+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/77

Tema: Luka Modrić - najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    A Postaru,
    nisan ni mislija da cu dobiti odgovor, ali eto. Bar znas da je jos. neko slovo napisano. Ok, bitnije je pitanje ko je nalogodavac. A majka svih pitanja zasto krivci nisu pronadjeni, odnlsno institucije si uopve nisi dale truda??
    Pa kako ću ti ja dati odgovor ili bilo tko na ovom forumu kad na to pitanje odgovor još uvjek ne znaju niti nadležne institucije!

Sad da ja tebe pitam - tko je u to vrijeme bio Ministar unutarnjih poslova Hrvatske? Eto pitaj njega!

I još jedno pitanje tko je radio nerede na utakmici sa Italijom u Milanu s namjerom da se utakmica prekine i kazni HNS?

Ako se dobro sjećam tadašnji predsjednik Hrvatske Ivo Josipović je nedvojbeno stao na stranu ''navijača''.

Vas dva sigurno, vi ste reprezentacija naivaca na ovon forumu
    A ti si nam izbornik.

Ustanovio Hrvatski sud bahahha
    Zar je iko ocekiva da ce bito osudjen za ista?
    Ko to jos viruje u pravosudne igrokaze u ovoj nazovi drzavi?
    Pa mi ne, zato smo i ismijali ovaj pravosudni igrokaz koji je trebal poslužiti rušenju dobrog rezultata reprezentacije i razdoru među navijačima.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 03-10-2018 at 22:03

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    A ti si nam izbornik.

Pa mi ne, zato smo i ismijali ovaj pravosudni igrokaz koji je trebal poslužiti rušenju dobrog rezultata reprezentacije i razdoru među navijačima.
    Eto ga. Trebali su odmah - prije svjetskog uhapsiti Lovrena i Modrića i s njima u zatvor - da ne mogu u Rusiju. A oni se prekombinirali - mislili su ''da nas neće biti'' na drugom mjestu. Sad kad je ionako sve gotovo - a povjesni uspijeh ostvaren - i onako ono što su poduzimali više nema nikakvoga smisla. A Lovrenu i Modriću svaka čast što su eto jedni od malobrojnih Hrvata koji nisu spremni - izdati - pa makar se radilo i o Zdravku Mamiću!

Luka Modrić osvojio i Zlatnu loptu France Footballa. I oslobođen svih optužbi na sudovima. Naše zlato

Luka Modrić postao - besmrtan! Zaista je napravio čudo ove godine. Uradio ono što nitko nikad nije - uzeo sve nagrade. Čovjek iz ''močvare''!!! I jedan iz Mamićeve - radionice.

I ovo sigurno ne bi uspio da nije igrao za Hrvatsku reprezentaciju!

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet...izbor/8133110/

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet...genij/8132753/
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 04-12-2018 at 11:34

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

https://www.vecernji.hr/sport/evo-st...odrica-1287031

Prvi Hrvat sa Zlatnom loptom

U jednoj godini postao je najbolji igrač svijeta u izboru Fife, France Footballa (Ballon d’Or) i Uefe te je dobio i Zlatnu loptu kao najbolji igrač Svjetskog prvenstva.

– Zauvijek će ostati zapisano da je Luka Modrić, dijete rata na Balkanu, prekinuo duopol Messija i Ronalda i osvojio Zlatnu loptu. Na putu do vrha morao je prijeći puno prepreka, bježao je od četnika koji su mu ubili djeda, igrao je na posudbi u Bosni i Hercegovini gdje se morao dokazati kao igrač. Išao je korak po korak, u Realu je pokazao kritičarima što može i ušao je u srca svih u klubu, suigrača i navijača – piše španjolska Marca o Modriću.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku

Registruje se????

U HNK Zrinski i oni njega “registruju”.

Malo je reć da sam frapiran količinom srbizama kod Zapadnih Hercegovaca.

To sve srpski divani. Nevjerojatno nešto
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Registruje se????

vjerojatno se radi o upisnici nogometnog saveza BiH sa bhs hibridom kao službenim jezikom saveza.

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    vjerojatno se radi o upisnici nogometnog saveza BiH sa bhs hibridom kao službenim jezikom saveza.
    "nogomet" a ne "fudbal"? Ko određuje šta spada u taj "službeni hibrid" a šta ne spada?

Nikako da se naviknete da postoji država BiH i njen jezik,koji je dio te države

Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Vrag odnia prišu. Još se nismo navikli ni da država Jugoslavija i jezik koji je bio dio te države više ne postoji a ti bi da se već privikavamo na BiH i njen glajnc novi jezik koji je dio te države

Postoji država BiH i 3 službena jezika, a ne jedan.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    "nogomet" a ne "fudbal"? Ko određuje šta spada u taj "službeni hibrid" a šta ne spada?
    tko to zna

stvarno?a koji jeto?

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Registruje se????

ovo nije iskaznica od HŠK Zrinjskog nego od Nogometnog saveza Hercegovačko-neretvanske županije/kantona (čiji se grb nalazi dole desno),a u koja je očito koristi pisana bošnjačkim jezikom...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Ma nema to veze. Ja radim s ljudima iz Čapljine pretežno koji svi - isaju, na moje čuđenje koriste pojmove poput “ merdevine”. Samo što nisam pao za guzicu kad sam čuo taj notorni srbizam iz Srbije

Svi “kontrolišu”, idu na “sprat”. I sl.

Mlađi i stariji.

Tko njih to uči. Ove mlađe. U koju školu su išli. Meni to bilo nevjerojatno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove