Vidi rezultate ankete: Treba li nam Marakeški sporazum?

Glasači
8. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Treba nam kao i Istanbulska konvencija

2 25.00%
  • To je prava stvar

0 0%
  • Samo s Marakeškim sporazumom možemo naprijed

0 0%
  • Nek si ga zabiju u guzicu!

6 75.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/73

Tema: Marakeška politička deklaracija

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Cita on to, pri punoj svijesti vodi Hrvatsku u Merkel-Juncker-Sorosevski pakao, zarad vlastitog interesa.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Tko je ovaj desni?
    cura ili dečko ovisi o tumačenju IK :ne zna

Datum registracije
    Sep 2016
    Tko je ovaj desni?
    http://www.vecernji.hr/vijesti/plenk...webera-1278046

Njegov buduci gazda.

Postavljanje ogromnih fotografije Plenkija i glavonja iz EU netko može shvatiti i kao plus za Plenkija?
    Ali kako se spominje i ovaj smiješni holokausterizirani Švaba M. Weber pogledajmo u vezi toga ovu Temu dana na HTVu:

Ovdje vidimo kako "globalistička" propagandistica/lažljivica Kristina Bojić u intervju s burduševim i plenkijevim kadrom Davorom Božinovićem u temi o izboru Manfreda Webera iz CSU za kandidata pučana za predsjednika EK tendencioznim pitanjima a burduš-plenkijev proljev ministar D. Božinović isto takovim odgovorima nastoje uvjeriti gledatelje da je masovno dovlačenje migranata u EU tj "Velika zamjena" prava "vrijednost" a suprotstavljanje bijelom genocidu ekstremizam. Navedimo neke od njihovih "bisera" u Temi dana od 8.11.2018:
    (3:30'): Kaže ova yuantifa K. Bojić da Rezolucija o zaštita vrijednosti i očuvanje demokracije nikoga ne spominje ali se misli na Orbana. Naravno ova lažljiva "globalistička" kučka K. Bojić tvrdi da je Orban kršio demokratske vrijednosti.
    (5:20'): Za yuantifa propagandisticu K. Bojić je najvažnije hoće li se moći "urazumiti" Orbana.
    Dakle za ovu "globalističku" kučku je neograničeno dovlačenje afroazijata nešto razumno a protivljenje tome je nerazumno.
    (6:20'): Za yuantifu K. Bojić je Macron progresivna snaga a u Italiji i Mađarskoj su nacionalističke snage kojima se treba suprotstaviti.
    (9:14'): Yuantifa propagandistica/lažljivica K. Bojić pita: Mogu li se pučani oduprijeti tom naletu populizma i ekstremizma koji ima dosta zamaha u EU pa i u Hr. Dakle za ovu yuantifu K. Bojić i u RH je ekstremizam u zamahu samo što ta zajapurena tuka ne vidi antifa ekstremizam koji je zapravo u RH u zamahu.
    Ove propagandističke gluparije K. Bojić i burduš-plenkijevog proljeva D. Božinovića su bile idealne da se na njih reagira i da ih se argumentirano pobije i ismije ali od naših "desničara" ni glasa čuti nije.
    Posljednje uređivanje od GrayHat : 20-11-2018 at 02:55

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Pridruzili se Poljska i Izrael. Za sada se 6 clanica EU, SAD i Izrael protive marakeskoj deklaraciji.

izvor: https://derstandard.at/2000091833586...-unterzeichnen
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Datum registracije
    Sep 2016
    Ocekujem da se Juncker oglasi o Izraelu.

Citiraj Prvotno napisano od GrayHat Vidi poruku
    Postavljanje ogromnih fotografije Plenkija i glavonja iz EU netko može shvatiti i kao plus za Plenkija?
    Ali kako se spominje i ovaj smiješni holokausterizirani Švaba M. Weber pogledajmo u vezi toga ovu Temu dana na HTVu:

Ovdje vidimo kako "globalistička" propagandistica/lažljivica Kristina Bojić u intervju s burduševim i plenkijevim kadrom Davorom Božinovićem u temi o izboru Manfreda Webera iz CSU za kandidata pučana za predsjednika EK tendencioznim pitanjima a burduš-plenkijev proljev ministar D. Božinović isto takovim odgovorima nastoje uvjeriti gledatelje da je masovno dovlačenje migranata u EU tj "Velika zamjena" prava "vrijednost" a suprotstavljanje bijelom genocidu ekstremizam. Navedimo neke od njihovih "bisera" u Temi dana od 8.11.2018:
    (3:30'): Kaže ova yuantifa K. Bojić da Rezolucija o zaštita vrijednosti i očuvanje demokracije nikoga ne spominje ali se misli na Orbana. Naravno ova lažljiva "globalistička" kučka K. Bojić tvrdi da je Orban kršio demokratske vrijednosti.
    (5:20'): Za yuantifa propagandisticu K. Bojić je najvažnije hoće li se moći "urazumiti" Orbana.
    Dakle za ovu "globalističku" kučku je neograničeno dovlačenje afroazijata nešto razumno a protivljenje tome je nerazumno.
    (6:20'): Za yuantifu K. Bojić je Macron progresivna snaga a u Italiji i Mađarskoj su nacionalističke snage kojima se treba suprotstaviti.
    (9:14'): Yuantifa propagandistica/lažljivica K. Bojić pita: Mogu li se pučani oduprijeti tom naletu populizma i ekstremizma koji ima dosta zamaha u EU pa i u Hr. Dakle za ovu yuantifu K. Bojić i u RH je ekstremizam u zamahu samo što ta zajapurena tuka ne vidi antifa ekstremizam koji je zapravo u RH u zamahu.
    Ove propagandističke gluparije K. Bojić i burduš-plenkijevog proljeva D. Božinovića su bile idealne da se na njih reagira i da ih se argumentirano pobije i ismije ali od naših "desničara" ni glasa čuti nije.
    Voditeljica je na liniji službene politike vlade tak da tu nema mjesta čuđenju. Trebali bi imati nekoga kao Marka Dicea da nam to sve analizira i ismijava, ti bi se mogel prihvatiti tog posla kad već to pratiš recimo.

Kristina Bojić rođ. Validžić. Ona i sestra su vodile priloge za Glamur, a ona je počela kod Ace u studiju kao studentica. On si je dovel par studenata novinarstva u studio da postavljaju gostima pitanja, većinu žena naravno, i onda si je probral te studentice i jednu oženio.

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Pridruzili se Poljska i Izrael. Za sada se 6 clanica EU, SAD i Izrael protive marakeskoj deklaraciji.

izvor: https://derstandard.at/2000091833586...-unterzeichnen
    Australija im se pridružila. Broj "mrzitelja migranata" raste iz dana u dan

Nije čudo, rad njihove carine se more pogledati na RTL 2. Tam nemre ući ni neovlašteni kikiriki u državu, a kamoli čovjek.

Australski premijer Scott Morrison je kazao kako je kompakt koji traži globalne principe za sigurne, uredne i regularne migracije šuplji dokument u suprotnosti s nacionalnim interesima te da bi bio korišten protiv Australije, od strane kritičara njene granične politike.

“Neću potpisati sporazum koji smatram da će ih koristiti samo oni koji su uvijek pokušavali razoriti naše granične politike”, rekao je premijer Morrison.
    Ministar unutarnjih poslova Peter Dutton napao je UN i optužio ga da namjerno želi oslabiti graničnu kontrolu. “Naša se vlada teško borila za čišćenje laburističkog nereda na granici i s brodovima i nećemo dopustiti bilo kojem međunarodnom tijelu da oslabi naše granice”, rekao je ministar Dutton The Australianu.
    https://narod.hr/svijet/australija-o...stvarne-motive

Datum registracije
    Sep 2016
    I Svicarska odustaje.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Marakeš neće pasti dok je hdz domoljuba
    il sanguinoso

Datum registracije
    Sep 2016

nema zajebancije s Izraelom

Izrael većinom i predvodi ove inicijative o masovnom premještanju Arapa iz njihovog susjedstva čim dalje od njih.

Izrael većinom i predvodi ove inicijative o masovnom premještanju Arapa iz njihovog susjedstva čim dalje od njih.
    U Švedsku, zdravo.
    ZA DOM SPREMNI !

ne vjerujem baš, većina tih i nisu Arapi

Datum registracije
    Sep 2016
    Slovacka odustaje od kompakta.

Naši se uvijek zadnji ukrcaju na svaki mogući vlak koji ide.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Slovacka odustaje od kompakta.
    Ni na engleskom ta riječ nemam nikakvog smisla..osim ako je to neka skraćena varijanta "komunistički pakt"-a

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove