+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/11

Tema: Salvini-narodni tribun

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Salvini-narodni tribun

Salvini u državne formulare vratio pojmove otac i majka umjesto „roditelja 1“ i „roditelja 2“

Talijanski ministar unutarnjih poslova Matteo Salvini objavio je kako će budući formulari za identifikacijske isprave sadržavati pojmove otac i majka umjesto „roditelj 1“ i „roditelj 2“.

Salvini je odredbu donio početkom tjedna, slijedeći niz drugih mjera u kojima promovira tradicionalnu obitelj.

„Dosta je bilo roditelja 1 i 2. Vratio sam oca i majku,“ rekao je Salvini, a prenosi Il Giornale.

„Rečeno mi je da se na stranicama Ministarstva unutarnjih poslova, na formularima za elektroničku osobnu iskaznicu nalaze ‘roditelj 1’ i ‘roditelj 2’,“ rekao je Salvini, dodavši: „Odmah sam naredio promjenu na web stranici, vrativši definiciju ‘majke’ i ‘oca’ – to je mala gesta, ali ja ću učiniti sve što je moguće i osigurano Ustavom.“

„Branit ćemo prirodnu obitelj zasnovanu na savezu muškarca i žene,“ rekao je Salvini.

http://tribun.hr/salvini-u-drzavne-f...i-roditelja-2/
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Uvijek mi kasnimo za modom. Tek kad se zadnja država u Europi okrene udesno i kad se opet budu krenule okretati ulijevo će Hrvatska dobiti desnu vladu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ekstremna ljevica preuzela odgovornost za bombaški napad ispred ureda stranke Mattea Salvinija!

Talijanska ekstremna ljevica preuzela je odgovornost za postavljanje dvije bombe ispred ureda stranke suverene desnice Lege čiji je predsjednik Matteo Salvini trenutačni ministar unutarnjih poslova Italije.

Ured u u gradiću Treviso pokraj Venecije bio je meta bombe prošle nedjelje te je učinila štetu na ulaznim vratima, ali nije nikoga uspjela ozlijediti, javlja Il Giornale.

Italija odbija primati migrante: Salvini zatvara talijanske luke za još dvije udruge koje ih prevoze

Druga bomba koja je sadržavala čavle i metal, pronađena je nedaleko od prve te se vjeruje kako je trebala biti glavna bomba, nakon što bi prva privukla pozornost policije i ostalih organa sigurnosti.

Matteo Salvini u svojoj reakciji poručio je: “Oni nas pokušavaju spriječiti, ali mi se ne plašimo nasilnih delikvenata. Idemo naprijed, jači nego ikada.”

http://narod.hr/eu/ekstremna-ljevica...ttea-salvinija

U kakvom mi to svijetu živimo kad je vijest da je negdje u vladi netko normalan...

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ekstremna ljevica preuzela odgovornost za bombaški napad ispred ureda stranke Mattea Salvinija!

Talijanska ekstremna ljevica preuzela je odgovornost za postavljanje dvije bombe ispred ureda stranke suverene desnice Lege čiji je predsjednik Matteo Salvini trenutačni ministar unutarnjih poslova Italije.

Ured u u gradiću Treviso pokraj Venecije bio je meta bombe prošle nedjelje te je učinila štetu na ulaznim vratima, ali nije nikoga uspjela ozlijediti, javlja Il Giornale.

Italija odbija primati migrante: Salvini zatvara talijanske luke za još dvije udruge koje ih prevoze

Druga bomba koja je sadržavala čavle i metal, pronađena je nedaleko od prve te se vjeruje kako je trebala biti glavna bomba, nakon što bi prva privukla pozornost policije i ostalih organa sigurnosti.

Matteo Salvini u svojoj reakciji poručio je: “Oni nas pokušavaju spriječiti, ali mi se ne plašimo nasilnih delikvenata. Idemo naprijed, jači nego ikada.”

http://narod.hr/eu/ekstremna-ljevica...ttea-salvinija
    Aktivirale se crvene brigade?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Aktivirale se crvene brigade?
    Ne, nego Soroseve brigade.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Onaj isti Soros kojeg Orban napuca iz zemlje.

Onaj Orban kojeg hitlerovski idioti nazivaju "philosemite".

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Salvini: „Zatvorit ćemo zračne luke ako nam Njemačka počne vraćati imigrante“

http://tribun.hr/salvini-zatvorit-ce...ati-imigrante/

Nego kako, da ima mozga u hrvatskoj politici pripremalo bi se za ovakav slucaj ali eto....

Datum registracije
    Sep 2016

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Salvini u državne formulare vratio pojmove otac i majka umjesto „roditelja 1“ i „roditelja 2“
    Znaš da je društvo otišlo k vragu kada ovako nešto bude glavna vijest ili je bilo moguće ostvariti.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove