+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 6 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/101

Tema: Što mislite o braniteljskim reakcijama na Bajagu

Što mislite o braniteljskim reakcijama na Bajagu

U zadnje vrijeme skoro lančano, par braniteljskih udruga reagiralo na pjevanje Bajage po Karlovcu, Varaždinu, Brodu.

malo mi je to čudno jer Bajaga već godinama njače po Hrvatskoj. U redu, imao je on par dobrih pjesama koje i sam danas nekad poslušam. Al baš da arlauče i njače po Hrvatskoj u kontinuitetu to je malo previše.

Sumnjivo mi je to jer po Hrvatskoj pjeva i nekakvo Jandrino jato, neki četnički arlaukavci i slične spodobe koje su pjevale u čast onih krajinskih Orka.

Jopet digla se sva jugodesnica u Hrvatskoj koja se krivo naziva ljevicom da pljuju na branitelje i uspoređuju ih sa SUBNOR-om, nešto što samo kreten može usporedit. I to kreten najvećeg ranga. Ali dobro, znamo da njima pamet i doseljdnost nisu jača strana.

Momčilo je navodno pevao u Kninu dok su njima vladali Orci koji su jugodesnici draži od branitelja. Navodno je pjevao s onim "Minđušarima" pesmu o srpskoj armiji koja će sve da nas smrska. No ako i nije pevao tu pesmu a držao koncerat naprimer 93-će to bi bilo dovoljno da dobije zabranu jer u Kninskim zatvorima tada su ljudi umirali u teškim mukama. A on je pevao.

Inače čovek je napisao himnu beogradskoj mafiji nu pesmi "Moji drugovi".

Što mislite jel ovo kao neki predznak mogućih izbora kao što je jaglac vjesnik proljeća jer HDZ-ovcima inače ne bi smetalo da Bora Đorđević peva o "konjušarima" usred sabora.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-08-2018 at 12:00
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vele da će Bajaga zatražiti odštetu od Hrvatske jer devedesetih nije mogel pjevati na 2/3 njezinog teritorija. (by Vedran Kukavica)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    U zadnje vrijeme skoro lančano, par braniteljskih udruga reagiralo na pjevanje Bajage po Karlovcu, Varaždinu, Brodu.

malo mi je to čudno jer Bajaga već godinama njače po Hrvatskoj. U redu, imao je on par dobrih pjesama koje i sam danas nekad poslušam. Al baš da arlauče i njače po Hrvatskoj u kontinuitetu to je malo previše.

Sumnjivo mi je to jer po Hrvatskoj pjeva i nekakvo Jandrino jato, neki četnički arlaukavci i slične spodobe koje su pjevale u čast onih krajinskih Orka.

Jopet digla se sva jugodesnica u Hrvatskoj koja se krivo naziva ljevicom da pljuju na branitelje i uspoređuju ih sa SUBNOR-om, nešto što samo kreten može usporedit. I to kreten najvećeg ranga. Ali dobro, znamo da njima pamet i doseljdnost nisu jača strana.

Momčilo je navodno pevao u Kninu dok su njima vladali Orci koji su jugodesnici draži od branitelja. Navodno je pjevao s onim "Minđušarima" pesmu o srpskoj armiji koja će sve da nas smrska. No ako i nije pevao tu pesmu a držao koncerat naprimer 93-će to bi bilo dovoljno da dobije zabranu jer u Kninskim zatvorima tada su ljudi umirali u teškim mukama. A on je pevao.

Inače čovek je napisao himnu beogradskoj mafiji nu pesmi "Moji su drugovi".

Što mislite jel ovo kao neki predznak mogućih izbora kao što je jaglac vjesnik proljeća jer HDZ-ovcima inače ne bi smetalo da Bora Đorđević peva o "konjušarima" usred sabora.
    I prije su se varaždinski branitelji dizali zbog nastupa Bajage na Špancirfestu, već je on jednom nastupal. Da li je to zbog izbora ili čega, ne znam. Bumo vidli slijedećih dana i tjedana.

Čudno da jugodesnica koja voli samo pošteno i pravedno voli lika koji je napisal himnu beogradskim mafijašima

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-08-2018 at 12:02

Ne znam, boli me ona stvar za tog srpskog Skoru, kazem Skoro jer je kao i Miroslav dobar autor ali ocajan pjevac sa ocajnim glasom... jedino mi je komicno citati kako su odjednom oni sto bi Thompsonu zabranili disanje, odjednom su tolerantni i smetaju im zabrane.

Ali nista novo.

Momcilo je pjevao po Kninu, ne znam sta ima raditi u Hrvatskoj, osim ako ga RH ne podsjeca na RSK kao sto mene podsjeca ponekad.

Moguce je da iza ovih naglih zabrana stoji HDZ, onako malo sredjuju imidz, mada ne vidim da se oglasavaju pa ne vidim ni da ubiru poene. Mozda igraju na male sto se kaze, odnosno racunaju da ce glasaci skuziti da oni stoje iza toga, a glasaci kao glupi pa ce opet za Plenkovica jer ih stiti od Bajagic Momcila.
    Mada, nije da glasaci nisu glupi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-08-2018 at 17:51

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Smatran da je direktni protuudar na hajku protiv Thompsona, orkestriranu sa strane indexlija, Jakovcica itd.

Mislin da je legitiman nacin borbe, a to sto Bajaga ispada ''zrtva''. Ko ga jebe.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ja opet smatram da precjenjujes Hrvate Momcilo uredno nastupa po Hrvatskoj, cak i u tom Karlovcu, sad ce navodno u Varazdin, Bora Drljaca pjeva po Petrovoj gori, ojkaju na sve strane, Miroslav Ilic po Zagrebu, iako znamo sta je pjevao... moze sve u Hrvatskoj.

Osim kad treba ubrati neke politicke poene.

Datum registracije
    Sep 2016
    HDZ nema sto brati vise. Mislin da ce izgubiti dosta glasova sa desne strane, mislin da je to njima jasno, i mislin da si nebi priustili rizik gubitka ''centrista'' koji su protiv zabrana ovakvih.

Datum registracije
    Sep 2016
    U biti, to bi bija najveci dobitak za desnicu ikad, HDZ otpusta svoje pipe sa nje, sto ce iz prve koristiti HDZu, jer ce nesmetano raditi sporke rabote dok se desnica tuce sa levicarima, ali na duge staze ce doziviti sudbinu SDPa.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jos za dodati, HDZ nebi nikad podupra zabranu ojkaca pod palicon SNVa (Pupovac), osin ako bi slijedili logiku nekih levicara da ce HDZ eliminirati Pupovca....znanstvena fantastika, ako mene pitas.

Prilicno san siguran da je ovo solo braniteljskih udruga.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ja opet smatram da precjenjujes Hrvate Momcilo uredno nastupa po Hrvatskoj, cak i u tom Karlovcu, sad ce navodno u Varazdin, Bora Drljaca pjeva po Petrovoj gori, ojkaju na sve strane, Miroslav Ilic po Zagrebu, iako znamo sta je pjevao... moze sve u Hrvatskoj.

Osim kad treba ubrati neke politicke poene.
    Pa kad smo tolerantna država.

Varazdinski HDZ protiv zabrane Momcila Bajagica.

Datum registracije
    Sep 2016
    E pa to je to. I Cehok. Konacno da su se te udruge razbudile k na svoju ruku pokrenule na ove idiote.

Datum registracije
    Sep 2016
    Medved javi se.

Jugodesnica smisla duhovit naziv za branitelje, zabranitelji.

Kaze, branitelji prijece normalan zivot u Hrvatskoj. Kaze, zabranitelji.

Inace, JL okrece ledja HDZ-u, na meti Kujundzic, a meni ga bas nesto zao.

Varazdinski HDZ protiv zabrane Momcila Bajagica.
    Varaždinski HDZ vodi gej koji živi s gejom. Ili je bar živel, tko zna kakva je sad situacija. Hoću reći, varaždinski HDZ je neka liberalna stranka.

Jugodesnica smisla duhovit naziv za branitelje, zabranitelji.

Kaze, branitelji prijece normalan zivot u Hrvatskoj. Kaze, zabranitelji.

Inace, JL okrece ledja HDZ-u, na meti Kujundzic, a meni ga bas nesto zao.
    A je li i Jakovčić zabranitelj?

Pa oni jesu zabranitelji. Zabranili su osnivanje srpske države na tlu Hrvatske.

Najjače je kad ti degenerici uspoređuju branitelje sa SUBNOR-om. Pustimo nastranu sad 1000 braniteljskih udruga i zašto ih ima 1000 a ne jedna ali uzmimo tu usporedbu, kažu SUBNOR barem nije zabranjivao pjevanje.

je svimi pamtimo iz SFRJ nastupe zbora "Ante Pavelić" iz Buones Airesa i KUD-a "Božidar Kavran" iz Sidneya.

Zato se i slobodno pjevala Vile Velebita i Ustani Bane..nešto što je bilo esencijalno ustaško a i jedan Vice Vukov koji je kasnije završio u SDP-u nije smio pjevati, ustaša jedan.

Definicija jugodesničara je da je degenerik i moralna nakaza
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-08-2018 at 15:40

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    meni Bajaga ne smeta. tu i tamo poslušam neku staru pjesmu, na koncert ne bih išla.
    kužim da ljudima smeta zbog pjevanja u Kninu. možda nije smio odbiti, možda je honorar bio astronomski, možda je htio...nebitno.

btw, Moji drugovi je glazba iz filma i fenomenalna je, baš pogođena uz priču. film je sjajno oslikao srpsko društvo tih godina, a vjerojatno je primjenjiv i danas.
    ja ću ga pamtiti čitav život jer sam ga gledala 4.8.1995. na kninskoj TV. i onda se samo pojavio snijeg na ekranu.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove