+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 3 4 5
Prikaz rezultata str. 81/96

Tema: Borba za Aluminij

kako se.moze davati drzavno jamstvo za blok 7 i za konsolidaciju gubitasa po Bosni.. tj. kako su gubitaki rudnici utopljeni u JP EpBIH .. sve to uz blagoslov federalne vlade...?
    mene samo zanima dokle cemo igrati ovu ulogu zrtve koju strasno politicko Sarajevo muci..a mi tj. HDZ adjutantski asistira tom istom sarajevu i Pilatovski pere ruke.. s izrazima." savjest mi je mirna" .. ucinili smo sve u nasoj moci????
    HB

Pa zato jer su jači. Brojniji su tri puta. jesu li nam izabrali Komšića. Jesu. Imaju li obraza. Nemaju. Kontroliraju li procese u federaciji. Kontroliraju. I to sve. Tzv RS ne diraju usredotočili su se da prvo nas riješe.

jel tu Čović i HDZ kriv, sigurno da imaju svoje krivice ali bilo kojoj hrvatskoj političkoj stranci manevarski prostor sa ovakvom sarajevskom čaršijom bio bi sveden na uske gabarite pa nek zamjeni HDZ.

Dok se ne dođe na lice mista ne vidi se o čemu se radi.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Teoretski, oni bi mogli blokirati rad federalne vlade, ali u praksi sve i da imaju muda za takvo nesto, i karakter, sumnjam da bi to proslo. Vec smo svjedocili kako gubernatori BiH vrlo lako nadju "hrvatske" zamjene sa bosnjacke klupe.

HDZ ima taj adut u rukama, bosnjacka hegemonija, i koriste ga. To je ocito, vec sam napisao da mi izgleda kao da njima i odgovara da stvari stoje tako, dok god su Hrvati primorani glasovati za HDZ njima je super.

Ali sve to na stranu, bosnjacka politika je odavno otkrila karte, cilj je unistiti Hrvate. Kako drugacije nego ekonomski, njihova jedina nada je da Hrvati nestanu, pobiti ih ne mogu ali iseliti mogu.
    Formirali su zupanijske vlade u Sarajevu i Tuzli bez ijednog Hrvata na poziciji ministara, cak vise ni SDP odnosno "crvene Hrvate" ne trebaju, jednostavno nema ministara Hrvata. I nikome nista, to je protuustavno jer zastupljenost naroda mora biti proporcionalna % stanovnistva, medjutim nitko se ne oglasava, nitko od stranaca nije izrazio zabrinutost.

Oni imaju jasan cilj da uniste Hrvate, a Aluminij je samo jedna od bitki u tom ratu. Cilj su i kladionice, vec dvije su izgorile u Sarajevu u zadnjih par tjedana, slucajno? nista slucajno nije.

Pa ako je hrvatski biznis kladionice i nije mi žao. Jebale ih kladionice.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Teoretski, oni bi mogli blokirati rad federalne vlade, ali u praksi sve i da imaju muda za takvo nesto, i karakter, sumnjam da bi to proslo. Vec smo svjedocili kako gubernatori BiH vrlo lako nadju "hrvatske" zamjene sa bosnjacke klupe.

HDZ ima taj adut u rukama, bosnjacka hegemonija, i koriste ga. To je ocito, vec sam napisao da mi izgleda kao da njima i odgovara da stvari stoje tako, dok god su Hrvati primorani glasovati za HDZ njima je super.

Ali sve to na stranu, bosnjacka politika je odavno otkrila karte, cilj je unistiti Hrvate. Kako drugacije nego ekonomski, njihova jedina nada je da Hrvati nestanu, pobiti ih ne mogu ali iseliti mogu.
    Formirali su zupanijske vlade u Sarajevu i Tuzli bez ijednog Hrvata na poziciji ministara, cak vise ni SDP odnosno "crvene Hrvate" ne trebaju, jednostavno nema ministara Hrvata. I nikome nista, to je protuustavno jer zastupljenost naroda mora biti proporcionalna % stanovnistva, medjutim nitko se ne oglasava, nitko od stranaca nije izrazio zabrinutost.

Oni imaju jasan cilj da uniste Hrvate, a Aluminij je samo jedna od bitki u tom ratu. Cilj su i kladionice, vec dvije su izgorile u Sarajevu u zadnjih par tjedana, slucajno? nista slucajno nije.
    Ne može zlo nikad pobijediti dobro. Ako su oni destruktivni, prije će uništiti sve oko sebe i same sebe nego onoga koga žele uništiti. Cilj njihove politike da se unište Hrvati nije od jučer, to je počelo u ratu, a pogledaj dokle su došli. Hrvati su još uvijek tu, BiH je na koljenima. Oni će biti prvi narod kojemu je uspjelo uništiti BiH.

To je samo primjer, kladionice, gore jer su hrvatske.

Hrvatsku robu pokusavaju bojkotirati. Sto je ok, u jednu ruku, i Hrvati da su pametni bojkotirali bi srbijanske, bosanske ili slovenacke proizvode.

Ali oni to rade uz ogromnu dozu mrznje, zasto toliko mrze Hrvate i Hrvatsku nije jasno. Ne generaliziram, ne svi, ali ovi koji mrze su brojni i jako glasni.

Svi znamo sto je Hrvatska uradila za njih `92. Ali to ne zna za sram, i nema obraz. Cak i danas, ovi sto uzimaju hrvatske kune iz HAVC-a, cim predju granicu pljuju po Hrvatskoj.

Vjerojatno je poanta u tome da im Hrvati smetaju, i nije to nista novo dobro je grunf, oni su i u NDH cekali zgodan momenat da od Hitlera zatraze islamsku autonomiju u BiH. A onda bi kao i `93 "dali ustasama po repu".
    To je jedna konstanta politike, zalosno je samo sto mnogi Hrvati to ne zele ili ne mogu vidjeti.

Evo danas reis Cerić prijeti da ak tak nastavimo s nemirenjem da nas bošnjačka politika tlači, da će Bošnjaci okrenuti drugi ploču.

Vijece ministara, kako sami kazu, donijeli odluku o privremenom financiranju "za 20 sekundi". Nema blokade, niti pokusaja, ako nema para ide kolaps drzavnih sluzbi, a tu su glasacke masinerije stranaka.

Jos se Bevanda pravda kako on nikada nista nije opstruirao.

Ne znam mogu li se zupanije financirati iz svog proracuna, ne kuzim se bas u nadleznosti, ali ovo sto HDZovci rade je konstantno saginjanje ledja.

Komsic izgleda popio malo vise, sad mu se prividjaju Rusi kao rusitelji BiH kroz PPD i Aluminij, a Cerica je bolje ne komentirati... koju taj sad funkciju uopce ima?

jel to znači da će Rusi kupiti pogone anoda i što ono jopš osim elektrolize.

možda je stvarno elektroliza namjerno puštena da propadne.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Branimo hdz do zadnjeg Hrvata.

sta cemo... ko je.kriv?

nitko....
    idemo u europu..
    to su te europske vrijednosti hdza i doktora... poslat sto vise Hrvata u europu..
    cestitamo na uspjesnom projektu
    HB

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa zato jer su jači. Brojniji su tri puta. jesu li nam izabrali Komšića. Jesu. Imaju li obraza. Nemaju. Kontroliraju li procese u federaciji. Kontroliraju. I to sve. Tzv RS ne diraju usredotočili su se da prvo nas riješe.

jel tu Čović i HDZ kriv, sigurno da imaju svoje krivice ali bilo kojoj hrvatskoj političkoj stranci manevarski prostor sa ovakvom sarajevskom čaršijom bio bi sveden na uske gabarite pa nek zamjeni HDZ.

Dok se ne dođe na lice mista ne vidi se o čemu se radi.
    Potpisujem.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    sta cemo... ko je.kriv?

nitko....
    idemo u europu..
    to su te europske vrijednosti hdza i doktora... poslat sto vise Hrvata u europu..
    cestitamo na uspjesnom projektu
    Ne, ne idemo mi u Europu. U Europu idu Bošnjaci i tamo znaju što treba reći...
    Pogledaj poveznicu ako želiš znati više...

https://www.klix.ba/vijesti/bih/maga...dere/190730031
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Branimo hdz do zadnjeg Hrvata.
    Stara kineska poslovica kaže: Bolji prijatelj ti je stari neprijatelj nego novi prijatelj...

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Ne, ne idemo mi u Europu. U Europu idu Bošnjaci i tamo znaju što treba reći...
    Pogledaj poveznicu ako želiš znati više...

https://www.klix.ba/vijesti/bih/maga...dere/190730031
    Oni nama kamp s invazilantima na granicu, a mi njima nuklearni otpad.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Oni nama kamp s invazilantima na granicu, a mi njima nuklearni otpad.
    Slab revanš. Zapravo pojma nemaš što znače gomile ilegalnih divljih uljeza koji slobodno šetaju tvojim gradom kao što to čine po Sarajevu, Bihaću i drugim Federalnim gradovima,posebice ćak i dolje u Hercegovini.
    Osim toga BiH ako tuži dobit će spor za odlaganje nuklearnog otpada u blizini granice sa Bih, unatoč prićama o sigurnosti odlagališta itd itd.
    Na druge načine treba razrješavati oba pitanja, a fakat je dugo da objašnjavam.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove