+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/35

Tema: Podcast Velebit

Podcast Velebit

Neki forumaši su već stavljali neke uratke. Dobro je da su naši shvatili da je intrenet medij na kojem se mogu promovirati jer su dosadašnji mainstreim mediji za njih zatvoreni željeznim vratima.

pa se ovdje mogu stavljati emisije da budu na jednom mjestu, naravno i komentirati
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Mogao bi staviti neko objašnjenje uz video..tko, što, kako..bilo što..

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Mogao bi staviti neko objašnjenje uz video..tko, što, kako..bilo što..
    Radeljak je sam po sebi zanimljiv lik pa nisam mislia da triba neki komentar. A stavia sam video jer je ovo (podcast velebit) relativno nova stvar za koju možda neki forumaši još ne znaju

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    već smo komentirali Radeljaka pa neću ponovo pisati.
    uopće me ne zanima što taj lopov ima za reći.
    sramota za njih kome daju medijski prostor.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    već smo komentirali Radeljaka pa neću ponovo pisati.
    uopće me ne zanima što taj lopov ima za reći.
    sramota za njih kome daju medijski prostor.
    Pa ako te ne zanima taj "lopov" ne moraš ga ni gledati ni slušati. Ovo je stavljeno za one koje zanima.

Hmm i Radeljak je mutan lik. Prijatelj s Vjekom Santrićem udbašom zaduženim za naftne stvari, liferaicju "manekenki i starleta" na zapad, tako i Slavica Radić Eclestone, mislim da je tu bio i onaj Čedo Komljenović u igri, pisao je o tome Kuljiš svojedobno, jer zna on, i sam je iz tog miljea..a tek da je pojam "Hrvateki" skovao Vlado Gotovac,. pa nije bilo većeg "Hrvateka" od njega od 90-tih.

Hmm i Radeljak je mutan lik. Prijatelj s Vjekom Santrićem udbašom zaduženim za naftne stvari, liferaicju "manekenki i starleta" na zapad, tako i Slavica Radić Eclestone, mislim da je tu bio i onaj Čedo Komljenović u igri, pisao je o tome Kuljiš svojedobno, jer zna on, i sam je iz tog miljea..a tek da je pojam "Hrvateki" skovao Vlado Gotovac,. pa nije bilo većeg "Hrvateka" od njega od 90-tih.
    Ja sam se nasluša i načita svašta o Radeljaku. I dok nisam vidio jedan intervju s njim ne sjećam se jel u Bujici il u Markovom Trgu, imao sam o njemu isto mišljenje kao i ZGabriel. Kuljiš i on ne mogu biti "iz istog miljea" jer Kuljiš je "sin partije" dok je Radeljak bio više od 30 godina vanka.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ja sam se nasluša i načita svašta o Radeljaku. I dok nisam vidio jedan intervju s njim ne sjećam se jel u Bujici il u Markovom Trgu, imao sam o njemu isto mišljenje kao i ZGabriel. Kuljiš i on ne mogu biti "iz istog miljea" jer Kuljiš je "sin partije" dok je Radeljak bio više od 30 godina vanka.
    Pa i Vjeko Santrić je bio vani.

Pa i Vjeko Santrić je bio vani.
    Ko je taj?

Ko je taj?
    Pa ako si gledao emisiju onda bi trebao znati.

Navodno prvi špic igrač Udbe za trgovinu sa naftnim derivatima sa sjedištem u Rimu. Radeljakov intimus.

Pa ako si gledao emisiju onda bi trebao znati.

Navodno prvi špic igrač Udbe za trgovinu sa naftnim derivatima sa sjedištem u Rimu. Radeljakov intimus.
    Promaklo mi to. Zanimalo me o nekretninama SPC u centru Zagreba i ono o pijesku. Radeljak nije bio politički aktivan dok je bio vani. Primarni interes mu je bio, koliko vidim, biznis. Bio je, kaže, 5 godina i u Nigeriji..što znači da se bavio sa naftom. Neki partijac u Splitu mu je vratio putovnicu i index koje su mu bile oduzete nakon sviranja u crkvi. U svakom slučaju, ovaj intevju je bio meni zanimljiv. A Gotovca ja ne bi nazivao "Hrvatekom". Probao sam gledati intervju sa Glasnovićem ali on se toliko zapletao vlastitim jezikom da mi je bilo nemoguće to odgledati do kraja.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 06-10-2018 at 12:24

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    bio je i Bruno Busic vanka i obitelj Sevo. i Durekovic. ali eto Radeljak je razvio biznis a ovi travu na groblju.
    on mi je vise kategorija Spiljka i Stroka.
    cak i da je cist, skandali po Hrvatskoj su mi dosta. takvog lika ne treba gurati.
    navodno je uzurpirao prostor u zgradi a buni se na poslove SPC. pa isti su.
    od svega mi je najbolja njegova fotka gdje mu u krilu sjedi cura koja mu moze biti unuka. inace Beogradanka. valjda ni jedna Hrvatica vise nece u kadar s njim ni za dobre pare.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

bio je i Bruno Busic vanka i obitelj Sevo. i Durekovic. ali eto Radeljak je razvio biznis a ovi travu na groblju.
    on mi je vise kategorija Spiljka i Stroka.
    cak i da je cist, skandali po Hrvatskoj su mi dosta. takvog lika ne treba gurati.
    navodno je uzurpirao prostor u zgradi a buni se na poslove SPC. pa isti su.
    od svega mi je najbolja njegova fotka gdje mu u krilu sjedi cura koja mu moze biti unuka. inace Beogradanka. valjda ni jedna Hrvatica vise nece u kadar s njim ni za dobre pare.
    "Guram" ovaj Projekt Velebit a ne Radeljaka. Henry Miler je oženio 20-godišnjakinju kad je imao više od 60 godina pa mi je opet daleko najdraži američki pisac s tim da mi ne pada na pamet stavljat njega i Radeljaka u isti koš. Bio sam i ja vani više od 20 godina i šta? Kurvin sin sam jer nisam završio kao Bušić i Đureković? Jebote, bilo mi je zanimljivo slušati Linića u Bujici pa zašto ne bi i Radeljak bio zanimljiv? A ti "skandali" i "afere" plasirane preko ovakvih medija..zaboli me pišo za njih. Jer su, između ostalog, "navodni"
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 06-10-2018 at 14:24

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    "Guram" ovaj Projekt Velebit a ne Radeljaka. Henry Miler je oženio 20-godišnjakinju kad je imao više od 60 godina pa mi je opet daleko najdraži američki pisac s tim da mi ne pada na pamet stavljat njega i Radeljaka u isti koš. Bio sam i ja vani više od 20 godina i šta? Kurvin sin sam jer nisam završio kao Bušić i Đureković? Jebote, bilo mi je zanimljivo slušati Linića u Bujici pa zašto ne bi i Radeljak bio zanimljiv? A ti "skandali" i "afere" plasirane preko ovakvih medija..zaboli me pišo za njih. Jer su, između ostalog, "navodni"
    mislila sam na autore emisija da ga guraju, ne na tebe.
    jesi se i ti obogatio u Italiji? i nitko ne zna kako?

יֵשׁ מֵאַיִן

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Gleda san generala, he he standardno entuzijastičan i raspoložen... Misli mu prebrzo lete, skače s teme na temu. Meni je to simpatično, vidit taj entuzijazam i energiju ka u mladića nekog.

Jel gleda ko Lošu, kakav je bia?

Loso standard, drzi se svoje price.

Ima jednu iritantnu dozu samodopadnosti i nedostatak samokritike, ali odlicno kuzi globalna kretanja. Sto se toga tice, dijelim misnjenje sa njim 100%, Hrvatska nije i ne smije biti NATO kuckica, nama Rusija nije neprijatelj, u politici nema (ne)prijatelja samo interesa a hrvatski interes je i istok i zapad. I izraelski zrakoplovi i suradnja sa Amerikom i suradnja sa Rusijom, jedino bi kurvu Europu trebali sto vise izbjegavati jer nam povijesno dokazano nisu skloni, dapace prodali bi nas za dva hektara Sumadije.

mislila sam na autore emisija da ga guraju, ne na tebe.
    jesi se i ti obogatio u Italiji? i nitko ne zna kako?
    Nisam. Nego u Australiji...nekoliko puta. Isto toliko puta sam se i osiromašio. Ako te stvarno zanima kako..neću ti ispričat jer mi se ne da.
    Razumim tvoj stav o tom guranju. Ja sam isto mislio kad su zvali Đapića. Ali Radeljak, za razliku od Đapića, nema nikakvih političkih ambicija nit jer politički kompromitiran i potrošen kao Prasac. Pa se ne radi o nikakvom guranju. Nego o intervju-u koji je nekome zanimljiv a nekome nije.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove