajina".

Sudeci po svjedocenjima ljudi poznaju ubojicu, taj do nedavno nije ni znao sta se dogadja u Europi, malo je putovao po EU vidio puno tamnoputih, malo citao po netu, vjerojatno stormfront i slicno, ocito ima predispozicije ludila i ucinio je sto je ucinio.

Mislim, on je na tim svojim strojnicama ispisao imena raznoraznih povijesnih likova, koji medju sobom bas i nemaju neku poveznicu, osim sto je on dosao do nekog zakljucka da su svi oni bili borci protiv islama.. ili sto vec... mislim imaju neku poveznicu ali to je sve zbrda zdola nabacano, i cijeli ovaj slucaj je prilicno bizaran. Neki ocito poremecen covjek, uz taktove cetnicke pjesme koju niti ne razumije i koja je zapravo u "antikebab" pokretu uzeta kao sprdnja, nesto kao ona cuvena cetovizija, u gradu koji se zove kako se zove, na dalekom Novom Zelandu, usao u dzamiju i pobio ljude. Besmisleno, neracionalno, nejasno.

Ljudi se sprdaju sa tim cetnickim ratnim pjesmuljcima, malo proletite YT, nisam ni ja znao do danas. Citam malo komentare ispod tih pjesmuljaka, sprdaju se ljudi sa kvalitetom videa, ako je malo kvalitetniji snimak onda uz sprdnju napisu recimo "gledacu ga na low quality radi boljeg dojma" na engleskom naravno, oni niti ne razumiju sto Baja, Lepi Mica, Ozrenko ili Cetoje izgovaraju... ali u svemu tome postoje ljudi koji su sve to ozbiljno shvatili.

To je otprilike kao kad Bosko Obradovic i Tesa Tesanovic prodaju degenericnom Pernaru tezu da su oni zapravo na istoj strani bojisnice. U tom nekom ratu protiv... globalizma.

Naravno, leftardima bijeli covjek ne polaze pravo na Europu, ali neko divlje pleme tamo negdje koje kopljem proburazi krscanskog misionara, polaze puno pravo na svoju djunglu i leftardi veselo rukicama aplaudiraju kad su culi da je misionar upokojen.

To je vec njihova mrznja prema krscanstvu, stara prica.

Niti jedan leftard nije se pocesao na brojne pokolje krscana u Egiptu, u Iraku, Siriji, cak se ni Papa Franjo osim onako ovlas dzuture sto bi se reklo, ne oglasava o tome. Imamo snimke recimo iz krscanske doline kod grada Hame u Siriji, tamo gdje je krscanstvo vjerojatno najstarije na planeti po svom prisustvu, gdje na cvijetnicu dzihadisti granatiraju crkvu, djeca placu i majke ih tijelima stite, o tome nitko na zapadu ne govori. Nego je Papa Franjo zabrinut za migrante.

Leftardi su jos manje zabrinuti za krscane, nas se bombardira svakodnevno sudbinom nekakvih Rohinja muslimana iz Myanmara, svakodnevno svi takozvani mass mediji bruje o tome. O sudbini krscana na bliskom istoku niti rijeci, tihi genocid koji traje.
    Da stvar bude tragikomicnija, zapadni mediji one koji stite krscane na bliskom istoku, Hezbollah i siitske trupe Hashd Al Shabi iz Iraka, u cijim redovima se bore i tamosnji krscani, zapadni mediji te formacije sotoniziraju i nazivaju teroristima i ubojicama.

Poznat je slucaj Abu Azraela, siitskog ratnika iz Iraka koji ratuje sa Kuranom u jednoj i Biblijom u drugoj ruci odnosno djepu, njega su zapadni mediji sotonizirali kao kanibala koji "nesretne islamske umjerene pobunjenike" pece na raznju i mezeti rambo nozem, i zovu ga Andjeo Smrti.

Leftardi i marksisti su uvijek imali blizak odnos sa islamom, osobno ne znam zasto pretpostavljam da ih vezu slicni ciljevi. Jedino sto islamisti nakon sto zavrse sa krscanima i zidovima, nece ni ove idiote ostaviti za sjemena. Ali to je vec njihov problem.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Očito je aleksa bio u pravu,četništvo je uistinu srpski izvozni proizvod broj jedan.
    Brutalno!!!

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nema ovo veze sa cetnicima, osim sto su se oni dosta uspjesno ukrcali na "antiislamski antimigrantski val" kao nekakvi "vekovni borci protiv kebaba" sto bar mi ovdje, znamo da nije istina.
    Oni su 500 godina sluzili Turcina, zna se tko se tukao sa Turcima cijelo to vrijeme.
    Da, da, vi tamo osim što znate da se Srbi nisu borili protiv Turaka nego su im 500 godina služili, znate i druge stvari u pogledu kojih je ostatak sveta u zabludi. Da su četnici bili sluge okupatora i da je Tesla bio Hrvat.

Ali dobro, sa obzirom da u "white supremacist" pokretu ima dosta retardiranih ljudi, tako su neki od njih i usvojili tu velikosrpsku mitologiju. Sto je sad, paradoksalno, kao bumerang pljusnulo u lice same pobornike cetnickog pokreta kao neceg plemenitog... covjek pobio nevine ljude, uz taktove neke stupidne cetnicke poskocice "iz srpskijeh krajina".

Sudeci po svjedocenjima ljudi poznaju ubojicu, taj do nedavno nije ni znao sta se dogadja u Europi, malo je putovao po EU vidio puno tamnoputih, malo citao po netu, vjerojatno stormfront i slicno, ocito ima predispozicije ludila i ucinio je sto je ucinio.

Mislim, on je na tim svojim strojnicama ispisao imena raznoraznih povijesnih likova, koji medju sobom bas i nemaju neku poveznicu, osim sto je on dosao do nekog zakljucka da su svi oni bili borci protiv islama.. ili sto vec... mislim imaju neku poveznicu ali to je sve zbrda zdola nabacano, i cijeli ovaj slucaj je prilicno bizaran. Neki ocito poremecen covjek, uz taktove cetnicke pjesme koju niti ne razumije i koja je zapravo u "antikebab" pokretu uzeta kao sprdnja, nesto kao ona cuvena cetovizija, u gradu koji se zove kako se zove, na dalekom Novom Zelandu, usao u dzamiju i pobio ljude. Besmisleno, neracionalno, nejasno.

Ljudi se sprdaju sa tim cetnickim ratnim pjesmuljcima, malo proletite YT, nisam ni ja znao do danas. Citam malo komentare ispod tih pjesmuljaka, sprdaju se ljudi sa kvalitetom videa, ako je malo kvalitetniji snimak onda uz sprdnju napisu recimo "gledacu ga na low quality radi boljeg dojma" na engleskom naravno, oni niti ne razumiju sto Baja, Lepi Mica, Ozrenko ili Cetoje izgovaraju... ali u svemu tome postoje ljudi koji su sve to ozbiljno shvatili.

To je otprilike kao kad Bosko Obradovic i Tesa Tesanovic prodaju degenericnom Pernaru tezu da su oni zapravo na istoj strani bojisnice. U tom nekom ratu protiv... globalizma.
    U ratu su nastajale pesmice i radilo se svašta. Ali i uprkos tome, kad se rat završio, nije baš zabeleženo da su Srbi, inspirisani tim nasleđem i pesmicama, bilo gde u svetu spopadali džamije i muslimane. Ako je neko drugi time inspirisan, njegova stvar.

Šta više, na opsaku jednog muslimana na FHR - posle Šarlie Ebdoa, da su mu Srbi čudni, čudan narod, jer u tom trenutku kad su svi navalili da napadaju muslimane i islam, oni (Srbi) to nisu hteli nego su ćutali - i pratio sam izjave Dodika i Patrijarha, i tačno, naglasili su da taj napad ne sme da znači bacanje krivice na sve muslimane.

A sad oni na Kliksu, iako je napadač Novozelanđanin, dovijaju se kako da taj napad dovedu u vezu sa Srbima. Lepo sa njihove strane. Treba taj gest zabeležiti.
    Procvetala lipa i topola...

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Da, da, vi tamo osim što znate da se Srbi nisu borili protiv Turaka nego su im 500 godina služili, znate i druge stvari u pogledu kojih je ostatak sveta u zabludi. Da su četnici bili sluge okupatora i da je Tesla bio Hrvat.

U ratu su nastajale pesmice i radilo se svašta. Ali i uprkos tome, kad se rat završio, nije baš zabeleženo da su Srbi, inspirisani tim nasleđem i pesmicama, bilo gde u svetu spopadali džamije i muslimane. Ako je neko drugi time inspirisan, njegova stvar.

Šta više, na opsaku jednog muslimana na FHR - posle Šarlie Ebdoa, da su mu Srbi čudni, čudan narod, jer u tom trenutku kad su svi navalili da napadaju muslimane i islam, oni (Srbi) to nisu hteli nego su ćutali - i pratio sam izjave Dodika i Patrijarha, i tačno, naglasili su da taj napad ne sme da znači bacanje krivice na sve muslimane.

A sad oni na Kliksu, iako je napadač Novozelanđanin, dovijaju se kako da taj napad dovedu u vezu sa Srbima. Lepo sa njihove strane. Treba taj gest zabeležiti.

Da je ovaj slucajno svirao neku ustasku, ja ti garantiram da bi komplet srpska diplomacija izvjestavala UN, EU, kuhara bijele kuce te kineskog ministra kopija.
    Po tome nemam pojma sto imas kmecati oko toga.

Tesko je reci kome je vise zao sto napadac nije slusao Thompsona, Srbima ili nasim jugovicima.

Pojedose se od muke.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Tesko je reci kome je vise zao sto napadac nije slusao Thompsona, Srbima ili nasim jugovicima.

Pojedose se od muke.
    Pa ako ti tvrdiš da su Srbi nezasluženo uključeni u "antiislamski val", verovatno ti je žao što Hrvate u tom pogledu niko ne uzima kao relevantne. Što dalje implicira da je verovatno tebi žao što nije neka Thompsonova umesto srpske pesme u pitanju...
    Procvetala lipa i topola...

Hoće li Novi Zeland i sve države zapada nakon ovog terorističkog napada staviti četništvo na popis terorističkih ideologija i zabraniti djelovanje svih četničkih udruga u svojim državama? Koliko još nevinih ljudi mora stradati dok se teroristička ideologija četništva ne zabrani?

Pojedose se od muke.
    Joj da. Eno već s naslovnica vrišti da je 2017-te i 2018-te boravio u Hrvatskoj.

Sad idu teze kako je sigurno inspiriran rehabilitacijom ustaštva u Hrvatskoj dobio poriv za ubijanjem a moguće je da “nadju” i da je bio na nekom Thomsonovom koncertu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-03-2019 at 11:27
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pustimo naše novinare. Treba li hrvatska diplomacija upozoriti zapadnjake da je ovaj terorist bio inspiriran četništvom kako bi četništvo dobilu međunarodnu zabranu? Ako već neće hrvatska diplomacija, trebaju li to naše udruge i ljudi napraviti? Idealna prilika za ubijanje četničkog pokreta.

Srbi neće od četništva odustati a neće ih nitko pritiskati.

Nego vidio sam da na kundaku ima “Sigusmunda” kralja koji je pokušao Osmanlije istjerat iz Europe pa u poznatoj “bici kod Nikopolja” doživio poraz. Srbi su se naravno boruli na Osmanlijskoj strani. Eto koliko je znao o povijesti a s obzirom što je slušao, kakve debilane od pjesama, onaj najgori srpski ratni trash nije ni čudo da je dobio ubilačke porive.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pustimo naše novinare. Treba li hrvatska diplomacija upozoriti zapadnjake da je ovaj terorist bio inspiriran četništvom kako bi četništvo dobilu međunarodnu zabranu? Ako već neće hrvatska diplomacija, trebaju li to naše udruge i ljudi napraviti? Idealna prilika za ubijanje četničkog pokreta.
    Kad bi hrvatska diplomacija postojala to bi bio logičan potez. Problem je da ne postoji.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Budi siguran da to Muslimani rade, a koliko tuzno, pa i zalostno bilo, oni imaju pet puta jacu diplomaciju, pogotovo u Americi.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Kad bi hrvatska diplomacija postojala to bi bio logičan potez. Problem je da ne postoji.
    Pejcinovic Buric. Mene cudi da nisu ponudili Jeremicu tu poziciju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove