+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 5 PrviPrvi 1 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/96

Tema: Kralj i ja - Aleksin kutak

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nema Alekse, još traži dvorove slavnih srpskih plemićkih obitelji.
    ili pregledava snimke austrijske policije iz Bleiburga. šta će mu pusti dvorci ako Austrougarska pušta ustaše na svoj teritorij?

retoričko pitanje: ako je Srbija tako krasna i NJ.V. Kralj samo što nije opet vaspostavio Veliku Srbiju, zašto je Aleksa u Americi?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

I USA je srpska, barem kolorado.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' to tamo di za srpsku novu pusketaju uokolo da je i Americane strah.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Ljudi, zar vam nije ispod nivoa da tako vodite razgovor. Bezvezne doskočice i onda čoporativno nadovezivanje na njih u istom stilu. Pa to rade muslimani. Eno na klixu ima tema o Dodiku, isti stil kao vaš ovde.
    Ovde pišem na određenu temu, a da li pišem iz Ćićevca, Amerike, Tunguzije, sa drveta ili medveđeg brloga, uopšte ne govori o tačnosti i relevantnosti onoga što pišem. A od vas sve manje ozbiljnih komentara.
    I ti Grunfe, mogao bi da preimenuješ temu u "Monarhizam u Srbiji", ako već mora da bude odvojena od opšte teme "Kako diše Srbija?", mada ne mora, jer ja se ne bavim teorijom nego aktuelnim događajima.

Kad već spominjete Ameriku. Pre dva meseca je obeležena stogodišnjica "Srpskog dana u Americi",dana kada je na Beloj kući istaknuta zastava Kraljevine Srbije. Povodom stogodišnjice, srpski episkop je obavio molitvu u Kongresu, prvi put u istoriji.

U Beogradu je isto to obeležno, a prisutni su između ostalih bili Njihova Veličanstva, ambasador SAD i predsednica Skupštine.

http://www.royalfamily.org/kraljevsk...-sad/?lang=lat

Kraljevski par je odavno u dobrim odnosima sa porodicom Tramp.
    Stara slika:

Nove slike s početka godine:
    Moliteveni doručak:

Kasniji susret na Floridi:

Američka politika se ne menja lako, ali poslednjih meseci jedna američka intervencija nam je mnogo pomogla.
    Gotovo je bilo izvesno da će konjina Vučić u želji da ostane pod Merkeličinim pokoviteljstvom, potpisati tzc. sporazum sa kosovskim Albancima. Već u septembru. Nemački plan je bio da sporazum bude takav da nema podele Kosova, i da Kosovo mora da dobije stolicu u UN. Nama naravno odgovara zamrznuti konflikt, dok Vučić u svom pokvarenjačkom nastojanju, pokušava što pre da sprovede nemački plan. Onda su Rusi rekli da neće prihvatiti nikakav plan koji je suprotan Rezoluciji 1244, tj. plan koji podrazumeva Kosovo van Srbije. Time su malo osujetili Vučića.
    A onda su Amerikanci obuzdali Švabe zapopčevši politiku: sve što se dogovore Srbi i Albanci, prihvatljivo je za Ameriku, pa i podela Kosova. E to što je dato nama da se dogovaramo sa Albancima, znači da stvar može da se oduži poprilično, tj. de fakto dobijamo ono što želimo - zamrznuti konflikt.
    Posljednje uređivanje od Aleksa : 27-09-2018 at 23:48
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Aleksiću, pokušavamo ti reći da si smiješan. skoro kao to tvoje posvuduša Veličanstvo. podsjeća me na Giovannija, tako se i on naslikavao s poznatima.

slikala sam se i ja s Carlom von Habsburgom, ali to ga ne čini kraljem.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Aleksiću, pokušavamo ti reći da si smiješan. skoro kao to tvoje posvuduša Veličanstvo. podsjeća me na Giovannija, tako se i on naslikavao s poznatima.

slikala sam se i ja s Carlom von Habsburgom, ali to ga ne čini kraljem.
    Smesno je to što vama ne smeta da sebe predstavljate kao vrlo površne ljude, iako to niste, samo da biste nešto omalovažavali. I tako ti na slikama koje postavljam vidiš samo neke lude koji su se okupili da se slikaju, a znaš, kao što svi znamo, da to nije samo to.

Beli dvor pre tri godine:

Ovo valjda znači samo da su se neki ljudi okupili da se slikaju, i izbarali su pozu tako da izgleda kao da pričaju nešto! Je li to sve što bi ti zaključila gledajućui ove fotografije?

Juče u Skupštini:
    KRALJEVSKI PAR NA OTVARANJU IZLOŽBE “UMETNOST KOJA ČEKA PRAVDU – 5. OKTOBAR 2000.”
    http://www.royalfamily.org/kraljevsk...2000/?lang=lat

Dakle, slike prikazuju događaje. A kad jedna osoba učestvuje u nekim događajima, kada je pozivana, ili kada ih organizuje, to govori o njenom statusu i funkciji. Po svemu onome u čemu NJKV učestvuje, na način na koji je prisutan i aktivan u određenim događajima, govori o tome da je on Kralj i Simbol Nacije i Države.

Ne znam što pokušavaš i čemu to sve. Nama je svejedno , bio u Srbiji kralj ili Vučić ili tko treći. To su vaše stvari. Slobodno ga okrunišite. Ništa se neće promjeniti u našim odnosima.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne znam što pokušavaš i čemu to sve. Nama je svejedno , bio u Srbiji kralj ili Vučić ili tko treći. To su vaše stvari. Slobodno ga okrunišite. Ništa se neće promjeniti u našim odnosima.
    Želi nas zadiviti i preplašiti. Zadiviti kraljem bez kraljevstva, krune, stolice i dvorca te preplašiti okupljanjima neobrijanih i zapuštenih paramilitarnih postrojbi koje se zovu četnici. Ugodi mu malo i budi zadivljen i preplašen.

Beli dvor, imanje kraljeva iz dinastije Karađorđević:

Dvorac Stjepana pl. Leitnera, trgovca iz Varaždina.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Pa ima veze s vama. Npr. prvi upis na ovoj temi sugeriše da su neke vaše propagandne postavke neodržive.

Drugo, i meni interesantnije - npr. tvoji istomišljenici kažu: nikad više sa Srbima i Srbijom. Ok, poštujem, verovatno to iskreno mislite. Ali vi među sobom stalno prozivate neke srbofile i Jugoslovene. Oni bi valjda hteli sa Srbijom i Srbima.
    Pitanje je da li bi njima, vašim srbofilima i Jugoslovenima, bilo lakše težiti zbližavanju sa Srbima ukoliko bi Srbi skrajnuli svoju Dinastiju, ili ukoliko bi uzdizali Dinastiju.
    Naravno, lakše bi im bilo zbližavati Hrvate sa Srbima ukoliko bi Dinastija bila skrajuta.
    Zato davanjem centralnog mesta Dinastiji i svemu što ona simbolizuje, otežava vašim srbofilima da nas uvlače u neke zajedničke projekte s vama.
    To znači da mi i delom, ne samo rečima, pokazujemo da ne želimo da imamo ništa sa vama.
    Npr. to su neke stvari koje se tiču vas.

:

ovo ću shvatiit kao ogromnu žudnju koju uvijek iskazujete prema nama. Dajte se već jednom pomirite da vas ne želimo. A naši srbofili i Jugosi su naša briga. Mi svoje brige ne prebacujemo na tuđa leđa.

Pretanite se ponašat kao ostavljena ljubavnica/ ljubavnik i okrenite se sebi.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    :

ovo ću shvatiit kao ogromnu žudnju koju uvijek iskazujete prema nama. Dajte se već jednom pomirite da vas ne želimo. A naši srbofili i Jugosi su naša briga. Mi svoje brige ne prebacujemo na tuđa leđa.

Pretanite se ponašat kao ostavljena ljubavnica/ ljubavnik i okrenite se sebi.
    Dobro, nakon što se ismeješ, i eventualno pripišeš još neka osećanja koja nemaju veze sa stvarnoštću, mogao bi da kažeš ima li nešto u mom upisu što je logički upitno?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Želi nas zadiviti i preplašiti. Zadiviti kraljem bez kraljevstva, krune, stolice i dvorca te preplašiti okupljanjima neobrijanih i zapuštenih paramilitarnih postrojbi koje se zovu četnici. Ugodi mu malo i budi zadivljen i preplašen.
    Onda dobro. Evo sav sam prepadnut nad motji i harizme koju isijava njegovo kraljevsko velitjanstvo i odmah sam se povukao iza linije KOVK.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Aleksa, ima li taj tvoj idol neku vlast, negdje? ima li kakvog političkog utjecaja? hoće li barem isposlovati vraćanje Kosova Srbiji kod svojih "prijatelja" sa slika?
    ...
    to sam i mislila.

ne bi vjerovao na kakvim sam ja sve skupovima bila, koga poznajem i s kim sam se slikala. i šta sad? bila, vidjela, vratila se kući.

svi "ženski" časopisi po svijetu imaju rubriku "s kraljevskih dvora" pa pokazuju gala večere, izložbe i druženja tih bezemljaša. eto, to je tvoja tema. a ti bi htio da te shvatimo ozbiljno.

יֵשׁ מֵאַיִן

Moćni srpski kraljevi Karađorđevići:

Slabašni i nepostojeći hrvatski plemići Vragovići:

anonymous photo sharing

Onda dobro. Evo sav sam prepadnut nad motji i harizme koju isijava njegovo kraljevsko velitjanstvo i odmah sam se povukao iza linije KOVK.
    Pa tko ne bi bio. Kad vidiš njegov moćan stas i čuješ moćnu kombinaciju srpsko-engleskog jezika kojim govori, svatko bi se povukao.

Dobro bez zajebancije. Ne znam što bi falilo da u obiteljskoj tradiciji Nj.K.V se vrati obiteljskoj tradiciji i otvori jednu dobru, savremenu ali organskim uzgojem naznačenu, farmu svinja i liferuje ih u Ugarsku.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Aleksa, ima li taj tvoj idol neku vlast, negdje? ima li kakvog političkog utjecaja? hoće li barem isposlovati vraćanje Kosova Srbiji kod svojih "prijatelja" sa slika?
    ...
    to sam i mislila.

ne bi vjerovao na kakvim sam ja sve skupovima bila, koga poznajem i s kim sam se slikala. i šta sad? bila, vidjela, vratila se kući.

svi "ženski" časopisi po svijetu imaju rubriku "s kraljevskih dvora" pa pokazuju gala večere, izložbe i druženja tih bezemljaša. eto, to je tvoja tema. a ti bi htio da te shvatimo ozbiljno.
    U svim evropskim monarhijama, politiku vode parlamenti i vlade. A ne monarsi. Oni simbolizuju narodno jedinstvo, simbolizju državu i naciju. Njihova uloga je simbolička i ceremonijalna.

I možda bi sve vezano i za srpski Dvor bilo primereno za ženske časopise, da se ne radi o jednom istorijskom zaokretu. Ne može da ne bude fascinantno da komunizam nije uništio narodni duh, i mi svedočimo u našem vremenu tom neuspehu komunizma.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Ne može da ne bude fascinantno da komunizam nije uništio narodni duh, i mi svedočimo u našem vremenu tom neuspehu komunizma.
    ideš. ne bih nikad rekla.

יֵשׁ מֵאַיִן

Dobro bez zajebancije. Ne znam što bi falilo da u obiteljskoj tradiciji Nj.K.V se vrati obiteljskoj tradiciji i otvori jednu dobru, savremenu ali organskim uzgojem naznačenu, farmu svinja i liferuje ih u Ugarsku.
    Pa nije to sramota, možda bi time zaradili za neki pravi dvorac.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove