+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5 13 14 15
Prikaz rezultata str. 281/284

Tema: Kakvu bi sudbini doživjeli Hrvati bez NDH

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Sama ideja Jugoslavije je došla iz cionističko-britanskih krugova i oslanjala se na Srbe. Koji se nisu pokazali kao pouzdani saveznik. Nakon što su "brigu" o poslijeratnoj Jugoslaviji prepustili komunistima ti isti koji su izmislili Jugoslaviju sa Srbima kao njenim čuvarima su na kraju i izbombardirali Srbiju.
    I to zbog Šiptara (muslimana).

Cijela zapadna Europa se planski nastanjuje muslimanskim stanovništvom iz Trećeg svijeta i zemalja gdje obitavaju muslimanski teroristi.

Ne znam koju imaju računicu globalisti ali bi im se moglo obiti o glavu. Provociranje sukoba s Rusijom, nitko od europskih nacionalista nije lud da gine za cio-američke interese nego bi oružje uperili protiv veleizdajnika i etnomazohista. Nije to vrijeme 1918.-1945. stare fore (primjerice pozivanje na Holokaust) više ne prolaze.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    I to zbog Šiptara (muslimana).

Cijela zapadna Europa se planski nastanjuje muslimanskim stanovništvom iz Trećeg svijeta i zemalja gdje obitavaju muslimanski teroristi.

Ne znam koju imaju računicu globalisti ali bi im se moglo obiti o glavu. Provociranje sukoba s Rusijom, nitko od europskih nacionalista nije lud da gine za cio-američke interese nego bi oružje uperili protiv veleizdajnika i etnomazohista. Nije to vrijeme 1918.-1945. stare fore (primjerice pozivanje na Holokaust) više ne prolaze.
    Šipci i nisu neke muslimančine. A Srbija nije bombardirana zbog njih nego zbog američkih interesa koji su se formulirali u njihovoj vojnoj bazi na Kosovu. A i Clinton je pokupio vrijedne političke poene od milosrdnog anđela.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nije direktno vezano za ovu temu, ali picousti na Kosovu izjavljuje kako su Srbi ginuli za Knin, a da tamo nije nikada prije "sahovnica" vijorila.
    Dok poneki hrvatski idioti vodu cetnicke brige oko "Sipaca".
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Naravno da je WWII bio obicni rat kolonijalnih sila, koji su naknadno pobjednici ususkali i utepali pod "rat protiv fasizma".

Eto kao, oni su dobri decki, koji su europi donijeli demokraciju. Zvuci poznato, to rade i dan danas diljem planete.

Hitler se zajebao sto je ocito previse htio, i sto je previse neprijatelja imao, a misljenja sam da je Engleze mislio na svoju stranu mada opet sumnjam da je bio toliko glup. Kad su upravo Englezi najveci protivnik sukladno cinjenici da su najveci kolonijalisti na planeti.

To "fasizam-antifasizam" je koska bacena malim debilnim narodima da se glodju oko tih vjecitih fraza i podjela. Vise je poltronskih diktatora koji vladaju tim takozvanim fasistickim metodama instalirala Amerika diljem planete, nego je Hitler divizija imao.

Uvjeren sam da bi i zapad imao masku "antifasizma" desetljecima, da nije dosao u kolonijalni sukob sa komunistima i SSSR-om, koji je za sebe prigrabio tu primamljivu masku "antifasizma" odnosno dobrih momaka.
    Pa su onda skovali kovanicu "demokacija". Oni pronose demokraciju i slobode planetom... oni koji stvaraju moderne robove monetarnom politikom. Cijele nacije porobljavaju na taj nacin.

smijesno je to i tragicno ali na zalost, vecina ljudi ne kuzi.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove