+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/77

Tema: Luka Modrić - najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Sve što nabajate uzalud nabrajate. U normalnim zemljama tipovi poput Mamića imali bi sudsku zabranu pristupa djeci. Radi reketaranja, iskorištavanja, čovječe njemu je Eduardo bio dužan davati 25% plaće sve dok igra.
    Misliš da je u Italiji ili Španjolskoj bolje stanje s menadžerima? Misliš da tam ne uzimaju postotak?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Sve što nabajate uzalud nabrajate. U normalnim zemljama tipovi poput Mamića imali bi sudsku zabranu pristupa djeci. Radi reketaranja, iskorištavanja, čovječe njemu je Eduardo bio dužan davati 25% plaće sve dok igra.
    I........ nisam ja protiv da ga se ubuksa!!! Ali opet to ne mijenja - ono što sam ja napisao. I da protiv sam da ga se krene ''hvatat'' baš za vrijeme priprema za svjetsko prvenstvo. Jesi li se ikad zapitao pa kako baš tad ispliva taj slučaj? Mogli su puno prije ili kad sve završi, ali ne on baš pred samo prvenstvo i s njim još dvojicu igrača - Modrića i Lovrena.

To je za mene čisti udar na hrvatsku reprezentaciju - s ciljem da se ''ta Mamićeva prčija'' - vrati kući odmah nakon prvog kruga, aLi ono stvar totalno izmakla kontroli. Ljudi uđoše u finale i da ih ne odradi onaj Argentinac u ''crnom'' - bili bi i svjetski prvaci - čak iuntač činjenici da su bili poprilično fizički istrošeni - ali da su ušli u zadnjih 15 minuta bar sa minimalnim zaostatkom - našli bi oni još odnekud rezerve - da naprave to čudo.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Misliš da je u Italiji ili Španjolskoj bolje stanje s menadžerima? Misliš da tam ne uzimaju postotak?
    Ma ne tamo je sve pošteno? A Francuze si zaboravio - pa Mamić je mala maca za onog Tapija, a tek za Michela P! Nego sudi li još onaj Argentinac - što je nas onako lijepo ''odradio'' u Finalu? Negdje sam čuo da je fućkaljku ''okačio o klin''!

Nego sad se sjetih i ovoga slučaja:

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/bi...---290637.html

Ne bi me čudilo - da su ga ''naše poštenjačine'' otkucale!

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ma ne tamo je sve pošteno? A Francuze si zaboravio - pa Mamić je mala maca za onog Tapija, a tek za Michela P! Nego sudi li još onaj Argentinac - što je nas onako lijepo ''odradio'' u Finalu? Negdje sam čuo da je fućkaljku ''okačio o klin''!
    Uli Hoeness u zatvoru, Jesus Gil u zatvoru, Luciano Moggi u zatvoru...Njemačka, Španjolska, Italija. Mamić u zatvoru.

Uli Hoeness u zatvoru, Jesus Gil u zatvoru, Luciano Moggi u zatvoru...Njemačka, Španjolska, Italija. Mamić u zatvoru.
    Čak i Nijemac?! Striček Uli se vratio ns tribinu. Sa Bajernovim šalom.

Ma ljudi,
    pa nema Hajduk veze u SDSS-u ka neki da uhljebljuje . A niti da nalazi uhljebnicke poslove po drzavnin firmama kojima je sjediste u Zagrebu. Mi smo klosari, subverzivci, orjunasi. Pa jasno da ce roditelji izabrati biti Pupovceva tajnica nego biti konobar u npr. Zrno soli ili Konobi kod Joze ili cistiti Rilovu apartmane

Nego,

Ko je nacrta svastiku na Poljudu?

I drugo, jos zanimljivije... Ko je ubija Dinu Pokrovca?

Hajduk nema para ni veza, a to je u današnjem nogometu sve. Potjerali ste jedinog lika s parama, a to je Tommy pa sad klošarite. Tommy prošle godine imao dobit od 180 milijuna kuna, da je vlasnik Hajduka ne bi mu bil problem uložiti 10-ak milijuna eura godišnje, a uz sponzore i prodane karte, to bi bil negdje duplo veći proračun nego danas.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 02-10-2018 at 00:42

Ok, ali nije u redu da mi ignoriras zadnja pitanja... ;D

Ne ignoriram, nemam pojma. Je li ti znaš?

Da znan nebi pita
    Mozda nervozni postar ima neke informacike. On znade sve...

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Ma ljudi,
    pa nema Hajduk veze u SDSS-u ka neki da uhljebljuje . A niti da nalazi uhljebnicke poslove po drzavnin firmama kojima je sjediste u Zagrebu. Mi smo klosari, subverzivci, orjunasi. Pa jasno da ce roditelji izabrati biti Pupovceva tajnica nego biti konobar u npr. Zrno soli ili Konobi kod Joze ili cistiti Rilovu apartmane

Nego,

Ko je nacrta svastiku na Poljudu?

I drugo, jos zanimljivije... Ko je ubija Dinu Pokrovca?
    Ubio ga je metak iz nečijeg pištolja.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    https://narod.hr/sport/pobjeda-hrvat...-laznog-iskaza

Očito u državnom odvjetništvu nemaju dovoljno crnaca da bi pobjedili Luku.

Da znan nebi pita
    Mozda nervozni postar ima neke informacike. On znade sve...
    Nemam. Ali znam jedno - svastiku na Poljudu nije nacrtao - Hrvat. Inače uz svastiku, navodno je na drugom kraju terena bio nacrtan još jedan znak - točnije slovo - ali se ono ''nije primilo''!

A za Dinu Pokrovca - već ti je odgovorio gospodin Humphrey!

Hajduk nema para ni veza, a to je u današnjem nogometu sve. Potjerali ste jedinog lika s parama, a to je Tommy pa sad klošarite. Tommy prošle godine imao dobit od 180 milijuna kuna, da je vlasnik Hajduka ne bi mu bil problem uložiti 10-ak milijuna eura godišnje, a uz sponzore i prodane karte, to bi bil negdje duplo veći proračun nego danas.
    Ali ima ''topovskih udara'' na Poljudu kad igra Hajduk. Inače ovaj zadnji derbi je bio za ocjenu -1! Ili ti 2,5 sata čistog gubljenja vremena (pola sata doći na Poljud od kuće, sat i pol na tribini i onda još pola sata vratiti se sa Poljuda kući).

Ovo čisto da objasnim - i sve što se bilo za vidjeti i čuti je topovski udar koji je jednom čovjeku, koji je došao na Poljud raditi svoj posao, dobro oštetilo ruku! I još može reći da je dobro prošao.

Luka Modrić nije kriv. Patite.

Ustanovio Hrvatski sud bahahha
    Zar je iko ocekiva da ce bito osudjen za ista?
    Ko to jos viruje u pravosudne igrokaze u ovoj nazovi drzavi?
    Vas dva sigurno, vi ste reprezentacija naivaca na ovon forumu

A Postaru,
    nisan ni mislija da cu dobiti odgovor, ali eto. Bar znas da je jos. neko slovo napisano. Ok, bitnije je pitanje ko je nalogodavac. A majka svih pitanja zasto krivci nisu pronadjeni, odnlsno institucije si uopve nisi dale truda??

Ustanovio Hrvatski sud bahahha
    Zar je iko ocekiva da ce bito osudjen za ista?
    Ko to jos viruje u pravosudne igrokaze u ovoj nazovi drzavi?
    Vas dva sigurno, vi ste reprezentacija naivaca na ovon forumu
    Ne može biti ni optužen sve dok se Mamiću pravomoćno ne dokaže krivnja a kamoli osuđen. Činjenica da je bio optužen govori sve o hr. pravosuđu.

Iman jos neke nejasnoce,
    Ko je "pribija" Marija Cvitanovica?
    I ko je "puca" na Zdravkeca

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove