+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/6

Tema: Toksična muškost

Toksična muškost

Prvo su došli po muškarce...Izgleda da je svjetska ljevica proglasila rat muškarcima i proglasila ih toksičnima. Počele su se gomilati reklame i propaganda protiv muškaraca. Najnovija umobolna reklama je izašla od Gillettea. Ne kužim te pametne glavice, vrijeđaju svoje najveće mušterije i tak misle povećati prodaju ili kaj?

Kaj vi mislite o toj reklami i samom pojmu gdje se bitne značajke jednog spola proglašavaju otrovnima?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa najbolja fora u tom "spotu" je da su oni muskarci koji capivaju jadne guzlate crnkinje za ogromno dupe-bijeli muskarci. Vecina zlikovaca u tom spotu su bijelci. Slucajno? Naravno ne.
    Ja sam svoj brijac ove marke sutnuo u smece i ne namjeravam ih vise kupovati.
    Ostaje Wilkinson, a ako oni slucajno izbace ovako nesto brijat cu se sikirom.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    There's no such thing as good money or bad money.There's just money.

Definitivno odjebat ovu marku za sva vremena. Kao alternativa uvijek ostaje lovačka nožina, po dobrom starom kaubojskom receptu.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pa najbolja fora u tom "spotu" je da su oni muskarci koji capivaju jadne guzlate crnkinje za ogromno dupe-bijeli muskarci. Vecina zlikovaca u tom spotu su bijelci. Slucajno? Naravno ne.
    Ja sam svoj brijac ove marke sutnuo u smece i ne namjeravam ih vise kupovati.
    Ostaje Wilkinson, a ako oni slucajno izbace ovako nesto brijat cu se sikirom.
    Nije slucajno jer je spot rezirala feministica.

"Toksičnost" je postala nova omiljena poštapalica kod hrvatskih političara i intelektualaca a to feminističko novogovorno sranje kao i puno ostalih ("gender", CIS, binarnost, heteronormativnost itd.) (((kultur-marksističkih))) gluposti iz društvenih znanosti dolazi iz SAD-a.

Za "toksičnost" postoji hrvatska riječ, otrov, otrovnost.

Nema se tu što puno reči, zapadna civilizacija se bliži svome kraju, sve gluposti kojima se truju mozgovi muške djece će na kraju završiti u krvi, revolucijom i otporom a žene će se vratiti natrag u kuhinju i više nikada neće bijelom muškarcu pasti na pamet da ženama da pravo glasa i sudjelovanje u političkom procesu. Jer ako to neće učiniti bijeli muškarci, onda će to učiniti obojeni muškarci koji će preuzeti vlast u zapadnoj civilizaciji jer neće biti bijelog muškarca koji će obraniti svoje žene, dom i obitelj od obojenih hordi koje ne zanimaju apstraktna ljudska prava i vladavina prava.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove