+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/26

Tema: Gađanje limunom gubernatora Hrvatske-Milorada Pupovca

Gađanje limunom gubernatora Hrvatske-Milorada Pupovca

Sinoć se dogodio napad voćem na gubernatora Hrvatske Milorada Pupovca. Strašna vijest se vrlo brzo proširila Hrvatskom i regionom.

Doklen ta mržnja, doklen, zašto ćute svetski moćnici zašto Geret Bejl sad ćuti, zašto ćuti Dejved Bekem zašto ćuti Kim Kardašijan.

Np ipak netko ne ćuti..

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Mene cudi kako se ne oglasava Ante Tomic, pa nije to fer, Tomicu kanta govana a ovaj voce po sebi.
    Opet se Hrvate povlasteno tretira.
    Pa doklen?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Taj "napad" je organiziran kako bi se Miloradu pokazalo da ga njegovi hdz domoljubi još vole i brane,a to je i mogao vidjeti po rekacijama.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Mene cudi kako se ne oglasava Ante Tomic, pa nije to fer, Tomicu kanta govana a ovaj voce po sebi.
    Opet se Hrvate povlasteno tretira.
    Pa doklen?
    Ante je lično telefonisao Miloradu i utješio ga gorespomenutim. e moj Milorade, dobro si prošao.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Bilo "false flag" u stilu "hey rabbi whatcha doin" odnosno kako Židovi u razvijenom zapadnom svijetu orkestrirano crtaju nespretno kukaste križeve koji izgledaju kao da ih je idiot crtao, valjda im se podsvjesno tresu ruke kada crtaju drevne bjelačke, arijske simbole pa poput vampira ili demona/sotone koji vide križ imaju problema, sa ciljem senzbiliziranja naivne javnosti na porast "antišemija", ili stvarno, dobar potez.

Više sam sklon teoriji "lažne zastave" nego stvarnom protestu pa sukladno tome nikada se ne će pronači počinitelj kao i u slučaju crtanja jedva vidljivog kukastog križa na Poljudu.

Kako siješ, tako ćeš žeti, Milorade, Tuđmanov pokazni Srbine.
    ZA DOM SPREMNI !

Zvonimira Hodak, Zdravko Tomc, Marko Perković Thompson, Stevo Culej, Marko Ljubić, Ivica Marijačić, Marko Jurić, Ante Đapić, Predrag Mišić i Marko Skejo su nedavno pokrenuli tužbu protiv biltena SNV-a odnosno ljudi koji taj bilten uređuju zbog kaznenih dijela uvrede i klevete - koja se godinama rade.

I vidi vraga čim su ova gore navedena gospoda pokrenula tužbu protiv Pupovčeva biltena koje izdaje Srpsko narodno vijeće - dogodio se ''napad na Milorada''?!

Ovu slučajnost nitko nije primjetio?

Naravno - sam ''napad na Pupovca'' samo potvrđuje ono što ovaj bilten na kraju svake godine donosi - popis onih koji u najmanju ruku u republici Hrvatskoj - rade protiv Srba (da ne kažem neku težu kvalifikaciju).

Gađanje jajima je napad na Pupovca? To je kritika naroda političaru i njegovom liku i djelu te provokacijama. A i ovo kaj Nervozni veli, poznavajući pokvarenost Pupovca, vrlo lako moguće da je to sve inscenirano. Kad se vidi tko je sve jauknuo zbog tog gađanja jajima, tu se vidi koga sve on kontrolira. Documenta, HHO, sve stranke, sve televizije itd. Pravi gubernator koji uništava ovu državu na svim poljima.

On cak to i ne mora inscenirati, ima dovoljno budala koje uvijek znaju "odlicno tempirati trenutak" kao oni marginalci koji uvijek u jeku medijske kampanje o "ustasenju u Hrvatskoj" izadju na neki trg sa crnim zastavama i dizu desnu ruku, nicim izazvani.

Labrador koji traje.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Gađanje jajima je napad na Pupovca? To je kritika naroda političaru i njegovom liku i djelu te provokacijama. A i ovo kaj Nervozni veli, poznavajući pokvarenost Pupovca, vrlo lako moguće da je to sve inscenirano. Kad se vidi tko je sve jauknuo zbog tog gađanja jajima, tu se vidi koga sve on kontrolira. Documenta, HHO, sve stranke, sve televizije itd. Pravi gubernator koji uništava ovu državu na svim poljima.
    Nisu bila jaja u pitanju..ma tko zna je li išta bilo u pitanju..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

https://narod.hr/sport/ivana-brkljac...voga-profitira

Ivana Brkljačić: ‘Tko god da je napao Pupovca, učinio mu je uslugu – on od ovoga profitira’

Sve u svemu, napad u starom udbaskom stilu "nepoznati pocinitelj hrvatske nacionalnosti".

Eto i "mi branitelji" smo osudili taj brutalni napad - https://www.dnevno.hr/domovina/medve...povca-1228535/.

Treba sto dublje uci u Plenkijevu boolju... ali dzaba Medvede, doci ces i ti na red za odstrjel. Mozda ga bas neki Pupijev pulen zamijeni na mjestu ministra, sto da ne, SDSSovac kao ministar branitelja, da cirkus bude potpun.

Imbex javlja da je mučki atentator na Milorada uhvaćen

Hrvatski Puniša Račić.

Sad mozemo mirno spavati.

Promijenil sam naslova tak da sad više odgovara događaju.

Hrvatski Puniša Račić.
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...ocica/7903524/

Ipak je bio uviđajan gađao ga je hranom sa svog tanjura - što bi bilo da ga je gađao ne dao Bog - tanjurom na kojoj je bila hrana?!

Hrvatski heroj i mučenik, Saša Mučnjak. Ovo je u rangu vritnjaka Hedervariju.

Hrvatski heroj i mučenik, Saša Mučnjak. Ovo je u rangu vritnjaka Hedervariju.
    Hoće biti prosvjeda da se tog heroja Sašu pusti na slobodu?!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove