+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 6 7 8
Prikaz rezultata str. 141/155

Tema: Zabrane mise na Bleiburgu - premještanje komemoracije u Hrvatsku

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To uopće nije bitno. Nikad se povijest ne ponavlja ko preko indiga.
    Prvo bitno je. Jako je bitno mi smo pod teškim teretom natovarenim od strane jugoslavenskosrpske propaganda ušli u zadnji rat kako bi se izborili za vlastitu državu i goli život ako hoćeš. A druga stvar - jedina je razlika na mikro lokaciji bila ta što su ovaj put svi Hrvati bili skupa. Ili kako reče moj pokojni ćaća: ''Kako god bilo - mi ovo ne možemo izgubiti, jer sad su i Dalmatinci za Hrvatsku''. A da smo izgubili - mislim da bi prošli i gore nego 1945-te. To je moje mišljenje.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Nama je potrebno definirati sadrzaj hrvatske drzave, ka cemu tezimo, kako hocemo da to izgleda.
    Hrvatska u tom smislu nije normalna zemlja, jer veliki dio jedne strane samo tolerira postojanje Hrvatske, i ceka trenutak da je ukine i prikljuci se nekako "juznim Slavenima".
    Konsenzusa ocito nema, i ideoloske razlike su tolike da su nepremostive.
    Dugorocan cilj hrvatske desnice morao bi biti pokoriti onu drugu stranu. To sto oni rade sa desnicom dva desetljeca.
    Ovo boldano - ipak nije veliki dio. Oni su manjina. Sve ostalo si dobro primjetio. Samo toga o priključivanju mislim neće biti. Oni znaju da su u manjini i zato ruju i na razne načine nam ogađuju i ruše državu. Žalosna je činjenica da im to još i plaćamo. Mislim da su se osupnuli kada su vidjeli onaj doček nogometaša u Zagrebu ljetos i ne samo Zagrebu. Totalno su bili nespremni za to i jedino što su mogli jest isključiti razglas Thompsonu. Nisu ništa mogli ni protiv činjenice da su nogometaši htjeli Thompsona i to u autobusu i na trgu. Još mi je živa slika kako se na bini Modrić okreće i traži pogledom gdje je Marko. Njihova je sramota što su ga iskopčali kad je ispunjavajući Lukinu želju počeo pjevati ''Gene kamene''.

I zato i jest čudno i HDZ i SDP su u padu, a desnica se razjedinila. Umjesto da se grupiraju i natjeraju HDZ i SDP u koaliciju. Mislim - da bi se trebali okrenuti onim pitanjima koja su bitna za život i standard. To je moje mišljenje.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ndam se da je sve prošlo baš onako dostojanstveno,baš po udbaškom receptu.

Krsto Lazarevic, Olivera Stajic, Danijel Majic, odakle toliko gamadi po germanskim medijima

I svi su se nacrtali na Blajburgu.

Guraju jedan drugoga i vrše nam pritisak umjesto da mi vršimo pritisak da se procesuira nekih 20.000 svirepih ubojica Hrvata.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Guraju jedan drugoga i vrše nam pritisak umjesto da mi vršimo pritisak da se procesuira nekih 20.000 svirepih ubojica Hrvata.
    Ma ne vrše oni ništa. Jučer mediji prazni. Nema skandala. Održala se misa. Najprije je večernji pisao da nije bilo incidenata. Onda su kao priveli jednog levičara, pa je kao Bujanac pluvao po onom nekom Majiću. Okupilo se njih desetak. Jedan ga je pogodio u potkoljenicu nogom. Drugi mu je šakom promašio glavu. Bujančeva supruga ga je verbalno vrijeđala. Umješala se austrijska policija i odvela ga. I jutarnji je našao neku djevojku sa crnom kapom francuzicom i na njoj grb hrvatski. Jel treba reći da je bila u crnom.

I to je sve.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Krsto Lazarevic, Olivera Stajic, Danijel Majic, odakle toliko gamadi po germanskim medijima

I svi su se nacrtali na Blajburgu.
    Oni doslovce zive od toga. To su u biti petorazredna piskarala koja fabriciraju skandale, kako bi ih se uopce dozivljavalo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Oni doslovce zive od toga. To su u biti petorazredna piskarala koja fabriciraju skandale, kako bi ih se uopce dozivljavalo.
    I ne samo oni. Koliko je tu samo udruga koje se bore protiv fašista/nacista/ustaša u Hrvatskoj. Njih par imaju više tih udruga i beru lovu i to ne malu iz proračuna. Zatim mediji, pa čitava lijeva strana Sabora na čelu sa neumornim borcem Nešom Stazićem i ostalima. Što svi ti znaju drugo raditi? Ništa - ne bude li im ustaša oni su propali načisto i skroz. Pa onu drugaricu Radu Borić ustaše jadnu zovu na brzoglas. Sva je isprepadana i istrzana. Mora uzimati dosta ustaških kuna kako bi si mogla nabavljati razne bobice u ljekarni. Ono s vremena na vrijeme pokoju i preskoči i odfmah se to odraža va nju.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Jeste li čuli da je Bujanec pljunuo nekog novinara na Blajburgu?

Ako ga to ne preporučuje za nekog lidera desnice, onda ne znam šta još treba da uradi.

Ustvari, on je jedina ličnost koja bi mogla da poveže i bude fronten Neovisnih+Suverenisti+sve frakcije HSPa.

Taj neki novinar na Bleiburgu izvjesni Majić došo napisati neki skandal. I pošto nije imao materijala krenuo vređati neku gospođu zbog križa na lančiću. Navodno je pokušao da joj strga lančić. Pišu da ga je austrijska policija privela. Eh gdje su ta dobra stara vremena kad si mogao uslikati ustaških kapa koliko te god volja, pa crnih uniformi. Ovaj put ništa. Materijal nikakav - pa onda kreneš vrijeđati okolo ne bi li sam nešto ''proizveo''. Pa te uhapse. Jadno. Ni dnevnice nisi zaradio.

Sunic veceras u Bujici kaze da bi se tribalo razmislit o komemoraciji i na nekoj drugoj lokaciji.
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Vrijedno pogledati. Originalni izvor Safaric.

https://otporas.com/sve-o-bleiburgu-...ove-otvooriti/

IN MEMORIJAM SVIM BLEIBURŠKIM ŽRTVAMA, ŽRTVAMA KRIŽNOG PUTA, ŽRTVAMA NA TISUĆE MASIVNIH GROBNICA, ŽRTVAMA TITOVIH ZLIKOVACA I TITOVE MRŽNJE NA HRVATE!!!

https://otporas.com/in-memorijam-ble...nad-hrvatsima/

Sve o Bleiburgu samo treba linkove otvoriti i pročitati zanimljive sadržaje istih...
    https://otporas.com/sve-o-bleiburgu-...kove-otvoriti/
    Posljednje uređivanje od Bobani : 16-05-2020 at 13:13

Dodik: ‘Na Bleiburgu ih je sve trebalo pobiti’

“Evo mog stava o tome, u Bleiburgu ih je sve trebalo pobiti. Nikakve empatije nema prema bilo kome. I one koji su hodali godinama, trebalo je naći i pobiti. Nikakvu distancu ne mogu napraviti prema tome kada pogledam što su nam uradili
    https://narod.hr/svijet/dodik-na-ble...trebalo-pobiti

Kaj reći na ovog skota? Doživotna zabrana ulaska u Hrvatsku?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove