+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/27

Tema: Podcast Velebit

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    "Guram" ovaj Projekt Velebit a ne Radeljaka. Henry Miler je oženio 20-godišnjakinju kad je imao više od 60 godina pa mi je opet daleko najdraži američki pisac s tim da mi ne pada na pamet stavljat njega i Radeljaka u isti koš. Bio sam i ja vani više od 20 godina i šta? Kurvin sin sam jer nisam završio kao Bušić i Đureković? Jebote, bilo mi je zanimljivo slušati Linića u Bujici pa zašto ne bi i Radeljak bio zanimljiv? A ti "skandali" i "afere" plasirane preko ovakvih medija..zaboli me pišo za njih. Jer su, između ostalog, "navodni"
    Upravo sam nakon brdo vremena u fazi da mi je folder "pročitat kad stigneš" prazan, aj mi reci koju knjigu njegovu "moram" pročitat? Čitao sam jedino Rakovu obratnicu.
    Inače, ne bi baš rekao da bi ti njega izabrao kao najdražeg.

PS.Isprika svima na ofu

PS2. Pridružujem se komentaru "napokon!" na temu podcasta
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    Upravo sam nakon brdo vremena u fazi da mi je folder "pročitat kad stigneš" prazan, aj mi reci koju knjigu njegovu "moram" pročitat? Čitao sam jedino Rakovu obratnicu.
    Inače, ne bi baš rekao da bi ti njega izabrao kao najdražeg.

PS.Isprika svima na ofu

PS2. Pridružujem se komentaru "napokon!" na temu podcasta
    Neki književni kritičar je rekao "američka književnost počinje i završava sa onim što je Henry Miler napisao" i u tome ima masu istine. Preporučujem "Rosy Crucifiction" (autobiografska trilogija Sexus, Plexus i Nexus) i "air conditioned nightmare" (o Americi)

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Neki književni kritičar je rekao "američka književnost počinje i završava sa onim što je Henry Miler napisao" i u tome ima masu istine. Preporučujem "Rosy Crucifiction" (autobiografska trilogija Sexus, Plexus i Nexus) i "air conditioned nightmare" (o Americi)
    a i to je njegovo jbt.... čita san i to
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Izvrsna emisija. Rekli su da ovakvi dostojanstveni prosvjedi nemaju smisla jer ništa ne mijenjaju i da ne treba ograničavati prosvjede. Slažem se s njima. Na svakom slijedećem prosvjedu treba reći da prosvjednici ne odgovaraju za svoje postupke ni za tijek prosvjeda te da ne ograničavaju rezultate prosvjeda tj. ako se bude krenulo s vilama na Sabor to je ok jer je vlada svojim postupcima isključila narod iz vladanja ovom državom i ovo je jedino kaj mu preostaje.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Priče,priče,priče.... i tako do idućeg prosvjeda.

A možda je tako i bolje jer pitanje više nije kad će početi borba za ovaj narod nego treba li se uopće boriti za ovaj narod.

Odgovor nam je dao pokojni Zvonko Bušić.

Što se mene tiče što prije nestanemo to bolje, onda možemo kod Svevišnjega izigravati vječne žrtve.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove