+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 6 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/101

Tema: Muslimanski predstavnik na forumu

Muslimanski predstavnik na forumu

Legitimno i legalistički izabrali smo predstavnika Bosanskih Muslimana na forumu.

Uskoro će se sam javiti pa mu možete postaviti i pitanja svake vrste
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Komšić, Mesić ili Pajdo?

A što ćemo ga pitati kad je i jednom Miljenku Jergoviću, nakon njihovoga legitimnog i legalnog biranja Komšića za ''hrvatskoga predstavnika'' u Predsjedništvo BiH, sve postalo jasno.

http://www.monitor.hr/jergovic-bosnj...opravan-narod/

Eto neka pogleda ovo i neka prokomentira.

I još nešto - nakon svega što su izrekli na račun Hrvatske i Hrvata što on misli kud će oni izlaziti i kako će biti povezani sa svjetom, ako ne daj Bože, ponovno izbije kakav, rekli bi oni, belaj - kao što je izbio '92? Tada im je sve, pa i Mudžahedini dolazilo preko Hrvatske. Misle li da će im Hrvati zaboraviti kako su se ponijeli i što su izjavljivali nakon rata - sve do tvrdnji da je i Hrvatska uz Srbiju Bila agresor na Bosnu i Hercegovinu (a o odnosu prema našim sunarodnjacima u BiH i u ratu i sad nakon rata da i ne govorim)?

Inače ovo što su izveli sa Komšićem - nije ništa novo i orginalno to su Srbi izveli recimo sa Morinom i Sejdom Bajramovićem još za Jugoslavije na Kosovu kad su Albancima tako podmetnuli ''svoje ljude''. I opet im nije pomoglo.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Javi se, javi se.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Polako ljudi. Čovjek je na inauguraciji. Javit će se.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Legitimno i legalistički izabrali smo predstavnika Bosanskih Muslimana na forumu.

Uskoro će se sam javiti pa mu možete postaviti i pitanja svake vrste
    Selam i hvala svima na ukazanom povjerenju. Bit ću predstavnik svih Bošnjaka forumaša, bez obzira na to jesu li glasali za mene ili ne. Moj prvi potez će biti ukidanje ureda bošnjačkog predstavnika na forumu.
    Posljednje uređivanje od Sabahudin Bećirbegović : 27-11-2018 at 22:22

Aferim gazijo.

Nego reci ti meni, osjećaš li nelagodu što smo te mi izabrali za muslimanskog predstavnika na forumu.

Kako komentiraš da si na nekim muslimanskim forumima proglašen personom non gratis

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Sabahudin Vidi poruku
    Selam i hvala svima na ukazanom povjerenju. Bit ću predstavnik svih Bošnjaka forumaša, bez obzira na to jesu li glasali za mene ili ne. Moj prvi potez će biti ukidanje ureda bošnjačkog predstavnika na forumu.
    Sabo, mi te volimo. Vide, ima i dobrocudnih Muslimana.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Aferim gazijo.

Nego reci ti meni, osjećaš li nelagodu što smo te mi izabrali za muslimanskog predstavnika na forumu.

Kako komentiraš da si na nekim muslimanskim forumima proglašen personom non gratis
    Ako ste me izabrali, bujrum valijo, dobro ste izabrali. Štitit ću prava svih Bošnjaka/Muslimana na forumu i ukinuti bošnjači jezik koji nepotrebno dijeli našu djecu. Moramo se svi okupiti oko hrvatskoga jezika, jezika jedinstva i ljubavi.

To su opskurni forumi, ja sam bošnjački predstavnik i osvojio sam većinu glasova zbog loših politika podjele koju forsiraju Bošnjaci iz avlije.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Sabo, mi te volimo. Vide, ima i dobrocudnih Muslimana.
    Bezbeli efendijo, bezbeli.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sabahudine, sto kazes za naseg Pajdu, kojega andjeoski trpimo i razsirenih ruku primamo u nasu malu kucu, a on nas pljuje i vrijedja. Doklen?

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Sabahudine, sto kazes za naseg Pajdu, kojega andjeoski trpimo i razsirenih ruku primamo u nasu malu kucu, a on nas pljuje i vrijedja. Doklen?
    Zahvaljujem Pajdi što je iritirao i Bošnjake i Hrvate i tako mi poklonio izbornu pobjedu i omogućio da postanem predstavnik Bošnjaka/muslimana na forumu.

Nista kontra pajde. Drago mi je sta se pojavio, pa da mozemo popricat bez cenzure. U slo internet prostoru prakticki je nemoguce normalno predstavljat neke cinjenice o bivsem rezimu i ekonomsko politickom kolapsu, kojeg danas stvaraju nasljednici i poklonici partije, jer nakon 2,3 istine, obicno te moderator banira, a Pajdo i slicni, u jedan glas te optuze fasizma, neonacizma i normalno kolaboracije. Iako nisam zadovoljan njegovim odgovorima na konkretna pitanja ipak- zivija Pajdo
    Pozdrav i Sabahudinu.
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Nešto mi ti puno pozdravljaš Pajdu i Sabahudina

Da ti nisi Musliman kume?

A to ne.... nema toga u mojim oberkrajner genima.
    Hajduk, 45 200+-

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    A to ne.... nema toga u mojim oberkrajner genima.
    Ićeš ti zetu na Bajram,samo polako,ima vremena

E moj pajdo. Tipicni slovenski čefur. Umjesto da si zahvalan deželi sta te hrani i vise se nemoras tuč sa svinjama za obrok, ti po njoj pljujes kad god imas priliku...
    Sram te bilo
    Hajduk, 45 200+-

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    E moj pajdo. Tipicni slovenski čefur. Umjesto da si zahvalan deželi sta te hrani i vise se nemoras tuč sa svinjama za obrok, ti po njoj pljujes kad god imas priliku...
    Sram te bilo
    Niti mene Slovenija hrani,niti ja pljujem po njoj.
    A ti i tebi slični sa ovog foruma sami sa sobom ne znate šta bi radili od muke gdje da me svrstate.
    E đeco,ni bog vas ne razumi.

Moj Slovenac takva je to mraka reklo bi se kod nas u BiH.

Oni odmah udaraju na čast slovenskih žemskinja.

Misle da su neodoljivi.

Biraju najgore među sobom i još se ponose i govore kako ja nisam muslimanski predstavnik na ovom forumu.

Pa i nisam, ovo je građanski forum pod uvjetom da su na njemu moji birači ili Hajdukovi navijači.

Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Niti mene Slovenija hrani,niti ja pljujem po njoj.
    A ti i tebi slični sa ovog foruma sami sa sobom ne znate šta bi radili od muke gdje da me svrstate.
    E đeco,ni bog vas ne razumi.
    Pajdo moj, ti i ja smo ono što je danas teško pronaći. Ti i ja smo ljudi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove