+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/63

Tema: Luka Modrić - najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Luka Modrić - najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Luka Modrić, prvi igrač u povijesti nogometa koji je u istoj godini osvojio nagradu za najboljeg igrača svjetskog prvenstva, za najboljeg igrača Europe od Uefe i za najboljeg igrača svijeta od Fife.

Je li Luka Modrić najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

https://narod.hr/sport/u-glavama-nek...i-a-ne-u-zadru

U glavama nekih srpskih novinara i dalje živi propala nacistička paradržava: ”Luka Modrić je rođen u ‘Krajini’, a ne u Zadru”
    Da nije žalosno - bilo bi smješno!

Đaba to , kad se za 10ak godina niceg nece sjecati
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Ne bi se ni ti "sjećao" da se moraš sjećati mafije koja čeka van sudnice.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

Luka Modrić, prvi igrač u povijesti nogometa koji je u istoj godini osvojio nagradu za najboljeg igrača svjetskog prvenstva, za najboljeg igrača Europe od Uefe i za najboljeg igrača svijeta od Fife.

Je li Luka Modrić najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?
    Je........
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne bi se ni ti "sjećao" da se moraš sjećati mafije koja čeka van sudnice.
    Ne nego je picka. Da je mene ovako pokralo propjevao bi ka pavaroti...
    Hajduk, 45 200+-

Pa dobro, ali nisu svi cinkeri.

Svi mu zamjeraju kaj nije uništil Mamića dok je bil na zemlji. Izabral je to ne učiniti jer nije nezahvalan čovjek. Mamić mu je ipak pomogao da dođe do ovih razina. Hajduk nije vjerovao u Modrića nego je izabrao Grgurovića, mogel je Modrić lako završiti karijeru u Zadru. Sud je Mamića ionak osudil, to s Modrićem nije bilo bitno za ništ, jedino je mogel javno pljunuti čovjeka koji mu je pomogao u životu.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 26-09-2018 at 13:39

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ne nego je picka. Da je mene ovako pokralo propjevao bi ka pavaroti...
    Bi bi, na forumu pod nickom

Hehe... imas tri opcije- jedna je Lukina, druga jest pjevanje, a treca platit ekipu i bacit bonbu u haustor... ja sam za ovu drugu, jer da bi me ovako gazilo i ponizavalo sigurno bi vratio, al nisam za bonbe jer to onda moze postat neka spirala di na kraju najebu svi...
    Hajduk, 45 200+-

Bi bi, na forumu pod nickom
    Sa svim tim miljunima jos bi im guzicu pokazivao....
    Hajduk, 45 200+-

Jesi ti kad cinkal nekog iz Torcide pred policijom ili sudom?

Pa dobro, ali nisu svi cinkeri.

Svi mu zamjeraju kaj nije uništil Mamića dok je bil na zemlji. Izabral je to ne učiniti jer nije nezahvalan čovjek. Mamić mu je ipak pomogao da dođe do ovih razina. Hajduk nije vjerovao u Modrića nego je izabrao Grgurovića, mogel je Modrić lako završiti karijeru u Zadru. Sud je Mamića ionak osudil, to s Modrićem nije bilo bitno za ništ, jedino je mogel javno pljunuti čovjeka koji mu je pomogao u životu.
    Nezahvalan? Hehe... ovo sta su mu radili jest obicno gazenje i ponizavanje...a nije da hajduk nije virovao u modrica, nego je tata grgurovic valjda uspio skupit pare, a modricev nije....
    Hajduk, 45 200+-

Cleš ne znaš situaciju u Hrvatskoj. Upravo se odvija situacija di se obavještajne službe koriste u političkim obračunima unutar jedne stranke. Ovdje nema zaštite. Ni kad imaš milijune. Koga su milijuni ikad zaštitili. Ne pravi se blesav.

Jesi ti kad cinkal nekog iz Torcide pred policijom ili sudom?
    Ovo je nisko. Ali eto nisam.
    I momentalno ne vidim situaciju u kojoj bi.
    Hajduk, 45 200+-

Ovo je nisko. Ali eto nisam.
    I momentalno ne vidim situaciju u kojoj bi.
    Pa kak onda moreš od Modrića tražiti da on cinka?

Cleš ne znaš situaciju u Hrvatskoj. Upravo se odvija situacija di se obavještajne službe koriste u političkim obračunima unutar jedne stranke. Ovdje nema zaštite. Ni kad imaš milijune. Koga su milijuni ikad zaštitili. Ne pravi se blesav.
    Pa recimo da mi je situacija u hr poznata. I nema bas neke razlike sa slo.. sve to fura ista skola... al sumnjam da bi iko isa dirat modrica.. ipak je on javna svjetski poznata osoba, a kako ni jedna mafija ne trazi publicitet, a jos najmanje drzavna, tesko da bi ga se diralo..
    Hajduk, 45 200+-

To s moralne strane nije isto. Cinkati frenda ili cinkati mafijaša nije isto.

Ali bil ja cinkao Mamića na sudu. Vjerojatno ne bi. Osim ako ne bi sebe i obitelj odredio dovesti u opasnost. Država te ne štiti, ne štiti te nitko. Oni koji će ti vikati bravo, ako se tebi nešto desi za dva dana će zaboraviti. Zaboravili su rat i nož pod grlom kojeg si im maknuo ispod vrata i sad te pljuju ko zadnji ološ, a kamoli neće tebe.

Ako ne cinkaš i oni te dnevno olajavaju. vikaju da si štakor, ne brini, oni su još gori, mrsomudi koji bi preko tuđih leđa uvijek sve rješavali.

Pa mogu.
    Nema to veze jedno sa drugim.
    Hajduk, 45 200+-

Pa recimo da mi je situacija u hr poznata. I nema bas neke razlike sa slo.. sve to fura ista skola... al sumnjam da bi iko isa dirat modrica.. ipak je on javna svjetski poznata osoba, a kako ni jedna mafija ne trazi publicitet, a jos najmanje drzavna, tesko da bi ga se diralo..
    Vjerojatno si u pravu da ne bi sad. Ali za pet deset godina kad Modrić ne bude zvijezda, kad bude sam još jedan nogometni penzioner, takve stvari mafija ne zaboravlja.

Modrić je imao izbor, ili ne igrati nogomet ili ući u tal sa mafijom. Trećeg nije bilo. Par igrača se izmigoljilo, tipa Ćorluka jer su imali vjerojatno početni kapital i nisu ovisili o mafiji. Modrić, Lovren nisu imali ništa. Nisu imali izbora. Ja bih im to zamjerio u normalnoj državi. U ovoj ne.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-09-2018 at 14:14

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove