+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/63

Tema: Luka Modrić - najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    A Postaru,
    nisan ni mislija da cu dobiti odgovor, ali eto. Bar znas da je jos. neko slovo napisano. Ok, bitnije je pitanje ko je nalogodavac. A majka svih pitanja zasto krivci nisu pronadjeni, odnlsno institucije si uopve nisi dale truda??
    Pa kako ću ti ja dati odgovor ili bilo tko na ovom forumu kad na to pitanje odgovor još uvjek ne znaju niti nadležne institucije!

Sad da ja tebe pitam - tko je u to vrijeme bio Ministar unutarnjih poslova Hrvatske? Eto pitaj njega!

I još jedno pitanje tko je radio nerede na utakmici sa Italijom u Milanu s namjerom da se utakmica prekine i kazni HNS?

Ako se dobro sjećam tadašnji predsjednik Hrvatske Ivo Josipović je nedvojbeno stao na stranu ''navijača''.

Vas dva sigurno, vi ste reprezentacija naivaca na ovon forumu
    A ti si nam izbornik.

Ustanovio Hrvatski sud bahahha
    Zar je iko ocekiva da ce bito osudjen za ista?
    Ko to jos viruje u pravosudne igrokaze u ovoj nazovi drzavi?
    Pa mi ne, zato smo i ismijali ovaj pravosudni igrokaz koji je trebal poslužiti rušenju dobrog rezultata reprezentacije i razdoru među navijačima.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 03-10-2018 at 21:03

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    A ti si nam izbornik.

Pa mi ne, zato smo i ismijali ovaj pravosudni igrokaz koji je trebal poslužiti rušenju dobrog rezultata reprezentacije i razdoru među navijačima.
    Eto ga. Trebali su odmah - prije svjetskog uhapsiti Lovrena i Modrića i s njima u zatvor - da ne mogu u Rusiju. A oni se prekombinirali - mislili su ''da nas neće biti'' na drugom mjestu. Sad kad je ionako sve gotovo - a povjesni uspijeh ostvaren - i onako ono što su poduzimali više nema nikakvoga smisla. A Lovrenu i Modriću svaka čast što su eto jedni od malobrojnih Hrvata koji nisu spremni - izdati - pa makar se radilo i o Zdravku Mamiću!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove