+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/45

Tema: Zdravko Mamić van- Hrvatska u svjetski vrh

Zdravko Mamić van- Hrvatska u svjetski vrh

Naslov teme možda najbolje ne oslikava situaciju ali recimo..što vi mislite koliko je makar fizičko udaljavanje nesuđenog Jovakinog mecene i ljubitelja Jugoslavije utjecalo na odličan rezultat reprezentacije. Jer to su isti igrači. Koliko je samo to da on, onakav nasilan i primitivan, egoističan, sumanuto željan pažnje, doprinjelo tome da Hrvatska reprezentacija napokon prodiše i pokaže dio , kažem samo dio svog potencijala. jer ono u Rusiji nije vrhunac, može se to i puno bolje.

samo malo kad makneš nasilnika iz obitleji, obitlelj prodiše, oslobodi se, mentalno i fizički. To što on preko svojih yumedija ima obraćanje svako malo ( kao oni ga ne vole ali moraju ga svako malo pitat i mamutske intervjue s njim obavljat) samo govori čiji je on igrač. Duboke države i yumedija.

I naravno uvijek će ostat pitanje a što da se Mamića maklo ( nije ga se maklo ni sad u potpunosti,, čak ni u većini) prije 10 godina ili da nikad nije ušao u hrvatski nogomet?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Naslov teme možda najbolje ne oslikava situaciju ali recimo..što vi mislite koliko je makar fizičko udaljavanje nesuđenog Jovakinog mecene i ljubitelja Jugoslavije utjecalo na odličan rezultat reprezentacije. Jer to su isti igrači. Koliko je samo to da on, onakav nasilan i primitivan, egoističan, sumanuto željan pažnje, doprinjelo tome da Hrvatska reprezentacija napokon prodiše i pokaže dio , kažem samo dio svog potencijala. jer ono u Rusiji nije vrhunac, može se to i puno bolje.

samo malo kad makneš nasilnika iz obitleji, obitlelj prodiše, oslobodi se, mentalno i fizički. To što on preko svojih yumedija ima obraćanje svako malo ( kao oni ga ne vole ali moraju ga svako malo pitat i mamutske intervjue s njim obavljat) samo govori čiji je on igrač. Duboke države i yumedija.

I naravno uvijek će ostat pitanje a što da se Mamića maklo ( nije ga se maklo ni sad u potpunosti,, čak ni u većini) prije 10 godina ili da nikad nije ušao u hrvatski nogomet?
    Cvitan spasio hrvatski nogomet.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ocigledno je da su Dalic i Modric priuzeli kormilo odlucivanja, I to je bila dobitna kombinacija, bez uplitanja svakojakih uguza.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Zajebajite se vi ali ovde čovek priča kako ga se nitko nije setio za "dan bezbednosti".

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...mjene/7664889/

Novinari su kao protiv njega ali mu daju prostora ko Castru..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-07-2018 at 15:51

Datum registracije
    Sep 2016
    Moje nije zajebancija, nego tako je bilo. Sprdalo se sa onime kad je Modric tamo upita "hocemo mi pucati prvi", ali to je sto mislin.

Kakve veze to ima i s čim?

Datum registracije
    Sep 2016
    To je timski duh, bez apsolutnog poglavara sveznalice, os' da ti nacrtan na papiric.

2 mjesto jest slucajno i nije odraz kvalitete- poklopilo se par stvari kako triba i rezultat je tu... i da je mamic prisutan isto bi bilo...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    To je timski duh, bez apsolutnog poglavara sveznalice, os' da ti nacrtan na papiric.
    ne ne trebaš mi crtat jer već vidim u startu krivu postavku. Modrićeva nesigurnost u banalnosti nije dokaz ni za što..

pa nije Mamić određiva oćemo mi prvi pucat ili ne..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-07-2018 at 18:09

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    2 mjesto jest slucajno i nije odraz kvalitete- poklopilo se par stvari kako triba i rezultat je tu... i da je mamic prisutan isto bi bilo...

ma nemoj.

To možemo za svačiji rezultat reć. Baš smo bili poznati da se triputa vraćamo iz rezultatskog minusa a zamalo i četvrti put, da nije bilo sudačkog poguranca jer Francuzi nisu mogli jedan kurac odigrat

Ovako ja vidim stanje. Da argentina nije u sveopcem kurcu i da je slucajno hr ostala u grupi 2ga, ispali bi u osmini finala.
    A nije da se nadigralo dance ili ruse....
    Ali bas taj segment da ti se poklope neke stvari su jako bitne na ovakim natjecanjma... za primjer uzmi dansku 92...
    Hajduk, 45 200+-

To su babska naklapanja..da je ovo da je ono..uostalom nisi li ti rekao da nemamo šanse protiv Engleske..

I ta opjevana Francuska je protiv nas odigrala jedan kurac u 45 minuta jednom nam u igri ušli u 16 dali dva gola, iz nepostojećeg faula i dvojbenog penala a da nam nisu faktički zapucali na gol ko što i nisu.

Ono kasnije je manje više psihologija..

Nije im to valjda bio plan.

prema tome naknadno svjedočenje nema nikakvu vrijednost..

Ne sjecam se da sam bas nesto komentirao samo prvenstvo, osim da sam pred pocetak najavio francuze za prvake i grizmana za naj strijelca, usput sam komentirao da igra nije vazna nego rezultat i pred finale nesto o fr i grizmanu..
    Francuzi su bili daleko najbolja reprezentacija. Iza njih belgija, a ostali koji su prosli grupe su vise manje u istom rangu.
    Hajduk, 45 200+-

I takva najjača Francuska nama u prvom poluvremenu ne zapuca na gol. Igrom nam jednom uđe u 16.

Ako su oni najveći favoriti bili kakvi su tek onda oni iza njih.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-07-2018 at 22:56

Ne sjecam se da sam bas nesto komentirao samo prvenstvo, osim da sam pred pocetak najavio francuze za prvake i grizmana za naj strijelca, usput sam komentirao da igra nije vazna nego rezultat i pred finale nesto o fr i grizmanu..
    Francuzi su bili daleko najbolja reprezentacija. Iza njih belgija, a ostali koji su prosli grupe su vise manje u istom rangu.
    "Po FIFA-inoj statistici najbolji napadački tim bila je Hrvatska s 352 napada na turniru, a najbolji obrambeni tim opet je bila Hrvatska s 301 ‘čišćenjem’, ‘stopiranjem’ protivničkog napada ili obranama. Imali smo i dvojicu igrača koja su pretrčala najviše, Perišića sa 72 km i Modrića s kilometrom manje."

Dobro, igrali smo i najviše minuta. Slažem se da je micanje mutnih i kriminalnih tipova preduvjet za svaki hrvatski uspjeh.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    "Po FIFA-inoj statistici najbolji napadački tim bila je Hrvatska s 352 napada na turniru, a najbolji obrambeni tim opet je bila Hrvatska s 301 ‘čišćenjem’, ‘stopiranjem’ protivničkog napada ili obranama. Imali smo i dvojicu igrača koja su pretrčala najviše, Perišića sa 72 km i Modrića s kilometrom manje."
    To nema veze sa kvalitetom momcadi...
    Hajduk, 45 200+-

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    I takva najjača Francuska nama u prvom poluvremenu ne zapuca na gol. Igrom nam jednom uđe u 16.

Ako su oni najbolji kakvi su tek onda oni iza njih.
    Nema veze sto nisu zapucali, ipak su dali 2 gola- diskutabilna ali su priznati- i na kraju pobjedili...
    Hajduk, 45 200+-

Nema veze sto nisu zapucali, ipak su dali 2 gola- diskutabilna ali su priznati- i na kraju pobjedili...
    Jesu ali su odigrali zakurac.

Dakle ako su oni kao favoriti pobjedili , prosto rečeno sudačkim greškama, poklonima i tuđim greškama, kakvi su tek onda favoriti koji su bili iza njih a koji su nas kao trebali izbacit.

ja mislio. Francuska..brrr..šta će to bit..a oni nama ne mogu ne dat gol, nego u 16 uć igrom cijelo prvo poluvrjeme. Jednom ušli. . kakva je to ekipa.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-07-2018 at 21:14

To nema veze sa kvalitetom momcadi...
    Francuzi su imali više sriće nego kvalitete i protiv nas i protiv Belgije. A nisu baš pokazali neku kvalitetu ni u ranijim utakmicama.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove