+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/29

Tema: Mediji i iseljavanje Hrvata-poveznice?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Mediji i iseljavanje Hrvata-poveznice?

Poljski premijer Morawiecki: ‘Puno smo izgubili prodajom naših medija Nijemcima’

http://narod.hr/eu/poljski-premijer-...dija-nijemcima

Clanak nije direktno povezan sa naslovom, ali opet i je. Jeste se zapitali zbog cega zapravo vecernji i jutarnji, nekad manje, nekad vise, nekad sa visim intenzitetom, nekad sa manjim, izvjestavaju najpozitivnije o Njemackoj primjerice, a rado prisucuju poteskoce koje i to drustvo, a ubuduce ce imati jos vise, ima.

Mislite li da iza toga stoji agenda pojedinih drzava, iliti krupnog kapitala tih drzava, ili je to slucajno?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ništa nije slučajno. Mediji na zapadu odavno nisu sredstva javnog informiranja. Krupni kapital, Njemačka( i "pojedine" države također) i mediji su u rukama jednih te istih likova.

Bertelsmanovi drže RTL, Nijemci. Večernji drže Austrijanci. Srbi drže Novu tv. Svi zajedno govore kako se Hrvatska ne valja i da se treba iseliti. Prva dva medija govore da se treba iseliti u Njemačku.

"Problem sa Skotskom je taj sto je prepuna Skota".

Tako i ovi, problem sa Hrvatskom je sto je prepuna Hrvata. Treba smanjiti broj.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ništa nije slučajno. Mediji na zapadu odavno nisu sredstva javnog informiranja. Krupni kapital, Njemačka( i "pojedine" države također) i mediji su u rukama jednih te istih likova.
    Mislis Bogoubojice.
    Pa njima je u interesu da Europu preplave ne-Europljani, nije njima interes da Njemacku nastane oni koji lako mogu biti asimilirani u Nijemce.

Mozda je cilj iseliti Siriju i Irak, da bi ostao prazan prostor zarad formiranja stoljetnog sna izraelske drzave od Sredozemlja do.... Irana.

Mozemo nagadjati do sutra.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kakva Sirija, znamo i ja i ti da iz Sirije najmanje dolazi....

2018. da, najmanje... Sirija se raseljava od 2011. godine, oni su otisli u prvom valu, iz Sirije je NWO protjerao oko 8 milijuna ljudi, pobijeno je nekoliko stotina tisuca, Irak slicna prica. To su milijuni ljudi koji su trajno raseljeni, veliki broj njih je u Europi.

Nevezano je to sad za hrvatsku pricu, ali eto, mozda je dio globalnog plana. Cijela istocna Sirija je raseljena, ionako je dosta pustinje tamo, ISIL je protjerao sve, sjeverni i zapadni Irak takodje. Mozda bas Zidovi ciste taj teren za svoju sanjanu veliku drzavu.

Hrvate se ocito potice na iseljavanje, kroz medije, zasto ja to ne znam. Mogu da sumnjam, ali vidim sto vidim, pricaju se bajke godinama o raju na zapadu. Da bi odjednom isti ti YU mediji poceli izvjestavati kako Hrvattskoj nedostaje radne snage... sad je to odjednom problem. Dok su nutkali Hrvate da idu van, onda nisu pisali o tome.

Mozda je sad poanta reci da nam trebaju migranti, da popune potrebe turizma, gospodarstva. Kako god, ocito je da je na sceni plan naseljavanja Europe tamnoputim, unistavanje krscanskog identiteta Europe ali to je vec stari plan. Koji se sprovodi vec... desetljecima... primjer Francuske i Pariza, kad je bila ta njihova revolucija, a ona je pocetak. Napravili su onaj smijesni toranj koji predstavlja nista, samo da katedrala Notre Dame vise ne bude simbol Pariza, napravili su od tog lijepog grada najporocniji grad na svijetu, i jos sve to predstavljaju romanticnim.

Iseljavanje Hrvata potiču svi, od medija do vlasti što je po meni jedno te isto do pohlepnih poslodavaca.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Iseljavanje Hrvata potiču svi, od medija do vlasti što je po meni jedno te isto do pohlepnih poslodavaca.
    Ja ne mogu a da ne dijelim tvoje mišljenje.
    Međutim,ja ne bih bio ja,ako ne bih imao nešto za dodati: YU se raspala zbog moćnika,kojima je smetala socijalno jaka država pa su nas onda podijelili u torove i tako svaki pastir ima svoje ovce.

Podijelili su nas po nacionalnosti,pa onda po vjeri,pa po političkoj opciji i onda su nam i granice postavili,sve sa jasnim ciljem - da se ne družimo.
    Onda su malo po malo počeli sa zatvaranjem tvornica jer je tako Brisel naredio i tako imamo države (novonastale) bez privrede,narodi bez posla i onda su ti narodi prisiljeni otići iz novonastalih država trbuhom za kruhom.

Čak se dešava zbog viška kune da zatvaraju obrte i onda i te ljude prisile da idu vanka a predsjednici vlada odlaze po vlastito mišljenje u Brisel.
    Ko se sjeća Račana,koji se nije htio prilagoditi direktivi Brisela,zato su mu na nekom aerodromu pojačali zračenje (tobože za pregled oružja) i tako ga je iznenada pojeo rak. Prije toga je bilo sa Šuškom jer je bio tvrdolinijaš,pa onda Tuđmanu,jer je izmakao kontroli itd itd.

Mene nitko nije podijelio po nacionalnosti.

Mene nitko nije podijelio po nacionalnosti.
    Općenito mislim,ja samo konstatujem stanje na terenu a pojedinci kao ti ili ja smo nevažni.

Znači ti si pajdo Jugoslaven? Usput koristiš srbizme?

Znači ti si pajdo Jugoslaven? Usput koristiš srbizme?
    Po čemu jugosloven?

Znači čak i ti želiš nekakvu podjelu na naše i vaše?

Opet ti velim,ja sam na forumu usamljeni jahač,nikome ne pripadam i nikome nisam podređen a to što živim u Sloveniji od 1982 godine je vjerojatno uticalo na moj način pisma.

Tebi na spoznaju,rođen sam u Lijepo našoj,nisam Ero,ako na to misliš.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Ja ne mogu a da ne dijelim tvoje mišljenje.
    Međutim,ja ne bih bio ja,ako ne bih imao nešto za dodati: YU se raspala zbog moćnika,kojima je smetala socijalno jaka država pa su nas onda podijelili u torove i tako svaki pastir ima svoje ovce.

Podijelili su nas po nacionalnosti,pa onda po vjeri,pa po političkoj opciji i onda su nam i granice postavili,sve sa jasnim ciljem - da se ne družimo.
    Onda su malo po malo počeli sa zatvaranjem tvornica jer je tako Brisel naredio i tako imamo države (novonastale) bez privrede,narodi bez posla i onda su ti narodi prisiljeni otići iz novonastalih država trbuhom za kruhom.

Čak se dešava zbog viška kune da zatvaraju obrte i onda i te ljude prisile da idu vanka a predsjednici vlada odlaze po vlastito mišljenje u Brisel.
    Ko se sjeća Račana,koji se nije htio prilagoditi direktivi Brisela,zato su mu na nekom aerodromu pojačali zračenje (tobože za pregled oružja) i tako ga je iznenada pojeo rak. Prije toga je bilo sa Šuškom jer je bio tvrdolinijaš,pa onda Tuđmanu,jer je izmakao kontroli itd itd.
    Ja mislim suprotno, zapadu je onda odgovarala cijelovita Jugoslavija, te price o socijalno jakoj drzavi su kao Grimmove bajke, jer je i onda vec ovisila o zapadu.

Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Po čemu jugosloven?

Znači čak i ti želiš nekakvu podjelu na naše i vaše?

Opet ti velim,ja sam na forumu usamljeni jahač,nikome ne pripadam i nikome nisam podređen a to što živim u Sloveniji od 1982 godine je vjerojatno uticalo na moj način pisma.

Tebi na spoznaju,rođen sam u Lijepo našoj,nisam Ero,ako na to misliš.
    Neke si stvari ponovio više puta. Ne očekuj orden za njih.

Pa Jugoslaven si jer smatraš da su nas podijelili po nacijama i uništili jaku Jugoslaviju. Prvenstveno radi onog “podijelili nas po nacijama”.

Rođen si u “Lijepoj našoj”, živiš u Sloveniji i koristiš srbizme.

Neke si stvari ponovio više puta. Ne očekuj orden za njih.

Pa Jugoslaven si jer smatraš da su nas podijelili po nacijama i uništili jaku Jugoslaviju. Prvenstveno radi onog “podijelili nas po nacijama”.

Rođen si u “Lijepoj našoj”, živiš u Sloveniji i koristiš srbizme.
    I?
    U čemu je problem?
    Jel treba ili mora da mislim kao ti?
    Ja se ipak držim stare poslovice;sine,ne uči oca kako se djeca prave.
    Jel tako ok?

Uopće nisam tražio da misliš kao ja, samo sam konstatirao da si Jugoskaven koji koristi srbizme a po vlastitim riječima živi u Sloveniji

Uopće nisam tražio da misliš kao ja, samo sam konstatirao da si Jugoskaven koji koristi srbizme a po vlastitim riječima živi u Sloveniji
    A to u tebi uređeni strah od drukčijih od sebe ili su te nešto zasvrbjeli prsti iz samo tebi znanog razloga?

Nemoj da te zavarava to kako ja pišem,nego se ti lijepo orijentiraj šta pišem.
    Bude išlo?

Ako ti fino napišem da sam rođen u Lijepoj našoj,to mi ne stavljaj u navodne znakove jer je to tako pa ti htio ili ne htio.
    Svoje frustracije liječi negdje drugdje.
    Ja vjerujem,da ti po godinama mogu biti otac i ako želiš još uvijekd da se baviš analizom mene kao osobe, de otvori neku temu pa hajmo tamo da izvćemo jedan drugom džepove ili da brojimo jedan drugome krvna zrcad.

Važi?

A gdje sam rodom blizu,postavit ću ti link,koji se tiče ove teme. http://www.glas-slavonije.hr/313763/...0-praznih-kuca

Navodni znakovi se ne pišu samo kad se nešto dovodi u sumnju nego kad se i nešto želi naglasit.

Ne bi zasad raspravlja s tobom. Previše si agresivan.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove