+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/29

Tema: Mediji i iseljavanje Hrvata-poveznice?

Nisam ja agresivan,već odrješit.
    Umjesto dobrodošlice ili upuštanja u diskusiju ti počeo sa brojanjem krvnih zrnaca a da imalo poznaješ BiH i Hrvatsku,znao bi i različitost u govoru.Hercegovina se razlikuje od centralne BiH,pa od Posavine itd
    U Hrvatskoj imaš Slavoniju i Baranju koja se pogotovu razlikuje od svih al kome ja to pojašnjavam.

Sve i da si ligvinist,ja ti nisam dozvolio da to budeš meni jer u današnjem društvu postoji sloboda izražavanja a tebi to smeta ili su ti na trenutak došle neke čudne crne misli?

I sad sam ja agresivan?!

To u vezi navodnih znakova i tvog naglašavanja (tobože) to ti striktno sačuvaj za sebe.
    Sinko,ja sam blizu šeste decenije i još ne znaš šta sve čovjek do te dobe prođe u životu.

Nego ti fino smiri svoje hormone i uključi se u normalnu raspravu u suprotnom se javi gazdi ovog foruma pa se žali jer po mom ubjeđenju imaš i kome,čim ti dozvoli takav avatar.

Lp.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-11-2018 at 23:36

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pisi nesto na temu, nisi toliko zanimljiv da moramo citati tvoj zivotopis.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Zadnja moja rečenica upućuje upravo na to al čovjek dosadan pa uzurpirano nastavlja sa omalovažavanjem.
    Dakle,ja jesam za dijalog al bez da tebe ili bilo koga diram,osim ako nisam prozvan, što u ovom slučaju jesam bio.

Nazivanje generala Praljka ratnim zločincim na ovom forumu je zabranjeno. Budući da to možda nisi znao, samo ćemo obrisat taj dio posta a ako to ponoviš, bit ćeš baniran s ovog foruma.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Sloboda govora? Oprosti ali ako smatraš da ovdje svi trebaju da su istomišljenici evo jednostavno izbriši i moj nalog. Osuđen je, svidjelo se to nekome ili ne, tako je.

Boli me briga što je osuđen od nakarade prava a kamoli pravde.

Kome se ne sviđa, širok je internetski put. Rasprava može ali vrijeđanje mrtvog generala ne, i o tome nema rasprave.

Ne prodajemo svoje ideale za masovnost i ne podilazimo nikome.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Valter brani Sarajevo Vidi poruku
    Sloboda govora? Oprosti ali ako smatraš da ovdje svi trebaju da su istomišljenici evo jednostavno izbriši i moj nalog. Osuđen je, svidjelo se to nekome ili ne, tako je.
    Nasa kuca, nasa pravila.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Danas opet pismo iz Irske lika koji kao žali za prijateljima ali ne žali zbog između ostalog konzervatizma u Hrvatskoj.

Valjalo bi znat jel oni u redakciji imaju zaduženu jednu ili više osoba za štancanje tih pisama

Citiraj Prvotno napisano od Valter brani Sarajevo Vidi poruku
    https://www.youtube.com/watch?v=qqs6ccPQMjw

A osudio ga je bizaran lik (1:41), kojeg ovdje nagrađuju njegovi prijatelji. Nadam se da su ga dobro nažderali, zaslužio je. Toliko o nepristranosti i pravdi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove