+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/25

Tema: Srpska policija i BIA 5 sati maltretirala Nikolu Kajkića i Zoricu Gregorić

Srpska policija i BIA 5 sati maltretirala Nikolu Kajkića i Zoricu Gregorić

Klasična sačekuška. Kurva Hartmann namamila Kajkića i Gregurićku u Beograd, ovi pali na mamac, a onda srpske tajne službe i policija se iživljavali nad njima par sati. Zamislite kakvi ljudi nisko na hranidbenom lancu smetaju Srbiji kao državi. Treba li na ovaj napad uzvratiti Srbima na našem teritoriju? Koga sve možemo maltretirati kad prijeđu granicu?

Nikola Kajkić i Zorica Gregurić bili su u Beogradu na poziv Florence Hartmann, bivše glasnogovornice Glavne haaške tužiteljice Carle del Ponte. Na povratku iz Beograda BIA je napravila “sačekušu” za Nikolu Kajkića i Zoricu Gregurić…”, ističe Bujanec.
    Predsjednik Nacionalnog sindikata policije MUP-a RH Nikola Kajkić uhićen je večeras u Srbiji! Uhitili su ga agenti srbijanske tajne službe BIA-e, njih ukupno petorica. Maltretirali su ga i ponižavali punih pet sati… Privedena je i Zorica Gregurić, predsjednica Udruge zagrebačkih branitelja Vukovara”, navodi Velimir Bujanec, novinar i urednik popularne televizijske emisije Bujica.
    https://narod.hr/svijet/bujanec-u-sr...orica-greguric

Prijetili im smrću jer istražuju i upozoravaju na srpske zločine. Hoće li hrvatska država reagirati na ovako nečuveno maltretiranje hrvatskih državljana? Hoće li uputiti notu Beogradu i što treba napraviti kurvi Hartmanici zbog toga jer je namamila naše državljane u klopku za mučenje?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Klasična sačekuška. Kurva Hartmann namamila Kajkića i Gregurićku u Beograd, ovi pali na mamac, a onda srpske tajne službe i policija se iživljavali nad njima par sati. Zamislite kakvi ljudi nisko na hranidbenom lancu smetaju Srbiji kao državi. Treba li na ovaj napad uzvratiti Srbima na našem teritoriju? Koga sve možemo maltretirati kad prijeđu granicu?

https://narod.hr/svijet/bujanec-u-sr...orica-greguric
    Nisu mi jasni - zašto su išli tamo? Pa nisu njih dvoje - bivši predsjednik Stjepan Mesić - koji je ''rušio Jugoslaviju'', a ode bez problema u Beograd na njihovu četničku televiziju i tamo na njoj priča dva sata gluposti - i onda se mirno vrati u - Hrvatsku!

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Prijetili im smrću jer istražuju i upozoravaju na srpske zločine. Hoće li hrvatska država reagirati na ovako nečuveno maltretiranje hrvatskih državljana? Hoće li uputiti notu Beogradu i što treba napraviti kurvi Hartmanici zbog toga jer je namamila naše državljane u klopku za mučenje?
    a nije ti palo na pamet da je to dogovor između onih koji su maknuli Kajkića i onih preko?

p.s. nije lijepo da ikoga nazivaš kurvom.
    osim vladajućih, naravno.

edit: pogodila sam.

Pretresli su nam automobil te nas pitali gdje su nam novac i nakit. Mene su priveli, a Kajkića uhitili te smo bili na ispitivanju koje je trajalo četiri i pol sata. Objasnili su mi da nisam uhićena, već da je riječ o ispitivanju koje se provodi po nalogu hrvatskih službi“, kazala je Gregurić za DNEVNIK.hr.
    koja je to stoka na vlasti, pa ovo nigdje nema.
    Posljednje uređivanje od ZGabriel : 09-11-2018 at 14:44
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    koja je to stoka na vlasti, pa ovo nigdje nema.
    Nisu oni stoka - oni su YUdba!

Ali svejedno - oni tamo nisu trebali ići - da ih ne znam tko zove.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 09-11-2018 at 14:49

Dobro ali što su oni radili tamo i to na poziv one Haguše???
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Nisu oni stoka - oni su YUdba!

Ali svejedno - oni tamo nisu trebali ići - da ih ne znam tko zove.
    Suspendirani MUP-ov istražitelj za ratne zločine na Ovčari Nikola Kajkić i predsjednica Udruge zagrebačkih branitelja Vukovara Zorica Gregurić jučer su, kako tvrde, zaustavljeni na graničnom prijelazu Bajakovo kad su se vraćali iz Beograda, gdje su došli na poziv Florence Hartmann, bivše glasnogovornice Glavne haaške tužiteljice Carle del Ponte, s kojom su razgovarali o ratnim zločinima na Ovčari.
    ispali su naivni.
    ja im ne vjerujem da me ispred crkve zaustave.
    zašto teta nije došla u Zagreb ili Vukovar?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Stvarno sumnjivo, šta rade u BG i to na poziv one Hartmanove koja nije nikakva ni pravnica ni tužiteljica , ono što je još sumnjivije kako to odma onaj Bucko Bujanec prvi sazna.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ispali su naivni.
    ja im ne vjerujem da me ispred crkve zaustave.
    zašto teta nije došla u Zagreb ili Vukovar?
    ne vjerujem ovima preko ni ekipi iz Haaga, ne Zorici i Kajkiću.

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Dobro ali što su oni radili tamo i to na poziv one Haguše???
    Možda su mislili da ženu koja je sudjelovala u oslobađanju svih Srba koji su srušili Vukovar zanimaju zločinci s Ovčare? I kak to da je Hartmanuša u Beograd, dobila vilu na Dedinju za zasluge? Ovo treba dobro preispitati, je li riječ o mamljenju njih dvoje naivaca ili o nekoj dobro zamišljenoj konstrukciji s tko zna kojim ciljem. Ako je ovo prvo u pitanju i ako su hrvatske službe u suradnji sa srpskima organizirale maltretiranje hrvatskih državljana onda su te službe postale otvoreno neprijateljske prema našim državljanima. Kaj napraviti kad je vlast tiranska i kad je represivan alat otvoreno neprijateljski nastrojen prema svome narodu?

Da ali mečki se ne ide na rupu, rekli bi sami Srbi.

Ko god ode u Beograd, sam pao sam se ubio. Mislim na ove zvanicnike, ne na turiste.

Ja bi to proširio i van te kategorije.

A tebe ćemo crni malo na tečaj hrvatskog.

Na HRT-ovom teletekstu nema uopće vijesti da su Kajkić i Gregurićka danas maltretirani u Srbiji. Mislim da je to jako dobra naznaka da je istina kaj govore da su hrvatske službe i policija organizirale ovo maltretiranje u Srbiji, a Srbi naravno nisu propustili taj užitak da se izguštaju.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ko god ode u Beograd, sam pao sam se ubio. Mislim na ove zvanicnike, ne na turiste.
    A što ćeš Crni u Srbiji kao turist? Ići gledati prasiće i ciganiju!! Ili one nepismene trubadure iz Guče!

Pa u Srbiju može ići samo onaj ''tko pameti nema''. I to baš doslovno.

Ja bi prema Srbiji i Srbima izgradio ''Kineski zid''. Pa na njega još stavio žicu i to bodljikavu i na to još odnosno na nju - dodao izum Nikole Tesle!

Kajkiću su Srbi rekli da dobro znaju tko je on i da nema što istraživati Ovčaru. Koja ludost jbt...Hrvatska država u suradnji sa Srbijom prijeti i maltretira te progoni Hrvate. Pa jbt život.

Kajkiću su Srbi rekli da dobro znaju tko je on i da nema što istraživati Ovčaru. Koja ludost jbt...Hrvatska država u suradnji sa Srbijom prijeti i maltretira te progoni Hrvate. Pa jbt život.
    Dobro su i prošli da ih nisu oladili. Treba imati u vidu da se u Srbiji unatrag nekoliko mjeseci desilo desetak ubojstava (to ona za koja se zna). Pa što je njima oladiti još po nekoga. Ništa.

A oni neka ponovno ''stisnu oči'' i idu tamo.

PS: Čini se da je još uvjek centrala YUdbe u - Beogradu! Ovi se naši ponašaju ko sline!

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Dobro su i prošli da ih nisu oladili. Treba imati u vidu da se u Srbiji unatrag nekoliko mjeseci desilo desetak ubojstava (to ona za koja se zna). Pa što je njima oladiti još po nekoga. Ništa.

A oni neka ponovno ''stisnu oči'' i idu tamo.

PS: Čini se da je još uvjek centrala YUdbe u - Beogradu! Ovi se naši ponašaju ko sline!
    Pa naša vlada nije zasad rekla ni a u vezi maltretiranja naših državljana u stranoj državi. Nitko od oporbe nije rekao ni a. Sramota. Ovo je prvorazredni skandal.

Naravno da nisu reagirali kad je ovo očito maslo hrvatskih obavještajaca, mada opet čudi da opozicija ne progovori ništa, makar reda radi.

Za vas koji kažete šta je išao tamo, išao je sastati se sa Natašom Kandićem, ženom čiji je rad mnoge zatvorio iza rešetaka po Haagu! Kajkić je do sada već valjda preko 30 puta išao i u Srbiju i u BiH razgovarati sa svim mogućim sudionicama zločina na Ovčari. Od najnižeg ešalona Leve Supoderice i pijane bande četnika do njihovih oficira, pukovnika, sigurnjaka itd.

Tako je i došao do svih dokumenata i dokaza, ono što je najsramnije jest da je nalog za hapšenje došao iz Hrvatske. Mnogima smeta istina o Ovčari, kako našima u HR tako i u Srbiji i ja vjerujem da bi se mnogi u HR jako razočarali kada bi se otkrila puna istine o tome.

Ovo su naši dali nalog, a Srbi ko Srbi jedva dočekali da maltretiraju nekog "ustašu". Što neko reče dobro da ga nisu ohladili, znamo kako to komšije rješavaju nije njima problem ucmekat ni novinara, ni političara, ni premijera vlade!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove