+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/8

Tema: Desničarski val se valja svijetom

Desničarski val se valja svijetom

Prešla je s tribina na ulice. Desničari preuzimaju vlast diljem svijeta, konzervativna revolucija se valja svijetom. Bolsonaro dobio u Brazilu, Salvini u Italiji, Trump u Americi, Kurz u Austriji...

Hoće li desničarski val poklopiti cijeli svijet i kad će Hrvatska doći na red? Po običaju puno prekasno ili?

Austrija se uz SAD i Mađarsku povukla iz UN-ovog sporazuma o migrantima.

Bolsonaro će nahraniti anakonde s boljševicima nakon što su ga pokušali ubiti. Moda ga zovu tropskim Trumpom ali je Trump za njega Vesna Pusić, prije mi sliči na Dutertea. Uskoro se može očekivati da iz Brazila komunjare bježe u Venezuelu. Mi u Hrvatskoj se ne ističemo previše, glumimo finoću i rukoljub gospođi ali karavane uljeza ipak ne prolaze granicu. Ove male bande koje ipak nekako tiho prođu tiho i odu, ponekad bez novca i mobitela. Izgubi se to po džepovima redarstvenika, što ćeš.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Hrvatska nazalost ono sto bi mogla ne uspostavlja na vrijeme, u ovom slucaju jednu infrastrukturu hrvatske desne oporbe.
    Merkeljusa je u toj njezinoj stranci svrsila na marginama, a zadnje Merkelovce u Europi ce se naci u HDZu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016

Poljska danas

Datum registracije
    Sep 2016

Deset malih debelih Židova upravljaju svijetom i oni budu odredili ko će vladati svijetom,tako to ja vidim.

Poljaci impresivno proslavili 100 godina obnove države.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove