+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/77

Tema: Luka Modrić - najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Jedino sta znam jest, da je mene ovako ponizavalo i kralo mi pare, sigurno bi vratio... a on je pognuo glavu i pustit ce sve u zaborav..
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Nije kralo njemu novce, nego Dinamu..on je poslužio samo kao međutranskacijska stanica.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Al nije on potpisao slican ugovor ko i eduardo???

A sto se mafije tice-prije bi bilo da bi trazili pare od njega, da si kupi mir...ipak se miljunasi ne ubijaju tek tako.. zdravko mislim nije tako jak igrac da bi se ubilo zbog njega..
    Hajduk, 45 200+-

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ne ubijaju se tek tako, a za par godina neko mu iz rodbine ode u nesreci, nesto se desi njegovima, pa onda gledaj.
    Pa ako idemo od predpostavke da je Mamic duboko upleten u svakakve strukture, nije za odbacit ideju da ce neko ko da iskaz protiv njega nekad snositi posljedice, dal' osobno ili neko oko njega.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ja ipak mislim da bi sjeli na njegove pare.. u slucaju da nebi htio platit, onda bi vjerovatno doslo do stvari o kojima pricas.
    Na kraju je zdravko osudjen, ali samo zahvaljujuci cinjenici da je suprotna strana tolko jaka da se to moglo napravit. Pravosudje je bilo samo alat uklanjanja, da ono radi kako triba, do ovakih zloupotreba nebi ni doslo...
    Hajduk, 45 200+-

u svakom slučaju treba dati amnestiju svakome tko je bio Mamićev igrač-žrtva. Krivnja je na državi. Pred očima im je radio, kršio sve propise, čak i one o javnom redu i moralu, sve su znali a sad bi sudili jer su njemu to 20 godina dopuštali da radi kriminal svake vrste.

S njima je dijelio novac, što ja pričam, radio im pred očima, radio po njihovom nalogu, u talu su bili, a sad bi malo glumili finoću, dosadio im primitivac. Mrš u kurac.

Uzeo je izbjegličku talentiranu sirotinju opod svoje, ucijenio ih i sve su to znali, ništa nisu poduzimali, nego s njim dijelili. Bagra i ološ.

Ne moraju nužno biti ucjenjeni...

Jedan kolega iz Zadra mi je priča da je sa njegovon dicon trenira neki mali wunderkind. Navodno, Hajdukov skaut je reka starome, dovedi ga tipa u Makarsku na neki turnir pa cemo viditi... A obitelj, inače srbi iz zadarskog zaleđa nemaju prebijene pare, kamoli za gorivo do tamo. I uleće Zdravko, crni Bmw dolazi na trening po maloga. Malo keša za mater i oca... a nakon toga selu se u Zg. Starome posal u Holdingu a mama u nekakvo tajništvo ko Pupovca .

Otamo su negdi blizu Modrića. Možda bude nova Zlatna lopta .
    A po godinama nije ni za kadete ...

Pre par godina citao sam o jednom srbinu, neznam koji al je igrao u spaniji onda ja mislim, kojeg je meneđer 'kupio' za veš mašinu.dosa se pregovarat sa roditeljima i skuzio je kolko je sati, pa kad se nakon po ure vratio sa ves masinom stvar je bila gotova ... ima tih slucajeva gdje se neimastina iskoristava...
    Hajduk, 45 200+-

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet...i-put/7880211/

PRAVA ISTINA O 'NAJVEĆEM HAJDUKOVOM PROMAŠAJU U POVIJESTI' 'Neće izrasti, otac mu je isto omanjeg rasta. Neka se vrati sljedeći put…'
    Odavno se poteže kako to Modrić nije prepoznat u Poljudu prilikom testiranja talentiranih s područja Dalmacije, već je ostavljen na čekanje. Razočarani i iznervirani Tomislav Bašić, nekadašnje desno krilo Zadra (nakratko na probama i Hajduka), kasnije trener mlađih uzrasta, preporučio ga je Mamiću, uvjerio ga da se radi o senzacionalnom potencijalu. Mamić je u to vrijeme raširio svoju mrežu u koju je hvatao mlade, anonimne igrače, investirao u njih ne male novce (50.000 eura u Modrića) premda je mogao samo naslućivati da će mu se ta ulaganja možda i stostruko vratiti.

Kako se tiješite?! Ja još nisam vidio veš mašinu koja vrijedi 50 000 eura! Ali Hajduk nije samo promašio Luku Modrića! Hajduk je promašio i jednog Zvonimira Bobana recimo (po ocjeni Hajdukovih skauta imao je pretanke noge)...

Razlika između Dinama i Hajduka - u Dinamu je jedan, a u Hajduku više menadžera od kojih svaki gura svoje igrače!

Nije bez vraga Vulić na prvoj presici kada je ustoličen izjavio kako će mu igrati najbolji - pa makar bili i - pioniri. Pametnom dosta.

Ili će me netko uvjeriti da je Hajduk toliko financijski loš - da ne može kupiti ni - perilicu za rublje - roditeljima kako bi kupio nekog igrača?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    u svakom slučaju treba dati amnestiju svakome tko je bio Mamićev igrač-žrtva. Krivnja je na državi. Pred očima im je radio, kršio sve propise, čak i one o javnom redu i moralu, sve su znali a sad bi sudili jer su njemu to 20 godina dopuštali da radi kriminal svake vrste.

S njima je dijelio novac, što ja pričam, radio im pred očima, radio po njihovom nalogu, u talu su bili, a sad bi malo glumili finoću, dosadio im primitivac. Mrš u kurac.

Uzeo je izbjegličku talentiranu sirotinju opod svoje, ucijenio ih i sve su to znali, ništa nisu poduzimali, nego s njim dijelili. Bagra i ološ.
    Mamić je jedini takav u nogometu - kod nas pa i šire. U nogometu rade sve sami poštenjaci koji su tu isključivo samo zato što vole taj sport i što mu žele dobro. Jel tako?

Pa što drugi isto tako nisu, kako ti pišeš' uzimali tu djecu? Aha trebalo je to ''uzimanje'' i platiti? Trebalo je i uložiti u njih!

Eh kamo sreće da je u ovoj državi samo - Zdravko Mamić kriminalac i ološ! Gdje bi nam onda bio kraj?

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Mamić je jedini takav u nogometu - kod nas pa i šire. U nogometu rade sve sami poštenjaci koji su tu isključivo samo zato što vole taj sport i što mu žele dobro. Jel tako?

Pa što drugi isto tako nisu, kako ti pišeš' uzimali tu djecu? Aha trebalo je to ''uzimanje'' i platiti? Trebalo je i uložiti u njih!

Eh kamo sreće da je u ovoj državi samo - Zdravko Mamić kriminalac i ološ! Gdje bi nam onda bio kraj?
    Ne Mamićev odvjetniče ,Mamić nije bio jedini kriminalac u tom poslu.

I točno je da se u kriminal kao u svaki drugi posao moraju uložiti i novci.

Ni Al Capone nije bio jedini krimos u USA pa su ga opet progonili
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-09-2018 at 13:06

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Ne moraju nužno biti ucjenjeni...

Jedan kolega iz Zadra mi je priča da je sa njegovon dicon trenira neki mali wunderkind. Navodno, Hajdukov skaut je reka starome, dovedi ga tipa u Makarsku na neki turnir pa cemo viditi... A obitelj, inače srbi iz zadarskog zaleđa nemaju prebijene pare, kamoli za gorivo do tamo. I uleće Zdravko, crni Bmw dolazi na trening po maloga. Malo keša za mater i oca... a nakon toga selu se u Zg. Starome posal u Holdingu a mama u nekakvo tajništvo ko Pupovca .

Otamo su negdi blizu Modrića. Možda bude nova Zlatna lopta .
    A po godinama nije ni za kadete ...
    To je tek početak. To kad se igrač uzima na probu kao dijete. Pa možda uspije, možda ne, riksiraćemo jednu veš mašinu ili šporet. Puno talenata propadne iz raznih razloga. ne ostvari se.. ali kad se vidi da je potencijal, da je to to onda ide tek igranka, onda idu ugovori, građanski naravno, postotak od transfera, izdvajanja iz plaće, dok god igraš ( Eduardov primjer), dakle kad ti se to natovari na vrat, ko kamatari.

To su ranije radili klubovi, imaš ugovor, odeš prije isteka plaća se odšteta klubu. Danas su to peruzeli razni Mamići i po svijetu, ne ovako krkanski naravno a država to gleda..koriste ime i infrastrukturu kluba a većina novaca njima.

i sad ti traži od jednog Modrića , Lovrena da se bore protiv cijelo sistema koji je posložen da štiti sve Mamiće.

A kad pokvarenom i korumpiranom sustavu dopizdi taj Mamić pa igrači iz duboke države odluče da ga zamjene novom figorm onda ide progon Mamićevih žrtava.

To je najgadljivije. Oni s njim u talu, uzimali svoj dio a sad si ti kriv jer nisi išao kontra posloženog sustava. Odurno i gadljivo.

kao mi smo bili u kurcu kao društvo, kao država, nismo raidli svoj posao a sad ćete vi platiti za to sve.

Tko je kriv Hajduku kaj im sustav skautinga još funkcionira po načelima od prije sto godina. Dinamo, kao i Barca, Real, Ajax i slični imaju sustav da skautirane klince sele s obiteljima u grad di se nalazi klub, tamo nađu posao starcima tako da mogu svi biti na okupu dok mali trenira jer starci rijetko puštaju klince same. To su sve normalne stvari. Nije više dovoljno reći: Ej mali, aj dođi na turnir pa ćemo viditi. Na tome se isto vidi koliko Hajduk zaostaje za nekim standardima modernog nogometa.

Modrić je bil sirotinja i Mamić je uletel njegovoj obitelji i pomogel im izaći iz te sirotinje i sad bi mu on trebal vratiti tako da ga cinka na sudu. Tko od vas bi tak nekaj napravil? Nitko.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 28-09-2018 at 13:31

Mamiću i sličnima bi kao i pedofilima trebao biti zabranjen pristup djeci na najmanje 300 metara.mislim da bi bilo OK.

Mamiću i sličnima bi kao i pedofilima trebao biti zabranjen pristup djeci na najmanje 300 metara.mislim da bi bilo OK.
    Naravno, da Hajduk može zvati više djece na turnire pa da vide.

Ne Mamićev odvjetniče ,Mamić nije bio jedini kriminalac u tom poslu.

I točno je da se u kriminal kao u svaki drugi posao moraju uložiti i novci.

Ni Al Capone nije bio jedini krimos u USA pa su ga opet progonili
    Prije svega - ja uopće nisam odvjetnik.
    Onda druga stvar - Mamić je najobičnija - 'duda varalica''! Kost bačena među ''sitnu raju'' da je glođe, dok prave face ''jedu meso''.

Isto je i ovo sa sms-ovima i vozačima - ''da se obični puk malo zabavi''.

Al Caponea - jesu progonili i na kraju zatvorili - zbog utaje poreza!

Drugo mu ništa nisu mogli dokazati.

Vidiš jedna činjenica je neoboriva.

Kad su došli Mesić i Račan na vlast 2000-te godine - na udar je došao i Ćiro Blažević - koji se nije htio odreći Franje Tuđmana.

Mislim da je gostovao u emisiji Nedeljom u 2 - gdje su ga krajnje bezobrazno njih trojica (jedan od njih je bio i Zdravko Reić) rešetala i htjela vući po blatu.

Pred sami kraj emisije Ćiro im dade neoborivu činjenicu.

Ladić - Stanić, Jarni - Šimić, Štimac, Bilić - Prosinečki, Asanović, Šuker, Boban i Vlaović - a ispod piše: trener Miroslav Ćiro Blažević.

Treći na svijetu - ''E to mi ne možete uzeti''.

Što hoću reći - pa 13 ili 14 igrača koji su taj uspijeh premašilo u Rusiji i koji su aktualni viceprvaci svijeta - su Mamićevi igrači - a jedan od njih je i službeno najbolji igrač na svijetu - Luka Modrić.

E vidiš da je Mamić ne znam tko i kakav i da ga ne volim ''iz petnih žila'' ja mu ipak i pored toga ne bih mogao osporiti i neću tu činjenicu - jer je ona jednostavno - neoboriva.

A Vi ovdje možete - pisati što Vam je god volja. Tu činjenicu ne možete pobiti - kao ni činjenicu koliko je igrača Hajduka u mladim danima obećavalo - a na kraju kako su završili? Velika većina nije uspijela iskazati svoj nesumnjivi potencijal - nego su redom - ''nestajali''.

A Mamićevi - se u velikoj mjeri dokazaše i to ne u Dinamu i pod Mamićem - nego u drugim klubovima u Europi i pod drugim upravama.

Samo na žalost - sutra se igra najveći derbi HNL-a, a u njemu će biti najmanje hrvatskih igrača!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 28-09-2018 at 13:54

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Što će vidjeti? Pa u Hajduka ne bi prošao ni Mesi. On je kao dječaćić bio još slabašniji od Luke.

A Barca ga uzela - doslovno su ga hranili i davali mu skupe lijekove da još malo naraste i ojača.

I ne samo to - nego kad su uvidjeli da bi se mogao povesti za velikim Ronadinjom koji je prestao ozbiljno trenirati i počeo se provoditi i sa sobom ''u noć voditi'' i Mesija - nisu se ustručavali Ronaldinju pokazati ''izlazna vrata''.

I tim su potezom zapravo spasili Mesijevu karijeru - i to u trenutku kad još Mesi nije bio Mesi!

Sve što nabajate uzalud nabrajate. U normalnim zemljama tipovi poput Mamića imali bi sudsku zabranu pristupa djeci. Radi reketaranja, iskorištavanja, čovječe njemu je Eduardo bio dužan davati 25% plaće sve dok igra.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hajduk je u kurcu. Ne samo igrački nego i kriminalno. Tamo ima sto malih Mamića. Kokošara. I to je jedina razlika. Ali Hajduk nije tema, ima svoju temu.

Gledaj Grunfek - pratio sam uživo neke sportove. Ono sjedim na tribini sa olovkom i papirom i tako. I sad nekoliko puta sam gledao i rukomet. I dođu oko mene neki rukometni ''stručnjaci'' i krenu mi objašnjavati i komentirati. I počnu oni hvaliti jednog igrača kojeg smo upravo gledali. Mislim - igrač je stvarno bio dobar - ali ja im velim ima bolji. ''Ajde reci koji''? I ja im ga pokažem i to doslovce prstom. Popadali ''stručnjaci'' u nesvjest. Kasnije se počeli i šaliti na moj račun. Ali nekoliko godina kasnije - dečko koji je tad bio najobičniji žgoljo sa dugom kosom i istina Bog slabašnim šutem - kad je malo ojačao fizički - posta reprezentativcem Hrvatske. A što je bilo sa ovim drugim - ne znam.

Ove stručnjake više nisam viđao. Oni sigurno znaju rukomet više od mene - jer su se i bavili tim sportom i bili treneri - dok sam ga ja samo gledao. I onda mi nije jasno - kako oni nisu kao takvi mogli još tada vidjeti potencijal ''tog malog žgoljavog i čupavog'', a ja sam ga i to kao totalni rukometni neznalica uočio i to - odmah.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove