+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 8 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/152

Tema: Zabrane mise na Bleiburgu - premještanje komemoracije u Hrvatsku

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ovo sigurno nema nikakve veze sa zvižducima koje je čuo prošle godine.
    Njonjo je osjetljiva dusa.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Lucic je meni bio ok, dok sam procitao sto je izjavljivao Tudjmanu o Sopti. Nebih ulazio u to dal' je to tocno ili nije, pa sve i da je tocno, baca neko cudno svjetlo na Lucica.
    _Nije samo o Sopti,vec i o Rojsu .Izgleda da je Lucic puno pricao o svakome

Šta se ovo dogadja sa htv-on? Veceras na htv.1 macelj titovo stratiste. U tri dana dvi emisije o kriznon putu.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Komemoraciju će osiguravati 450 policajaca, šteta što ih toliko nije bilo 1945. da osiguraju Hrvate od zločinačkih hordi.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Komemoraciju će osiguravati 450 policajaca, šteta što ih toliko nije bilo 1945. da osiguraju Hrvate od zločinačkih hordi.
    Takvo ponašanje i stvorena klima, od strane Austrije, hrvatska vlada bi trebala proglasiti neprijateljskim ponašanjem i reći (ne samo reći), da će to imati posljedice (prvenstveno u gospodarstvu). Što srbi vole kazati - reciprocitet. Naravno, "hrvatska" vlada neće tako postupiti, čak bi rekao da ohrabruje Austrijance u njihovom bahaćenju.

Kladio bih se da je hrvatska vlada zatražila da skup osigura 2.000 policajaca i da svakoga skidaju do gola, ali su im Austrijanci rekli da nisu normalni i da je ovo dovoljno.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    i prošle godine ih je bilo na svakom koraku. ne zbog hodočasnika, nego zbog kontraprosvjednika u selu.
    znaju da bi antife dobili po tamburi ako izazovu incident.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Nastavili se ovako mislin da ovu tragediju hrvatskw vojske i civila triba pocet obiljezavat u Hrvatskoj. Odredit misto i prvu nedilju koja pada iza ulaska partizana u Zagreb.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Nastavili se ovako mislin da ovu tragediju hrvatskw vojske i civila triba pocet obiljezavat u Hrvatskoj. Odredit misto i prvu nedilju koja pada iza ulaska partizana u Zagreb.
    Tako je,stavit komemoraciju potpuno pod kontrolu udbaša.

Neka sljedbenici zločinaca imaju istu kontrolu nad žrtvama kao i njihovi idoli 45.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku

Neka sljedbenici zločinaca imaju istu kontrolu nad žrtvama kao i njihovi idoli 45.
    Pa sada imaju kontrolu. Kad bi se komemoracja preselila u Hrvatsku ne bi je imali. Jer njih ima malo a nas puno. Šta bi oni napravili recimo stotini tisuća ljudi, šta bi mogli napraviti?

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku

Nemoj se cudit ako svake godine bude sve manje i manje ljudi i ako na kraju bude i zabrana. Dovoljno mi je bilo vidit izjavu Seksa i da mi bude sve jasno. Ovu godinu su jake snage na Blajburgu u vidu Kuscevica i Medveda. Dogodine mozda pojacaju snagr pa posalju ministricu Pejcinovic i onoga lika iz HNSa.

Koji k ce hrvatski narod ovisit o austrijancima, Sesku,plekovicu ili Kolindi. Jesu li tribali Tomnsonu u Cavoglavama pa je bilo po 50 iljada ljudi. Koji ce nan k iko? Toga i toga dana hrvatski narode pozvani ste u npr. Macelj i kad nas se skupi 100 iljada odat pocast hrvatskin vojnicima i svin pobojenima nek laju na misec.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Pa sada imaju kontrolu. Kad bi se komemoracja preselila u Hrvatsku ne bi je imali. Jer njih ima malo a nas puno. Šta bi oni napravili recimo stotini tisuća ljudi, šta bi mogli napraviti?
    Recimo ubaciti svoje provokatore koji bi potvrdili njihovu priču o ustaštvu. Uostalom to i jesu radili. E a onda takve uhvatiti za gušu i snimiti tko su i što su neka ljudi vide.

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je fascinanto sa kakvom strascu se lovi nekakve provokatore, bilo to crtace svastike ili nekoga tko nosi zastavu sa Za dom spremni. Inace me cudi da jos nisu pokusali uzesti Torcidi HOSovu zastavu, toliko glupi nisu ni HDZovci.
    Isto tako se upitam zasto se ne lovi provokatore u Kumrovcu i drugdje, koji nose simbol na glavi pod kojem je granatiran i razaran Vukovar i hrpa drugih hrvatskih gradova.
    Mogao bih pokazati spram Madjarskoj i spomenuti da je Orban poceo hebati Heineken zbog crvene zvizdurine, ali to kao da je drugi kontinent sto se tice nacionalne svijesti.

Datum registracije
    Sep 2016

Kontraprosvjedni traktor. Hm, proculo se kako ide bezanija.

Treba nas doći 100.000 ludih provokatora pa da se obračunamo sa svima koji požele. Od Antifa, policije, vojske pa nadalje. I tako svake godine.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Recimo ubaciti svoje provokatore koji bi potvrdili njihovu priču o ustaštvu. Uostalom to i jesu radili. E a onda takve uhvatiti za gušu i snimiti tko su i što su neka ljudi vide.
    Pa šta bi ja za tebe bio provokator kad bi stavio U na kapu kad bi htio odati počast svojim trojici stričeva koji su poginuli u ustašama. Hvatao bi me za gušu?????

Svakome normalnome je jasno da je ovo ponižavanje , iživljavanje i antifa se ruga ' gdje ste Hosovci na Bleiburgu" i rugaju sr kako su nas Austrijanci naučili pameti ali i dalje masa Hrvata želi tamo ići što objašnjavam poznatim hrvatskim mazohizmom
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa šta bi ja za tebe bio provokator kad bi stavio U na kapu kad bi htio odati počast svojim trojici stričeva koji su poginuli u ustašama. Hvatao bi me za gušu?????

Svakome normalnome je jasno da je ovo ponižavanje , iživljavanje i antifa se ruga ' gdje ste Hosovci na Bleiburgu" i rugaju sr kako su nas Austrijanci naučili pameti ali i dalje masa Hrvata želi tamo ići što objašnjavam poznatim hrvatskim mazohizmom
    A zar bi ti stavio U na kapu? Onda - kada neprijatelja nema - a nema ga treba ga izmisliti. Dalje - ove antife nemaju pojma ni o čemu - samo trljaju o ideologiji i nije mi jasno kako tzv druga strana ne može da ih porazi recimo na pitanjima koji su bitni za život i standard Hrvata danas? Ali što ja tu drvim bitno je ko je stavio U, a tko petokraku. I naravno tebi za informaciju - svi moji su bili u drugom svjetskom na ''pogrešnoj strani''. Crvenu petokraku ne da ne volim - mrska mi je ali ono baš (da ne kažem da ju mrzim), ali svejedno nikad ne bi stavio U na čelo.

I naravno - jedne godine su na Bleiburgu ustaške kape i ostalo, ako se dobro sijećam, prodavali neki čudni mladići i cure koji uopće nisu bili desničari - dapače. Oni su prodavali a netko je onda to slikao i rekao - evo ustaša. Ustaški dernek.

Stavio bi U na kapu jer su moji poginuli sa U na kapi.

Ako su oni poginuli sa U na kapi i ja im želim odati počast koji znak da stavim
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Pitanje je zasto se nitko od vladajucih ne trudi staviti petokraku pod zabranu. Ili da objasnim ovako, zasto se tim istima gleda kroz prste, dok se drugima i gleda najmanja sitnica. Ne vidim logike. Zasto u svemu mora popustati desnica. Po kojem nepisanom pravilu ide to. Ono, najozbiljnije, nije to valjda projekt pomirbe, neki izjednace partizanski pokret sa braniteljima, dok je druga strana proglasena najgorim olosem. Mislim ono, kako ce to funkcionirati na duge staze.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove