+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/8

Tema: Pariz više nije grad svetlosti-Srbija stavljena na svoje mesto

Pariz više nije grad svetlosti-Srbija stavljena na svoje mesto

Puno puta sam vidio polemike na raznim mjestima sa Srbima kad oni pričaju o svojoj pobjedi u 1-om svjetskom ratu. Džaba što sam im ja govorio da je ta pobjeda u stilu one kad idu miš i slon preko mosta, pa miš govori slonu “alaj tutnjimo”.

Trebalo je da ih Francuzi stave na mjesto na proslavu 100-godišnjice završetka rata, kao i 1918- te kad su zagrmili “ Srbija se do pobjede dovukla za repovima naših konja, oni su strvinari savezničkih pobjeda”

Da bi stvar po Srbe bila još gora, u plan su stavili Taqi-a dok picousti uopće nije bio na tribinu pobjednika.

Volimo Francusku kao što je ona volela nas... nije se baš izgleda primila kod Francuza
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-11-2018 at 13:33
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Izgleda da Srbi više vole Francusku nego Francuzi njih.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Mislim da je nekako najsladji vic sto je Njemacka Merkelice trenutacno najpouzdaniji saveznik Srbije.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ne treba previše likovat zbog toga. Darežljivost i pronicljivost zap. Europe smo i mi osjetili na svojoj koži. Posebno francuze i engleze. Od rata pa do famoznog međunarodnog suda.

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Ne treba previše likovat zbog toga. Darežljivost i pronicljivost zap. Europe smo i mi osjetili na svojoj koži. Posebno francuze i engleze. Od rata pa do famoznog međunarodnog suda.
    Ko likuje...
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

nisam u toku, o cemu je rijec?

Srbi kmeče jer su ih stavili u žnj red prilikom obilježavanja 100 godina od završetka velikog rata.

a oni oslobodili celu evropu od germanske cizme

gde ce vam dusa francuzi

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove