+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/45

Tema: Zdravko Mamić van- Hrvatska u svjetski vrh

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    zašto kleš ni bi bio ovdje..on je stari hajdukovac s početaka foruma doduše Slovenac..ali nitko nije savršen. .dobar je naš kleš..
    Sa "ovdje" nisam mislia na forum nego na temu o reprezentaciji.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 31-07-2018 at 17:56

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    To o HNS-u kao nečijoj, adezeovoj kasici prasici ne drži vodu. Je da se velika lova vrti u nogometu ali u usporedbi sa lovom u proračunu i "oko proračuna" (privatizacije, mitovi za kojekakve dozvole i sl.) to je za političare sitniš nedovoljan za kavu u jeftinom kafiću. A HNS ionako barata sa kojim promilom love nogometa u Hrvatskoj. HNS je kasica prasica za haenesove uguze i za nikoga više. A ni mamićeva lova s kojom on navodno ili vjerojatno "časti" neke političare nije HNS-ova
    Moj Picferaj - svaki promil je važan. Nemoj biti naivan. Nije za džaba net hr na dan odigravanja finala izašao sa tekstom o tome koliko će HNS zaraditi od nastupa reprezentacije u Rusiji i kako će se ta lova raspodjeliti.

Te o tome tko upada, a tko ispada iz HNs-a.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Moj Picferaj - svaki promil je važan. Nemoj biti naivan. Nije za džaba net hr na dan odigravanja finala izašao sa tekstom o tome koliko će HNS zaraditi od nastupa reprezentacije u Rusiji i kako će se ta lova raspodjeliti.

Te o tome tko upada, a tko ispada iz HNs-a.
    Ma je svaki promil važan al' nije ni približno dovoljan za veće zvjerke. Evo svi su uvjereni, pa i ja, da Mamić, koji ima puno više love od HNS-a je šta ja znam, podmićiva ove i one. Da ih je podmitia dovoljno budi siguran da sad ne bi bia u bijegu sa 6 i po godina nepravomoćnog zatvora.
    Hm..palo mi na pamet sada. osuđen na 6 godina i 6 miseci kad ono? 6. 6. Te puste šestice mi ne pare ka slučajnost.

A to što je HNS zaradia sada sa plasmanom u finale..koliko ono? Oko 200 milijuna kuna. Svak zna da da su to zaradili, da je toliko love tu pa ne mogu s njom radit šta oće jer će ih neko uvik pitat šta su napravili s tom lovom. Usporedi tu cifru sa onom kojom su BORG-ovci baratali u tajnosti pa se doznalo..ili ovi sad Končar, Uljanik i 3.Maj đir

Ukratko, ne žele oni preuzet HNS/reprezentaciju/nogomet zbog love nego zato jer im uspjesi reprezentacije kvare planove i želje.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 01-08-2018 at 00:40

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ma je svaki promil važan al' nije ni približno dovoljan za veće zvjerke. Evo svi su uvjereni, pa i ja, da Mamić, koji ima puno više love od HNS-a je šta ja znam, podmićiva ove i one. Da ih je podmitia dovoljno budi siguran da sad ne bi bia u bijegu sa 6 i po godina nepravomoćnog zatvora.
    Hm..palo mi na pamet sada. osuđen na 6 godina i 6 miseci kad ono? 6. 6. Te puste šestice mi ne pare ka slučajnost.

A to što je HNS zaradia sada sa plasmanom u finale..koliko ono? Oko 200 milijuna kuna. Svak zna da da su to zaradili, da je toliko love tu pa ne mogu s njom radit šta oće jer će ih neko uvik pitat šta su napravili s tom lovom. Usporedi tu cifru sa onom kojom su BORG-ovci baratali u tajnosti pa se doznalo..ili ovi sad Končar, Uljanik i 3.Maj đir

Ukratko, ne žele oni preuzet HNS/reprezentaciju/nogomet zbog love nego zato jer im uspjesi reprezentacije kvare planove i želje.
    Ovo boldano je istina. Izmaklo im kontroli odjednom orjunaši - na aparatima. A mislili da imaju sve u svojim rukama. Jebi ga nije zatvorilo Modrića i Lovrena na vrijeme?

nek je Mamić što dalje od hrvatskog nogometa , sporta i svega što uz to ide o ostalom možemo pričat.

što dalje a ja bi predložio da ide u milenu Srbiju.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove