+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/21

Tema: Slobodno vršljanje srpskih šovinista i imperijalista po državi Hrvatskkoj

Slobodno vršljanje srpskih šovinista i imperijalista po državi Hrvatskkoj

Na ovu temu me potakao dolazak nekog srpskog političara iz Crne Gore koji dolazi u Knin zbog:

Cilj putovanja je upućivanje simboličnog izvinjenja bratskom srpskom narodu u Hrvatskoj, ali i uopšte srpskom narodu, povodom necuvenog prisustva predstavnika Vojske Crne Gore na proslavi ''Oluje''
    https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1429289

Inače, lik govori više-manje iste laži kao i Vučić o Oluji.

Kako je Milačić podsjetio, tada je, bez najave i na stravičan način, ubijeno preko 2000, a protjerano preko 200 000 Srba, mahom žena i djece, sa svojih ognjišta. Tu se taj, bez sumnje krvavi, pir nije završio: uništeno je 25 000 domova, spaljeno 78 crkava, a srušeno 181 groblje, dok je ostala materijalna šteta nemjerljiva.

Ono što posebno boli jeste činjenica da za ovo, bez sumnje najveće etničko čišćenje posle Drugog svjetskog rata, ne samo da niko nije odgovarao – već se dan godišnjice “Oluje” u Hrvatskoj, članici EU, proslavlja kao nacionalni praznik i ponos države.

Nevjerovatno je da neka država, pritom članica Evropske unije, slavi – umjesto da se izvini – protjerivanje iz sopstvenih kuća 250 000 i ubistvo 2000 ljudi, pa da su i najveći krivci – a ne obični ljudi (mahom nejač poput djece i staraca). Pitamo: čemu se takvi „slavljenici“ nadaju? Pa zar su bebe u naručju majki ratni zločinci?
    https://www.in4s.net/milacic-cemu-se...luju/?lang=lat

E sad, mene zanima kaj si je taj lik zabrijal, da je Knin u Srbiji pa da se on dolazi tamo ispričati Srbima u ime Crne Gore? Tko je njemu dao propusnicu kao srpskom šovinistu i lažovu da dođe u Hrvatsku? I da li ga treba tamo ispleskati na licu mjesta od strane naše policije?

Tko je odgovoran kaj u zadnje vrijeme u Hrvatsku srpski šovinisti mogu ulaziti kako im se sprdne i kaj tretiraju dijelove Hrvatske kao RSK? Zamislite da Hasanbegović dođe u Srbiju da se ispriča Hrvatima za skup u Bačkoj Palanci.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 10-08-2018 at 10:04

Nismo suverena ni neovisna država, nego trećerazredna članica EU-nije. EK nema ništa protiv dolaska dotičnog Milačića, dolazi iz jedne NATO članice, pa je prema tome, on kao takav i kod nas dobrodošao. Uostalom, njegove stavove dijeli i većina u EU. Neće EU cenzurirati Milačića, nego izložbu o Vukovaru.

Tako je, treba odgovorno prebaciti krivnju na druge. EU bi trebala kontrolirati naše granice. Ok, hvala Gorane.

kao da smo mi kontrolirali svoje granice i bili suvereni dok nismo bili EU.

Ili kao da Orban nije suveren u EU. EU je samo izlika.

inače što se tiče ovog tipa, na granici treba biti zaustavljen i zabranjen mu ulazak u zemlji. njemu i cijeloj sviti velikosrba koje vuče za sobom.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-08-2018 at 10:34
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

To je ovaj lik inače.

Nino oštar na ovu temu..napokon da i on skine rukavice do kraja..

https://www.vecernji.hr/premium/ako-...ustasa-1263236

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Tako je, treba odgovorno prebaciti krivnju na druge. EU bi trebala kontrolirati naše granice. Ok, hvala Gorane.
    EU u praksi i kontrolira naše granice. Na zapadu su nas ogradili žicom kao ZOO, a kada im se svidi, maltretiraju turiste čekanjem u kolonama. Na istoku pak nema žice, jer EU tako želi, pa ilegalni imigranti i Milačić-i idu kud ih volja.
    Znam, Vi ćete sada pokušati prebaciti krivnju na "naše" političare i nas koji ih "biramo", međutim, te eurofile i marionete nam je instalirala EU. I kvote ilegalnih imigranata koje nam EU želi uvaljati, također je neka vrsta kontrole naših granica.
    Dakle, da li Milačić kleveće i vrijeđa EU? Ne. On samo želi doći ovdje, da slobodno, demokratski izrazi svoje mišljenje, a politika EU je da odobrovolji Srbe i ponovno ih ujedini sa Hrvatima. I neće Milačić ništa reći, što EU (gotovo svi) ne podržava.

Ok, ali mene zanima hoće li hrvatska policija pustiti ovog provokatora u Hrvatsku ili će mu dati nogom u dupe na granici?

Ok, ali mene zanima hoće li hrvatska policija pustiti ovog provokatora u Hrvatsku ili će mu dati nogom u dupe na granici?
    Kada bi potjerali tog lika, to bi donijelo Plenkoviću nešto jeftinih političkih bodova, ono, Plenky stao čvrsto na hrvatsku granicu sa penderkom u ruci. Međutim, o tome ne odlučuje Plenković, nego EU i Pupovac. Tako da prije NE, nego DA.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nino oštar na ovu temu..napokon da i on skine rukavice do kraja..

https://www.vecernji.hr/premium/ako-...ustasa-1263236
    Odličan Nino... Bez rukavica stvarno.

Cega i koga se on treba plasiti. U Knin moze doci ko hoce i pricati sto hoce.

Kninjani su za gradonacelnika izabrali lika koji ne propusta izraziti zaljenje zbog "nevinih srpskih zrtava" i non stop prica kako "treba zaliti sve zrtve jednako".

Hrvatska je drzava u kojoj velikosrpski tribuni imaju urede po Zagrebu, Splitu, u kojoj mediji resetaju i pozivaju na linc ljude koji ne zele pederske parove ugostiti u svojim PRIVATNIM apartmanima, drzava u kojoj glavni covjek vlade ide u nekakvu palanku u Srbiji aplaudirati cetniku Vucicu koji usporedjuje Hrvate sa Hitlerom (na stranu sto je njegova namjera jasna, da mi imamo jednog Hitlera kamo srece, Hitler je gromada za Plenkovica i ostale hrvatske jude od politicara) ukratko drzava na kojoj kurac silji ko pozeli, sve znamo ionako pa da ne nabrajam.

Hrvati bi Vucicu sve oprostili, samo da kaze jedno "izvinjenje zbog govora u Glini". I sve bi bilo ok, samo se ispricaj. To je mozak prosjecnog Hrvata, da se ne zavaravamo a i ja se ponavljam u dosadnost, vecina Hrvata su debili.

Jedino sto mi mozemo uciniti, i konacno nauciti, jeste pritisak na drzavne organe Hrvatske, slati im tisuce mailova i zahtjevati da se ovakve stvari sprijece.

Umjesto sto laprdamo u prazno.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Kada bi potjerali tog lika, to bi donijelo Plenkoviću nešto jeftinih političkih bodova, ono, Plenky stao čvrsto na hrvatsku granicu sa penderkom u ruci. Međutim, o tome ne odlučuje Plenković, nego EU i Pupovac. Tako da prije NE, nego DA.
    Znači ti si za to da nam srpski šovinisti i pljuvači po Hrvatskoj, lažovi i huškači mogu slobodno šetati po našoj državi. Ok, hvala.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Jedino sto mi mozemo uciniti, i konacno nauciti, jeste pritisak na drzavne organe Hrvatske, slati im tisuce mailova i zahtjevati da se ovakve stvari sprijece.

Umjesto sto laprdamo u prazno.
    Zato sam i otvoril temu da se napravi pritisak.

Ima li neko validan mail MUP-a ili tko je vec odgovoran? da saljemo

od tih mejlova nema korista. Nema od tog brašna pogače. kakva je to država koju ja moram moliti da štiti vlastito dostojanstvo. Znaju oni sve naravno ali neće. Ajd ti nešto probaj što njima nije po volji, reagirat će u sekundi. Nacrtat će se u roku keks.

Ovdje neće jer ih nije briga.

Samo su dva načina, revolucionarni za koji Hrvati nisu i drugi izborima.

pazi za koga glasaš, ne povodi se onom, ma nije to tako, bi oni al moraju radi svijeta, ma dobri su oni samo im treba vremena, ma to je sve taktika sve će se to promjenit.

ne daj se šišat i brijat na suvo.

Znači ti si za to da nam srpski šovinisti i pljuvači po Hrvatskoj, lažovi i huškači mogu slobodno šetati po našoj državi. Ok, hvala.
    Sad ne znam, da li Vi imate problem sa čitanjem ili bi mi nekako htjeli kontrirati, pa u slabosti, kada ne može drugačije makar sa besmislicama. Ja za nekakve srpske šoviniste....?! Gdje sam to napisao?
    Sve što sam rekao je da odluka o dolasku ili protjerivanju tog lika neće biti donesena u Zagrebu. EU će odlučiti, da li pustiti Plenkovića da umjesto anemičnog dezertera, odigra ulogu ratnika koji čuva hrvatsku čast i granicu, te usput poruči Milačiću nešto opako u stilu "jabuke koja ne pada daleko od stabla". Ili im je ipak važnije podilaziti Srbima, pa dozvoliti Milačiću da orgija po Hrvatskoj. EU to su Slovenci iz Savudrijske vale, Francuzi, Englezi, filmađije iz Danske, sudac sa Malte, Bildt iz Švedske, Španjolci, Talijani, Portugalci... I iskustvo mi kaže da bi se prije kladio da će pustiti Milačića da upražnjava slobodu govora i širi antifašizam, nego da se dotičnog opali nogom u guzicu na granici.

U brzini sam krivo skužil, mislil sam da si nekaj drugo napisal.

Nece puno postici reakcija, ali hoce makar simbolicki, kao sto su tviterasi i gdin. Misetic natjerali Newsweek da se ispricaju i promijene navode u tekstu one Reufove prijateljice.

Velikosrpski provokator iz Crne Gore dolazi zbog Oluje u Knin – hoćemo li to dozvolit

Kako je najavio, Milačić će sa glavnim tajnikom Prave Crne Gore Vladislavom Dajkovićem boraviti u dvodnevnom posjetu Kninu, gdje će se sastati sa predstavnicima srpskog naroda, ali i nekoliko srpskih obitelji, piše portal CdM, a prenosi jutarnji.hr.
    Izgleda da smo dopustili. Čak su mu i dali zaštitu policajaca u civilu, da ga netko ne klepi po ušima, a ovaj lik to predstavio kao neku prijetnju po njega koju je hrabro istrpio.

https://narod.hr/svijet/velikosrpski...i-to-dozvoliti

Odličan Roko Antić:

Za dotičnog do sada nisam čuo, ali ako smatra da je VRO OLUJA zločin i o tome otvoreno govori, da je to tema za SOA-u i MUP. Takvima treba uskratiti gostoprimstvo i jasno im dati do znanja da je naša država upravo i obranjena u krvavom ratu od takvih i primjerom im pokazati da smo i samosvojni, samostalni i suvereni narod koji drži do sebe.
    Da se mene pita, ja bi tako postupio, i na GP Karasovići mu pokazati ČELOM NAZAD.

“Još jedan razlog za promjenu izbornog sustava – da nam Mr. Pupson više ne drži ključeve stabilnosti”

Mladić je očito željan medijske pažnje i spreman na provokaciju. To što ga je primio predsjednik SDSS-a Kistanja i ŠKŽ pitanje je za HDZ koji s takvima koalira i na županijskoj i državnoj razini i da je to sve nastavak Palanačke mržnje prema Hrvatskoj.

(VIDEO) Roko Antić o SNV-u: Pupovac živi od proizvodnje tenzija

Evo još jedan dobar razlog za referendum o promjeni izbornog sustava, da nam Mr. Pupson (Vučić) više ne drži “ključeve stabilnosti” zajedno s njegovim suhim zlatom (“što je previše, previše je).” – poručio je Roko Antić.
    https://narod.hr/hrvatska/roko-antic...bornog-sustava

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove