+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/23

Tema: Preminuo Oliver Dragojević

Preminuo Oliver Dragojević

Počivaj u miru Veliki Čovječe.

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Počivao u miru
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Neka se drugi raduju, neka me nocas ne oplakuju...

https://youtu.be/48TOryG9j4Q

Pocivao u miru bozijem.
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Počivaj u miru legendo.

Jedan od rijetkih hrvatskih glazbenika koji je održao svoju riječ. Počivao u miru Božjem Olivere.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    A sta reci.....kao da ga je uvik bilo, pogotovo za mladje.

Z'bogon.

''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Kako nam odlaze naše legende, jedna po jedna, ovo mi se više ne čini kao da je isti život. Kao da sam ušao u neki novi život s kojim onaj stari nema nikakve veze...Kako umiru legende i bliski mi ljudi tako umire i dio po dio mene.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    E, pa zbog toga jesmo konzervativci, desnicari, nacionalisti, kako ko, jer hocemo sacuvati i za buducnost dija proslosti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kako nam odlaze naše legende, jedna po jedna, ovo mi se više ne čini kao da je isti život. Kao da sam ušao u neki novi život s kojim onaj stari nema nikakve veze...Kako umiru legende i bliski mi ljudi tako umire i dio po dio mene.
    Ne možeš to gledati tako crno,dok smo živi idemo naprijed, ne gledamo iza sebe,samo nosimo lijepe uspomene na ljude i događaje,ali okrneuti moramo biti prema životu,prema budućnosti.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Jučer ujutro otvorim Slobodnu na netu a ono umro Oliver. Ko da me elektrošoker, ali valjda onaj nejaki zdrmao od glave do pete. Refleksna reakcija. Trajalo je mali momenat, kratko.

Ka d se sitin Olivera sitin se Bača 1974. Ta mi je slika ostala za cili život. Taman tih dana svršija festival. Pokojni Jale ima stolove di su danas kafići. I danas mi je slika kako igramo na stolove a na zvučnicima svira ova pisma....................................
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

A šta reć. Iako se znalo da ima rak pomisao da će umrit nikad nije pala na pamet. Mene jučer probudilo zvrdanje da mi je došla poruka na facebooku. Još poluspavajući kliknem miša i prvo šta vidim umra je. A opet nije..jer ga mogu slušat kad god oću.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ka d se sitin Olivera sitin se Bača 1974. Ta mi je slika ostala za cili život. Taman tih dana svršija festival. Pokojni Jale ima stolove di su danas kafići. I danas mi je slika kako igramo na stolove a na zvučnicima svira ova pisma....................................
    A i ti si visia kod Jale. Ja još ka klinac kad je bia priko puta bivšeg bastiona. Svako lito sedamdesetih su Oliverove pisme odvazanjale odsvakud. Danju po plažama a navečer sa terasa.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ne možeš to gledati tako crno,dok smo živi idemo naprijed, ne gledamo iza sebe,samo nosimo lijepe uspomene na ljude i događaje,ali okrneuti moramo biti prema životu,prema budućnosti.
    Jesi vidio kako smo zamijenili mjesta, ti postao optimist, a ja pesimist.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4

najljepša. ali pjesme su nekad pisali pjesnici...
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Dostojno je Split ispratio Olivera.

Puno brodica je išlo za katamaranom. I dvije raketne topovnjače su predvodile. Baš je bilo tužno slušati Vela Luku dok Olivera voze na zadnji počinak.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove