+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/20

Tema: Martina Markota-Defend Croatia

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Martina Markota-Defend Croatia

Zanimljiv youtube kanal jednog od poznatijeg lica americke alt-right scene, nase gore list.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016

Zanimljiva opazanja u ovoj situaciji, kad sve vise europskih drzava odustaje od tog ''kompakta''.

Zaručnik joj je Englez kojem Ameri ne daju ući u SAD jer ga je UK označila crvenom zastavicom, kao da je neki terorist, a lik je neki obični konzervativni jubituer. Bar kolko on veli.

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zaručnik joj je Englez kojem Ameri ne daju ući u SAD jer ga je UK označila crvenom zastavicom, kao da je neki terorist, a lik je neki obični konzervativni jubituer. Bar kolko on veli.
    Odlicna je, u ovom zadnjem videu razvaljuje tragikomicne lijevoliberale i njihovu propagandu.

Pa je, odlična je, i ja velim. Ili barem vrlo dobra. Taj Rebel media je židovski medij inače. Tam je počel i Tommy Robinson.

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa i za Southernicu kazu da je cetvrt Zidovka ili slicno. To je griznja savjesti.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pa i za Southernicu kazu da je cetvrt Zidovka ili slicno. To je griznja savjesti.

I'm not white I'm Jewish. Znaš kaj je zanimljivo, da su predvodnici konzervativne misli na zapadu svi pripadnici jedne nacije: Lauren, Tommy, Milo, Ben Shapiro. Ispada da je to sve jedan veliki fajt između Židova, liberala i desnice.

Datum registracije
    Sep 2016
    Po toj logici je i Joe Simunic Zidov.

I'm not white I'm Jewish. Znaš kaj je zanimljivo, da su predvodnici konzervativne misli na zapadu svi pripadnici jedne nacije: Lauren, Tommy, Milo, Ben Shapiro. Ispada da je to sve jedan veliki fajt između Židova, liberala i desnice.

(((Fellow white people))).

Nisu oni predvodnici, nego čuvari svojih sunarodnjaka od kritike i preusmjeravaju naivne goyime na krive mete izmišljajući kojekakve sulude teorije zavjere i mentalne akrobacije kako bi zamaglili istinu. Miješaju istine, poluistine i laži.

Ispada da je to sve jedan veliki fajt između Židova, liberala i desnice.
    Velika borba između Židova, shabbos goyim korisnih etnomazohističkih budala, nebijelih golema kao topovskog mesa te nacionalno i rasno svjesnih bijelaca, ali nisu ne-bjelačke nacije pošteđene (((kultur-marksizma))) poput Japana, ali su bijelci prvi na udaru.
    ZA DOM SPREMNI !

Pa je, odlična je, i ja velim. Ili barem vrlo dobra. Taj Rebel media je židovski medij inače. Tam je počel i Tommy Robinson.
    Trebala bi znati bolje. Prebaciti se na Red Ice TV.
    ZA DOM SPREMNI !

Pametno je imat svog čovika na čelu oporbe/neprijatelja. Odabrani narod ima iskustva u tome.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Pametno je imat svog čovika na čelu oporbe/neprijatelja. Odabrani narod ima iskustva u tome.

Znaci price su istinite oko porijekla Austrijanca....

Znaci price su istinite oko porijekla Austrijanca....
    Kojeg Austrijanca? Nikole Šubić Zrinskog ili Bana Jelačića? Ako ne viruješ da su to dvoje bili Austrijanci (i Ugari također) pitaj Pajdu pa'š vidit da jesu. "Bošnjaci", na drugu ruku..a i Srbi, nisu bili Turci nego..hm.."Bošnjaci" i Srbi.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kojeg Austrijanca? Nikole Šubić Zrinskog ili Bana Jelačića? Ako ne viruješ da su to dvoje bili Austrijanci (i Ugari također) pitaj Pajdu pa'š vidit da jesu. "Bošnjaci", na drugu ruku..a i Srbi, nisu bili Turci nego..hm.."Bošnjaci" i Srbi.
    Mislija san na nekog drugog Austrijanca, ali dobro.

Jesi pogleda Martinu, kako zbori, sto velis.

Mislija san na nekog drugog Austrijanca, ali dobro.

Jesi pogleda Martinu, kako zbori, sto velis.
    Namjerava sam al' sam izgubia volju kad sam vidia da je u toj Rebel Media ekipi.

Ne, svaka im čast. Igraju trodimenzionalni šah, sve za korist svog naroda i države. Trebali bi naučiti nekaj od njih. Srbi su recimo dobro naučili od njih. Preuzmi sve medije, uguraj se u sve institucije, osnivaj nezavisne NVO i preko njih guraj svoju priču i svoj program.

Ne, svaka im čast. Igraju trodimenzionalni šah, sve za korist svog naroda i države. Trebali bi naučiti nekaj od njih. Srbi su recimo dobro naučili od njih. Preuzmi sve medije, uguraj se u sve institucije, osnivaj nezavisne NVO i preko njih guraj svoju priču i svoj program.
    Onda svaka čast i Srbima. Nećemo sad o toj "koristi za vlastiti narod i državu", tj. koja točno je to korist..ili, točnije, interest spomenutih država i naroda. U svakom slučaju, od svakoga se može nešto naučit.

Datum registracije
    Sep 2016
    Namjerava sam al' sam izgubia volju kad sam vidia da je u toj Rebel Media ekipi.
    Pogledaj, vrlo jasno i jednostavno objasnjava stvari.

Pogledaj, vrlo jasno i jednostavno objasnjava stvari.
    Pogleda. Dobra je. Još bolje, nema najavljenog kanala "Defend Croatia" u sklopu Rebel media.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove