+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/39

Tema: Slobodno vršljanje srpskih šovinista i imperijalista po državi Hrvatskkoj

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nadam se da je primljen dostojanstveno.
    il sanguinoso

Notorni Vuk Draskovic predstavio knjigu u kino Europi u Zagrebu.

Di je nasa policija da ga uhiti i premlati kao sto je srpska uhitila Kajkica?

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

hdz domoljubi nisu naručili njegovo uhićenje kao što su Kajkićevo?
    il sanguinoso

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2

Koja "vaša" policija?
    Policija u Zagrebu je jugoslovenska i srpska.
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

To je ovu knjigu prezentiral. Gledao sam ga na jubito gdje mrndža o Aci ..nisam uspio sve do kraja.

ovu knjigu je prezentiral..

taj je promjenio mišljenje o svima čak i Albancima osim o Hrvatima..o njima govori i dlaje sve najgore, ali ga to ne priječi da dođe u Zagreb..

A tko mu je držao tribinu..Jakovina..?

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Taj kao i Aleksha zagovara srpsko-muslimanski blok protiv Hrvata.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Jesu te učili kao malog da se u g..na ne dira?! Ovo bradato srpsko g.vno koje je umislilo da je i nekakav pisac bolje ne dirati jer ako ga gnjacaš zasmrdit će i tebe. To jednostavno kad dođe vrijeme pokupiš na traktorče s lopatom (kasnije se lopata opere) i - odvezeš.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Koja "vaša" policija?
    Policija u Zagrebu je jugoslovenska i srpska.
    Pa gle ovo, nama srpski sovinisti i imperijalisti slobodno vrsljaju i po forumu.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    vuk drašković predstavlja svoju knjigu usred zAgreba

Hvala hdz domoljubi

Utjeha svima može biti da Vuk ne mrzi Hrvate i Hrvatsku ni približno kao prosječan hdz-ovac.

Tako da ako itko postane žrtvom pravedničkog bijesa neka se sjeti da vjerojatno u svojoj obitelji,na poslu ili susjedstvu ima ljude koji mrze Hrvate više nego Vuk i njegova Danica.
    il sanguinoso

Datum registracije
    Sep 2016
    Kako kaze bojler, mi smo zemlja slobode govora. Osim kad su hrvatski nacionalisti u pitanju, naravski.

Onda smo Jugoslavija.

Više je nego bizarno da Vučina svoju knjigu gdje apologizira Acu Karađorđevića predstavlja u Zagrebu.

To je stavrno bizarnost nad bizarnostima.

Pandan tome bi bio da Ante Prkačin predstavlja svoju knjigu o Paveliću u Beogradu i da ga čuva srpska policija u civilu.

Al nismo mi ovdje slučajno Hrvatskoj dali ime Apsurdistan, pojam kojeg je preuzela i jugodesnica, naravno iz drugih motiva.

Ne bi me čudilo da danas-sutra netko dođe predstavit knjigu o "Komiti Puniši Račiću" u Zagrebu.

Da mi je neko rekao da će Vuk Drašković koji je organizovao dobrovoljce kroz formaciju srpska garda i slao u Krajinu, šetati Zagrebom uz to da ga čuva hrvatska policija udario bih mu šamar...Ali...to nije isti Drašković kao 90-ih, ovaj je novi, ucenjen Haškim tribunalom, pa je od hard core nacionaliste postao hc sorošev liberal. Mada oni koji su bili oko njega govore da je oduvek bio lažnjak, u to vreme radio za udbu danas za cya-u.
    grobari,28,100+

Datum registracije
    Sep 2016
    Njegov svjetonazor se ne razilazi sa onime kojeg propagira Seselj, sve je jako slicno, od mekoga kursa spram Muslimanima do otvorenog neprijateljstva spram Hrvatima. To sto je pozderao hrpu krede ne cini od njega liberala.

Nisam nikad razumio tu potrebu i želju velikosrba da dolaze u Hrvatsku, posebno Zagreb, evo poput Draškovića. Prvo pričaju o genocidnim Hrvatima ( da, Vuk to još priča, nije prestao) a onda hrle u Zagreb. Dobro, dolaze na meko, razumijem ih da nemaju nikakvu opasnost doći u Zagreb ali sa njihovog stajališta mi je čudno.

Razumijem da dolaze neki koji furaju priču na bratstvo koji nikad nisu bar u javnosti davali neke preoštre ocjene o Hrvatima ali ovi tipa Vuka.

ne mogu zamisliti situaciju da neki koji sanjaju obnovu NDH idu u Beograd predstavljati svoje knjige. Fenomen.

Vuk je još organizirao tu srpsku gardu koja je bila pandan Arkanovoj, ekipu sastavljenu od kriminalaca koja je haračila na početku rata u Hrvatskoj, dok se nije raspala, ono kad je navodno najveći srpski kriminalac svih vremena Đorđe Božović-Giška poginuo kod Gospića. Drašković ga se kasnije nemušto odricao ali na onoj poznatoj slici od 9-0g ožujka ili marta uz njega kod onog spomenika je sva krema beogradskog podzemlja, posebno s Voždovca.

što se tiče knjige, gore u onom videu Vučina trkelja one srpske mitomanske gluposti o velebnom kralju Aci pobjedniku, Srbi odlučili 1-vi svjetski rat i sl. Bedastoće. Kralj došao inkognito u Pariz na mirovnu konferenciju i faktički na silu napravio Jugoslaviju.

Maček došao kod kralja tražiti banovinu gdje je ijedna hrvatska kuća. I Zemun pride, pa mu Aca odgovorio oštro a sutra se Maček vratio pokunjen i rekao " kako ste vi kralju zajebani, vi ste mene preplašili" i odustao od skoro svih zahtjeva.

mislim koji bi političar, ozbiljan, a Maček je to bio, tako nešto i rekao, čak i da se preplašio.

Uglavnom Vučina misli da je lisica a nije. Možda lisica u pokušaju.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-12-2018 at 12:05

Dolazeći slobodno - oni demantiraju sami sebe. Jer da ne dolaze onda bi to samo potvrđivalo da se boje za svoj život. A dakle ne boje se - jer znaju da ono što pričaju ne stoji i da u Hr nema nikakvih ustaša. Inače - ne pročitah nigdje da je bio u ZGB. Jel se to krije?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To je ovu knjigu prezentiral. Gledao sam ga na jubito gdje mrndža o Aci ..nisam uspio sve do kraja.

ovu knjigu je prezentiral..

taj je promjenio mišljenje o svima čak i Albancima osim o Hrvatima..o njima govori i dlaje sve najgore, ali ga to ne priječi da dođe u Zagreb..
    Nije Drašković promjenio mišljenje o niočemu...

Njega je još 1968 kao studenta zavrbovao SDB (konkretno Strupar)... Taj ga je poslapo za dopisnika Tanjuga iz Juzne Afrike (makar nije znao beknuti riječ engleskog), a kasnije sredinom osamdesetih je kontrolira u ime SDBa Miku Špiljka kao prdstojnik njegova ureda.

1995-1996 je poradi Srpske Garde koju je osnovao ucjenjen, odnosno rečeno mu je ako ne psotane u Srbiji glavni NATO lobist i promicatelj liberalnih vriiednosti, da će poradi Giške, Beloga i Srpske Garde završiti u Haagu.

Kad su taj posao preuzeli neki drugi, njegova uloga na srbijanskoj političkoj sceni je završena.Danas je s Vučićem u koaliciji.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Dolazeći slobodno - oni demantiraju sami sebe. Jer da ne dolaze onda bi to samo potvrđivalo da se boje za svoj život. A dakle ne boje se - jer znaju da ono što pričaju ne stoji i da u Hr nema nikakvih ustaša. Inače - ne pročitah nigdje da je bio u ZGB. Jel se to krije?
    Krije se jer bi to naskodilo Anđi ujedinitelju.

I RTS se osvrnuo na posjet Vuka Zagrebu

U emisiji gostuje Hasanbegović koji je satrao srpske nebuloze u prah i pepeo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sto veli, posebno u Dalmaciji je Alekshandar ziv, a Kraljevina nikad prezaljena. Ähähähä, kakav idiot.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove