+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/11

Tema: Prosvjed u Vukovaru

Prosvjed u Vukovaru

Sutra u 14 h je veliki prosvjed u Vukovaru. Hoće li taj prosvjed nešto promijeniti, hoće li doći puno ljudi, hoće li možda prouzročiti pad vlade? Idete li na prosvjed?

Posljednje uređivanje od Grunf : 12-10-2018 at 14:09

Uključuje li prosvjed i Komšića

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Danas u 14 h je veliki prosvjed u Vukovaru. Hoće li taj prosvjed nešto promijeniti, hoće li doći puno ljudi, hoće li možda prouzročiti pad vlade? Idete li na prosvjed?

Pad vlade definitivno neće prouzročiti. Budući da imamo nemoćnu staricu doma i ja i žena ne možemo ić u Vukovar. Pa mi ide samo žena..sa masu ljudi iz Rijeke. Koliko će ljudi bit..vidit ćemo. Ako ih bude puno a vjerujem da će bit..mediji će lagat da ih nije bilo tako puno. Da bi došlo do nekih značajnijih promjena/pada vlade nama triba ne prosvjed nego prosvjedi na kojima će bit otprilike onoliko ljudi koliko je bilo na dočeku reprezentacije.

Umalo zaboravi, prosvjed nije danas nego sutra.

“Hrvatska je stvorena u Domovinskom ratu, a njeni temelji sazdani su u Vukovaru. Mi već 27 godina čekamo našu državu da nam da barem trunku pravde za sve ono što nam je oduzeto u monstruoznim zločinima koji su poduzeti na nama. Umjesto pravde, 27 godina zatvaraju nam usta. Svojim nemarom i neradom zataškavaju zločine koji su nad nama počinili srbočetnički agresori. Protjerani smo, mučeni, zlostavljani, silovani, ubijani na najokrutnije moguće načine… Gledamo ista ona lica koja smo gledali dok su nas tukli, ubijali, silovali i iživljavali se na nama na nezamislive načine. Vrijeme je da dignemo glavu i zatražimo reakciju naše države. Koliko još majki mora umrijeti bez spoznaje gdje im je dijete ubijeno i bačeno? Netko negdje zna gdje su im ostaci”, rekao je Pavle Vukas, bivši branitelj i zatočenik srpskog logora.

https://narod.hr/hrvatska/foto-uzivo...prezivjelo-300

Skup je proša ok.Bilo je taman toliko ljudi koliko san i mislija da če bit.Još jedan put se pokazalo koliko su vodeči ljudi iz HDZ-ea mali. Da mi kidaju ruku ne bi glasa za ovaj HDZ.

Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Od HDZ-ovaca je bil samo Culej, a od ostalih saborskih zastupnika Zekanović i Bulj kolko sam videl, vi me ispravite ak sam koga izostavio.

Jad i bijeda hrvatskog Sabora.

Sad kada sam vidio kako se vlada i Predsjednica ponijeli prema nama Hrvatima iz BiH, a po sramotnom izboru Komšića kao predstavnika hrvatskog naroda od strane muslimana, čija hegemonija i teritorijalne pretenzije se više ne daju sakriti, jasno mi je zašto se najviši hrvatski vrh nije pozitivno očitovao ili pak posjetio ovaj skup građana grada mučenika, da ne kažem što su redili stranački lideri koji su morali biti u Vukovaru.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Od HDZ-ovaca je bil samo Culej, a od ostalih saborskih zastupnika Zekanović i Bulj kolko sam videl, vi me ispravite ak sam koga izostavio.

Jad i bijeda hrvatskog Sabora.
    i Neovisni, svi na broju. i Tom Sunić s njima, ako sam dobro vidjela.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Odlično, NZH, Hrast, jedan Mostovac i jedan HDZ-ovac. To je slika domoljublja u Saboru.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove