+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/12

Tema: Generacija obnove

Generacija obnove

Mislim da je vrijeme da i Generacija obnove dobije svoju temu. Danas je kod Bujanca gost njihov predsjednik Frano Čirko.

https://generacijaobnove.hr/

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Cirko u Bujici

''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa da i tu stavimo ovaj clip.

Datum registracije
    Sep 2016

Jasan stav. To nam treba, bravo GO.

HNS-ov prijedlog izmjene Zakona o udomiteljstvu, prema kojemu bi udomljavanje djece bilo omogućeno i istospolnim "zajednicama", pokazuje nam dvije stvari:

1.) Sada je i više nego očito da je donošenje Zakona o životnom partnerstvu osoba istog spola (2014.) bio samo prvi korak za ozakonjenje udomljavanja, a nakon toga i posvajanja djece od strane homoseksualnih zajednica te službeno izjednačenje s institucijom braka. Argumenti poput prava na nasljedstvo bili su samo lažni izgovor za javnost.

2.) Činjenica da je HDZ - Hrvatska demokratska zajednica preko noći HNS-u prepustio neke od ključnih nacionalnih resora poput obrazovanja djece, najviše govori o tome koliko je HDZ-u uopće stalo do njihovih "demokršćanskih" vrijednosti te hrvatske budućnosti općenito.

Generacija Obnove smatra da je obitelj, temeljena na braku kao životnoj zajednici žene i muškarca, jedini stabilan okvir za odrastanje i odgoj djece. Stoga je bilo kakav pokušaj relativizacije institucije braka potrebno sasjeći u samome korijenu te tako onemogućiti bizarnosti poput posvajanja djece od strane homoseksualnih zajenica. U ovome slučaju, potrebno je zaustaviti ovu HNS-ovu inicijativu, ali i ukinuti Zakon o životnom partnerstvu.

Pa što je problem napisati tri ovakve rečenice... BRAVO GENERACIJA OBNOVE... Sa sotonistima nema dogovora ni pregovora...

Jedino Generacija obnove jučer transparentima pokazala da Merkelica nije dobrodošla u Hrvatskoj.

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Nije GO, ali neki novi klinci.

SRAMOTA NA DELTI Riječki maturanti slave uz "Ajmo, ustaše" i "Za dom spremni"

Očito ih ta srednja škola i nije baš puno naučila
    RIJEKA Maturanti diljem Hrvatske slave zadnji dan srednjoškolskog obrazovanja, a oni riječki okupili su se, između ostalog, na Delti.
    Uobičajeni scenarij s pištoljima na vodu, brašnom, majicama s porukama o vječnom prijateljstvu i "najboljem razredu ikad", uz poslovično grljenje i pjevanje potpomognuto alkoholom i ove je godine začinjeno dizanjem desnice, povicima "Ajmo ustaše" i "Za dom spremni". I to sve kraj Spomenika oslobođenja.
    Iako se gotovo uvijek radi o glasnoj manjini, teško je shvatiti da se netko 22. svibnja 2019. godine "zabavlja" veličanjem zločinaca...
    Očito ih ta srednja škola i nije baš puno naučila.

Većini ipak nisu padale na pamet takve stvari, a kako je sve izgledalo pogledajte u našim galerijama.
    izvor http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijek...Za-dom-spremni
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

Odlicno.....

Sinoć je predsjednik Generacije obnove Frano Čirko gostovao na N1 Televizija u emisiji "Crvena linija". Čirko je imao priliku sugovornike iz "regiona" podučiti o temeljima moderne hrvatske države, slobodi govora, "ugroženosti" nacionalnih manjina u Hrvatskoj te statusu hercegbosanskih Hrvata. Izazvao je burne reakcije nakon izjave da ima sreće što nije živio u "bratstvu i jedinstvu", o kojemu je sugovornica iz Srbije govorila u superlativima. Na red nisu uspjele doći najvažnije dogovorene teme, odlazak mladih i migrantska kriza. Nažalost, medijma su i dalje najvažnije teme na začelju prioriteta.
    https://www.youtube.com/watch?v=EfbXlERIOSs

Dobar nastup, čvrst stav. Imaju budućnost i treba ih podržati. Voditeljica je alapača.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove