+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/9

Tema: Zaštita granica - Australija

Zaštita granica - Australija

Gledali smo na RTL-u, a sad možemo i uživo pratiti. Nakon Bujanca i Sedlara, Australija je odbila ulazak i Leljaku u državu. Kaj mislite, zašto naši ljudi koji su dosad redovno mogli ulaziti u Australiju odjednom ne smiju ući? Je li ovo rabota naše vlade koja onemogućuje našim domoljubima da se povezuju s našom dijasporom? Zbog čega se ovo događa i kako bi kao suveren i ponosan narod trebali odgovoriti na sve učestalije maltretiranje naših državljana od strane Australaca?

Strašno je što rade. Naše muhamedance propuštaju bez papira preko svih granica, a normalan narod zafrkavaju.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 07-12-2018 at 13:44

Kao ponosan i suveren narod? Jel se ti zajebavas ili?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Gledali smo na RTL-u, a sad možemo i uživo pratiti. Nakon Bujanca i Sedlara, Australija je odbila ulazak i Leljaku u državu. Kaj mislite, zašto naši ljudi koji su dosad redovno mogli ulaziti u Australiju odjednom ne smiju ući? Je li ovo rabota naše vlade koja onemogućuje našim domoljubima da se povezuju s našom dijasporom? Zbog čega se ovo događa i kako bi kao suveren i ponosan narod trebali odgovoriti na sve učestalije maltretiranje naših državljana od strane Australaca?
    Care,ne popravljaj moje postove na način da pišeš nešto o Muhamedancima za kojima me zaboli đoko,kao i Isusovce.
    Meni ne treba ništa imputirati.

Ne radi se samo o našim ljudima nego i o britancima pa čak i o australcima. Australija nakon false flag masakra u Port Arthur-u, čija svrha je bila razoružavanje Australaca, je ošla u krasni kurac, tj, postala je "antifašističkija" od Jakovine i Klasića i anti-antisemitskija i od samog Izraela. Poltičari i mediji su im danas gori nego hrvatski. Bivši ministar vanjskih poslova Alexandar Downer je upleten u pakiranje Trumpu oko "koluzije sa Rusima" naprimjer. I još im je veleposlanica u Hrvatskoj Srpkinja koja je sigurno odigrala najvažniju ulogu u svemu ovome. Ali to nije opravdanje Hrvatskoj vladi/diplomaciji da ne ne čine ništa oko uskraćivanja ulaznih viza Hrvatima.

http://www.fpp.co.uk/Australia/

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Bujanec i Sedlar išli su s turističkom vizom, a zapravo poslovno. sami pali, sami se ubili.

ne znam otkud im uopće takva ideja. u svijetu ne prolaze muljaže.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Bujanec i Sedlar išli su s turističkom vizom, a zapravo poslovno. sami pali, sami se ubili.

ne znam otkud im uopće takva ideja. u svijetu ne prolaze muljaže.
    Ova "muljaža" bi prošla da nije bilo "australske hrvatice" koja ga je cinkala. Meni doduše nije jasno zbog čega točno ga je cinkala. iz njenog pisma bi se moglo zaključiti da ga je cinkala jer je Bujanec protiv potpisivanja Marakeškog sporazuma kojeg Australija neće potpisati a ne zbog toga jer je imao turističku umjesto poslovne vize. A Australske vlasti se nisu očitovale o razlogu za poništavanje vize nego su dali stosmisleni odgovor na konkretno pitanje, navodeći cijelu australsku politiku vezanu za izdavanje i za uskraćivanje viza.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 09-12-2018 at 21:58

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ova "muljaža" bi prošla da nije bilo "australske hrvatice" koja ga je cinkala. Meni doduše nije jasno zbog čega točno ga je cinkala. iz njenog pisma bi se moglo zaključiti da ga je cinkala jer je Bujanec protiv potpisivanja Marakeškog sporazuma kojeg Australija neće potpisati a ne zbog toga jer je imao turističku umjesto poslovne vize. A Australske vlasti se nisu očitovale o razlogu za poništavanje vize nego su dali stosmisleni odgovor na konkretno pitanje, navodeći cijelu australsku politiku vezanu za izdavanje i za uskraćivanje viza.
    ja nisam za muljaže bez obzira na razlog. da su tražili vizu za promociju filma, mogli su je dobiti. ako nisu, mogli su se žaliti. ovako ispadaju lažljivci. ja bih im odbila vizu u ovim okolnostima.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ja nisam za muljaže bez obzira na razlog. da su tražili vizu za promociju filma, mogli su je dobiti. ako nisu, mogli su se žaliti. ovako ispadaju lažljivci. ja bih im odbila vizu u ovim okolnostima.
    Ne postoji viza za promociju filma. A i taj film nije komercijalni. Svakodnevno u Australiju turističkom vizom dolaze svakakvi (politički podobni) predavači koji zarađuju lovu prodajom ulaznica pa se niko nije sjetio ukinuti im vizu..osim Irwingu jer je "revizionist". Pismo "australske hrvatice" je muljaža. Kao i razlog za zabranu ulaska u Australiju Leljaku

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove