+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/5

Tema: Recimo nešto o njima - HB inačica

Recimo nešto o njima - HB inačica

Više manje smo upoznati s hrvatskom scenom, ovo je tema da bolje upoznamo tko je tko na BH političkoj, medijskoj, kulturnoj i glzbenoj sceni.

Bubnjar Dine Merlina bi poslao tenk na Hrvate. Jedan jedini.

Bubnjar Dine Merlina o prosvjedu Hrvata u Mostaru: 'Ma tenk poslati i opleti'

Češljar je na Facebooku komentirao prosvjede Hrvata u BiH koji su nezadovoljni činjenicom da su Željka Komšića, predstavnika hrvatskog naroda u Predsjedništvu BiH, izabrali Bošnjaci, a ne Hrvati

Bubnjar Dine Merlina Amar Češljar zgrozio je javnost u susjednoj Bosni i Hercegovini komentarom na Facebooku o prosvjedima u Mostaru. Komentirajući tekst portala Klix.ba naslova "Protesti u Mostaru: Okupljeni poručili da Komšić nije njihov predsjednik", Češljar je napisao: "Ma tenk poslat i opleti. Ovo je ba ludilo. Nema tu glave za razgovore", piše portal pogled.ba.

Podsjetimo, jučer su na mirnom prosvjedu u organizaciji Hrvatske mladosti građani prosvjedovali nezadovoljni činjenicom da su Željka Komšića, predstavnika hrvatskog naroda u Predsjedništvu BiH, izabrali Bošnjaci, a ne Hrvati.

Koji tenk? OS BiH gotovo da i nema tenka.

Lijepo je ovo što je izjavio, mnogi drugi isto misle, posebno onaj Hadžifejzović, Hadžihafizbegović i drugi.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zna li ko dal' je tocan podatak da band u kojem je bubnjar nastupa po Hrvatskoj i za gage po 80.000 Eura.(Dubrovnik)
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Dino Merlin otkazao suradnju sa Češljarom.

Neočekivan potez na prvu, ali kad malo bolje promislim nije čudno kad vidiš kolko koncerti ima godišnje po Hrvatskoj, a i diljem svijeta di Hrvati žive. Bil bi mu to veliki udarac po džepu.

Razočaran sam, tužan i oštro osuđujem nedavne postupke muzičkog saradnika Amara Češljara koji je svojim neumjesnim komentarima nanio nemjerljivu štetu timu profesionalaca i umjetnika koji sa mnom već nekoliko desetljeća diljem svijeta kroz glazbu propagiraju ljubav, mir i dobro. Svi moji saradnici dobro znaju da moji životni svjetonazori ni na koji način ne isključuju bilo koji narod ili pojedinca i da u mom timu nema mjesta onima čiji stavovi izražavaju i pozivaju na nacionalne, rasne, religijske ili bilo koje druge vrste netrpeljivosti.

Zbog nepoštivanja osnovnih principa na kojima je zasnovano naše djelovanje, odlučio sam odmah otkazati daljnju suradnju Amaru Češljaru.

Ovim putem i primjerom pozivam sve nas na razumno djelovanje kako bi preuzeli odgovornost za svoje riječi i djela i bili korektivi jedni drugima u izgradnji tolerantnije budućnosti", navodi se u saopćenju Dine Merlina.
    https://www.klix.ba/magazin/showbiz/...tupa/181014043

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove