+ Odgovori na temu
Stranica 228 od 229 PrviPrvi ... 128 178 218 226 227 228 229 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,541/4561

Tema: The mystic Old School Hools

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Torcida je imala tu navijačku a i nacionalnu crtu. Pitomce smo držali za redikule jer ko je onda iša osandesetih u školu za oficire JNA nego debili i jugoslaveni. Ja neznan nikoga ko je iša u oficire ili pandure tada. A je, iša je Ante Tomić zato danas i nesmi doč u svoje selo a na pjaci ga zalivaju govnima.

Ovo se vjerojatno nikad nigdi nije dogodilo da su navijači krenili na vojsku.

Otac je moj bio na ovoj utakmici. Hvala ti što si napravio video.
    A troll & a gentleman

Kome je do old schoola u zadnjem torcida magazinu (br.12) o svemu pomalo a najviše o torcidi s početka osandesetih (80-81).
    Prvi sastanak na Želji na Bačvicama, obnova Torcide, o Zagrebu,Beogradu,Osijeku,Skoplju itd.(1-dio).

http://www.torcida.hr/shop/products....dp=284&lang=HR
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Početnik
    Datum registracije
    May 2016
    Evo moje sjećanje na jedno masovno gostovanje Dinamovaca u Sarajevu na Koševu u sezoni nakon šampionske titule.
    Godina 1983. na Kosevo dosao Dinamo. Njihovih navijaca na platou gomila. Sigurno preko 300. Plavi salovi, zastave. U oci mi upao jedan u teksas prsluku. Sal oko glave, neke krpe oko zglobova, zastava oko pasa. Momcina od oko 25-30. Njega su slusali. Nemam pojma kako i sta, ali pola njih ode na istok, a pola na zapad. Bilo je 1:1 na kraju. Na pocetku tekme pocnu ovi na istoku da navijaju. Zovu ove na zapadu. Ja bio na zapadu. Vidim 7-8 likova ide ka Dinamovcima i marisana. Uleti murija. Dinamo dade gol opet marisana ali zesca nego prije. Tuklo se sigurno po 50 ljudi sa obje strane. Opet murija uleti, ali Dinamovci su vec bili na konopcima sto bi se reklo. Kraj tekme idem ja sa zapada na plato. I taj lik sa pocetka price krvav sav brise se krpom nekom. Dvojica ga drze. Ulece rahmetli Cinda i jos jedan i povaljase ih samo tako. Dinamovci se okupili u grupu na platou pitari napadaju. Auta parkirano tona. Gadjanje svim i svacim. Ja se izmakao kod restorana i lijepo gledao. Murija okruzi Dinamovce i ja se uputim ka zapadu. Kad ova grupa sa zapada izlazi. Idu na Kosevsko onim stepenicama. Niti da krenu po ostatak ekipe, niti pitara da ih napadnu. Vidjelo se da su se sasrali. Nikad vise Dinamovaca nije doslo u Sarajevo sto ja pamtim.
    The Maniacs/Joint Union...SAHC...44...exyu cca 20

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od JointUnion Vidi poruku
    Evo moje sjećanje na jedno masovno gostovanje Dinamovaca u Sarajevu na Koševu u sezoni nakon šampionske titule.
    Godina 1983. na Kosevo dosao Dinamo. Njihovih navijaca na platou gomila. Sigurno preko 300. Plavi salovi, zastave. U oci mi upao jedan u teksas prsluku. Sal oko glave, neke krpe oko zglobova, zastava oko pasa. Momcina od oko 25-30. Njega su slusali. Nemam pojma kako i sta, ali pola njih ode na istok, a pola na zapad. Bilo je 1:1 na kraju. Na pocetku tekme pocnu ovi na istoku da navijaju. Zovu ove na zapadu. Ja bio na zapadu. Vidim 7-8 likova ide ka Dinamovcima i marisana. Uleti murija. Dinamo dade gol opet marisana ali zesca nego prije. Tuklo se sigurno po 50 ljudi sa obje strane. Opet murija uleti, ali Dinamovci su vec bili na konopcima sto bi se reklo. Kraj tekme idem ja sa zapada na plato. I taj lik sa pocetka price krvav sav brise se krpom nekom. Dvojica ga drze. Ulece rahmetli Cinda i jos jedan i povaljase ih samo tako. Dinamovci se okupili u grupu na platou pitari napadaju. Auta parkirano tona. Gadjanje svim i svacim. Ja se izmakao kod restorana i lijepo gledao. Murija okruzi Dinamovce i ja se uputim ka zapadu. Kad ova grupa sa zapada izlazi. Idu na Kosevsko onim stepenicama. Niti da krenu po ostatak ekipe, niti pitara da ih napadnu. Vidjelo se da su se sasrali. Nikad vise Dinamovaca nije doslo u Sarajevo sto ja pamtim.
    Na prolječe 1990. Željo-dinamo nas je trebalo doći solidna brojka ali pola ljudi je bilo izbacivano po putu,več sam pisao o tom gostovanju,no sječam se i kad su nam kamenovali vlak negdi 87.isto protiv Želje,prašilo je kamenje samo tako..Tatta
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Početnik
    Datum registracije
    May 2016
    Legendo opet vas ne bi doslo kao tad. Bila su 2 kopa na 2 tribine i to vrlo, vrlo pristojna. Da su bili pametniji i grupisali se na jednoj tribini bilo bi sigurno impresivno. Samo sto sam ja stekao utisak da su tad na istok otišli navijači, a na zapad neka kao gospoda. Te 87 se ne mogu sjetiti nikako jbg. Sezone 88/89 se sjećam. Al, kako vas je čuvala murija te 90-te. Pa nisi mogao prići nikako. Eh, šta je život tada se htjeli mlatiti, a pola godine kasnije postali prijatelji ...

Nego ima li jos u životu onih šalova BBB što ste preko nas u Sarajevu radili? Taj lik što je radio bio Srbin, spreman za biznis sa svima, za razliku od brata mu. Sjećam se došli ja i braća po šalove, možda je bio još neko, kaže brat trebao sam cigane zvati da vas sačekaju sa šalovima. Jebote krivo mu bilo što mu brat pravi BBB šalove zapjenio bio.

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od JointUnion Vidi poruku
    Legendo opet vas ne bi doslo kao tad. Bila su 2 kopa na 2 tribine i to vrlo, vrlo pristojna. Da su bili pametniji i grupisali se na jednoj tribini bilo bi sigurno impresivno. Samo sto sam ja stekao utisak da su tad na istok otišli navijači, a na zapad neka kao gospoda. Te 87 se ne mogu sjetiti nikako jbg. Sezone 88/89 se sjećam. Al, kako vas je čuvala murija te 90-te. Pa nisi mogao prići nikako. Eh, šta je život tada se htjeli mlatiti, a pola godine kasnije postali prijatelji ...

Nego ima li jos u životu onih šalova BBB što ste preko nas u Sarajevu radili? Taj lik što je radio bio Srbin, spreman za biznis sa svima, za razliku od brata mu. Sjećam se došli ja i braća po šalove, možda je bio još neko, kaže brat trebao sam cigane zvati da vas sačekaju sa šalovima. Jebote krivo mu bilo što mu brat pravi BBB šalove zapjenio bio.
    imam negdje doma fotku kad nas je policija vodila do Grbavice,potražit ću...čuj 1990. nas se na zg kolodvoru skupilo 200-300 na kraju je do Sarajeva stiglo nas 80-ak plus nešto bosanskih Boysa...bila je taj dan scena kad je žena pala u nesvijest vidjevši skakavac, kad sam se hrvao s nekim sarajlijom,ko je bio ne znam više,možda pitar,možda cigan ili vaš.ha,ha...ma bilo je to doba samo takvo,neponovljivo već se osjetio lagani raspad države pa su tenzije te sezone bile svuda gdje god smo došli B.Luka,Novi sad,Sarajevo u Nišu nisam bio ali tam je bilo baš naelektrizirano do kraja,našeg igrača Shalu su doslovce poderali na terenu ..normalno Beograd...sječaš se da je prekinuta naša tekma na Koševu te sezone...kaj se tiće šalova,ja više nemam taj prvi al neki ljudi su ga sačuvali...Tatta
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Početnik
    Datum registracije
    May 2016
    Mi se skupili i mislili da će te biti kod Holideja. Međutim, nigdje nikog. Poslali špijune na stanicu kad se vratiše kažu ima ih 100 čuva ih murija. Poslije čujemo da ste imali sukob sa nekom miješanom ekipom (mi i pitari)...Provali nas murija na Pofalićima jer smo znali da vas murija tu mora sprovesti. Mi se razdijelili na Vilsonovom, ali nas je neko ošmekao i murija nas uputi ka stadionu. Poslije tekme su vas pratili isto do stanice. Odlična ekipa je bila.

Žao mi što iste godine ili možda nešto kasnije ne stigoh na Koševo kad ste igrali sa Sarajevom. Mi ranije igrali sa Olimpijom. Ja rasjekao prst preskačući da udjem na jug. Iako sam imao sezonsku, ali uvijek se nešto desi nepredviđeno. Tad su bili i Dragonsi. Jebote kojim su luksuznim busom doputovali njih 20. Nas par ode na istok do njih da ispitamo situaciju oni izvadiše rum, mi dalmatinku lozu i sprijateljismo se. Jedina grupa koja je došla na jug tokom tekme. Murija nas malo čudno gledala. Isprva nisu dali njima da idu, jedva ih ubjedismo da neće biti frke. Poslije tekme u hitnu zbog prsta. Sa drugom dodjemo na Koševo u toku tekme. Ne puštaju za dž, a mi kokuzi. Krenemo preskakati na jug vide nas redari pozvaše muriju jebote zamalo nas ne pohapsiše..Mislim da je to u bivšoj ligi jedini put da su i komšije i mi igrali tekmu isti dan na domaćem terenu.

Početnik
    Datum registracije
    May 2016
    Off topic. Molio bih admina da ne briše.

Ako ima neko od Beogradjana da je u BG trenutno da mi se javi na privat. Hvala.

Početnik
    Datum registracije
    May 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Osijek United Vidi poruku
    Eh moj Osječanin ovo tek sad vidjeh. Hehehehehehehe. Imam komentar za oba teksta.

Pa, prvo o paljenju voza za Beograd. Proljeće 1989. išlo se na Banjicu prvi put. Krenulo nas oko 70. Nisam vjerovao na stanici kad sam vidio toliko ljudi. Taj vikend Sloba držao miting na Ušću i sa nama u vozu bio Brne koji je išao na miting. Lik metalac psihopata od 2 metra i 120 kila. Da je on išao na tekme "Pampijeve hronike" bi bile "vesela sveska" ili "mikijev zabavnik". Uglavnom popilo se u vozu i nas četvorica zaspali u kupeu. U neka doba utrčava neko i viče da gori voz. Mi izbacili glave kroz prozor. Ravnica posavska, pruga zavija a pred kraj kompozicije gori vagon plamen bar 10-15 metara. Iskreno sasrali smo se. Kontamo šta ćemo i kako ćemo. U to ulazi jedan iz ekipe kaže naši zapalili voz. Šarali sprejom po vozu i kad su ga ispraznili htjeli da isprobaju bacač plamena i ode sve u pepeo i dim.

Kakve gluposti da je bila tuča navijača. Gluposti.

Voz dolazi na stanicu Strizivojna-Vrpolje čini se da se tako zvalo mjesto. Red murije. Uletavaju u voz, grupišu nas, tuku. Sabiše nas na peron. Udaranje non-stop. Izdvojiše desetak njih i u marice i kažu vode u Vinkovce. Ti su proglašeni kolovođama. Došli u Vinkovce murija na peronu. Udri. Sabiše nas 40-tak u neku prostoriju na stanicu. Stalno izvode po 4,5 i vode u Vinkovce u stanicu. Usput pendrek po leđima. Ostalo nas desetak u toj prostoriji. Ulazi neki inspektor sa jednim drotom. Uzimaju nam podatke. Kaže sad će voz sa Sarajevo. Nema više mjesta u stanici i šaljemo vas kući. Malo poslije dolazi voz nas izvode na peron. U tom trenutku spiker govori kako voz za Beograd stiže na stanicu. Mi uđemo u sarajevski voz. Sjednemo u kupe. Drot jedan ostao ispred vrata kupea. Za par minuta on ode. Mi se pogledasmo i noga. Iskakanje i utrčavanje u beogradski voz.

Došli u BG i pravac hotel Palas gdje su bili igrači smješteni. Tokom dana nas se okupi oko 40. Dobijemo karte i u trolu na stadion. Bili na gornjoj tribini koliko se sjećam. Ništa vala naročito na toj tekmi.

Drugi tekst. Partizan gostovao Sarajevu. Prvi od ove dvojice što su spomenuti da su uhapšeni jer su napali Hidajeta je moj vrlo dobar prijatelj. Unchained ga je često spominjao po nadimku Nosonja. Uglavnom da ispričam što sam čuo jer nisam bio prisutan pošto je on sa svojom ekipom ranije otišao u grad a ja ispade zakasnio. Uglavnom na Baščaršiji im je prišao lik počeo da provocira i Nosonja ga nokautira i sa ovim drugim ga počne mlatiti kad upadaju drotovi. Lik bio drot u civilu. Nosonja dobio mjesec dana centralnog zatvora. Nosonja je stvarno jedan legendaran lik i prijatelj. Hard core u muzici i za svoj klub.

Sjeća li se netko od vas starijih slučaja Naš Dragi Hajduk? Navodno je u pitanju utakmica između Partizana i Hajduka 1985. ili 1986.? Gostovanje Torcide, koja je valjda došla busom na kojem je bila spomenuta poruka napravljena auto lakom ili farbom. Može li malo o tome?
    Posljednje uređivanje od creedence : 17-10-2017 at 13:58
    DP92 neaktivan, 120+++, 34

Umra je Ante Ivanišević. 1934 - 2017
    Mogu i na dugo i na široko ali neću, samo ču napisat čovik koji nan je najviše pomaga u samin počecima osandesetih godina i koji nan je bija uvik na raspolaganju kad nan je bilo šta tribalo u osandesetin godinama.
    Fala i mlađima iz današnjeg kluba navijača Torcida koji ga nisu zaboravili ovih zadnjih godina dok je bolova

Slika staraca koje san slika prije nego se Ante razbolija i koja govori više nego ja o njima mogu napisat.(Ante treči s liva).

http://dalmatinskiportal.hr/sport/um...-torcide/25691

Vardar - Hajduk 26.7.1981

Ovo Skoplje između ostaloga pantin i po tome jer mislin da se sićan da san čita da je taj vikend izmjerena največa temperatura ikad u bivšoj jugoslaviji od 43" u ladu.
    Sad možete mislit kako je to izgledalo u krcatome vlaku jugoslavenskih željeznica di se hrpa ljudi i radničkih obitelji vračala sa litovanja iz Dalmacije u Slavoniju pa dalje u Srbiju naoružana sa kuferima,boršama i frižiderima za hlađenje pića. Čovik na čoviku u vlaku a puni hodnici tih kufera.Tempratura ka u nekoj sauni.
    Kad temperaturi pridodaš izmišani miris znoja, duvana, smrdljivih nogu u plastičnin šlapama, pašteta, parizera i ostali salama sve je jasno kakva je atmosfera bila na putu.
    Mi smo zauzeli jedan kupe i dobro raspoloženje je trajalo cilu noć, sve do ujutro kad smo ušli u Srbiju i kad smo oko Šida počeli pivat "jutarnje HR budnice" koje se ostalon radnome narodu koji se vrača sa letovanja normalno nisu baš ni svidile.
    I tako je to trajalo tamo negdi do Rume ili Pazove kad su neki omladinci i malo stariji nakon nekoliko upozorenja da prestanemo pivat nasrnili na nas.I tako nastala tuča di su letile šake i noge uz prijetnju tih istih da čemo se vidit u Beogradu.
    U Beogradu nigdi tih iz vlaka i mi o svon poslu jer nan je vlak za Skoplje iša tek u devet navečer.
    Jedan od nas nan je reka da se on vrača u Split i da ne ide dalje jer se pripa nakon one tuče u vlaku mogučih posljedica daljnjeg putovanja jer danas kad gledan bili smo i više nego neugodni svojin ponašanjen.
    I tako je i bilo.On nas je odjeba a mi krenili u grad.
    U jednome dućanu smo ili kupili ili ukrali auto sprej i pravac Marakana.
    Normalno da smo preuredili fasadu Marakane hajdukovin parolama i grbovima nesvrstanih.( N u krugu).Jedan od onih Zvjezdaša (dobar prijatelj RDBGa) koji su čitali ovaj forum a zateka se to popodne na Marakani mi je reka da su se čudili kakve veze Napolijevi navijači imaju sa Hajdukon a sve radi toga jer su mislili da N u krugu prestavlja Napoli a nisu znali za navijačku grupu Nesvrstani iz Splita.
    To je bilo ujutro a kad smo se popodne vratili ponovo na Marakanu vidili smo dotične Zvjezdaše da gledaju u te parole baš isprid njihovog sjevera kako ih je bilo puno više samo smo skrenili ono ka nisu naša posla.
    Zvjezda je igrala sutra neman pojma di, jeli na Marakani ili su išli na neko gostovanje pa su dotična gospoda od Zvijezdinih navijača došla nešto vezano za organizaciju oko te utakmice na Marakanu i ostali u čudu glede Hajdukovih grafita i još više oko grbova "Napolija".
    Uglavnon da ne dužin mi se u devet navečer ukrcamo u vlak za Skoplje. Tu noć klijentela u vlaku Beograd-Skoplje garantirano se nemože više vidit ni na filmovima. Koji je to jebački horor od faca bija to je za umrit od smija.To se jednostavno ne da opisat ovako s nogu kako ja sad pišen.
    U Skoplju smo dobili utakmicu i u povratku opet Jovo nanovo vlakon od Skoplja do Splita.
    Kad smo se vratili u utorak u Split nakon 50 sati vlaka i pet dana na putu, mislin da smo išli direktno na Bačvice i u robi svi poskakali u more.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    TORCIDA SPLIT - HOOLIGANS OLD SCHOOL

Zahvaljujuči našem vanjskom saradniku dobili smo članak sa ove utakmice iz novembra 1984.

ZVEZDA - HAJDUK, 4.novembar 1984

Bija sam tu utakmicu pa da ti napišem šta je bilo jer mi je to prvi beograd pa san ga zapamtija najbolje.Neznan koliko nas je bilo možda stotinjak.Nije mi bilo svejedno ali su ovi stariji bili opušteni u vlaku pa mi je bilo lakše.Ka d smo izašli na stanicu napali smo odma neke zvjezdaše koji su se tu zatekli.Neki naši su imali palice i dobro smo ih tu zgazili.Jednog trenutka neko je viknija eno Pampija i Medo i Prle su se zaletili odma za njim ali mislim da ga nisu uspili uvatit.Ja za togog pampija nisan zna ali ovi neki su ga prepoznali jer je nosija očale i to one sa debelim staklima pa je bija lako uočljiv njima šta su ga znali jer je bija valjda prijatelj od Masla.Odatle smo otišli u hotel Palace.Bija je tu i jedan stariji tip.Visok,crn.Njega znam jer je bija dosta stariji i dosta aktivan na sjeveru i na onim sastancima šta su se organizirali za navijače.Zaboravija sam mu ime.On se mota oko uprave i sređiva je karte za utakmicu. i tu se nas dvadesetak odvojilo i kernili smo po gradu tražit zvjezdaše Od ove mlađe ekipe mogu se sitit dene i jurića iz varoša.Bili su i ledić i tečo sa gripa.Njita i Mtenda iz siromašne isto.Medo,mujo i jos neki iz siromašne.Prle,morison,maslo,đeri,jela i Leska.Dvadesetak nas je bilo.Možda i više.Tri ili četri puta smo napadali menje grupe i uzimali im šalove i zastave.Kraj marakane smo napali jednu nihovu grupu odprilike istog broja ka i nas ali ovi naši su imali palice i oni su se razbižali.Kraj partizanovog stadiona nas je zaustavila policija ali su nas i pustili jer je neko od naših reka da smo zvjezdaši jer je dosta naših imalo otete zvjezdine šalove.Na utakmici se upalilo 2-3 baklje a nas desetak je izašlo prije kraja utakmice.Kad smo došli na stanicu nije bilo nikoga pa smo prvin vlakom otišli u Vinkovce.U Vinkovcima je Teču uvatilo kako krade i milicija je ubila boga u njemu.zatvorilo mu je oko a kasnije u splitu mu je stavilo i gips na ruku.Odprilike ovo je ono šta mogu napisat o toj utakmici iako je tu bilo još događaja kasnije na stanici ali ja sam već bija u Vinkovcima.

Datum registracije
    Jul 2012
    Hajduk-Dinamo 27.4.1991. Oko 500 navijača Dinama koji su putovali na derbi vlakom "Mosor" dvaput su šikanirani i pretučeni od milicije i civila.Prvi put u željezničkoj postaji Bosanska Krupa,potom u ozloglašenom Kninu od Martićevih "pedagoga".Sve je počelo u željezničkoj postaji Bosanska Krupa,gdje je "Mosor" zadržan čak 291 minutu!,od 0,42 do 6 sati.Prema izjavi glavnog dispečera ŽTP Sarajevo milicija je "intervenirala zbog nereda u vlaku i demoliranja svih vagona,tako da je vlak bio nesposoban da nastavi vožnju".Istina jemeđutim bila sasvim drukčija,vlak je uostalom nastavio vožnju,u Splitu se kasnije,kad je napokon stigao s ogromnim zakašnjenjem,ustanovilo da-oštečenja gotovo i nema,tek jedan prozor na WC-u.To je uostalom i potvrdio kondukter vlaka,koji je svjedočio i o kasnijoj "kninskoj pedagogiji".Očito je dosta toga bilo i uigrano i dogovoreno,u Bosanskoj Krupi bila je tek uvertira za glavnu kninsku predstavu,i divljanje martićevaca.Iskazi mladih Dinamovih navijača govore o okrutnosti milicionera u Bosanskoj Krupi,kojima su u pomoć stigle i kolege iz Cazina i Prijedora.Batine je dobilo najmanje 50 mladića,a povod je bio i sasvim bezazleno pitanje zašto vlak toliko dugo stoji?Dio navijača je i pobjegao s vlaka u Bosanskoj Krupi.No prava "predstava" sljedila je tek u Kninu.Tamo je u vagone uletjelo nekoliko desetina uniformiranih martićevaca ali i kninskih "delija" i počeo je "obračun" poput scena iz vesterna,kad razbojnici napadaju poštanske kočije.Navijačima su otete vjetrovke,pretreseni džepovi,oduzet novac,a sve je garnirano i obilnim batinama.Krvi je bilo po vagonima i peronu,neki su dječaci izabrali najgore rješenje-bježali prema Kninu i dobili još više batina,jer su se u obračun uključili i oćito za to unaprijed pripremljeni civili.Dvadesetak je mladića zadržano u Kninu,stigli su sljedečim vlakom,pretučeni,opljačkani.Bilo je i uobičajenog etiketiranja,pa su mladi navijači postali "ustaše" a Dinamova i hrvatska znamenja bila su poput crvene krpe uz prijetnje-Navijat ćete vi za Zvezdu ako vam mi naredimo!Izrečene su i brojne uvrede na račun Hrvatske,njenog vodstva,Dinama...
    Posljednje uređivanje od split572 : 31-12-2017 at 00:56

Datum registracije
    Jul 2012
    -U nedjelju 13.svibnja 1990. oko 13 sati u črnomerečkoj kasarni pitomac Vojne gimnazije M.K.(16) urezao je žiletom pred kupaonskim ogledalom na svojem lijevom obrazu slova "BBB"(površinski 2x1 cm),a na podlaktici lijeve ruke s unutrašnje strane okomito na šaku,slova "HDZ"-Otišao je na utakmicu Dinamo-C.Zvezda i na stadionu pokušao ući na sjevernu tribinu,ali je pritom jedan radnik SUP-a primjetio da je mladić ozlijeđen,pa ga je upitao o porijeklu rana.Pitomac mu je odgovorio da ga je u Maksimiru napala grupa nepoznatih mladića,vjerojatno Bad Blue Boysa i urezala mu znakove na licu i ruci.-Mladić je milicionaru rekao da je učenik Vojne gimnazije,pa je on pozvao Vojnu policiju.-Istu verziju događaja M.K. ispričao je i vojnim organima,a u ponedjeljak prema podacima SUP-a odveden je u zagrebačku Vojnu bolnicu-Radnici zagrebačkog SUP-a razgovarali su u utorak sa M.K. i on im je rekao da je sam urezao slova "BBB" i "HDZ",te da mu je žao što je to učinio,porekao je verziju o navodnom napadu nepoznatih mladića.Radnici SUP-a u razgovoru s tim mladičem ustanovili su da je to doista bilo tako a svoj postupak objasnio je željom da stekne naklonost "BBB-a" ...izvadak iz SAOPČENJA ZG SUP-a O NAPADU NA PITOMCA VOJNE GIMNAZIJE U ZAGREBU.
    Posljednje uređivanje od split572 : 31-12-2017 at 01:35

Ivica Cindrić - Ićo
    6.1.2003 - 6.1.2018

Spomen legendi.

Zaslužio je da se njegov dnevnik objavi bar kao pijetet generacijama iz 80tih, mnogih više nema među živima.

Ostaje da vidimo jel to moguće.
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Prije svih!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove